Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 1 Śląsk Wrocław

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0

Śląsk Wrocław

1

• To tyle jeśli chodzi o zmagania w Ekstraklasie w tym roku. Goście zdominowali pierwszą odsłonę, a w drugiej części to bielszczanie powinni zdobyć kilka bramek! Podbeskidzie kończy rok na 16. pozycji, a WKS awansował na 14. miejsce w tabeli. To tyle z naszej strony! Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i życzymy wesołych świąt! Dla Państwa relacjonował Sebastian Chmielak, kłaniam się!

• KONIEC! Śląsk wygrywa w Bielsku Białej 1:0! Ależ radość w sztabie trenerskim wrocławian!

• Ani Demjan, ani Szczepaniak nie zdołali zamknąć centry Mójty.

• Szczepaniak padł w polu karnym, kolejny rzut rożny dla gospodarzy!

• Kato strzelił wysoko w trybuny.

• Demjan wywalczył korner.

• Kowalski przegrał fizyczny pojedynek z Dudu.

• Jeszcze 4 minuty dodatkowego czasu gry!

• Nerwowo grają gospodarze. Która to już strata?

• Centra z rzutu rożnego. Do piłki dopadł Demjan, a jego uderzenie głową fenomenalnie broni Wrąbel!

• Chmiel posyła piłkę przed bramkę, ale tam był Kokoszka! Po chwili wybija Celeban.

• Chmiel dopadł do piłki wybitej za pole karne, ale bardzo słabo uderzył.

• Wrocławianie wybijają futbolówkę na oślep.

• Bardzo zła wrzutka Kowalskiego, głupia strata piłki.

• Jonkisz zmienia Pazio. Trener Podoliński stawia wszystko na jedną kartę!

• Chmiel zostaje ukarany za faul na Flavio.

• Trudne minuty dla ekipy z Wrocławia. Czy Podbeskidzie wykorzysta osłabienie rywali?

• Grajciar osłabia zespół po faulu na Kowalskim!

• Kato ostro potraktował Flavio, żółta kartka dla Japończyka.

• Wrocławianie ostatni raz wygrali w lidze na wyjeździe 15. sierpnia. Wówczas pokonali Górników z Łęcznej 3:2.

• Chmiel zagrał do Demjana w polu karnym, ale Słowak szybko traci piłkę. Gości nie stać na szybką kontrę

• Bielszczanie konstruują kolejne akcje, a piłkarze z Dolnego Śląska wyglądają na bardzo zmęczonych.

• Dudu zagrywał w szesnastkę, a Celeban trafił prosto w golkipera Podbeskidzia z kilku metrów uderzeniem głową!

• Demjan zablokowany, a po chwili błyskawiczny atak Śląska, a prostopadła piłka Flavio zostaje wybita przez Zubasa.

• Ostatnia zmiana w ekipie przyjezdnych. Za Ostrowskiego pojawi się Dankowski.

• Dwa rzuty rożne gospodarzy, ale wrocławianie radzą sobie z dośrodkowaniami rywali.

• Kowalski w strzelił piłkę przed bramkę, a jeden z defensorów Śląska wybił futbolówkę poza boisko.

• Możdżeń zostaje zmieniony przez Kato.

• Gecov zmienia Bilińskiego.

• Flavio miał świetną sytuację! Błąd popełnił Lazarus, a Portugalczyk w dogodnej sytuacji trafił tylko w Zubasa!

• Kolejna nie udana próba Chmiela.

• Wrocławianie w sporych opałach. Chyba potrzebne są zmiany w zespole Śląska.

• Kowalski zagrał kapitalną piłkę do Chmiela. Ten zmarnował świetną szansę! Po chwili znów na spalonym Demjan. Ileż można?

• Szczepaniak najpierw zablokowany,a potem z 11. metra snajper gospodarzy trafił prosto w golkipera gości.

• Demjan znowu na spalonym...

• Mójta zagrywa w pole karne, po chwili Kowalski, ale dwukrotnie odbija futbolówkę Celeban.

• Chmiel melduje się w miejsce Kołodzieja.

• Grajciar wpadł z piłką w pole karne, ale po chwili stracił i futbolówkę, i równowagę.

• Grajciar rozegrał piłkę z Flavio, a następnie zdecydował się na strzał. Futbolówka przeleciała obok prawego słupka bramki Zubasa.

