Ruch Chorzów 4 - 1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Ruch Chorzów

4

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

• Koniec meczu! Ruch Chorzów w pełni zasłużenie, po znakomitej drugiej połowie w swoim wykonaniu, ogrywa Termalicę Bruk-Bet Nieciecza 4:1!

• Kolejne znakomite wejście z ławki! Lenartowski strzałem do pustej bramki wykańcza kapitalną akcję dwójkową Stępińskiego z Surmą! 4:1!

• GOOOOOOOOOLLL! Artur Lenartowski!

• Lenartowski zmienia Iwańskiego.

• Składna akcja Termaliki przynosi gościom tylko korner.

• Trzy minuty doliczone do tego meczu.

• Czerwona kartka też dla Ziajki, za uderzenie Gigołajewa! Obie drużyny skończą ten mecz w dziesiątkę!

• W cztery minuty po wejściu na boisko Gigołajew strzela gola i ogląda czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie!

• Co za wejście Rosjanina! Po akcji Stępińskiego Gigołajew dostał piłkę kilkanaście metrów od bramki rywala i płaskim strzałem zaskoczył Nowaka! 3:1! Trzy punkty zostaną w Chorzowie!

• GOOOOOOOOOOOL!!! Roland Gigołajew!

• Gigołajew zmienia Mazka.

• Zamieszanie w polu karnym Ruchu! Na 10. metrze przed bramką zostaje zatrzymany Drozdowicz!

• Kolejny raz uderza Zieńczuk, ale z powietrza trafił nieczysto w piłkę i ta poszybowała obok bramki.

• Po dośrodkowaniu Biskupa w trudnej sytuacji główkował Drozdowicz, ale prosto w ręce Putnockiego.

• Ruch prowadzi, ale to właśnie Niebiescy są w ataku. Podopieczni Fornalika umiejętnie oddalają grę od własnego pola karnego.

• I już strzał Licki zza pola karnego, ale bardzo niecelny!

• ... oraz Licka za Plevę. A więc mamy debiut.

• Dwie zmiany w Termalice. Kupczak za Babiarza...

• Ponad 7 tysięcy kibiców ogląda dzisiejszy mecz.

• Kwadrans do końca, a Termalica dotąd nie umiała się podnieść po bramce Lipskiego. Czy beniaminek jeszcze powalczy o remis?

• Rzut rożny dla Niebieskich kończy się z kolei zupełnie nieudanym strzałem Iwańskiego zza pola karnego.

• Zieńczuk! Świetny strzał z dystansu pomocnika Ruchu bardzo dobrze broni golkiper rywali!

• Trochę zamieszania pod polem karnym Termaliki, ostatecznie bardzo niecelnie uderza z narożnika szesnastki Mazek.

• Teraz kartkę ogląda Grodzicki.

• Kontratak Ruchu, Mazek dośrodkowuje na głowę Stępińskiego, ale ten uderza ponad bramką!

• Termalica praktycznie nie istnieje na boisku od momentu utraty gola.

• Mocne uderzenie z rzutu wolnego Lipskiego odbija przed siebie Nowak!

• Żółta kartka dla Plevy.

• Katastrofalna strata Termaliki przed polem karnym. Mazek dograł w pole karne do Stępińskiego, ale ten fatalnie skiksował!

• Żółta kartka dla Babiarza za faul na Iwańskim.

• Kolejna próba z dystansu! Uderzenie Surmy pewnie broni Nowak!

• Żółta kartka dla Kędziory.

• Nieprawdopodobna bramka! Po uderzeniu z 30 metrów Lipskiego piłka wpada w samo okienko bramki Nowaka! 2:1 dla Ruchu!!!

• GOOOOOOOOOOOL!!! Patryk Lipski!!! CO ZA STRZAŁ!!! CO ZA GOL!

• Putnocky! Katastrofalny błąd w polu karnym Grodzickiego, do bezpańskiej piłki dopadł Plizga, ale jego uderzenie z 16 metrów cudownie obronił golkiper Ruchu!

• Składna akcja gospodarzy kończy się zablokowanym uderzeniem z powietrza Zieńczuka.

• Setka dla Termaliki! Po akcji i wrzutce Biskupa, Drozdowicz urwał się rywalom, ale z pięciu metrów uderzył bardzo niecelnie!

• Po dośrodkowaniu Mazka Surma starał się zgrać piłkę pod nogi Stępinskiego, ale zagrał niecelnie.

