Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0 - 1 Ruch Chorzów

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

0

Ruch Chorzów

1

• Koniec meczu. W swoim ostatnim meczu 2015 roku Ruch wygrywa z Termalicą po bramce Kamila Mazka.

• Termalica nie daje za wygraną Całą drużyną pod bramką Ruchu. Ogromny chaos, wymiana podań i sporo kiksów. Bez strzału.

• Efir wyminął Markowskiego i podał do Lipskiego. Ten otoczony przez defensorów gospodarzy, wycofał Zieńczuka. Doświadczony pomocnik oddał strzał. Zbyt lekki żeby zaskoczyć Witana.

• Arbiter doliczył trzy minuty

• Szybki kontratak Mazka. Skierował piłkę do Efira, a ten chwilę później mu ją oddał. Podał więc do Lipskiego, ale ten został zatrzymany przez powracających defensorów Termaliki.

• Szybki rajd Ziajki prawą stroną zakończył się dośrodkowaniem do Kowala. Ukraińca ubiegł jednak Grodzicki i oddalił zagrożenie spod własnej bramki.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Do boju wpuszczony Marek Zieńczuk. Zmienił Tomasza Podgórskiego

• Surma wychodził z atakiem, lecz w środku boiska faulem zatrzymał go jeden z rywali

• Lipski wyruszył do przodu, lecz zatrzymał go Kupczak.

• Dwa kornery z rzędu dla niecieczan. Pierwszy wybili gospodarze a linię końcowa, natomiast po drugim piłkę przejął Grodzicki i podał do Mazka. Ten blokowany przez Plizgę, wywalczył rzut wolny

• Kędziora dośrodkował w pole karne w stronę Plevy. Ogromne zamieszanie i będzie kolejny rzut wolny dla gospodarzy.

• Druga roszada w zespole gości. Michał Efir zmienił Mariusza Stępińskiego.

• Termalica po długiej akcji Ruchu, wybiegła na połowę Skaby. Sołdecki dotarł aż w pole karne, lecz jego strzał zablokowali powracający rywale

• Po stałym fragmencie gry Grodzickiego, w polu karnym z piłką znalazł się Stępiński. Podał do Mazka który długo rozgrywał piłkę z Konczkowskim i Mazkiem. W defensywie walczył z nimi Plizga.

• Po podaniu Stępińskiego, środkiem boiska przebijał się Surma. W starciu z Kupczakiem wywalczył rzut wolny.

• Termalica wciąż nie rezygnuje. Dośrodkowania Plizgi na 6 metr nie zdołał odebrać Markowski.

• Premierowa zmiana w drużynie Ruchu. Paweł Oleksy za Marka Szyndrowskiego

• Po rzucie rożnym w wykonaniu Plizgi z powietrza uderzał Kowal. Niecelnie

• Po dośrodkowaniu Kowala uderzał Jarecki. Dobra interwencja Skaby

• Rzut rożny dla Termaliki. Wykonywał Plizga, ale futbolówki nie odebrał żaden z jego kolegów.

• Po podaniu Kowala, znowu uderzał Plizga. Na drodze piłki stanął jednak Koj

• Wciąż walczy Termalica. Najaktywniejszy Plizga ponownie rozpoczął akcję swojej drużyny. Podał do Smuczyńskiego, ale ten nie zdołał wiele dokonać.

• Bartłomiej Smuczyński jako ostatni pojawi się na boisku w drużynie z Niecieczy. Zmienił Jakuba Biskupa

• W natarciu wciąż Termalica. Znowu świetną okazję swojej drużynie stworzył Plizga. Dośrodkował w pole karne, ale tam nie odebrał jej Jarecki

• Świetna akcja Plizgi. Szybko przebił się pod bramką Skaby i uderzył na bramkę. Golkiper Ruchu na posterunku

• Kędziora wyminął Surmę i strzelił na bramkę. Mimo, że niecelnie to Skaba pokusił się interwencję

• Po rzucie rożnym uderzać próbował Podgórski. Nieskutecznie

• Stępiński znalazł się po prawej stronie pola karnego Witana i dośrodkował do Iwańskiego. Ten niekryty przez rywali, bał się jednak oddać strzału i podał do Lipskiego, który wywalczył jedynie rzut rozny

• Stały fragment gry nie przyniósł strzału. Dobrze w defensywie pokazali się Mazek i Lipski.

• Kowal pokazał się przy piłce, po czym podał do Plizgi. Ten świetnie dośrodkował do Jareckiego, ale ten nie oddał strzału, lecz wycofał piłkę. Jego koledzy wywalczyli tylko rzut rozny.

• Mazek ruszył z kontratakiem. Szybko znalazł się na połowie Termaliki. Podał do Stępińskiego. Ten wyminął rywali i oddał mu piłkę. Strzelec jedynej bramki w tym meczu nie zdołał jej jednak opanować

• Po rzucie rożnym gospodarze mieli szanse na oddanie strzału. Nie wykorzystali jej jednak.

• Druga roszada w zespole Termaliki. Wołodymir Kowal zagra zamiast Tomasza Foszmańczyka

• Termalica ruszyła do przodu. Plizga przebił się prawą stroną i wywalczył rzut rożny

• Pleva z bardzo daleka, lekko uderzył na bramkę. Skaba nie mógł mieć kłopotów z obroną tego strzału.

