1

• To już wszystko ze stadionu przy ulicy Cichej 6 w Chorzowie! Za śledzenie relacji serdecznie dziękuje Marcin Tabor.

• Beniaminek notuje kolejne zwycięstwo natomiast Ruch na dłużej pozostanie w dolnych rejonach tabeli

• Koniec spotkania! Ruch Chorzów 0:1 GKS Bełchatów!

• W polu karnym pojawia się bramkarz Ruchu Kamiński! Po zamieszaniu w polu karnym do bezpańskiej piłki poza polem karnym dopada Starzyński jednak jego strzał był bardzo niecelny.

• Kuświk uderza na bramkę lecz Baranowski wślizgiem wyręcza Malarza. Rzut rożny w ostatni sekundach spotkania

• Flis kolejny raz uderza na bramkę jednak po raz kolejny Kamiński pewnie łapie piłkę

• Babiarz za mocno do Zieńczuka i Malarz łapie piłkę. GKS Bełchatów jest o krok od zwycięstwa w dzisiejszym spotkaniu!

• Flis strzela na bramkę Ruchu jednak wprost w ręce Kamińskiego

• Grzegorz Kuświk ukarany żółtą kartką za faul na Sawali

• Arbiter doliczył pięć minut do tego spotkania

• Nie Patryk Rachwał a Marcin Flis pojawia się na boisku. Zastępuje on zmęczonego Michała Maka

• Kontratak drużyny GKS-u zakończony bardzo słabym strzałem Prokicia

• Kuświk faulowany na połowie boiska. Drużyna Ruchu przesuwa się bod pole karne gości

• Visniakovs na piątym metrze przed bramką uderzał... na księżyc! Zamiast wprost na bramkę Malarza uderzył wysoko w powietrze!

• Rozpoczynają się ostatnie minuty spotkania. Ruch w natarciu. Tym razem lewą nogą uderzał Visniakovs lecz piłka bardzo powoli wtoczyła się w objęcia Malarza

• Zieńczuk bardzo dobrze dośrodkował do Visniakovsa jednak napastnik Ruchu nie zdołał wystarczająco wysoko wyskoczyć do piłki i jego uderzenie głową poszybowało ponad poprzeczką

• Pierwszy kontakt z piłką Zieńczuka i od razu faulowany jest gracz Ruchu. Wznowią gospodarze z linii środkowej boiska

• Zieńczuk właśnie pojawia się na boisku. Zastępuje Daniela Dziwniela.

• Szykują się ostatnie zmiany w tym meczu. Do wejścia na boisko gotowi są Patryk Rachwał i Marek Zieńczuk

• Przerwa w grze. Na boisku leżą Kuświk oraz Baran

• Druga zmiana w zespole gości. Prokić pojawia się na boisku. Zastępuje Łukasza Wrońskiego

• Sawala i Ślusarski wyszli z akcją dwa na jeden ze Stawarczykiem jednak Sawala bardzo niecelnie podał do swojego kolegi. Gdyby nieco lepiej dograł tą piłkę to Ślusarski znalazłby się w sytuacji "sam na sam" z Kamińskim

• Stały fragment gry nie zagroził bramce Kamińskiemu jednak w dalszym ciągu to goście sa przy piłce.

• Chovanec wślizgiem wybija piłkę na rzut rożny

• Filip Starzyński przerzucił piłkę na lewą stronę do Dziwniela a ten dośrodkowuje na głowę Kuświka jednak jego strzał pewnie broni Malarz

• Tanczyk sprawia bardzo dobre wrażenie. Jest w każdym miejscu na boisku, a teraz przerwał kontratak gości

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka ląduje na nodze Kuświka który z półobrotu, po koźle uderza na bramkę Malarza jednak ten nie daje się pokonać!

• Pierwsza zmiana w zespole GKS-u. Szymon Sawala pojawia się na boisku w miejsce Damiana Szymańskiego

• Kolejne niedokładne dogranie Marcina Kusia. To już druga akcja z rzędu gdy obrońca Ruchu niweczy dobrą akcje gospodarzy

• GKS Bełchatów przetrwał początkowe ataki zespołu Ruchu i gra uspokoiła się. W dalszym ciągu to "Niebiescy" mają przewagę jednak nie atakują już tak energicznie i z takim zagrożeniem pod bramką Malarza

• Wybicie piłki głową przez Stawarczyka trafia pod nogi Szymańskiego który zza pola karnego uderzał na bramkę. Piłka minęła jednak słupek

• Chovanec za daleko wypuścił sobie piłkę i od bramki wznowi Malarz

• Żółta kartka dla Adama Mójty za faul na Tanczyku

• Ruch Chorzów - GKS BełchatówRuch Chorzów - GKS Bełchatów

• Szymański wybija piłkę poza boisko gdyż na murawie leży jego kolega z zespołu - Wroński.

