3

• Koniec spotkania. Legia łatwo zwycięża w Szczecinie 3:0!

• Efektowna oprawa kibiców na młynie. Będą kary za pirotechnikę.

• Frączczak dostał dobre podanie na prawe skrzydło od Ediego, lecz uderzył w boczną siatkę.

• Dwa strzały z dystansu Portowców. Najpierw Moustapha zewnętrzną częścią stopy w obrońcę Legii, a później poprawiał Frączczak nad bramką Legii.

• Dwaliszwili z szesnastu metrów uderza płaskim strzałem tuż obok lewego słupka Pogoni

• Bramka dla Legii! Dwaliszwili z najbliższej odległości pokonuje Janukiewicza

• Mimo braku jednego zawodnika to Pogoń dominuje, a Legia gra z kontry!

• Kolejna świetna okazja Portowców! Akahoshi dostał idealną piłkę od Fraczczaka lecz zmarnował idealną okazję stojąc 5 metrów od bramki Kuciaka.

• Zmiana zawodnika w Legii. Ojamaa za Żyrę.

• Fantastyczna klepka Frączczaka z Murayamą. Japończyk wyszedł sam na sam z Kuciakiem lecz zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału.

• Strzał Furmana z dystansu obok bramki Janukiewicza

• Dariusz Wdowczyk się nie poddaje i wprowadza ofensywnego Andradinę za defensywnego Rogalskiego

• fatalny błąd Dąbrowskiego i mogło być 3:0. Sytuacje uratował Golla wybijając piłkę na rzut rożny.

• Czerwona kartka dla Djousse. Wydaje się jednak, że Kameruńczyk nie trafił w Kuciaka i kartka jest niesłuszna

• Pogoń dominowala w ostatnich minutach, ale niewykorzystane sytuacje lubia się mścić. Radovic na 2:0!

• Świetna zmiana Mustaphy, który błyskotliwie rozdziela piłki w środku pola

• Dobry kontratak Legii. Dwaliszwili wyłożył piłke Michałowi Żyro, który uderzył na bramkę Pogoni. Po rykoszecie piłka wyszła na rzut rożny.

• Radovic ukarany żółtą kartką za faul na Dąbrowskim

• Dwaliszwili za Saganowskiego

• Mocne uderzenie Aki nad bramką Kuciaka

• Kontratak Legii lecz Jakub Rzeźnicza na pełnej szybkości faulował Murayamę.

• Akahoshi z rzutu wolnego wyłożył piłkę Rogalskiemu, który fatalnie skiksował i posłał piłkę na orbitę.

• Piękne dogranie Akahoshiego do Djousse! Napastnik Portowców sam na sam z Kuciakiem prosto w bramkarza!

• Portowcy ładnie wymieniają piłkę przed polem karnym Legii. Prostopadłe podanie Moustaphy do Djousse, lecz Kameruńczyk wyraźnie zaspał.

• Pogoń Szczecin - Legia Warszawa

• Od początku pierwszej połowy bardzo aktywny Moustapha

• ... i zaczynamy druga połowę meczu!

• W Legii Furman za Bereszyńskiego...

• Oraz Ouedrago za Ławę

• W przerwie Djousse za Chałasa

• Wyrównana gra obu drużyn. Legia fantastycznie wykorzystała stały fragment gry dzięki czemu prowadzi po pierwszej połowie. Oba zespoły miały po kilka dobrych sytuacji lecz najlepszą zmarnował Radovic, który przegrał pojedynek z Radkiem Janukiewiczem.

• Rogalski ukarany żółtą kartką

• Radovic sam na sam z Janukiewiczem po błędzie obrony Pogoni. Fantastyczną interwencją popisał się bramkarz Portowców ratując Pogoń przed stratą drugiej bramki!

• Jodłowiec ukarany żółtą kartką

• Frączczak wbiegł w pole karne po czym uderzył zdecydowanie za wysoko by zagrozić Kuciakowi.

• Brzyski z narożnika pola karnego pięknie dośrodkował do Vrdoliaka, który wyskoczył najwyżej i pokonał bramkarza Pogoni!

• Lewandowski ukarany żółtą kartką

• Nieładne zachowanie Koseckiego, który popchnął Murayamę.

