• Koniec Termalica wygrywa 3-0 z Chrobrym i powraca na fotel lidera!

• Drozdowicz uprzedził obrońcę i wykończył dośrodkowanie Kamińskiego!

• 3-0 Drozdowicz!

• Zamieszanie w polu karnym Termaliki, uderzył w końcu Chrzanowski, ale nad poprzeczką.

• Strzał Plevy sprzed pola karnego, ale niecelne uderzenie.

• Świetnie Płaneta uruchomił prostopadłym podaniem Kamińskiego, ten oddał mu piłkę, a Płaneta będąc 12 metrów przed bramką uderzył minimalnie obok słupka! Świetna akcja rezerwowych Termaliki!

• Strzał Chrzanowskiego broni Nowak!

• Dobra dwójkowa akcja Kamińskiego i Fryca, ale dośrodkowanie obrońcy Termaliki niecelne.

• Adam Samiec ogląda żółtą kartkę za swój faul.

• Dobra akcja Chrobrego, ale czujny Czerwiński powstrzymał w polu karnym Szczepaniaka.

• Próba przelobowania Nowaka podjęta przez Ilków-Gołąba, ale czujny bramkarz Termaliki.

• Kopacz ryzykownie chciał wyjść z piłką, ale został sfaulowany. Odważna próba defensora Termaliki.

• Ostatnia zmiana w Termalice. Za Janeczkę wchodzi Kamiński.

• Boisko opuszcza Foszmańczyk, a debiut przed własną publicznością zaliczy Płaneta.

• Świetne dośrodkowanie Szałka z rzutu wolnego, ale jego koledzy w polu karnym minęli się z piłką.

• Zmarnowana setka Jareckiego! Skrzydłowy Termaliki znalazł się w dobrej pozycji po podaniu Kaczmarczyka, ale jego strzał powędrował nad poprzeczką!

• A za Ulatowskiego wchodzi Chrzanowski.

• Podwójna zmiana w Chrobrym. Za Ałdasia wchodzi Kiełb.

• Hołombiec minął Czerwińskiego i uderzył, ale obok słupka.

• Ulatowski ukarany żółtą kartką za faul na Jareckim.

• Z boiska schodzi Kupczak, a pojawia się na murawie Sołdecki.

• Chrobry od kilku chwil na połowie Termaliki, ale jedyną korzyścią są tylko auty.

• Jak Pleva tego nie trafił?! 3 metry przed bramkarzem uderzał głową, ale wprost w Janickiego!

• Kupczak uruchomił Foszmańczyka lewą stroną, ale dośrodkowanie popularnego "Iniesty" złapał Janicki.

• Daleki wyrzut z auto Fryca, piłkę głową przedłużył Kupczak, ta trafiła do Drozdowicza i napastnik Termaliki z najbliższej odległości pakuje futbolówkę do siatki!

• 2-0 Drozdowicz!

• Rozpoczęła się druga połowa!

• Póki co bardzo dobre występy notują Czerwiński i Kupczak. Obrońca Termaliki, poza golem, kilkakrotnie odebrał piłkę i wychodził za akcją do przodu. Natomiast pomocnik "Słoników" świetnie rozprowadza piłki, nie traci jej i jego podania są zazwyczaj celne.

• Termalica po golu Jakuba Czerwińskiego prowadzi w Niecieczy z Chrobrym Głogów 1-0. Prowadzenie to wydaje się zasłużone. Gospodarze prowadzą grę, nie tracą głupich piłek, choć nie tworzą zbyt wielu klarownych okazji do zdobycia gola.

• Koniec pierwszej połowy.

• Janeczko przejął piłkę pod polem karnym i natychmiast dośrodkował, ale Drozdowicz przegrał główkę! Groźna sytuacja!

• Czerwiński fantastycznie powstrzymał Szczepaniaka przy linii bocznej.

• Nieciecza przeważa w posiadaniu piłki i prezentuje wyższą kulturę gry, ale w ostatnim momencie brakuje decydującego dokładnego podania.

