• Koniec spotkania! Stomil spada na koniec sezonu na 7. miejsce!

• Sobotka trafia i mamy remis w Ostródzie! 2:2!

• Cóż za dramaturgia! Rzut karny za zagranie ręką dla Sandecji!

• Stomil mógł podwyższyć prowadzenie, ale Żwir przegrał pojedynek z Koziołem!

• Druga zmiana w Stomilu. Sobolewski za Meschię

• Druga zmiana w Sandecji. Za Nathera wchodzi Piszczek

• Meschia świętował gola ściągnięciem koszulki, za co otrzymał żółtą kartkę

• Meschia przymierzył z rzutu wolnego, a Kozioł mimo że sięgnął piłki, nie był w stanie jej zatrzymać. Stomil prowadzi i wraca na 5. miejsce w tabeli 1 ligi!

• Gooool! Stomil prowadzi! Meschia pokonuje Kozioła!

• Upał daje się we znaki piłkarzom. Mamy przerwę na uzupełnienie płynów.

• Wypniewski zastępuje kontuzjowanego Wełnę.

• Zmiana w Sandecji. Za Danka wchodzi Fałowski

• Stomil ciągle dominuje i ma więcej woli walki. Sandecja cały czas w defensywie

• Żółtą kartką ukarany Szymonowicz

• Stomil szybko po przerwie odpowiedział i nadal kontroluje przebieg meczu. Jest jeszcze szansa wrócić na 5. miejsce w tabeli.

• Z rzutu rożnego dośrodkował Meschia, a w polu karnym głowę do piłki dobrze dostawił Wełna i mamy remis!

• Gooool! Mamy wyrównanie! Wełna na 1:1!

• Druga połowa rozpoczęta. Doczekamy się odpowiedzi Stomilu?

• Koniec pierwszej połowy. Niespodziewanie do przerwy prowadzą goście z Nowego Sącza.

• Tylko minuta doliczona do sennej pierwszej połowy. Na gola się już nie zanosi.

• Na dobrą sytuację sam na sam z bramkarzem wyszedł Żwir, ale nie wykorzystał tej doskonałej okazji!

• Zrobiło się groźnie pod bramką Sandecji. Po ładnym dośrodkowaniu źle uderzył Trzeciakwicz, poprawka Żwira była już znacznie lepsza, ale na posterunku Kozioł.

• Sporadyczne ataki Sandecji w ogóle nie sprawiają problemu obronie gospodarzy. Zespół z Nowego Sącza zadowolony z wyniku, dla gości mecz mógłby skończyć się po połowie.

• Była okazja dla Stomilu po stałym fragmencie gry. Uderzenie Meschii z rzutu wolnego nie było jednak w stanie zaskoczyć Kozioła.

• Pół godziny za nami, utrzymuje się skromne prowadzenie gości. Tymczasem Stomil spada na 8. miejsce w tabeli.

• Pogoda w Ostródzie piknikowa. 25 stopni w cieniu, bezchmurne niebo. Nic dziwnego, że piłkarzom średnio chce się zapewnić nielicznej publiczności wielkie widowisko. Stomil ciągle atakuje, ale bez werwy.

• Doczekaliśmy się pierwszej interwencji Kozioła po stałym fragmencie gdy dla Stomilu. Bramkarz Sandecji pewnie wyłapał strzał jednego z rywali. To jeszcze za mało, by doprowadzić do wyrównania.

• Trudno o odrobienie strat, kiedy nie oddało się celnego strzału. A tak na razie wygląda sytuacja Stomilu. Olsztynianie mimo optycznej przewagi nie potrafią wykończyć żadnej akcji.

• Kwadrans gry za nami, wynik nie ulega zmianie. Ciągle 1:0 dla Sandecji po szybkim golu z początku spotkania. Tempo gry nie porywa.

• Olsztynianie zaskoczeni takim początkiem spotkania starają się odpowiedzieć. Możemy spodziewać się dzisiaj kolejnych goli.

• Zwycięstwo w dzisiejszym meczu Sandecji nie daje zupełnie nic. Zespół niezależnie od wyniku zakończy sezon na ostatniej bezpiecznej pozycji - 14 miejscu w tabeli. Więcej do ugrania mają gospodarze, którym zwycięstwo pozwoli zachować 5. miejsce w tabeli. W przypadku porażki i zwycięstw rywali, Stomil może spać nawet na 9. pozycję.

• Bębenek wykorzystał błąd olsztyńskiej defensywy i z bliska wpakował piłkę do siatki.

• Goooool! Sandecja na prowadzeniu! Strzelcem bramki dla gości Maciej Bębenek!

• Początek spotkania o pietruszkę w Ostródzie. Informować będziemy o najważniejszych wydarzeniach.

• Dzisiejsze spotkanie może toczyć się w iście sparingowym tempie. Długi weekend i koniec sezonu nie sprzyjają z pewnością motywacji, zwłaszcza że oba zespoły o nic już nie walczą.

• Rezerwowych Sandecji jest niewiele więcej: Julian Grzegorczyk, Michał Szeliga, Fabian Fałowski, Dawid Jancarzyk i Filip Piszczek

• Ławka rezerwowych Stomilu jest dzisiaj bardzo krótka: Piotr Skiba, Cezary Sobolewski, Piotr Wypniewski, Wojciech Żegota

• Witamy w relacji na żywo z ostatniego meczu 1 ligi w Ostródzie. Od przyszłego sezonu Stomil powinien wrócić na swój obiekt, wzbogacony już o sztuczne oświetlenie.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA STOMIL OLSZTYN - SANDECJA NOWY SĄCZ

Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów 1:1

Stomil ligowy sezon zakończy w Ostródzie, gdzie będzie bronił piątego miejsca w tabeli. Olsztynianie mają na koncie 48 punktów, ale tylko punkt mniej mają aż cztery drużyny - Wigry, Dolcan, Chojniczanka i GKS Katowice. Ich rywalem będzie Sandecja, która w ostatnim czasie spisuje się dość słabo i w pięciu ostatnich meczach zdobyła tylko dwa punkty. Nowosądeczanie tydzień temu zremisowali z Dolcanem, dzięki czemu zapewnili sobie utrzymanie.