Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 2 Ruch Chorzów

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0

Ruch Chorzów

2

• Dwa szybkie ciosy Ruchu po przerwie przynoszą Niebieskim zasłużone trzy punkty. Podbeskidzie zagrało dzisiaj słabo, mocno asekuracyjnie i musi obejść się smakiem. To wszystko z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

• Koniec meczu!

• Po zamieszaniu w polu karnym Ruchu wychodzi kontra Niebieskich! Po podaniu Starzyńskiego w świetnej sytuacji pudłuje Kowalski!

• Ostatnia zmiana w Ruchu. Schodzi Zieńczuk, wchodzi Kowalski.

• Szansa dla Ruchu! Visnakovs miał trzech partnerów w polu karnym, ale zagrał idealnie pomiędzy nich, do nikogo.

• Trzy minuty doliczone do tego spotkania.

• Schodzi z boiska Gigołajew, a w jego miejsce Visnakovs.

• Starzyński mógł wyjść sam na sam z bramkarzem, ale przegrał pojedynek fizyczny z Trochimem.

• W dobrej sytuacji Chmiel uderza z kilku metrów obok bramki Ruchu! Po chwili jeszcze zbyt głośno domagał się rzutu rożnego i obejrzał żółtą kartkę.

• Efir zmienia Kuświka w ekipie gości.

• W kontrze Ruchu Starzyński starał się dograć przed bramkę do Kuświka, ale ten nie sięgnął piłki!

• Po centrze Iwańskiego z rzutu wolnego Cisse bardzo niecelnie uderzył głową.

• 10 minut do końca. Czy Podbeskidzie jest jeszcze w stanie powalczyć choćby o punkt?

• W kontrataku Ruchu Zieńczuk znowu świetnie dograł w pole karne do Gigołajewa, ale strzał Rosjanina został zablokowany!

• 4 500 widzów dzisiaj na trybunach w Bielsku-Białej.

• Katastrofalna strata Stano przed szesnastką, Starzyński zagrywa w pole karne do Babiarza, a ten w dobrej sytuacji uderza prosto w Babiarza!

• Ostatnia zmiana wśród gospodarzy. Schodzi Deja, wchodzi Trochim.

• Na spalonym znalazł się Robert Demjan.

• Po centrze Iwańskiego skutecznie piąstkuje Putnocky, a po chwili uderzenie szczupakiem Sokołowskiego okazało się bardzo niecelne.

• Rzut rożny dla Podbeskidzia wywołał małe zamieszanie w szesnastce Ruchu. Gospodarze nacierają i zdobywają kolejny korner.

• Druga zmiana w Podbeskidziu. Cisse za Górkiewicza.

• Dobre podanie w pole karne do Kołodzieja, ale ten z ostrego kąta przegrywa pojedynek z Putnockym!

• Gigołajew! Rosjanin się rozochocił i zaprezentował teraz efektowne wejście w pole karne, po czym uderzył mocno ponad bramką Podbeskidzia!

• Podbeskidzie stara się odpowiedzieć. Strzał głową Górkiewicza łapie pewnie Putnocky.

• 2:0 dla Ruchu! Po rzucie wolnym Zieńczuk świetnie dostrzegł w polu karnym zupełnie niepilnowanego Gigołajewa, ten przyjął piłkę na klatkę piersiową i z powietrza kopnął ją pod poprzeczkę bramki Zajaca!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Roland Gigołajew!

• Indywidualną akcję Marka Zieńczuka przerwał skuteczną interwencją już w polu karnym Frank Adu Kwame.

• Rzut wolny dla Podbeskidzia. Kołodziej huknął z 30 metrów wyraźnie ponad bramką gości.

• Zmiana w Podbeskidziu. Schodzi Śpiączka, wchodzi Kołodziej.

• Aut dla Podbeskidzia przynosi uderzenie z powietrza Sokołowskiego, które dość wyraźnie minęło bramkę Putnocky'ego!

• Do trzech razy sztuka! Trzeci z rzędu korner dla Ruchu przynosi gola! Dośrodkowanie Zieńczuka na piąty metr przed bramkę, gdzie pięknym szczupakiem popisał się Grodzicki! Zajac bez szans, Ruch prowadzi 1:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Rafał Grodzicki!

• Dośrodkowanie Zieńczuka w pole bramkowe, trochę 'pinballa' i ostatecznie piłka wylatuje na kolejny korner.

• Rzut rożny dla Ruchu. Sędzia Borski upomina przesadnie walczących w polu karnym Kolcaka i Kuświka.

• Początek drugiej połowy taki sam, jak cała pierwsza. Bardzo przeciętna gra obu drużyn.

• Wznawiamy grę!