• Dwie zmiany przeprowadzone przez Kociana podziałały jak mocna kawa na zespół Ruchu. Nowi zawodnicy chcąc pokazać się trenerowi z jak najlepszej strony są bardzo aktywni i ciągną grę swojego zespołu

• Kolejna okazja na zdobycie gola przez zespół Ruchu! Kuświk uderza zza pola karnego a po raz kolejny swe umiejętności demonstruje Malarz!

• Starzyński z wolnego! Bardzo groźny strzał jednak jeszcze lepsza interwencja Malarza który sparował uderzenie!

• Chovanec faulowany przez Szymańskiego i żółta kartka dla gracza GKS-u. Rzut wolny dla Ruchu

• Ruch rzucił się do odrabiania strat. W polu karnym gości piłkę przyjął Kuświk jednak w ostatniej chwili interweniują obrońcy

• Trener Jan Kocian wprowadził dwóch nowo pozyskanych w tym sezonie zawodników aby odmienić losy spotkania. Jak na razie jeden z nich,Tanczyk, mimo niskiego wzrostu demonstruje swoją szybkość.

• A w miejsce Jakuba Kowalskiego wchodzi Jan Chovanec

• Dwie zmiany w zespole Ruchu. Za Łukasza Surmy wejdzie Wołodymyr Tanczyk.

• Rozpoczynamy drugą połowę spotkania!

• Dzisiejsze spotkanie z trybun ogląda 5400 widzów

• Oglądając to spotkanie można odnieść wrażenie, że to Ruch w tym sezonie jest beniaminkiem ekstraklasy, a GKS Bełchatów grał w europejskich pucharach. Goście sprawiają o wiele lepsze wrażenie i zasłużenie prowadzą. Aby dowieźć korzystny rezultat do końca w zasadzie nie muszą zmieniać swojego systemu gry. Szkoleniowiec Ruchu Chorzów natomiast musi wpłynąć na swoich zawodników jeśli ci chcą zdobyć choćby punkt w dzisiejszym meczu.

• Sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania.

• Visniakovs przyjął długą piłkę od Szyndrowskiego jednak obrońcy wybijają mu piłkę spod nóg. Rzut rożny dla Ruchu zakończony zamieszaniem w polu karnym, a kolejne dośrodkowanie z narożnika boiska pada łupem obrońców GKS-u

• Michał Mak nieudanie strzela na bramkę Ruchu

• Wroński fauluje jednego z graczy Ruchu w polu karnym "Niebieskich" i grę wznowi Kamiński

• Dośrodkowanie Mójty w pole karne do Barana który na długim słupku starał się stworzyć zagrożenie jednak po jego strzale bądź też zgraniu piłki głową piłka ląduje poza boiskiem

• Dziwniel blokuje dośrodkowanie w pole karne i kolejny korner dla bełchatowian

• Stawarczyk za mocno prostopadle podał do Dziwniela. Piłka opuściła boisko i od bramki wznowi Malarz

• Kowalski fauluje Maka na połowie Ruchu

• Taktyczny eksperyment Jana Kociana nie powiódł się. Od kilku chwil Kuświk gra na lewej pomocy a na lewą obronę przesunięty został Dziwniel, a jedynym napastnikiem został Visniakovs. Ruch przeszedł więc na system 4-5-1 jednak, pomimo niekorzystnego wyniku, nie stosuje pressingu na graczach z Bełchatowa co z kolei czynią goście gdy Ruch chce wyprowadzić kontratak

• Wroński fauluje Starzyńskiego na połowie gospodarzy

• Niecelne podanie Szyndrowskiego do Kusia. Od autu wznowi GKS

• Gwizdy na stadionie. Kibicom nie podoba się ospała gra Ruchu. Chorzowianie nie potrafią wymienić między sobą kilku podań i po upływie niemal pół godziny gry bramkarz gości nie musiał ani razu interweniować

• Goście radzą sobie z dośrodkowaniem lecz przy piłce w dalszym ciągu są chorzowianie i konstruują atak pozycyjny

