Sandecja Nowy Sącz

1

Dolcan Ząbki

1

• Koniec meczu, Sandecja zapewnia sobie utrzymanie w 1. lidze, remisując 1:1. Dziękujemy za uwagę!

• "Żółtko" dla Klepczarka za atak nogą na głowę Danka.

• 2 minuty doliczone do meczu.

• Przemysław Szarek ucierpiał w polu karnym podczas rzutu rożnego dla Dolcanu. Lekarze już pomagają młodemu obrońcy.

• Sandecja niemal pewna utrzymania, bowiem GKS Tychy stracił trzecią bramkę w meczu z GKS-em Katowice.

• Dolcan szuka gola! Z dystansu kąśliwy strzał oddaje Piesio, jednak Kozioł pewnie wyczuł zamiary gracza z Ząbek, i sparował piłkę na rzut różny.

• Zmiana w Dolcanie. Za Świerblewskiego wchodzi Gołębiewski.

• "Żółtko" dla Bębenka za faul na Klepczarku.

• Ostatnia zmiana w zespole Sandecji. Adrian Danek wchodzi w miejsce Szczepańskiego.

• Sandecja wciąż próbuje zdobyć gola! Maciej Bębenek świetnie zagrał w uliczkę w kierunku Sobotki, jednak tego drugiego wyprzedził Kryczka.

• Ależ kuriozalna akcja Dolcanu! Z pola karnego szczupakiem piłkę wybił Kozioł, jednak ta poszybowała w taki sposób, że przejął ją Mikita, próbujący przelobować golkipera. Tylko i wyłącznie mocniejszy kozioł futbolówki uratował Sandecję przed stratą gola!

• Rzut wolny,, z lewej strony strzał oddaje Sobotka, jednak piłka wylądowała pewnie w rękach Kryczki.

• Kolejna okazja gospodarzy! Z 30. metra z lewej strony, w samo okno celował piłkę Szarek, jednak Kryczka piękną robinsonadą sparował futbolówkę ponad poprzeczkę!

• Żółta kartka dla Sobotki za taktyczną próbę zatrzymania Piesia na połowie rywali na lewym skrzydle.

• W obecnej sytuacji, Sandecja utrzymuje się w 1., lidze, bowiem GKS Tychy przegrywa już 2:0 z GKS-em Katowice.

• Druga zmiana w Sandecji, za Dudzica wchodzi Niane.

• Ależ okazja Sandecji! Ze środka pola na prawe skrzydło do Marcina Makucha zagrywa Bębenek, zaś ten pierwszy oddał zza pola karnego strzał z woleja, po którym piłka minęła lewy słupek bramki.

• Zmiana zawodnika w zespole Sandecji. Rudolf Urban wchodzi za Kuźmę.

• Z rzutu wolnego na lewym skrzydle dośrodkowywał Sobotka, w polu karnym piłkę przechwycił Dudzic, jednak jego uderzenie skończyło się wyłącznie na kilku centymetrach obok bramki Dolcanu.

• Dolcan miał świetną okazję! Klepczrek zagrał na dobieg po lewej stronie do Świerblewskiego, jednak w sytuacji sam na sam górą był Marek Kozioł.

• "Zółtko" dla Osolińskiego za faul na Bębenku na 35. metrze.

• Ależ okazja gospodarzy! Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła Sobotki, piłkę dostał Kuźma, jednak trafił prosto w bramkarza!

• Pierwsza okazja gości, z 25. metra strzał oddał Piesio, jednak lecąca po ziemi w lewy krótki róg nie był problemem dla Kozioła.

• Dolcan na środku boiska wznawia grę, zaczynamy II połowę!

• Zmiana w przerwie, za Wiktorskiego w zespole Dolcanu wchodzi Patryk Mikita.

• W przerwie meczu mamy do czynienia ze ślubowaniem młodych adeptów futbolu z rocznika 2008.

• Koniec I połowy, jak do tej pory Sandecja Nowy Sącz remisuje 1:1, widzimy się po przerwie.

• 1 Minuta doliczona do 1. połowy meczu.

• Żółty kartonik za bardzo brutalny faul na Bartkowie ogląda Wiktorski.

• Chaos w polu karnym Dolcanu! Piłkę dostaje Dudzic, który próbował przelobować Kryczkę, było już blisko, by futbolówka wpadła do siatki, jednak Cichocki ofiarnie wybił ją głową na lewe skrzydło, gdzie nie było nikogo.

