Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

2

• Dziś czekają nas jeszcze dwa mecze Ekstraklasy: Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk oraz Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice. Już teraz zapraszamy na relacje tekstowe z tych spotkań!

• Podbeskidzie Bielsko-Biała pokonało w Mielcu Niecieczę 2:0 po golach Mateusza Możdżenia i Roberta Demjana, dzięki czemu zdobywa bardzo ważne 3 punkty!

• Ostatni gwizdek sędziego Jakubika, koniec meczu w Mielcu! Termalica Bruk-Bet Nieciecza przegrała z Podbeskidziem 0:2!

• Główka Drozdowicza... Ależ interwencja Emilijusa Zubasa! Rzut rożny dla gospodarzy.

• Ostatnia zmiana w dzisiejszym spotkaniu. Zmęczonego Jakuba Kowalskiego zastępuje Frank Adu Kwame.

• Piłkarze Termaliki próbują dostać się pod pole karne "Górali", ale podopieczni Roberta Podolińskiego dobrze grają w defensywie.

• Faul i żółta kartka dla Kamila Jonkisza.

• Uderzenie główką Emila Drozdowicza, świetna interwencja Zubasa. Rzut rożny dla Termaliki.

• Faulowany Dawid Plizga przez Krystiana Nowaka. Rzut wolny dla gospodarzy.

• Ostatnia zmiana w zespole "Słoników". Tomasza Foszmańczyka zastąpił Wołodymyr Kowal.

• Ależ okazję mieli przyjezdni! Demjan jednak nie zdążył trafić piłki, za to staranował wychodzącego z bramki Sebastiana Nowaka.

• Niecelny strzał wprowadzonego przed chwilą Martina Juhara.

• Zmiana również w zespole "Górali". Marka Sokołowskiego zmienił Kamil Jonkisz.

• Kolejna zmiana w drużynie Piotra Mandrysza. Z boiska zszedł Mario Licka, w jego miejsce wszedł Emil Drozdowicz.

• Zmiana w ekipie gospodarzy. Jakuba Biskupa zastąpił Martin Juhar.

• Kolejna bardzo dobra akcja Podbeskidzia! Adam Mójta dograł z lewego skrzydła w pole karne, a tam świetnie znalazł się Robert Demjan, który wpakował piłkę praktycznie do pustej bramki.

• GOOOOOOOL! Podbeskidzie podwyższa prowadzenie! Robert Demjan strzelcem gola!

• Dawid Plizga zdecydował się na dośrodkowanie w pole karne gości, piłkę pewnie wyłapał Emilijus Zubas.

• Pierwsza zmiana w dzisiejszym spotkaniu. Z boiska zszedł Mateusz Szczepaniak, a na placu gry zameldował się już Kohei Kato.

• Zablokowane dośrodkowanie Jakuba Biskupa i "Słoniki" będą wykonywać kolejny rzut rożny.

• Zbyt mocne dośrodkowanie Biskupa w pole karne gości. Od bramki rozpocznie Zubas.

• Przewaga gospodarzy, którzy szybko chcą doprowadzić do wyrównania.

• Rzut wolny dla Termaliki. Piłka ustawiona 26 metrów od bramki Zubasa. Mocny strzał Plizgi, ale bramkarz gości wybija piłkę na rzut rożny.

• Rzut rożny dla Niecieczy.

• Świetna kontra Podbeskidzia! Możdżeń w tempo dograł na prawe skrzydło do Jakuba Kowalskiego, ten odegrał zwrotną piłkę w pole karne do Możdżenia. Były piłkarz m.in. Lecha Poznań ładnie przyjął piłkę i strzałem po ziemi pokonał Sebastiana Nowaka!

• GOOOOOOL! Podbeskidzie wychodzi na prowadzenie po bramce Mateusza Możdżenia!

• Akcja gospodarzy. Strzał Foszmańczyka, jeszcze blisko dobicia piłki do pustej bramki był Jakub Biskup, ale zawodnik Termaliki nie zdołał trafić futbolówki. Od bramki rozpocznie golkiper Podbeskidzia.

• Faul w ofensywie Mateusza Możdżenia.

• Wracamy do gry! Od środka rozpoczęli podopieczni Piotra Mandrysza.

• Pierwsza część pojedynku Termaliki z Podbeskidziem nie zachwyciła. Oba zespoły miały swoje sytuacje na zdobycie gola, jednak zawodnicy nie popisywali się skutecznością. Liczymy na to, że po zmianie stron piłkarze obu drużyn zaprezentują nam lepsze widowisko.

• Sędzia Jakubik nie chciał dłużej męczyć piłkarzy i kibiców, więc zakończył pierwszą część spotkania bez doliczenia choćby sekundy. W Mielcu do przerwy bez bramek.

• Ależ fatalnie przestrzelił Mario Licka z około dwunastu metrów...

