Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Podbeskidzie Bielsko-Biała

2

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

0

• Wielka radość w Bielsku-Białej! Do kibiców i piłkarzy dotarła informacja, że Podbeskidzie jest w grupie mistrzowskiej!!

• KONIEC MECZU. Podbeskidzie wygrywa 2:0!

• Wyrzut z autu, zamieszanie, ale łapie piłkę Zubas.

• Termalica wciąż napiera! Wybija piłkę z pola karnego Sokołowski.

• Cztery minuty doliczone.

• Faulowany w środku pola Chmiel, kartka dla Stano i trochę czasu dla obrony "Górali".

• Atakuje Termalica. "Górale" póki co skutecznie ryglują swoje pole karne.

• Na ten moment o tym, kto znajduje się na ósmym miejscu, decyduje.... klasyfikacja Fair Play. W niej nieznacznie lepsi od Ruchu są "Górale". Nawet kartki w ostatnich minutach mogą więc zaważyć na tym, kto będzie w TOP8.

• Kowal oddał strzał zza pola karnego, ale znów bezbłędny dziś Zubas!

• PODBESKIDZIE NA TEN MOMENT W GRUPIE MISTRZOWSKIEJ! Świetna kontra gospodarzy, Chmiel znakomicie wyłożył piłkę Możdżeniowi, a ten wpakował piłkę do pustej bramki.

• GOOOOOOOOOL!!!!! MOŻDŻEŃ NA 2:0!!!!!!!!

• Druga zmiana Piotra Mandrysza. Za Juhara wchodzi Vladislavs Gutkovskis.

• Po rzucie rożnym główkował Kupczak, ale zbyt lekko i piłkę łapie Zubas.

• Juhar posyła piłkę w trybuny...

• Zmiana w Podbeskidziu - Mateusz Możdżeń za Slobodę.

• Mójta fauluje przed polem karnym Fryca. Kolejna dobra okazja dla Termaliki.

• Kowal za Babiarza.

• ... a za dyskusje Babiarz.

• Dwie żółte kartki dla gości - za faul na Chmielu ukarany Fryc...

• ZUBAS! Litwin kapitalnie wybronił uderzenie Babiarza!

• Dramaturgia wzrasta. Gol w Krakowie dla Zagłębia oznacza, że Podbeskidzie potrzebuje zwycięstwa 2:0, by wyprzedzić w tabeli Ruch!

• Potężna bomba pod poprzeczkę Putiwcewa, ale kapitalnym refleksem popisał się Zubas!

• Zmiana w zespole gospodarzy. Za Stefanika wchodzi Jakub Kowalski.

• Stefanik fauluje Foszmańczyka tuż przed linią pola karnego. Żółta kartka i świetna okazja dla "Słoników"!

• Termalica zepchnęła Podbeskidzie do obrony. Ciężkie chwile podopiecznych Podolińskiego.

• Ładna wymiana Kupczaka z Babiarzem, ten drugi wszedł w pole karne, ale piłkę na rzut rożny wybił Baranowski.

• I jest zapowiadana zmiana. Kristian Kolcak za kontuzjowanego Piacka.

• Po objęciu prowadzenia wszystko się sypie gospodarzom. Teraz urazu doznał Piacek, a koledzy z zespołu pokazują, że konieczna będzie zmiana.

• CZERWONA KARTKA! Drugą żółtą kartką za przewinienie przed polem karnym ukarany Veretilo. Podbeskidzie przez ponad pół godziny będzie grało w dziesiątkę!

• Żółtą kartką za faul przy linii końcowej ukarany Juhar.

• Drugi najlepszy strzelec Podbeskidzia trafia do siatki po raz piąty w tym sezonie! Po rzucie rożnym Mójta doszedł do piłki przed polem karnym, oddał strzał, został zablokowany, ale po jego dobitce Nowak nie miał już szans!

• GOOOOOOOOOOL DLA PODBESKIDZIA!! ADAM MÓJTA!!

• Dobrze dośrodkowywał Mójta, ale wysocy obrońcy Termaliki zażegnali niebezpieczeństwo.

• Plizga fauluje Chmiela na wysokości pola karnego i "Górale" będą mieli okazję ze stałego fragmentu.

• Od początku drugiej połowy z większym animuszem gra Termalica. Sprzed pola karnego strzelał Kędziora, ale piłkę złapał Zubas.

• Piłkę w pole karne zagrał Plizga, ale zdołał ją wybić Baranowski.

• Wracamy do gry w drugiej połowie!

• Przy Rychlińskiego oglądamy wyrównany mecz. Obie strony stworzyły sobie kilka okazji do strzelenia bramki, a najlepszą zmarnował Szczepaniak, który przestrzelił na trzecim metrze od bramki. Wracamy po przerwie!

• KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Bez bramek w Bielsku-Białej.

• Zakotłowało się po rzucie rożnym w polu karnym Podbeskidzia, ale ostatecznie po strzale Kupczaka piłka przeleciała nad bramką.

• Mójta strzelał z rzutu wolnego, ale piłka wpadła prosto do "koszyczka" Sebastiana Nowaka.

• Piłka w pole karne gości, do piłki dochodził Chmiel, ale w ostatniej chwili uprzedził go Fryc.

• Ostry faul Veretilo w środku pola, żółta kartka.

• Znów groźnie pod bramką Termaliki. Sokołowski próbował zaskoczyć Nowaka swoim markowym centrostrzałem, ale piłka nieznacznie minęła poprzeczkę.

