Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 2 Piast Gliwice

Podbeskidzie Bielsko-Biała

2

Piast Gliwice

2

• Piast mógł wyjść na prowadzenie tuż przed końcem meczu! Musiolik wygrał pojedynek główkowy i strącił piłkę, po czym uderzać próbował Mak. Futbolówka przeleciała nad bramką i sędzia kończy dzisiejsze spotkanie!

• Deja brutalnie trafił Osyrę, za co ogląda żółtą kartkę.

• Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Jonkisz zastępuje na placu gry Kowalskiego.

• Moskwik dostał piłkę w pole karne i uderzył na bramkę. Futbolówka otarła się o nogę Deji i rzut rożny będą mieli goście.

• Druga zmiana w drużynie Podbeskidzia. Szczepaniaka zastępuje Demjan.

• GOOOOOL!!! 2:2! VACEK! Vacek kolejny raz bezlitosny dla Zubasa! W Bielsku-Białej znów mamy remis.

• Mraz upada w polu karnym i będziemy mieli kolejną jedenastkę w tym meczu! Żółtą kartką ukarany z kolei Zubas.

• Możdżeń uderzył na bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego. Piłka przeleciała wysoko nad rękami Szmatuły.

• Mak ujrzał żółty kartonik za faul na Hiszpańskim.

• Kontratak Podbeskidzia. Mójta do Szczepaniaka, jednak zbyt mocno i przy piłce są teraz gliwiczanie.

• Ostatnia zmiana gliwiczan. Zivec opuścił plac gry na noszach, a pojawił się na nim Moskwik.

• Sokołowski ukarany żółtą kartką za faul na Zivcu.

• Kowalski dograł w pole karne, a tam na wślizgu próbował zaatakować piłkę Szczepaniak. Wybijają obrońcy Piasta.

• Zivec niecelnie uderzył na bramkę Zubasa po podaniu Musiolika.

• Kolejna zmiana w Piaście Gliwice. Schodzi Hebert, wchodzi Mak

• Pietrowski faulowany przez Kowalskiego i rzut wolny będą mieli gliwiczanie.

• Kato był spychany poza linię końcową boiska, ale zdążył podać w pole karne. Nic jednak nie wynikło z tego zagrania.

• Kowalski zacentrował w pole karne, a głową uderzył Szczepaniak. Piłka przeleciała nad bramką, a wzrokiem odprowadził ją Szmatuła.

• Pierwsza zmiana w drużynie gości. Musiolik zastępuje na placu gry Badię.

• Mójta popędził prawą stroną, jednak na tym się skończyło, bo w końcu stracił piłkę na rzecz rywali.

• Gliwiczanie dwukrotnie próbowali zaatakować na bramkę Zubasa, ale za każdym razem stracili piłkę w polu karnym.

• Mraz ukarany żółtą kartką za faul na Kowalskim.

• Pierwsza zmiana w drużynie Podbeskidzia. Hiszpański zastępuje Adu Kwame.

• GOOOOOL!!! 2:1! MOŻDŻEŃ! Szmatuła niepotrzebnie piąstkował i piłka trafiła pod nogi Kato. Piłkarz Podbeskidzia podał futbolówkę w okolice pola karnego do Możdżenia, a ten ładnym strzałem umieścił ją w bramce.

• Z kontratakiem popędzili goście. Zivec zrobił kilkanaście metrów z piłką, po czym spróbował zaskoczyć Zubasa strzałem z dystansu. Piłkarz Piasta uzyskał jednak marny efekt, a piłka przeleciała nad poprzeczką.

• Pazio dośrodkował w pole karne, gdzie był Szczepaniak. Piłkarz Podbeskidzia nie przejął jednak futbolówki i zrobili to rywale.

• Trafiony piłką Badia zwija się z bólu na własnej połowie boiska.

• Badia odgrywał do spóźnionego Mraza i w efekcie tego piłkę przejęli rywale.

• Arbiter rozpoczyna drugą połowę! Tym razem od środka goście.

• Podbeskidzie Bielsko-Biała remisuje z Piastem Gliwice 1:1. Bramkę dla gospodarzy zdobył Mateusz Szczepaniak (30'). Wynik rywalizacji wyrównał natomiast Kamil Vacek (44'), który wpakował piłę do bramki z rzutu karnego.

• Sędzia Paweł Raczkowski kończy pierwszą część spotkania!

• GOOOOOL!!! 1:1! VACEK! Vacek pewnie pokonuje Zubasa strzałem w środek bramki i tym samym wyrównuje wynik rywalizacji!

• Sędzia wrócił jeszcze do poprzedniej sytuacji i ukarał Pietrowskiego żółtą kartką.

• Adu Kwame fauluje Pietrowskiego w polu karnym i rzut karny będzie miał Piast Gliwice!

• Gliwiczanie byli teraz w przewadze, ale nie wykorzystali jej i przez nieporozumienie stracili futbolówkę.

• Piłka powędrowała w pole karne do Kato, ale znakomitą interwencją popisał się Szmatuła!