• Mak fauluje Kowalskiego na połowie beniaminka. Rzut wolny dla "Niebieskich"

• Były gracz Ruchu Chorzów Grzegorz Baran uderzał z dystansu na bramkę Kamińskiego jednak pomylił się o metr

• Kuświk fauluje Baranowskiego w polu karnym GKS-u

• Chorzowianie mają problemy z przestawieniem się z systemu gry 4-5-1 na 3-5-2. O wiele lepsze wrażenie jak na razie sprawiają podopieczni Kamila Kieresia

• Piłkę przejmują gracze Ruchu jednak od razu pressingiem grają bełchatowianie nie pozwalając Niebieskim na grę z kontry

• Dośrodkowanie Maka trafia w nogę Kusia i drugi rzut rożny dla bełchatowian

• Środek pola opanowany przez graczy GKS-u. Ruch przeprowadza swe akcje skrzydłami. Niewidoczny jak na razie jest Filip Starzyński natomiast w zespole gości najaktywniejszy jest Michał Mak

• Strzał Telichowskiego zablokowany. Późniejsza akcja gości kończy się niecelnym podaniem i od autu na wysokości własnego pola karnego rozpoczną podopieczni Jana Kociana

• Szyndrowski wślizgiem wybija piłkę spod nóg Komołowa i goście mają rzut rożny

• Piłka w siatce Ruchu jednak na spalonym Michał Mak

• Babiarz podał piłkę do skrzydła jednak dośrodkowanie w pole karne zostaje przejęte przez gości. Ruch stara się konstruować ataki pozycyjne lecz GKS mądrze i skutecznie się broni szukając swych szans w kontratakach

• Błyskawiczne otwarcie wyniku! Ruch przejął inicjatywę chcąc jak najszybciej doprowadzić do remisu a GKS cofnął się na własną połowę.

• GOOOOOOOOL! GKS Bełchatów błyskawicznie obejmuje prowadzenie! W sytuacji sam na sam z Kamińskim znalazł się Adrian Basta który uniknął pułapki ofsajdowej i umieścił piłkę w bramce!

• Pierwsze zagrożenie pod bramką gości jednak szarżującego Visniakovsa uprzedził Malarz pewnie łapiąc piłkę

• Jakub Kowalski faulowany na połowie Ruchu. Grę wznowią podopieczni Jana Kociana

• Michał Mak stracił kontrolę nad piłką i od autu wznowią gospodarze

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Kapitanem Ruchu jest Piotr Stawarczyk który przejął opaskę w miejscu nieobecnego Malinowskiego. W zespole GKS-u kapitanem jest Arkadiusz Malarz

• Obie ekipy pojawiają się na murawie. Ruch na niebiesko, GKS na biało

• Arbitrem głównym dzisiejszego spotkania będzie Jarosław Przybył. Na liniach pomagać mu będą Konrad Sapela oraz Radosław Siejka. Sędzią technicznym będzie natomiast Marek Opaliński

• Obie drużyny w tym sezonie zanotowały już po cztery remisy i w tym meczu na pewno nie zechcą dopisać sobie kolejnego. Liczymy na ciekawe spotkanie

• Na ławce rezerwowych Ruchu zasiądzie dziś nowo pozyskany Ukrainiec Wołodymyr Tanczyk który w tym tygodniu dostał pozwolenie na prace w Polsce

• W drużynie z Bełchatowa tylko jedna zmiana w porównaniu do ostatniego spotkania z Lechią Gdańsk : w miejscu Bartosiaka wystąpi dziś Łukasz Łukasz Wroński

• Dziś zespół Ruchu zagra ustawieniem 3-5-2. Parę napastników stworzą Kuświk - Visnakovs a na bok pomocy przesunięty został Daniel Dziwniel. Marek Zieńczuk rozpocznie mecz na ławce

• Zapraszam do zapoznania się z zapowiedzią dzisiejszego spotkania która dostępna jest TUTAJ

• Ławka rezerwowych Ruchu: Lech, Efir, Chovanec, Helik, Szewczyk, Tanczyk, Zieńczuk.

Ławka rezerwowych GKS Bełchatów: Zubas, Flis, Sawala, Rachwał, Prokić, Poźniak, Bartosiak

• Witam ze stadionu przy ulicy Cichej 6 w Chorzowie gdzie już za kilka chwil rozpocznie się pojedynek pomiędzy Ruchem Chorzów a GKS-em Bełchatów!