Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 6 Wisła Kraków

0

Wisła Kraków

6

3 1 połowa

• KONIEC MECZU! Arbiter kończy męczarnie Podbieskidzia. Świetny mecz Wisły i pewne zwycięstwo.

• Sędzia dolicza minutę.

• CRIVELLARO I GOL! Udana kontra Wisły i wynik na tablicy to już 0:6. Crivellaro dostaje piłkę od Jankowskiego i mocnym strzałem pokonuje Zubasa!

• Crivellaro zagrywa do Jankowskiego, ten trąca piłkę obok bramkarza, która zmierza do bramki, ale Horoszkiewicz wybija ją tuż przed linią!!!

• Piękna interwencja Cierzniaka po uderzeniu głową Jonkisza!

• Ostatnia zmiana w drużynie Wisły. Debiut zalicza Kamil Kuczak, który zastąpi Donalda Guerriera.

• Wisła spokojnie zmierza po wygraną. Podbeskidziu nie idzie dzisiaj gra i jedynym jasnym punktem w drużynie "Górali" jest Mójta po którego dośrodkowaniach można było tylko zobaczyć jakiekolwiek zagrożenia pod bramką Cierzniaka.

• Mączyński schodzi z boiska, a w jego miejsce wejdzie Alan Uryga.

• Pazio centrował w pole karne, ale gracze Wisły wybijają piłkę daleko od własnej bramki.

• Kohei Kato ukarany za faul żółtą kartką.

• Pierwsza zmiana w Wiśle. Rafael Crivellaro wejdzie za Pawła Brożka. Opaskę kapitańską przejmuje w tym momencie Boguski.

• GOL! BOGUSKI I BRAMKA NUMER 5 DLA BIAŁEJ GWIAZDY.

• Pazio dośrodkowuje, z główki uderza Adu! Minimalnie obok bramki, ale w tej sytuacji i tak był ofsajd.

• Widoczna przewaga Wisły. Podbeskidzie chyba najchętniej zakończyłoby ten mecz i jak najszybciej i nim zapomniało. Kompletnie bez mocy dzisiaj podopieczni Kubickiego.

• Ostatnia zmiana w Podbeskidziu. Jonkisz wchodzi za Demjana.

• Wszystko zaczęło się do Popovicia. Słoweniec zagrał do Jankowskiego, który podał do Gizmicsa i od niego powędrowało podanie, które z przewrotki na gola zamieniał Łukasz Burliga!

• GOOOL!!! BURLIGA I JEST CZWARTA BRAMKA DLA WISŁY!

• Mączyński ładnie na skrzydle rozgrywa piłkę, ostatecznie jednak obrońcy Podbeskidzia udaremniają atak Wisły

• Mójta zagrywa dobrą piłkę z rzutu wolnego w pole karne, ale łapie Cierzniak.

• Janic ukarany żółtą kartką za faul.

• Jankowski zagrywa do Popovicia, ten strzela sprzed pola karnego, ale chyba Panu Bogu w okno. Bardzo nieudany strzał zawodnika Wisły. Widać jednak było, że podskoczyła tam piłka na murawie i to może być lekkim usprawiedliwieniem dla Słoweńca.

• Na boisku pojawił się także Kowalski, który zastąpił Sokołowskiego.

• W przerwie Janić wszedł za Możdżenia.

• Gwizdek arbitra i zaczynamy drugą połowę! Od środka rozpoczynają gracze Podbeskidzia.

• Przerwa w meczu. Po pierwszych 45. minutach 0:3. Wisła zasłużenie prowadzi i czekamy na jakiś przełom w drugiej połowie i na bardziej wyrównaną grę ze strony Podbeskidzia.

• Mójta pomysłowo zagrywa w pole karne, ale nie dopadł nikt tej piłki pod bramką Cierzniaka.

• Możdżeń strzela z rzutu wolnego, ale obija tylko mur piłkarzy Wisły Kraków.

• Denis Popović świetnie wykorzystuje szansę jaką dał mu trener Moskal. Pokazuje w dzisiejszym meczu, że zasługuje na podstawowy skład.

• GOL!!! POPOVIĆ!!! CO TO BYŁ ZA STRZAŁ Z RZUTU WOLNEGO. Idealne uderzenie przy słupku!

