Sandecja Nowy Sącz 4 - 0 Zawisza Bydgoszcz

Sandecja Nowy Sącz

4

Zawisza Bydgoszcz

0

• KONIEC MECZU! Sandecja gromi 4:0 swoich bydgoskich rywali, świetny pokaz gry Macieja Małkowskiego! Za uwagę dziękuje, życząc wesołych Świąt Wielkiej Nocy, Krzysztof Rosłoński!

• Świetnie wypracowana kolejna okazja przez Małkowskiego, rajd lewą stroną, potem podanie do Kasprzaka, ten jednak wysoko ponad bramką!

• Smektała! Po chaosie przed polem karnym przejmuje piłkę i strzela obok lewego słupka z 5. metra!

• 3 minuty doliczone do czasu gry!

• Zółta kartka dla Szarka, fauluje Smektałę przed polem karnym!

• Rzut wolny dla Zawiszy, Smektała strzela, nad bramką!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bartłomiej Dudzic strzela głową w polu karnym po dośrodkowaniu z lewej strony Słabego, mamy małą pornografię w Nowym Sączu, no, nie przed takim świętem!

• Ależ okazja! Teraz Małkowski podaje w pole karne do Aleksandra, ten szukał ni to podaniem, ni to strzałem Janczyka, jednak zza linii bramkowej futbolówkę wybija jeden z defensorów Zawiszy!

• Smektała dośrodkowuje w pole karne z lewej strony, Radliński łapie piłkę bardzo pewnie!

• Wielki powrót Dawida Janczyka do Sandecji, wchodzi za Trochima!

• Świetnie Sandecja! Kasprzak podaje z prawej strony w pole karne karne, tam z pierwszej piłki Aleksander próbuje zaskoczyć bramkarza, jednak delikatnie ponad bramką!

• Ostatnia zmiana, za Angielskiego wchodzi Gajewski!

• Co za dużo to nie zdrowo, Małkowski po raz kolejny wykonał rajd prawą stroną, tym razem nie udało dojść się do piłki!

• Semktała strzela w polu karnym z woleja, o jakości strzału lepiej nic nie mówić...

• Druga zmiana w Sandecji, za Piszczka wchodzi Aleksander!

• Igumanović strzela z rzutu wolnego, prosto w ręce Radlińskiego!

• Żółta kartka dla Igumanovicia za faul w środku pola!

• Mica! Strzał z rzutu wolnego, prosto w ręce Radlińskiego!

• Będzie groźnie, Szarek fauluje przed polem karnym Danielaka!

• LEWICKI! Piękny strzał w polu karnym, świetnie broni Radliński!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! MAŁKOWSKI!!!!! Z lewej strony popędził niczym emu w australijskim buszu po podaniu od Piszczka, po czym strzelił w polu karnym w długi słupek, mamy Hat - Tricka!

• Zmiana w Zawiszy, za Arela wchodzi Karol Danielak!

• Małkowski idzie za ciosem! Po podaniu z lewej strony od Barana, strzela zza pola karnego, piłka delikatnie ponad bramką!

• MAŁKOWSKIIIIIIII! KAPITALNY STRZAŁ Z RZUTU WOLNEGO, W PRAWE OKIENKO, SZKODA, ŻE TEGO PAŃSTWO NIE WIDZIELI!

• Żółtko dla Stawarczyka, ten położył przed polem karnym Trochima!

• Pierwsza zmiana w Sandecji, Kasprzak wchodzi w miejsce Nathera!

• Piszczek spróbował swoich sił, strzelając zza pola karnego, piłka leci obok lewego słupka!

• Okazja Zawiszy, Lewicki spróbował szczęścia z woleja, jednak piłka leci obok prawego słupka!

• Oba składy bez zmian, Zawisza wznawia grę od środka, wracamy do podróży!

• Mateusz Złotnicki kończy pierwszą połowę, jak na razie gospodarze, po rzucie karnym Małkowskiego, prowadzą 1:0, widzimy się po przerwie!

• 2 minuty doliczone do czasu gry przez Mateusza Złotnickiego!

• Pierwsza zmiana w Zawiszy, za Konę (przepraszam za błąd przy kartce) wszedł Mica!

• Żółta kartka dla Kona za faul w środku boiska na Piszczku!

• Po długiej przerwie okazja gości! Smektała wbiega w pole karne, ten musnął lekko piłkę, jednak Cseh i Szufryn na miejscu, mamy rzut rożny!

• Lewicki blisko strzelenia gola, zabrakło centymetrów, by dopaść piłkę w polu karnym, Radliński pewnie broni!

• WOJCIECH TROCHIIIM! Strzał z prawego skrzydła, niepewnie po raz kolejny Węglarz niepewnie broni!

• Małkowski z żółtkiem za grę na czas przy rzucie rożnym!

• Kolejna próba z dystansu! Tym razem Małkowski z 25. metra, Węglarz znów paruje piłkę, tym razem w swoje lewo!

• BARAN! Kapitalny strzał z półwoleja z prawej strony pola karnego, piłkę paruje przed siebie Węglarz!

• M'Voto na 35. metrze fauluje Szarka, mamy rzut wolny!

• Okazja Zawiszy! Arel zagrywa w pole karne z własnej połowy do Angielskiego, jednak jego zamiary wyczuł Cseh, blokując rywala!

• Słaby wkręca piłkę w pole karne, M'Voto wybija daleko, gdzieś na 40. metr!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Po rękach bramkarza w prawy róg strzela Małkowski, mamy 1:0!

• RZUT KARNY! Dudzic pada w polu karnym po faulu jednego z graczy gości!

• Mamy do czynienia z typowym "badaniem się" w środku pola, ze sporadycznymi próbami wejść w pole karne, i rozgrywaniem piłki "na aferę".

• Kolejna okazja Sandecji, teraz Szarek, po podaniu z prawego skrzydła od Dudzica, przedryblował obrońców, po czym strzelił z linii pola karnego, Węglarz łapie piłkę!

• Wracamy do gry, sędzia próbuje rozbiegać bolącą prawą nogę!

• Mamy małą przerwę, bowiem kontuzji nabawił się... sędzia Złotnicki, interwencja masażystów gospodarzy.

• Pierwsza okazja gospodarzy, z prawego skrzydła centrostrzałem bramkarza próbował zaskoczyć Piszczek, jednak Węglarz na posterunku!

• Od środka zaczynają gospodarze, grający od prawej do lewej, sędzia gwiżdże po raz pierwszy, i startujemy!

• Gracze w asyście Mateusza Złotnickiego wchodzą już na plac gry, za moment startujemy z tym arcyciekawie zapowiadającym się spotkaniem!

• Jeszcze tylko 10 minut do startu meczu, gracze zakończyli rozgrzewkę, spiker czyta awizowane składy, kibice powoli zajmują swoje miejsca, proszę powoli zasiadać przed swoimi urządzeniami, bowiem za moment zaczynamy podróż do emocji z 1. ligą!

• Rezerwowi: Sandecja: Michał Gliwa, Arkadiusz Aleksander, Witalij Bierezowskij, Dawid Janczyk, Bartosz Sobotka, Michał Szeliga, Bartłomiej Kasprzak

Zawisza: Dominik Kowalski, Mica, Karol Danielak, Arkadiusz Gajewski, Toni Markić, Damian Michalik i Jakub Łukowski

• Już za moment podamy składy obu drużyn!

• W pochmurne, sobotnie popołudnie, zapraszając na spotkanie pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a bydgoskim Zawiszą wita Państwa Krzysztof Rosłoński, czekając na niesamowite emocje z 1. ligą!