• Rzut wolny dla beniaminka Ekstraklasy. Zbyt mocne dośrodkowanie Dawida Plizgi i piłka wyszła poza plac gry.

• Odpowiedź podopiecznych Piotra Mandrysza. Jarecki uderzył z kilku metrów, instynktowna interwencja Zubasa. Dobitka jednego z piłkarzy Termaliki zablokowana.

• Pierwszy celny strzał w tym spotkaniu! Adam Mójta przymierzył z rzutu wolnego, jednak Nowak pewnie wyłapał futbolówkę.

• Faul Tomasza Foszmańczyka. Zasłużona żółta kartka dla piłkarza Termaliki.

• Najlepsze podsumowania tego spotkania?

Strzały: 6-6

Strzały celne: 0-0

• Rzut rożny dla Podbeskidzia, ale ostatecznie piłkę przejął bramkarz gospodarzy.

• Przy piłce Podbeskidzie. Szczepaniak zdecydował się na strzał, ale próba bardzo niecelna.

• Faulowany Dawid Plizga. Rzut wolny dla "Słoników".

• Akcja Podbeskidzia. Kowalski fatalnie dośrodkował i akcja zakończona fiaskiem.

• Mocny strzał z dystansu Wojciecha Kędziory! Piłka przeleciała tuż obok bramki Podbeskidzia.

• Na spalonym złapany Wojciech Kędziora.

• Niecelny strzał Wojciecha Kędziory z linii pola karnego.

• Teraz w akcji Termalica. Kędziora popędził prawym skrzydłem, ale piłka ostatecznie nie dotarła do dobrze ustawionego Tomasza Foszmańczyka.

• Robert Demjan z prawego skrzydła dograł w pole karne do Marka Sokołowskiego. Kapitan gości oddał bardzo niecelny strzał.

• Kolejny korner dla "Górali". Piłka spada pod nogi Krystiana Nowaka, ale nie zdołał oddać strzału. Po chwili kolejny rzut rożny dla Podbeskidzia, ale tym razem obyło się bez zagrożenia pod bramką Sebastiana Nowaka.

• Piłka zagrana do Szczepaniaka, rzut rożny dla gości.

• Sporo niedokładnych podań w początkowej fazie spotkania.

• Bardzo niecelny strzał z dystansu Tomasza Foszmańczyka.

• Mocne wstrzelenie piłki w pole karne przez Możdżenia, ale piłkę wybił jeden z obrońców gospodarzy. Po chwili Podbeskidzie wywalczyło rzut rożny.

• Faul na Demjanie przy bocznej linii pola karnego. Rzut wolny dla "Górali".

• Aut dla Podbeskidzia na wysokości pola karnego Termaliki.

• Przewinienie Roberta Demjana na Dariuszu Jareckim.

• Pierwszy gwizdek arbitra Jakubika. Przy piłce Podbeskidzie Bielsko-Biała.

• Przywitanie obu kapitanów: Jakuba Biskupa i Marka Sokołowskiego.

• Piłkarze obu drużyn wychodzą już na plac gry. Do rozpoczęcia spotkania pozostało kilka minut.

• W Mielcu obecnie jest 12 stopni Celsjusza.

• Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie 32-letni Krzysztof Jakubik z Siedlec.

• Po 14 kolejkach Termalica ma na swoim koncie 19 punktów, natomiast podopieczni Roberta Podolińskiego uzbierali 16 punktów.

• Natomiast Podbeskidzie zremisowało na własnym stadionie z Jagiellonią Białystok 1:1. Bramkę dla "Górali" zdobył Adam Mójta.

• W poprzedniej kolejce Termalica wygrała na wyjeździe z Koroną Kielce 1:0, a gola na wagę 3 punktów zdobył Dariusz Jarecki.

• Przed rozpoczęciem obecnego sezonu Termalica Bruk-Bet wygrała sparing z Podbeskidziem 2:1.

• Po lewej stronie prezentujemy wyjściowe składy obu drużyn. Poniżej podajemy zawodników znajdujących się na rezerwie:

Ławka gospodarzy: Olszewski, Markowski, Ziajka, Wróbel, Drozdowicz, Koval, Juhar

Ławka gości: Kaczmarek, Horoszkiewicz, Adu Kwame, Kato, Kołodziej, Jonkisz, Hiszpański

• Witamy i bardzo serdecznie zapraszamy na relację tekstową z meczu Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Podbeskidzie Bielsko-Biała.

• Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Podbeskidzie Bielsko Biała LIVE!

Zapowiedź: Termalica – Podbeskidzie LIVE! „Słonie” liczą na efektowne pożegnanie z Mielcem

W pierwszym sobotnim meczu 15. kolejki Ekstraklasy Termalica Bruk-Bet Nieciecza zmierzy się z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Podopieczni Piotra Mandrysza pożegnają się tym samym ze stadionem w Mielcu, gdzie grają w roli gospodarza od początku sezonu.

Korona Kielce - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0:1