• Arbiter Paweł Pskit nie daje pograć piłkarzom odgwizdując nawet najmniejsze przewinienie.

• Ataki Legii przeprowadzane są głównie lewym skrzydłem. Obrona Portowców jest w tym meczu dobrze poukładana i szybko neutralizuje zagrożenie.

• Bereszyński ukarany żółtą kartką za faul na Rogalskim

• Rzut rożny dla Legii. Dośrodkowanie Brzyskiego wraca do zawodnika Legii, który z ostrego kąta próbuje zaskoczyć Janukiewicza. Piłka uderza w boczną siatkę i od bramki Portowcy

• Na boisko wbiegł kibic. Ochrona ugania się za mężczyzną po stadionie a na trybunach słowa wsparcia dla niesfornego widza.

• Kosecki skopiował akcję Murayamy sprzed kilku minut, lecz jego strzał zbyt słaby i Janukiewicz bez problemów złapał tę piłkę.

• Radovic przedryblował kilku graczy Pogoni lecz jego dogranie do Koseckiego zdecydowanie zbyt mocne.

• Murayama uwolnił się spod krycia przed polem karnym i oddał mocny płaski strzał na bramkę Kuciaka. Bramkarz Legii końcami palców na rzut rożny.

• W ataku Portowcy. Z rzutu rożnego Akahoshi, ale Kuciak piąstkuje piłkę poza pole karne.

• Prostopadłe podanie do Murayamy otworzyło Japończykowi drogę do bramki. Przegrał jednak pojedynek z Kuciakiem!

• Po rzucie rożnym pewnie piłkę piąstkuje Janukiewicz

• Piękne dogranie Bereszyńskiego do Koseckiego, lecz młody Kosa za bardzo zapędził się pod linię końcową Portowców i zmarnował doskonałą sytuację.

• Żyro ukarany żółta kartką

• Próba prostopadłego zagrania Jakuba Bąka zbyt mocna. Portowcy jak na razie nie odstają poziomem od bardziej utytułowanego rywala.

• W odpowiedzi Kosecki również z lewego skrzydła oddał mocny strzał na bramkę Portowców jednak Janukiewicz bez problemu złapał piłkę.

• Pierwsza groźna akcja Portowców. Takuya Murayama zamieszał na lewym skrzydle Brzyskim po czym mocno dośrodkował w pole karne Kuciaka. był tam jednak Jodłowiec, który wybił piłkę na rzut rożny.

• Mecz rozpoczęli piłkarze Legii

• Zaledwie 5 minut do rozpoczęcia spotkania, a kolejki do bram wejściowych nadal nie mają końca.

• Na piekiełku już teraz w najlepsze trwa zabawa kibiców Pogoni i Legii.

• Trener Wdowczyk nie może skorzystać dzisiaj z kontuzjowanego Hernaniego. Jan Urban jest w trudniejszej sytuacji gdyż musi rozdzielić siły pomiędzy Ligę Mistrzów, a Ekstraklasę. Szansę na debiut ma powracający po kontuzji Ojamaa, który ze względu na natłok spotkań pewnie zadebiutuje w dzisiejszym spotkaniu.

• Na dzisiejszym spotkaniu kibice Legii zasiądą razem z najbardziej zagorzałymi fanami Pogoni na sektorach 10, 11 oraz 12 czyli na tak zwanym młynie.

• Zapowiada się komplet publiczności! Biletów na pewno nie wystarczy dla wszystkich chcących obejrzeć spotkanie zaprzyjaźnionych klubów.

• W Szczecinie można odczuć wagę dzisiejszego spotkania. Wszędzie pełno ludzi w barwach Pogoni i Legii. Na obiekcie już teraz jest sporo ludzi, a dookoła stadionu na terenach zielonych biwakują kibice czekający na dzisiejsze spotkanie.

• Witamy ze stadionu imienia Floriana Krygiera. Piłkarskie święto w Szczecinie! Upalny lipcowy dzień nie przeszkodzi jednak piłkarzom gdyż rozpoczęcie meczu dopiero o 20.30. Dobrze przygotowana murawa jest obecnie zraszana dzięki czemu niestraszne są jej wysokie temperatury i prażące słońce.