• Znów strata Kato o mało nie zakończyła się dla gospodarzy fatalnie. Po jego zagraniu Foszmańczyk otrzymał piłkę przed polem karnym, oddał strzał, a po rykoszecie piłka mogła zaskoczyć Zubasa. Skończyło się tylko na rożnym.

• Do prostopadłej piłki wyszedł Szczepaniak, który toczył pojedynek biegowy z Putiwcewem, ale lepszy okazał się reprezentant Ukrainy, który zażegnał niebezpieczeństwo.

• Dośrodkowywał Juhar, ale zrobił to zbyt mocno i piłka opuściła boisko.

• Sokołowski sfaulował Plizgę w okolicach narożnika pola karnego i Termalica będzie miała dobrą okazję z rzutu wolnego.

• Foszmańczyk po rzucie rożnym doszedł do piłki w polu karnym, oddał strzał i... "Górale" będą mieli po nim wyrzut z autu...

• Skontrowała gospodarzy Termalica! Plizga wszedł z piłką w pole karne, ale jego strzał zdołał wybronić Zubas!

• Goool, nie ma, co zrobił Szczepaniak! Napastnik Podbeskidzia otrzymał piłkę na trzecim metrze po podaniu Chmiela i uderzył nad poprzeczką!

• W polu karnym rywali przewrócił się Szczepaniak, gospodarze domagali się podyktowania rzutu karnego, ale sędzia nie przerwał gry. Chwilę później drugi już dziś bardzo niecelny strzał oddał Sokołowski.

• "Górale" napierają, ale na ten moment nawet zwycięstwo nie daje im miejsca w grupie mistrzowskiej, bo Wisła prowadzi w Krakowie z Zagłębiem.

• Ależ błąd Kato! Japończyk stracił piłkę przy linii końcowej na rzecz Foszmańczyka, ten zagrał w pole karne do Kędziory, który oddał strzał z pierwszej piłki, ale prosto w dobrze ustawionego Zubasa.

• Kolejne ofensywne wejście Mójty, dobra centra na piąty metr, ale w starciu z Putiwcewem Chmiel dopuścił się przewinienia.

• Ważne rzeczy dla Podbeskidzia dzieją się w Gdańsku. Lechia po rzucie karnym wykonywanym przez Milę prowadzi z Ruchem.

• Mójta wykonywał trzy rzuty rożne z rzędu, ale żaden nie przyniósł powodzenia gospodarzom.

• Szczepaniak wyszedł z kontratakiem, dośrodkował w pole karne, ale zbyt mocno, by piłkę zdołał zgarnąć przed bramką Stefanik. Akcję zamknął Sokołowski i wywalczył korner.

• Pierwszy raz w pole karne gospodarzy przedostała się Termalica, ale sytuację wyjaśnił wybiciem Piacek.

• Od początku aktywni na połowie rywali są "Górale". Pierwszy strzał oddał Mójta, ale piłka odbiła się od obrońców i wyszła na aut bramkowy

• GRAMY! Od środka rozpoczęli gospodarze.

• Piłkarze obu drużyn już na murawie!

• Na stadionie w Bielsku-Białej zasiądzie dziś komplet 6 tysięcy widzów.

• Podopieczni Roberta Podolińskiego nie są w pełni zależni od siebie. Oprócz tego, że muszą pokonać rywali z Niecieczy, będą liczyć również na potknięcia Wisły Kraków w meczu z Zagłębiem i Lechii Gdańsk w meczu z Ruchem.

Więcej o tym, co musi się zdarzyć, by bielszczanie awansowali do grupy mistrzowskiej, przeczytacie w naszej zapowiedzi: http://www.gol24.pl/ekstraklasa/a/podbeskidzie-termalica-live-gorale-powalcza-do-konca,9854707/

• Rezerwowi Termaliki: Krzysztof Pilarz, Dawid Sołdecki, Dalibor Pleva, Patrik Misak, Vladislavs Gutkovskis, Bartłomiej Smuczyński, Wołodymyr Kowal.

• Rezerwowi Podbeskidzia: Wojciech Kaczmarek, Mateusz Możdżeń, Kristian Kolcak, Adam Deja, Robert Demjan, Jakub Kowalski, Paweł Tarnowski.

• Witamy serdecznie ze Stadionu Miejskiego w Bielsku-Białej i zapraszamy do śledzenia relacji LIVE z jednego z najważniejszych spotkań 30. kolejek Ekstraklasy. Gospodarze wciąż są w grze o grupę mistrzowską, ale mają przed sobą trudne zadanie - nie tylko muszą liczyć na korzystne wyniki w Krakowie i Gdańsku, ale także pokonać "Słoników", które walczą o przewagę własnego boiska w rundzie finałowej. Czekają nas wielkie emocje!

• Podbeskidzie - Termalica LIVE!

Zapowiedź: Podbeskidzie - Termalica LIVE! „Górale” powalczą do końca

Termalica jest bez wątpienia największym przegranym decyzji o wstrzymaniu kary ujemnego punktu dla Lechii. Dlaczego? Przekreśliła ona szanse popularnych "Słoników" na awans do grupy mistrzowskiej. Niecieczanie mają na koncie 33 punkty i nawet jeśli wygraliby z Podbeskidziem, a w pozostałych spotkaniach wyniki ułożyłby się dla nich korzystnie, to i tak w bezpośrednich pojedynkach z ósmą obecnie gdańską ekipą wypadli gorzej (raz przegrali, a raz zremisowali). O stawkę wciąż grają bielszczanie, którzy by awansować muszą wygrać oraz liczyć na porażki Wisły i Lechii.