• Zivec uderzył na bramkę sprzed pola karnego. Piłka ląduje w rękach Zubasa.

• Mraz dośrodkował w pole karne, a tam głową uderzył Korun. Futbolówka przeleciała minimalnie obok bramki!

• Mraz próbował dośrodkowywać w pole karne, ale ofiarnym wślizgiem piłkę na rzut rożny wybija Kowalski.

• Gliwiczanie dwukrotnie próbowali zaatakować na bramkę Zubasa, ale tyle samo razy stracili futbolówkę.

• GOOOOOL!!! 1:0! SZCZEPANIAK! Mójta zacentrował w pole karne, zagranie przedłużył Możdżeń a piłkę do bramki wpakował Szczepaniak.

• Murawski posłał piłkę daleko do przodu, ale głową interweniuje Kowalski.

• Kato faulowany przez Zivca na połowie Piasta.

• Barisić dograł piłkę w pole karne, a tam delikatnie strącił ją Zubas. Futbolówka po interwencji golkipera Podbeskidzia przeleciała tuż przed Zivcem, który mógł wpakować ją do bramki.

• Korun podjął próbę strzału z dystansu, jednak zrobił to bardzo niecelnie.

• Kowalski kolejny raz dośrodkowywał w pole karne, ale znów dobrze ustawiona była defensywa Piasta Gliwice.

• Vacek centrował w pole karne na krótki słupek, jednak nie najlepiej wyszło mu to zagranie i przy piłce są teraz rywale.

• Kowalski dostał piłkę od Możdżenia i zabrał się z nią w pole karne, a następnie po zwodzie próbował uderzać na bramkę Szmatuły. Futbolówka po bardzo słabym uderzeniu ląduje w rękach bramkarza.

• Pietrowski zderzył się z Nowakiem. Według sędziego faulowany był piłkarz Podbeskidzia i to gospodarze mają rzut wolny na własnej połowie boiska.

• Piłka powędrowała w pole karne i przelobować Zubasa próbował Zivec. Golkiper Podbeskidzia był jednak zbyt blisko i futbolówka trafiła prosto w niego.

• Vacek zacentrował w pole karne z rzutu wolnego, a następnie do piłki dopadł Mraz. Zawodnik Piasta Gliwice uderzył jednak niecelnie.

• Pazio ukarany żółtym kartonikiem za faul na Mrazie.

• Najpierw w pole karne dogrywał Kowalski, a następnie Pazio. Dwukrotnie dobrze interweniowali jednak defensorzy gliwickiego zespołu.

• Próbowali teraz "skleić" coś podopieczni Roberta Podolińskiego, ale ostatecznie piłka wylądowała w rękach Szmatuły.

• Mraz dośrodkował w pole karne, interweniujący Zubas minął się z futbolówką i mogłoby być niebezpiecznie, gdyby którykolwiek z piłkarzy Piasta dopadł do piłki.

• Kolejna centra w pole karne, wybijają obrońcy i drugi rzut rożny będą mieli piłkarze Piasta.

• Mraz posłał piłkę po ziemi w pole karne, gdzie niepilnowany był Vacek. Piłkarz Piasta uderzył jednak nieczysto i piłka nie poleciała nawet w stronę bramki.

• Zivec niemalże od razu został sfalowany przez Kato i rzut wolny w pobliżu pola karnego będą mieli goście.

• Mamy pierwszy rzut rożny w tym meczu. Stały fragment gry będzie wykonywał zespół z Gliwic.

• Kowalski próbował podawać w pole karne, ale piłka zatrzymała się na Osyrze.

• Hebert wpadł na Szczepaniaka i rzut wolny na własnej połowie mają gospodarze.

• Pierwsze dośrodkowanie gospodarzy, ale bez zagrożenia pod bramką Piasta.

• Arbiter gwiżdże po raz pierwszy i od środka rozpoczęli gospodarze!

• Sędzia główny wraz z asystentami wyprowadza już obie jedenastki na murawę stadionu w Bielsku-Białej.

• Dzisiejsze spotkanie poprowadzi sędzia Paweł Raczkowski z Warszawy.

• Piłkarze obu zespołów są już w szatni. Do rozpoczęcia spotkania pozostało jeszcze 10 minut.

• Piast Gliwice w dzisiejszym meczu będzie musiał radzić sobie bez swojego najlepszego strzelca, Martina Nespora, który musi pauzować za nadmiar żółtych kartek.

• Rezerwowi Piasta: Leszczyński, Długołęcki, Mak, Moskwik, Musiolik, Szeliga, Angielski.

• Rezerwowi Podbeskidzia: Kaczmarek, Horoszkiewicz, Bujok, Kołodziej, Hiszpański, Demjan, Jonkisz.

• Poznaliśmy już pierwsze jedenastki obu zespołów, więc czas na rezerwowych.

• Witamy serdecznie i zapraszamy na relację LIVE z meczu 12. kolejki Ekstraklasy, w którym Podbeskidzie Bielsko-Biała będzie podejmowało lidera z Gliwic.