Sandecja Nowy Sącz

1

GKS Katowice

0

• Zasłużone zwycięstwo gospodarzy. Stworzyli sobie więcej sytuacji i co najważniejsze potrafili jedną z nich zamienić na bramkę. Trzy punkty zostają w Nowym Sączu. Z mojej strony to wszystko, dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne relacje na Ekstraklasa.net!

• Koniec meczu!

• Dośrodkowanie Pietrzaka wybite przez bramkarza. Bętkowski dopadł do piłki i dośrodkował wprost na głowę niepilnowanego Goncerza. Radliński po raz kolejny fantastycznie broni!

• Faul na 30. metrze dla gości. Może być groźnie.

• Sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Goście coraz bardziej się odkrywają, co próbują wykorzystać zawodnicy gospodarzy co chwilę wyprowadzając kontry.

• Zmiana również w zespole gości. Schodzi Wołkowicz, w jego miejsce Ceglarz.

• Zmiana w drużynie Sandecji. Boisko opuszcza Bębenek, w jego miejsce Szczepański.

• Dośrodkowanie Makucha wychodzi za linię końcową. Sędzia liniowy pokazał na rzut rożny, jednak arbiter główny nakazał rozpocząć od bramki.

• Grzeszczyk świetnie przejął piłkę na 30. metrze i wyszedł razem z Bębenkiem na trzech obrońców gości, jednak ten pierwszy niedokładnie podał i nic z tej akcji nie wynikło.

• Twarda walka w środkowej części boiska. Gieksiarze nie mają pomysłu na zagrożenie bramki Radlińskiego.

• Zmiana w zespole Sandecji. Murawę opuszcza Bartków, w jego miejsce Niane.

• Bębenek dograł do Nathera na 14. metr. Uderzenie Słowaka mija bramkę o kilka centymetrów!

• Zmiana w drużynie gości. W miejsce Bodzionego wchodzi Januszkiewicz.

• Gieksiarze wysoko atakują gospodarzy, chcąc szybko doprowadzić do wyrównania, jednak jak na razie bezskutecznie.

• Świetne dośrodkowanie Grzeszczyka na długi słupek z rzutu wolnego mija całą obronę gości. Do piłki dopada Bartków i z najbliższej odległości pakuje ją do siatki! 1:0!

• Świetne dośrodkowanie Grzeszczyka na długi słupek z rzutu wolnego mija całą obronę gości. Do piłki dopada Szufryn i z najbliższej odległości pakuje ją do siatki! 1:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bartków!

• Doskonałe podanie Słabego na 10. metr do Grzeszczyka! Pomocnik Sandecji źle przyjął piłkę i ta trafiła do bramkarza.

• Dośrodkowanie Pietrzaka do Bodzionego, który potężnie uderzył z woleja! Fantastycznie broni Radliński!

• Gra wyraźnie siadła. Piłkarze walczą o piłkę głównie w środkowej strefie boiska.

• Grzeszczyk dobrze dośrodkował w pole karne, jednak do piłki nie doszedł żaden z jego kolegów.

• Bętkowski źle dośrodkował, piłkę wybijają obrońcy.

• Słaby ostro sfaulował Bodzionego. Będzie okazja do zagrożenia bramki Radlińskiego.

• Dzisiejsze spotkanie obserwuje około 1500 kibiców, w tym blisko 250 fanatyków gości.

• Bętkowski uderzył z 14. metrów ponad bramką.

• Traore ostro potraktował Pielorza i sędzia ukarał go żółtą kartką!

• Szarek dobrze podał na 20. metr do Frańczaka. Jego uderzenie bez problemów łapie Bucek.

• Zmiana w zespole Sandecji. Murawę opuszcza Urban, w jego miejsce Nather.

• Pietrzak świetnie dograł do Kujawy. Zawodnik GKS-u uderzył kilka centymetrów obok bramki!

• Gieksiarze próbują zagrozić bramce Radlińskiego. Nie potrafią jednak przebić się przez obronę Sandecji.

• Indywidualna szarża Frańczaka lewą stroną, mocno uderzył, lecz bramkarz zdołał wybić piłkę!

• Grzeszczyk dograł do Słabego, ale piłkę wybił obrońca gości.

• Brzydki faul Bębenka na Cholerzyńskim. Sędzia upomina kapitana Sandecji, ale nie pokazuje żółtej kartki.

• Gospodarze od środka! Gramy!

• Zmiana w drużynie gości. W miejsce Wieczorka wchodzi Bętkowski.