• Korner dla gospodarzy. Zawodnicy z Bielska po raz kolejny źle rozgrywają piłkę z narożnika.

• Grajciar powalił Kowalskiego, kolejna kara dla zawodnika z Wrocławia.

• Hołota spóźniony i zasłużenie otrzymuje żółty kartonik.

• Podopieczni Roberta Podolińskiego zdecydowanie lepiej prezentują się po przerwie. Kilka prób piłkarzy z Bielska, jak na razie nieskutecznych.

• Gospodarze starają się narzucić swój styl gry.

• Tym razem strzelał Flavio. Co chwila ktoś decyduje się uderzać.

• Możdżeń po raz drugi. Po drodze Demjan próbował zmienić tor lotu futbolówki. Wrąbel łapie piłkę.

• Ładna próba Możdżenia z 20. metra! Piłka szykuje tuż nad poprzeczką bramki Wrąbla!

• Drugą połowę rozpoczynają gospodarze.

• Kaczmarek zastępuje Kiełba.

• Trzeba pochwalić Podbeskidzie i Śląsk, że serwują kibicom dobre widowisko. Czekamy na kolejne bramki w drugiej części zawodów.

• Jarosław Przybył kończy pierwszą odsłonę! Do przerwy wrocławianie prowadzą jak najbardziej zasłużenie!

• Szczepaniak obrócił się z piłka, huknął i wywalczył korner, który został źle rozegrany przez gospodarzy.

• Kontra wrocławian. Piłkarze z Dolnego Śląska mieli kapitalna szansę na podwyższenie prowadzenia, ale Biliński uderzył tuż nad poprzeczką!

• Bielszczanie słabo rozegrali stały fragment gry. Gospdoarze dalej utrzymywali się przy piłce. Kolcak wyłożył piłkę przed bramkę, ale szybsi byli defensorzy gości.

• Kowalski przegrał pojedynek z Celebanem, jednak będzie korner.

• Dobra piłka na lewą stronę do Kowalskiego, ale skrzydłowy Podbeskidzia nie potrafił przebić się w pole karne rywali.

• Centra w pole karne Górali i Pazio wybija piłkę na aut.

• Demjan znowu na spalonym.

• Możdżeń szukał Demjana, jednak były zawodnik Lecha stracił piłkę.

• Kołodziej wrzucił futbolówkę w pole karne rywali, a piłka ... zatrzymała się w błocie ...

• Seria trzech rzutów rożnych wrocławian. Jednak Śląsk nie zagroził bramce Zubasa, a po chwili kartkę otrzymuje Kiełb za odkopnięcie piłki po gwizdku.

• Flavio ograł Deję, a ładne uderzenie z 16. metra jakimś cudem odbija Zubas! Ależ mecz!

• Kolcak minimalnie przestrzelił z kilku metrów głową po centrze z rzutu rożnego!

• Akcja gospodarzy zakończona fatalnie. Podbeskidzie musi się pozbierać i powalczyć o bramkę wyrównującą.

• Kiełb wycofuje do Grajciara, a ten z lewej strony z ok. 20 metra zakręcił ładnie, a Zubas odbił futbolówkę!

• Flavio do Kiełba, ten przedłużył piłkę wzdłuż bramki, a Bilińskiego ubiegł golkiper Górali.

• Ostrowski zza szesnastki uderzył tuż obok lewego słupka bramki Zubasa.

• Na nudę w meczu narzekać nie możemy, sporo strzałów. Szwankuje trochę skuteczność.

• Szczepaniak zgrywa głową piłkę do Możdżenia, a ten z 20. metra uderzył siłowo, zamiast precyzyjnie!

• Ostrowski zagrał kapitalnie do Bilińskiego, a ten z pierwszej piłki, z prawej strony pola karnego nie trafił w światło bramki!

• Możdżeń zagrał w pole karne do Demjana! Ten się zastawił z rywalem na plecach. Obrócił się w stronę bramki gości mocno uderzył, ale skutecznie broni Wrąbel!

• Kołodziej zablokowany, a chwile później spróbował Mójta, ale piłka też się odbija od jednego z rywali, jednak będzie korner.

• Gospodarze mają problem z przedarciem się w pole karne wrocławian.

• Wrąbel pod naciskiem rywala wybija piłkę w aut.

