Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 3 Pogoń Szczecin

3

• Koniec meczu! Pogoń wygrywa z Podbeskidziem!

• Świetna szansa Zwolińskiego, ale górą Zubas!

• Próbował z rzutu wolnego Deja, ale niecelnie.

• Świetne wstrzelenie piłki Danielaka w pole karne, ale nikt tego nie przeciął! Mogło być po meczu!

• Za Małeckiego wchodzi Przybecki.

• Zmiana w Pogoni.

• Pogoń przyspieszyła, wystarczył jeden zryw żeby potwierdzić dobrą dyspozycję w ofensywie.

• PATRYK MAŁECKI strzela gola! Pogoń na prowadzeniu!

• Mamy wyrównanie!!!! Bramkę zdobywa Szczepaniak, po bardzo dobrym dośrodkowaniu w pole karne z rzutu rożnego. Podbeskidzie wraca do gry!

• Zdecydowanie aktywniej zaczęło drugą połowę Podbeskidzie, czego efektem jest szybko zdobyta bramka!

• Dobra akcja lewym skrzydłem Adu, dośrodkowanie przed pole bremkowe, a gola po precyzyjnym strzale zdobywa Chmiel!

• Gol dla Podbeskidzia! Bramkę strzela Chmiel!

• Drugą połowę rozpoczyna Pogoń.

• Zmiana w ekipie "Górali". Janic zmienia Kato.

• Koniec pierwszej połowy. 2-0 dla Pogoni po pierwszych 45 minutach gry.

• Minuta doliczona przez sędziego zawodów.

• Wędka dla Hiszpańskiego już w 38. minucie. Wchodzi za niego Damian Chmiel.

• GOL dla POGONI! Fatalny błąd Zubasa i piekielnie precyzyjny strzał Murawskiego, 2-0 dla Pogoni!

• Dośrodkowanie z lewej strony Podbeskidzia. Do sytuacji strzeleckiej dochodzi Szczepaniak, ale jego uderzenie mija słupki Kudły.

• Fantastyczna akcja Małeckiego, cudowny strzał obija poprzeczkę. Zubas wyciągnął się jak struna!

• Niecelny strzał Kato.

• Dośrodkowywał Murawski, walkę w powietrzu wygrał Fojut i pewnie skierował ją do siatki, Zubas bez szans.

• BRAMKA DLA POGONI! Strzelcem FOJUT!

• Rzut wolny dla Pogoni, w okolicach 40-ego metra od bramki Zubasa. Faulowany Matras.

• Dośrodkowywał Kowalski, wybijają piłkę szczecinianie, potem seria niecelnych uderzeń, piłka ostatecznie ląduje u Kudły.

• Akcję po dośrodkowaniu przy długim słupku próbował ratować Szczepaniak, ale nie zdążył do piłki.

• Żółtą kartką ukarany Fojut po faulu na Demjanie.

• Przejął piłkę przed polem karnym niżej wspomniany Szczepaniak, ale uderzenie obok prawego słupka Kudły.

• Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy bez zagrożenia. Najaktywniejszy w początkowej fazie meczu wśród zawodników Podbeskidzia jest zdecydowanie Szczepaniak.

• Mocne uderzenie Małeckiego po zejściu z lewej flanki, piłka mija jednak spojenie słupka z poprzeczką!

• Bardzo niepewni w swoich poczynaniach są gospodarze, mają problem, gdy znajdują się w posiadaniu piłki.

• Po prostopadłym podaniu Murawskiego na spalonym złapany Małecki.

• Od początku spotkania aktywniejsza wydaje się być Pogoń.

• Po wrzutce z autu Kwame do główki dochodzi Demjan, ale łatwo piłkę wyłapuje Kudła.

• Bardzo dobry przerzut na lewą stronę Podbeskidzia, ale wybija piłkę na aut Frączczak

• Od środka rozpoczyna Podbeskidzie. Demjan do Szczepaniaka i zaczynamy ostatni mecz kolejki.

• Na każdym stadionie, na którym gościła w weekend Ekstraklasa odgrywany był Hymn Rzeczypospolitej, zwrotki Hymnu były również odśpiewane przed meczem Podbeskidzie - Pogoń.

• Za niecałe pięć minut pierwszy gwizdek arbitra!

• A poniżej prezentujemy ławki rezewowych obu zespołów.

• Ławka Pogoni: Słowik, Danielak, Kun, Murayama, Przybecki, Rudol

• Ławka Podbeskidzia: Kaczmarek, Chmiel, Janisz, Jonkisz, Lazarus, Możdżeń, Sokołowski.

• Do pierwszego gwizdka arbitra mniej niż pół godziny, po lewej stronie prezentujemy Państwu podstawowe jedenastki obu drużyn.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA - POGOŃ SZCZECIN

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin 2:3

5. kolejkę zakończy mecz Podbeskidzia z Pogonią. W Bielsku gospodarze powalczą o pierwszą wygraną w sezonie i odbicie się od ligowego dnia. Piłkarze Dariusza Kubickiego bardzo źle rozpoczęli nowy sezon i dotąd udało im się zebrać tylko dwa punkty, w efekcie zajmują przedostatnie miejsce w tabeli.

Rywalem Podbeskidzia będzie Pogoń, która po trzech remisach w końcu ma chrapkę na zwycięstwo. Apetyty szczecińskiej drużyny będą tym większe, że w środę przegrali z grającą rezerwowym składem Jagiellonią i odpadli z Pucharu Polski.