0

Legia Warszawa

3

• legia

• Koniec spotkania. Legia bez większych problemów pokonała Pogoń, której nie sprzyjało dziś ani szczęście, ani surowy sędzia. Brawo jednak za walkę do końca. Bardzo dobre spotkanie w drużynie Legii rozegrali Ljuboja i Radovic co znacząco ułatwiło grę Legionistom.

• Rogalski efektownie wbiegł w pole karne wzdłuż linii bramkowej. Jego podanie na piąty metr opuściło pole karne bez większych przeszkód.

• Na trybunach kolejna sektorówka i kolejna efektowna oprawa.

• Brawa dla Pogoni za wolę walki. Mimo trzech bramek bagażu i bez dwóch stoperów nadal próbują atakować.

• Ljuboja dobija Pogoń pewnie pokonując Janukiewicza po szybkim kontrataku

• Szałek za Ediego

• Wiśniewski wybiegał sam na sam z Kuciakiem, lecz uprzedził go bramkarz Legii.

• Marko Suler za Wawrzyniaka

• Druga żółta kartka dla Hernaniego. Pogoń dokończy ten mecz w dziewiątkę.

• Wiśniewski za Kolendowicza. Ryzykowna zmiana trenera Skowronka.

• Furman za Łukasika

• Legia naciera. Tym razem mocny strzał Ljuboji wypiąstkował Janukiewicz

• Łukasik posłał dobrą piłkę wzdłuż bramki Janukiewicza. Radovic o kilkadziesiąt centymetrów minął się z piłką.

• Dobre dogranie Ediego z rzutu wolnego. Do piłki minimalnie nie zdążył Hernani.

• Salinas za Kucharczyka

• Doskonała sytuacja Ljuboji, którego minimalnie wyprzedzi Hernani.

• Strzał Radovica broni Janukiewicz. Po rzucie rożnym piłka wpada do siatki, lecz w polu bramkowym faulowany golkiper Portowców

• Zmiana w Pogoni. Zejdzie Wojciech Golla, a na boisku melduje się Noll

• To co zrobił Hricko przed chwilą ociera się poziomem o klasę okręgową. Kosecki minął Słowaka bez żadnego zwodu. Obrońca Pogoni po prostu się przed nim położył. Wygląda na to, że Portowcy będą się musieli sporo natrudzić by nie doszło do pogromu

• Poprzeczka po strzale głową Kolendowicza

• Sędzia wyrzucił z boiska Maćka Dąbrowskiego. Sędzia zdecydowanie zbyt pochopnie sięga dziś po kartki

• Rzut wolny dla Pogoni z 25. metrów. Kibice skandują "Edi! Edi!" Brazylijczyk tym razem nie uderzył technicznie tylko "na siłę". Piłka poszybowała wysoko w trybuny.

• Rzut rożny dla gości. Dośrodkowanie Łukasika pewnie wybija Dąbrowski.

• Pogoń Szczecin - Legia Warszawa</p><p>

• Frączczak sam na sam z Kuciakiem po idealnym dograniu głową Ediego. Górą bramkarz Legii.

• Kolejna efektowna oprawa na trybunach.

• Rzut rożny dla Portowców. Krótkie rozegranie Ediego z Kolendowiczem nie przynosi rezultatu

• Strzał Ljuboji na raty broni Janukieiwcz.

• Żółta kartka dla Rogalskiego po faulu przed polem karnym.

• Drugą połowę rozpoczęła Pogoń

• Pogoń dobrze zaczęła, lecz Ljuboja wykorzystał dwa proste błędy co skończyło się dla Pogoni tragicznie. Pierwsza połowa to już historia i miejmy zadzieję, że Portowcy podejmą rękawice w drugiej połowie i zobaczymy ciekawe widowisko.

• Koniec pierwszej części. Legia prowadzi w Szczecinie z Pogonią 2:0.

• W tej chwili na trybunach dzieje się o wiele więcej niż na boisku. Dużo strat z obu stron.

• Pogoń Szczecin - Legia Warszawa</p><p>Pogoń Szczecin - Legia Warszawa</p><p>

• Ładna akcja Pogoni. Frączczak wyłożył piłkę do Kolendowicza, który dośrodkował mocno w pole bramkowe, gdzie z piłką minął się Edi.

• Fantastyczna akcja Legii, w której bierny udział mieli obrońcy Pogoni. Jedynie niecelny strzał Radovicia uratował przed utratą trzeciej bramki.

• Siła przebicia Portowców wyraźnie zmalała. Wszystkie ataki rozbijają się o obronę Legii.

• Kolejna żółta kartka. Tym razem Astiz.