• Po przerwie lepiej w mecz weszła Termalica, która gości pod polem karnym Ruchu. Wrzutkę Babiarza pewnie łapie Putnocky.

• Wznawiamy grę!

• W Termalice Biskup zastąpił Foszmańczyka.

• Zmiana w przerwie w Ruchu. Stępiński za Visnakovsa.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Ruch remisuje z Termalicą 1:1 po bramkach Visnakovsa oraz Kędziory i wydaje się, że ten remis po 45 minutach jest sprawiedliwy.

• Obie drużyny starają się jeszcze przed przerwą wyjść na prowadzenie, ale na razie wszelkie próby kończą się przed obiema szesnastkami.

• Po centrze Plizgi, Marek Szyndrowski ratował się wybiciem piłki na rzut rożny.

• Naprawdę niezły mecz oglądamy w Chorzowie. Dzieje się z obu stron, a remis można chyba uznać za zasłużony.

• Po idealnym dośrodkowaniu Dalibora Plevy, Kędziora główkuje nie do obrony dla Putnockiego i mamy remis 1:1 w Chorzowie!

• GOOOOOOOOOOOOOOL!!! Wojciech Kędziora!

• Strzał z woleja Zieńczuka z około 20 metrów pewnie łapie Nowak!

• Zieńczuk! Szybka kontra Niebieskich, płaskie uderzenie skrzydłowego Ruchu broni jednak Nowak!

• Rzut wolny dla Termaliki. Dośrodkowanie Plizgi ląduje na głowie Stano, ale ten swoim uderzeniem nie zaskoczył Putnockiego!

• Korner dla Ruchu nie przyniósł zagrożenia pod bramką beniaminka. Kontratak gości bardzo niecelnym uderzeniem z dystansu finalizuje Plizga.

• Visnakovs! Kontra gospodarzy, Łotysz stoczył pojedynek biegowy z Ziajką i zabrakło mu sił, żeby oddać mocny strzał na bramkę Nowaka! Słabą próbę odbija Nowak na rzut rożny!

• Kolejne dośrodkowania w pole karne gości. Centrę Iwańskiego piąstkuje Nowak, kolejne wrzutki padają łupem obrońców.

• Słonie nie kwapią się jednak do większych ataków. Wciąż przewagę optyczną ma Ruch.

• Pierwsza lepsza akcja Ruchu w tym spotkaniu kończy się golem. Jak odpowie Termalica?

• Mazek zabawił się w polu karnym z obrońcami Termaliki i wyłożył piłkę Visnakovsowi, który uderzeniem z woleja z kilkunastu metrów zapewnił Niebieskim prowadzenie!

• GOOOOOOOOOLLL!!! Eduards Visnakovs!

• Lipski szarżował w polu karnym Termaliki, ale został zatrzymany przez Sołdeckiego.

• Katastrofalnie wyszedł z bramki Putnocky, ale na jego szczęście był jeszcze spalony.

• Ładna akcja kombinacyjna Ruchu, ale na jej finiszu na spalonym został złapany Mazek.

• Szybko mogło się to rozpocząć od bramki dla gości. Putnocky nie pierwszy raz ratuje swój zespół. Teraz chorzowianie starają się coś skonstruować w ataku pozycyjnym.

• Ależ okazja dla Termaliki! Drozdowicz dostał na prawej stronie pola karnego piłkę od Foszmańczyka, wyłożył ją przed bramką Kędziorze, ale ten uderza prosto w Putnockiego!

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Rezerwowi Termaliki: Olszewski, Markowski, Smuczyński, Paluchowski, Biskup, Kupczak, Licka.

• Rezerwowi Ruchu: Skaba, Koj, Oleksy, Gigołajew, Urbańczyk, Lenartowski, Stępiński.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację LIVE z meczu Ruch Chorzów - Termalica!

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA RUCH CHORZÓW - TERMALICA

Termalica pokonała w Mielcu Górnika Zabrze

Od dwóch kolejek piłkarze Termaliki zadziwiają formą i są niepokonani. Po serii porażek na początku sezonu "Słoniki" wygrali dwa ostatnie spotkania, jakie rozgrywali w Mielcu - z Zagłębiem Lubin i Górnikiem Zabrze. O trzecią wygraną z rzędu podopieczni Piotra Mandrysza zagrają ze spisującym się równie dobrze Ruchem.

Chorzowianie w prawdzie przegrali w ostatniej kolejce z Jagiellonią Białystok, ale nadal plasują się w pierwszej ósemce tabeli.