• Sandecja znów spróbowała "ukąsić" rywali, Szufryn z własnej połowy zagrał górną piłkę do Dudzica, ale Kryczka w odpowiednim momencie wyszedł i schwytał futbolówkę.

• Ależ okazja Dolcanu! W sytuacji sam na sam, Bajdur strzela w polu karnym, jednak Kozioł wybija przed siebie piłkę ratując swój zespół przed stratą bramki!

• Z rzutu wolnego uderzał Bębenek, jednak Brazuca szybowała w taki sposób, że Kryczka nie miał problemów z interwencją.

• Długołęcki ostro fauluje Dudzica na 30. metrze, a sędzia Małyszek gwiżdże, mamy rzut wolny.

• Dolcan wciąż próbuje, teraz Osoliński próbował poszukać zagraniem w uliczkę Swierblewskiego, jednak Kozioł w odpowiednim momencie wybiegł by złapać futbolówkę.

• Próba Dolcanu. Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła piętą strzela Jakubik, jednak Kozioł nie dał się zaskoczyć.

• Z rzutu wolnego z prawego skrzydła dośrodkowywał Sobotka, tam do piłki dopadł Sobotka, który musnął głową musnął ją, pokonując zmylonego Kryczkę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Przemysław Szarek i 1:1!

• Sanecja szuka wyrównania! Po rzucie rożnym, piłka ląduje poza polem karnym, tam dopada ją Makuch, który strzałem próbował pokonać bramkarza Dolcanu, jednak jeden z obrońców zmienił tor lotu, dlatego mamy kolejny korner.

• Po dłuższej wymianie piłki, głową strzał oddaje Bębenek, jednak Kryczka pewnie łapie futbolówkę.

• Tarnowski w lewy, dolny róg, i Kozioł pokonany!

• Rzut karny dla Dolcanu! Piesio został sfaulowany przez Kuźmę!

• Kolejny raz Sandecja atakuje! Sebastian Szczepański zza pola karnego strzela w kierunku okienka, jednak Kryczka obroni strzał odbijając Brazukę przed siebie.

• Kibice wywiesili napis "Co wy robicie? Naszą Sandecję hańbcie!", i postanowili nie dopingować zespołu.

• Pierwszy raz Sandecja zagraża bramce Dolcanu, Szymon Kuźma z 25. metra z prawej strony uderza z dystansu, jednak piłka szybuje ponad bramką Kryczki.

• Gra rozgrywa się w środku pola, ciężko o akcję którejkolwiek z drużyn.

• Od środka zacznie Sandecja, grająca od prawej do lewej, Jacek Małyszek gwiżdże, i rozpoczynamy naszą podróż do emocji z 1. ligą!

• Oba zespoły już na boisku w asyście Jacka Małyszka i reszty ekipy sędziowskiej.

• Niecałe 15 minut do rozpoczęcia spotkania, gracze oraz sędziowie kończą rozgrzewkę.

• Zaskakującą informację otrzymujemy z arkusza ze składami obu zespołów, bowiem w rubryce "Trener" po stronie Sandecji Nowy Sącz widnieje nazwisko Roberta Kasperczyka, o czym nawet nie informuje oficjalna strona klubu.

• Rezerwowi:

Sandecja: Julian Grzegorczyk, Dawid Janczarzyk, Cheikh Niane, Rudolf Urban, Adrian Danek, Fabian Fałowski, Filip Piszczek

Dolcan: Rafał Leszczyński, Sebastian Bartlewski, Adrian Łuszkiewicz, Patryk Mikita, Daniel Gołębiewski, Rafał Zembrowski

• Około 20 stopni celsjusza i lekkie zachmurzenie, taką pogodą wita nas Nowy Sącz przed rozpoczęciem meczu pomiędzy Sandecją a Dolcanem Ząbki, na którego tekstową relację live zaprasza Krzysztof Rosłoński.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA SANDECJA NOWY SĄCZ - DOLCAN ZĄBKI

Dawid Szufryn

Stawka tego spotkania jest niezwykle wysoka dla piłkarzy Sandecji, którzy mogą sobie zapewnić utrzymanie w 1. lidze bez konieczności gry w barażach. Aby osiągnąć upragniony cel, gospodarze spotkania potrzebują tylko, a może aż remisu z Dolcanem Ząbki albo straty punktów przez GKS Tychy.

Nowosądeczanie zmierzą się z ekipą z Ząbek, która w dwóch poprzednich meczach zdobyła komplet punktów i obecnie zajmuje siódmą pozycję w ligowej tabeli.