• Moment wolniejszej gry z obu stron. Portowcy próbują grac długimi podaniami na Kolendowicza lub Frączczaka.

• Strzał Ljuboji z wolnego minimalnie nad poprzeczką.

• Kolejna żółta kartka. Tym razem dla Hernaniego. Może być czerwono w drugiej połowie choć wydaje się, że arbiter zbyt pochopnie sięga po kartki.

• Ljuboja na spalonym, a tymczasem na młynie kolejna sektorówka. Tym razem tzw. "pozdrowienia do więzienia".

• Dąbrowski zatrzymywał Ljuboję ciągnąc go za koszulkę. Otrzymał za to żółtą kartkę.

• Żółta kartka dla Wawrzyniaka za symulacje faulu.

• GOOOOOL! Już 2:0 dla Legii! Ljuboja idealnie dograł do Radovicia, który będąc sam na sam z Janukiewiczem odegrał do Koseckiego. Młody legionista dopełnił formalności strzelając na pustą bramkę.

• Legia momentalnie się cofnęła. Zdecydowanie lepiej grało się Portowcom z kontrataku.

• Dośrodkowanie Kucharczyka wyłapał tym razem pewnie Janukiewicz.

• GOOOOL! Ljuboja! Janukiewicz wypuścił piłkę z rąk po strzale Rzeźniczaka co skrzętnie wykorzystał Ljuboja.

• Wyjątkowo dobrze wygląda dzisiaj gra na prawym skrzydle Pogoni, gdzie Frączczak, Edi i Aka na jeden kontakt próbują rozklepać defensywę Legii.

• Niebezpieczna strata Hernaniego. Kontratak Legii nie przyniósł zagrożenia bramce strzeżonej przez Janukiewicza.

• Na razie Pogoń gra, a Legia co chwila traci piłkę. Początek zdecydowanie dla Portowców.

• Kolejna akcja Pogoni. Dośrodkowanie Ediego zamieniło się w całkiem groźny strzał.

• FANTASTYCZNA okazja Akahoshiego! Edi zagrał fantastyczną piłkę do Japończyka, któremu nie udało się przelobować Kuciaka w sytuacji sam na sam.

• Bardzo kontrowersyjny spalony. Kolendowicz prawie na pewno nie znajdował się na pozycji spalone.

• Mało brakowało, a pomyliłby się Żewłakow, który za mocno podał piłkę do Kuciaka. Bramkarz Legii wykazał się sporym refleksem

• Żółta karta dla Golli. Rzut wolny dla Legi z 20 metra. Strzał Ljuboli przerzuca nad poprzeczką Janukiewicz.

• Pierwsza fantastyczna akcja Portowców! Rogalski fantastycznie wrzucił piłkę do wybiegającego Kolendowicza, który zgrał piłkę do Aki. Japończyk podał do wybiegającego na czysto Ediego, który strzelił prosto w Kuciaka!

• Pierwsza akcja Legii. Radovic zapędził się pod linie końcową lecz jego dośrodkowanie bardzo niecelne.

• Rozpoczynają piłkarze Legii.

• Na młynie pojawiła się sektorówka uświetniająca jubileusz grupy wyjazdowej z Warszawy. Na młynie już komplet widzów. Reszta sektorów jeszcze się zapełnia. Tymczasem piłkarze wychodzą na murawę w rytm hymnu Pogoni.

• Niestety po raz kolejny wychodzą na jaw wady starego stadionu. Przez kilkanaście minut nie działał system wpuszczania kibiców wobec czego utworzyły się gigantyczne kolejki.

• Młyn jest już wypełniony do ostatniego miejsca, a piłkarze rozgrzewają się na murawie.

• Artur Skowronek nie może skorzystać z powracającego do zdrowia Bartosza Ławy oraz Grzegorza Bonina.Jan Urban musi sobie dzisiaj poradzić bez Saganowskiego i Jędrzejczyka.

• Rezerwowi Legia: Wojciech Skaba, Marko Suler, Dominik Furman, Janusz Gol, Jorge Salinas, Michał Żyro, Dickson Choto.

• Rezerwowi Pogoń: Dusan Pernis, Adrian Budka, Mateusz Lewandowski, Sergei Mosnikov, Mateusz Szałek, Mouhamadou Traore, Emil Noll.

• Witamy z wypełniającego się stadionu imienia Floriana Krygiera. Kibice w Szczecinie i w Warszawie czekali na to spotkanie pięć lat. Mecz przyjaźni przyciągnął na stadion kilkanaście tysięcy widzów i możliwe, że pojawi się dzisiaj komplet publiczności. Jak zapowiadali piłkarze obu drużyn mecz ten będzie meczem przyjaźni wyłącznie na trybunach.