• Faulowany Guerrier tuż przed polem karnym i Wisła ma rzut wolny z bardzo dobrej odległości od bramki.

• Popović strzela z okolicy 30 metrów, piłka jednak daleko od bramki

• Mączyński świetnie zagrywa. Wypatrzył Brożka, który wyczekał bramkarza i z ostrego kąta mocno uderzył piłkę.

• GOL!!!!! ZNOWU BROŻEK!!! Ale w świetnej dyspozycji jest dzisiaj napastnik Białej Gwiazdy!

• Mójta z lewej strony zagrywa piłkę, ale Sadlok przejmuje futbolówkę i wybija ją na aut.

• Coraz śmielej Wisła rozgrywa piłkę. Zdecydowanie Biała Gwiazda poprawiła swoją grę w stosunku do tego co pokazywali piłkarze z Krakowa w poprzedniej kolejce.

• Świetne zagranie do Guerriera w okolicę środka pola karnego. Zawodnik Wisły strzela, ale wprost w bramkarza.

• Guerrier techniczne strzela zza pola karnego i łapie piłkę Zubas. Zbyt lekko Haitańczyk uderza, aby móc zagrozić rywalom.

• Popović zagrywał niską piłkę ze skrzydła, wbiega na pole karne Brożek, ale zbyt lekko uderzył napastnik, który był naciskany przez obrońcę Podbeskidzia.

• Posiadanie piłki po dwudziestu minutach gry: Podbeskidzie 35% - 65% Wisła.

• Pazio próbował dośrodkować, ale zablokowane zagranie zawodnika z Bielska.

• Jankowski dośrodkowuje na pole karne Podbeskidzia! Guerrier uderza z główki, ale broni Zubas.

• Podbeskidzie w pierwszym kwadransie kompletnie bez pomysłu na grę. "Górale" nie radzą sobie z atakami rywali ze skrzydła.

• Świetna akcja piłkarzy Wisły Kraków. Najpierw Rozpoczął Popović, podał on do Boguskiego ten w tempo do Burligi, a ten do Pawła Brożka, który z małej odległości pewnie skierował piłkę do siatki.

• GOOOOOOOOL!!! PAWEŁ BROŻEK STRZELCEM BRAMKI!!!

• Wisła jak na razie bardzo swobodnie wyprowadza ataki na bramkę gospodarzy, ale brakuje im jeszcze tego ostatniego podania, które zamieniłoby się na gola.

• Szczepaniak uderza z dystansu na bramkę Cierzniaka, ale bramkarz Wisły spokojnie łapie piłkę.

• Kolejna szansa dla Wisły. Jankowski zagrywał do Brożka, ale przecina to podanie defensor Podbeskidzia.

• Wisła mogła rozpocząć ten mecz mocnym akcentem, ale słupek uratował "Górali". Podbeskidzie próbuje teraz się podnieść po tym ataku "Białej Gwiazdy".

• Popović dośrodkowuje z rzutu rożnego, Brożek trąca piłkę głową i słupek!!!

• Pierwszy gwizdek sędziego! Rozpoczęli goście.

• Piłkarze obu drużyn właśnie wychodzą na murawę i za chwilę początek meczu!

• Na stadionie miejskim w Bielsku trwa rozgrzewka.

• Ławka rezerwowych gospodarzy: Kaczmarek, Kolcak, Janić, Kołodziej, Hiszpański, Kowalski, Jonkisz.

Ławka rezerwowych gości: Buchalik, Żemło, Kuczak, Cywka, Crivellaro, Marszalik, Uryga.

• Zapraszamy do śledzenia relacji LIVE ze spotkania pomiędzy Podbeskidziem Bielsko - Biała, a Wisłą Kraków. Początek meczu o godzinie 18:00!

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA PODBESKIDZIE - WISŁA KRAKÓW

Podbeskidzie

W sobotę Podbeskidzie zagra z Wisłą Kraków. Tydzień temu niewątpliwie obie ekipy sprawiły niemałe sensacje - bielszczanie niespodziewanie pokonali Lecha Poznań na jego własnym stadionie. z kolei krakowski klub przegrał na wyjeździe z Górnikiem Łęczna 0:1. Przy okazji starcia tych drużyn warto wspomnieć, że "Biała Gwiazda" po raz ostatni w Bielsku wygrała...w kwietniu 2012 roku.