• Janeczko miał dużo miejsca po prawej stronie, ale nieudanie dośrodkował. Nie można mu odmówić ambicji i zaangażowania, ale brak u niego efektywności.

• Piłka długo przebywała w powietrzu, bo Termalica urządziła sobie festiwal dośrodkowań, ale zabawę przerwał Janeczko nieudanym zagraniem.

• Faul na Kupczaku 20. metrów przed bramką. Okazja do strzału dla Jareckiego. Do piłki podszedł jednak Czerwiński, który wybrał wariant siłowy i piłka utknęła w murze.

• Foszmańczyk strzelał, ale piłka wyleciała daleko poza parking...

• Drozdowicz do Janeczki, ale młody pomocnik nie zdążył do zagrywanej w pole karne piłki.

• Świetny cross Kupczaka do Plevy. Jego dośrodkowanie zablokowane, ale na uwagę zasługuje klasowe zagranie środkowego pomocnika Termaliki.

• Pressing i szybkie przejęcie Drozdowicza na połowie Chrobrego, rozrzucił na prawo do Janeczki, ale z jego dośrodkowaniem radzą sobie obrońcy.

• Czerwiński gooool 1-0! Dośrodkowanie Fryca z prawej strony kończy zabójczym strzałem dzisiejszy kapitan Termaliki!

• Szałek bardzo brzydko potraktował Drozdowicza i ogląda zasłużoną żółtą kartkę. Trochę ostrzejszy fragment meczu oglądamy w ostatnich kilku minutach.

• Szałek do Ilków-Gołąba z rzutu wolnego, obrońca Chrobrego główkował jednak niecelnie.

• Żółtko za to otrzymuje Mateusz Kupczak, choć decyzja sędziego wydaje się być zbyt pochopna. Mieliśmy właśnie zamiar pochwalić środkowego pomocnika Termaliki, bo póki co bardzo dobrze rozdziela piłki i zaliczył już kilka odbiorów.

• Jarecki tylko słownie upomniany za taktyczny faul.

• Czerwiński dobrze zaasekurował Fryca i mamy rzut rożny dla Chrobrego.

• Janicki dobrze zareagował, rzucając się pod nogi Drozdowicza i uniemożliwiając mu oddanie strzału. Okres przewagi Termaliki w posiadaniu piłki, ale ciągle trudno o stworzenie jakiejś sytuacji.

• Obie drużyny próbują grać piłką, ich akcje są składne, ale czujnie w obronie ustawieni są piłkarze Termaliki jak i Chrobrego.

• Dobra akcja skrzydłem Szczepaniaka, który przy linii bocznej ograł Czerwińskiego, ale później obrońca gospodarzy naprawił swój błąd i zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

• Janeczko z prawej strony próbował prostopadłym podaniem uruchomić Fryca, ale obrońcę Termaliki uprzedził Janicki.

• Rozpoczyna Termalica!

• Obie drużyny wychodzą już na boisko.

• Wobec absencji Jakuba Biskupa, dziś z opaską kapitańską wystąpi Jakub Czerwiński.

• Murawa wygląda na grząską, na rozgrzewce przekonali się o tym nawet sędziowie, którzy nie potrafili utrzymać równowagi podczas biegu. Jak poradzą sobie piłkarze - główni aktorzy dzisiejszego widowiska?

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego spotkania ZAPOWIEDŹ TERMALICA - CHROBRY KLIK

• Składy już są dodane, jeszcze tylko ławki rezerwowych

Termalica: Olszewski, Maslo, Płaneta, Wróbel, Paluchowski, Kamiński, Sołdecki.

Chrobry: Rzepecki, Ałdaś, Chrzanowski, Kiełb, Michalec, Rybak.

• Witamy na meczu ze słonecznej Niecieczy, gdzie w ramach 18. kolejki zmierzą się ekipy Termaliki i Chrobrego. Składy mamy już przed sobą, za chwilę pojawią się w panelu po lewej stronie.