• Prostopadła piłka do Szczepaniaka, ale szybszy był Celeban.

• Na pozycji spalonej złapany niewidoczny Demjan.

• Kowalski ograł Zielińskiego, ale ofiarna interwencja Celebana kończy szarżę zawodnika Podbeskidzia.

• Składna akcja Dudu oraz Kiełba, ale Brazylijczyk przeciągnął dośrodkowanie.

• Zasłużone prowadzenie piłkarzy Romualda Szukiełowicza. WKS wygląda lepiej, niż w konfrontacji z Zawiszą Bydgoszcz.

• Kiełb wyłożył piłkę na 16. metr do Grajciara, a ten bez problemów trafia do siatki!

• GOOOOL!!! PETER GRAJCIAR!!!

• Kołodziej spróbował z dystansu, ale próba kapitana Górali beznadziejna.

• Kontra przyjezdnych! Piłka trafiła do Kiełba! Ten pociągnął kilkadziesiąt metrów i uderzył z 20. metra! Zubas wypluł przed siebie futbolówkę, ale nikt z Wrocławia nie dopadł do odbitej piłki!

• Flavio próbował wpaść w pole karne, ale Kolcak odebrał piłkę Portugalczykowi.

• Dośrodkowanie w pole karne gości, a tam Dudu wybija piłkę poza boisko.

• Murawa na obiekcie w Bielsku Białej wygląda bardzo słabo.

• Mójta przegrał pojedynek brak w bark z Ostrowskim. Zawodnik Śląska z kilkunastu metrów postanowił lobować Zubasa, ale się pomylił! To powinno być 1:0 dla gości!

• Atakują piłkarze Podbeskidzia, ale tuż przed szesnastką tracą futbolówkę.

• Pierwsza centra w pole karne gospodarzy, a jeden z Górali wybił piłkę.

• Wrocławianie dziś na zielono, a gospodarze w biało-niebiesko-czerwonych strojach.

• Gwizdek arbitra! Zaczynamy ostatni mecz w tym roku!

• Jarosław Przybył wyprowadza piłkarzy na płytę boiska, zaraz początek zawodów!

• Na obiekcie Podbeskidzia już rozbrzmiewa hymn Górali. Czekamy na obie jedenastki!

• Jeszcze pięć minut nas dzieli od początku zawodów!

• Drużyny kończą rozgrzewkę. Za 15 minut start!

• ławka rezerwowych gości: Abramowicz, Bartkowiak, Kaczmarek, Pawelec, Dankowski, Danielewicz, Gecov

• ławka rezerwowych gospodarzy: Kaczmarek, Adu, Nowak, Kato, Chmiel, Bartlewski, Jonkisz

• Znamy wyjściowe zestawienia gospodarzy i przyjezdnych. Zaraz przedstawimy piłkarzy, którzy rozpoczną mecz na ławce rezerwowych.

• Witamy serdecznie, nadszedł ten dzień. Dzień, który zapadnie kibicom polskiej piłki w pamięci! Ostatnie starcie, Podbeskidzie podejmuje wrocławski Śląsk. Pojedynek gigantów jest ostatnim meczem w 2015 roku. Jak żyć? Pozostaje nam rozkoszować się widowiskiem dwóch najsłabszych zespołów w tabeli. Początek końca o godz. 18!

• Zapowiedź spotkania Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław

Zapowiedź: Podbeskidzie - Śląsk Wrocław LIVE! Kto spędzi zimę na ostatnim miejscu?

W ostatnim meczu Ekstraklasy w 2015 roku czeka nas pojedynek na dnie ligowej tabeli - Podbeskidzie Bielsko-Biała podejmie u siebie Śląsk Wrocław. W obu obozach w miniony weekend nie było mowy o świątecznym klimacie – panuje pełna mobilizacja, bo przegrany dzisiejszego meczu spędzi zimę w roli najgorszego zespołu ligi.

W poniedziałek obie drużyny zagrają ze sobą po raz trzeci w tym sezonie. W sierpniu we Wrocławiu padł remis 1:1, a miesiąc później w 1/8 finału Pucharu Polski Śląsk wygrał w Bielsku-Białej 1:0. W tym drugim meczu swój debiut na ławce trenerskiej „Górali” zaliczył Robert Podoliński.

Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1