• Zawodnicy wychodzą na murawę. Za chwilę początek drugiej połowy.

• Po początkowych kilku niezłych akcjach, gra w dalszej fazie była coraz słabsza. Sandecja miała okazję zdobyć bramkę do szatni, ale Urban zmarnował świetną sytuację. Liczymy na żywsze widowisko i bramki w drugiej połowie. Wracamy po przerwie!

• Koniec pierwszej połowy!

• Sędzia dolicza jedną minutę do pierwszej połowy.

• Frańczak świetnie wyłożył piłkę Urbanowi na 5. metr. Ten strzela minimalnie obok bramki!

• Gospodarze wyraźnie przejęli inicjatywę.

• Grzeszczyk świetnie podał do Bębenka, sędzia przerywa grę. Spalony.

• Szufryn przejął górną piłkę przed polem karnym i głową zgrał do Traore. Senegalczyk uderzył minimalnie obok prawego słupka Bucka!

• Ofensywne wejście Słabego w pole karne rywali, piłkę wybijają obrońcy. Będzie rzut rożny.

• Wołkowicz uderzył z 25. metrów prosto w ręce Radlińskiego.

• Urban dostał dobrą piłkę od jednego ze swoich kolegów, nie zdołał jednak do niej dojść.

• Wieczorek wyraźnie ma jakiś problem, obejdzie się jednak bez pomocy medycznej

• Dośrodkowanie Makucha w pole karne, do piłki nie doszedł Bębenek.

• Gieksiarze wyraźnie przejęli kontrolę nad spotkaniem. Zepchnęli gospodarzy na własną połowę.

• Makuch brutalnie sfaulował Pietrzaka! Żółta kartka!

• Na stadionie obecnych jest ok. 150 kibiców gości.

• Słaby faulował jednego z zawodników gości, żółta kartka.

• Dośrodkowanie Wieczorka z rzutu wolnego. Głową uderzył Cholerzyński, piłkę bez trudu łapie Radliński.

• Okres gry w środkowej części boiska.

• Bodziony brutalnie poraktował Urbana. Sędzia nie pokazał nawet żółtej kartki.

• Długie podanie Szufryna do Urbana, który nie dochodzi do piłki.

• Uderzenie Pietrzaka z 25. metrów wyraźne mija bramkę Radlińskiego.

• Goncerz dograł na skrzydło do Czerwińskiego a ten podał do Wołkowicza. Zawodnik GKS-u na spalonym.

• Dośrodkowanie Pietrzaka na głowę Goncerza, piłka przechodzi ponad bramką.

• Pietrzak wrzucił w pole karne, piłkę wybija Szarek! Rzut rożny.

• Kolejny ostry faul gości. Bodziony kopnął Grzeszczyka w głowę. Żółta kartka!

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłkę uderza Szufryn i.. Słupek!

• Grzeszczyk dobrze uderzył z rzutu wolnego, końcami palców broni Bucek!

• Frańczak wychodził na czystą pozycję i został brutalnie sfaulowany przez Kamińskiego. Żółta kartka!

• Bartków zderzył się głową z Wieczorkiem. Rzut wolny dla gości.

• Pierwsza niezła akcja Sandecji. Makuch dograł na 16. metr do Bębenka, który uderzył ponad bramką.

• Pierwsze starcie w polu karnym gospodarzy. Radliński agresywnie wyszedł do piłki na 5. metr. Zawodnicy z Katowic domagali się rzutu karnego, lecz sędzia nie użył gwizdka.

• Od środka goście. Pierwszy gwizdek Mateusza Złotnickiego i zaczynamy!

• Zawodnicy wychodzą na murawę. Za chwilę losowanie i początek spotkania!

• Najskuteczniejszym strzelcem 1. ligi jest Grzegorz Goncerz z dorobkiem 13 bramek.

• Ławki rezerwowych obu drużyn: Sandecja: Kozioł, Szeliga, Kuźma, Szczepański, Nather, Niane, Fałowski. GKS: Dobroliński, Bętkowski, Ceglarz, Januszkiewicz, Sobotka, Zapotoczny, Nawrot.

• W poniedziałek posadę trenera GKS-u Katowice stracił Kazimierz Moskal. Od środy szkoleniowcem gości jest Artur Skowronek.

• Przed rozpoczęciem spotkania zachęcam do zapoznania się z jego zapowiedzią:
    KLIK!

• Witamy prosto z Nowego Sącza! Już za niecałe pół godziny miejscowa Sandecja podejmie GKS Katowice. Zapraszamy!