• Wracamy na murawę w Bielsku-Białej. Za chwilę początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy. Bardzo słaby mecz w Bielsku-Białej i zasłużony bezbramkowy remis. Po przerwie musi być ciekawiej, bo gorzej już chyba być nie może.

• Niezłe płaskie uderzenie z dystansu Iwańskiego spokojnie odbija w bok Putnocky!

• Zamieszanie w polu karnym Ruchu przynosi jeszcze jeden korner dla Podbeskidzia.

• Demjan dostał dobre prostopadłe podanie w pole karne, ale tam został zablokwoany przez Helika. Rzut rożny.

• Zderzenie głowami Gigołajewa z Sokołowskim. Przerwa w grze, ale obaj piłkarze zaraz wrócą do gry.

• W trzecim kwadransie pierwszej połowy Ruch wreszcie stara się coś skonstruować. Zaskakujący centrostrzał Babiarza mija teraz bramkę Zajaca.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego Filipa Starzyńskiego pewnie łapie Zajac.

• Wreszcie jakieś próby Ruchu w ataku pozycyjnym, choć piłka nie trafia nawet w pole karne bielszczan.

• Zaskakująco mizernie prezentuje się do tej pory Ruch. Niebiescy nawet nie starają się atakować bramki rywala.

• Kolejny rzut rożny dla Podbeskidzia. Iwański dośrodkowuje na głowę Śpiączki, ale ten w dobrej sytuacji uderza niecelnie!

• Cały czas mecz toczy się pod dyktando Podbeskidzia. Dośrodkowanie Iwańskiego dociera w pole karne do Demjana, ale zdaniem sędziego napastnik gospodarzy był na spalonym.

• Kolejny korner dla gospodarzy po akcji Demjana.

• Szybka akcja Podbeskidzia. Demjan zagrywa w pole karne do Śpiączki, ten trochę się pogubił, ale zdołał oddać celny strzał, który bez większego trudu obronił Putnocky!

• Dwa kolejne dośrodkowania Iwańskiego i za drugim razem Putnocky musiał piąstkować piłkę z własnej szesnastki.

• Demjan w walce z Helikiem zdołał wywalczyć rzut rożny.

• Zupełnie nieudane uderzenie z dystansu Śpiaczki poleciało w trybuny stadionu w Bielsku-Białej.

• Sprytne zagranie Iwańskiego za linię obrony do Chmiela, ale pomocnika Podbeskidzia zdołał w ostatniej chwili uprzedzić Putnocky.

• Kwadrans gry za nami. Nie mamy na razie zbyt wielu emocji w Bielsku-Białej.

• Zieńczuk! Indywidualna akcja doświadczonego skrzydłowego Ruchu, ścięcie ze skrzydła w pole karne i mocne uderzenie, które przeleciało ponad poprzeczką bramki Zajaca!

• Niecelne prostopadłe podanie w kierunku Kuświka przejmuje Zajac. Tymczasem zmienił się rezultat w równolegle rozgrywanym meczu Korona - Górnik Łęczna. 1:0 dla gości po trafieniu Hasaniego.

• Krótka przerwa w grze, bo Grodzicki dość przypadkowo wyrwał chorągiewkę narożną z ziemi.

• Centrę Chmiela z lewego skrzydła dobrze wybił z pola karnego Gigołajew.

• Przewaga w posiadaniu piłki gospodarzy. Ruch na razie bez groźniejszych akcji.

• Po dośrodkowaniu Iwańskiego Demjan główkuje ponad poprzeczką! Pierwsza groźna akcja Podbeskidzia!

• Sędzia Marcin Borski rozpoczyna to spotkanie!

• Rezerwowi Ruchu: Skaba, Malinowski, Stawarczyk, Urbańczyk, Kowalski, Visnakovs, Efir.

• Rezerwowi Podbeskidzia: Pesković, Horoszkiewicz, Pazio, Tomasik, Trochim, Kołodziej, Cisse.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów!

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA - RUCH CHORZÓW

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów 0:0 (GALERIA)

Podbeskidzie i Ruch to drużyny, które jak na razie mogą być pewne o swój ligowy byt. Bielszczanie po wygranej z GKS-em Bełchatów są liderem grupy spadkowej, zaś chorzowianie remisując z Piastem oddalili się od strefy spadkowej i są na czwartym miejscu.

Bilans spotkań obu drużyn jest wyrównany. W 16 rozegranych dotąd meczach obie ekipy zwyciężały] po 5 razy, a 6 razy dzieliły się punktami

- W każdym kolejnym meczu musimy zdobywać trzy punkty. Zawsze gramy o pełną pulę. W Bielsku trzeba zrobić wszystko, żeby punkty przywieźć do Chorzowa – mówił w rozmowie z oficjalną stroną Ruchu Michał Helik.