• Bardzo szybki kontratak Ruchu rozpoczął Iwański. Posłał piłkę do Konczkowskiego. Ten z kolei podał do nadbiegającego Mazka, którzy uderzył z dystansu. Mocnym strzałem umieścił futbolówkę w siatce. Przepiękny gol dał Niebieskim prowadzenie

• GOL! Kamil Mazek

• Rzut wolny dla gospodarzy wykonywał Ziajka. Płasko posłał piłke w pole karne, gdzie wytworzył się ogromny chaos. W końcu uderzał Jarecki. Niecelnie

• Kolejna żółta kartka dla Ruchu. Tym razem ukarany nią został Podgórski. Sfaulował Plizgę.

• Jarecki z rzutu wolnego do Plevy. Ten jednak fatalnie skiksował.

• Szyndrowski ukarany za ten faul na Plizdze żółtą kartką.

• Po podaniu Plevy, szybki rajd Plizgi. Nie mogąc go dogonić Szyndrowski uciekł się do faulu.

• Gol Plizgi nieuznany przez sędziego. Zawodnik Termaliki bezsprzecznie znalazł się na pozycji spalonej. Podawał mu Kędziora

• Piłka po stałym fragmencie gry w wykonaniu Plizgi wleciała prosto w kłębiących się pod bramką Skaby kolegów. Jeden z nich oddał strzał nad poprzeczką.

• Po podaniu Biskupa pod polem karnym znalazł się Jarecki. W starciu z Mazkiem wywalczył rzut wolny.

• Jarecki wszedł z piłke na połowę rywala, lecz otoczony przez chorzowian, musiał wrócić na własną połowę

• Blisko fatalnego błędu był Witan. Niefortunnie odebrał piłkę od jednego z kolegów i w rezultacie ta zmierzała do bramki. W ostatniej chwili golkiper zatrzymał ją, samemu zderzając sie z słupkiem.

• Piłka od dłuższej chwili toczy się po połowie Termaliki, jednak Ruch nie może stworzyć sobie groźniejszej okazji

• Kolejne słabe zagranie Kędziory. Zepsuł akcję Foszmańczyka, łatwo oddając piłkę Surmie.

• Ziajka dośrodkował w pole karne, gdzie czekał Biskup. te zgrał ją do Foszmańczyka, który uderzył na bramkę. Niecelnie

• Pierwsi do przodu ruszyli chorzowianie, lecz zatrzymał ich w środku boiska Ziajka.

• Ruch rozpoczął drugą część gry. Czy przyniesie ona jakieś gole?

• Pierwsza zmiana już w przerwie. Dariusz Jarecki zmienił Jakuba Wróbla.

• Koniec pierwszej połowy.

• Ostatnie minuty upłynęły na wymianie podań w środku boiska. W końcu odważniej na połowę rywali wbiegł Kamil Mazek. Nie zdołał jednak dostać się w pole karne

• Mazek po szybkiej akcji z Lipskim dośrodkował w pole karne. Tam jednak świetnie zachował się Markowski i oddalił zagrożenie

• Iwański posłał piłkę do czekającego na nią pod polem karnym Lipskiego, ale młody zawodnik dał się ograć Ziajce

• Lipski znalazł się pod bramką Witana, lecz wobec dobrej defensywy gospodarzy, nie zdołał wiele zrobić.

• Kędziora przejął piłkę w środku boiska i ponownie zamiast podawał do niekrytego i czekajacego na podanie Foszmańczyka, poszedł sam. Doskoczył do niego Szyndrowski i bez kłopotu odebrał mu futbolówkę

• Pierwszy strzał Termaliki w tym meczu. Z dystansu uderzał Foszmańczyk. Niecelnie.

• Lipski dośrodkował z rzutu wolnego prosto w pole karne. Piłkę odebrał Grodzicki, lecz jego uderzenie okazało się niecelnym.

• I kolejna żółta kartka dla zawodnika Termaliki. Markowski zbyt pochopnie zaatakował biegnącego w środku boiska z piłką Stępińskiego.

• Pleva ukarany żółtym kartonikiem za faul na uciekającym Mazku

• Biskup posłał piłkę do czającego się pod polem karnym Kupczaka. Ten jednak łatwo oddał ją Konczkowskiemu.

• Tym razem lewym skrzydłem wszedł Wróbel. Pod samym polem karnym przegrał jednak starcie z Mazkiem.

• Po akcji Pilzgi w polu karnym Ruchu znalazł się Foszmańczyk. Otoczony przez defensorów Niebieskich stracił piłkę

• W opatrunku na boisko powrócił Podgórski

• Bardzo szybki kontratak Ruchu. Głównym architektem akcji Mazek. Przebił sie skrzydłem i dośrodkował w pole karne. Na posterunku Witan

• Kędziora mając naokoło siebie niekrytych kolegów, postanowił iść samemu. Bez kłopotu piłkę zabrał mu Koj

• Surma ponownie podawał do Stępińskiego. Napastnika Ruchu zatrzymał Markowski.

• Po dwójkowej akcji Surmy ze Stępińskim, uderzał z dystansu Iwański. Trochę ponad bramką.

• Podgórski ma rozciętą głowę. Musi zostać opatrzony poza boiskiem.

• Podgórski leży na murawie. Mamy przerwę w grze.

• Szyndrowski zagrał w pole karne, gdzie czekał już Iwański. Podał do Podgórskiego, a ten oddał strzał. W ostatniej chwili zablokowany

• Rzut rożny dla Ruchu wykonywał Lipski. Posłał piłke w pole karne, ale tam odebrali ją termaliczanie

• Konczkowski przejął piłkę w środku boiska i podał do Mazka. Ten popisał się szybkim rajdem, który wykończył podaniem w kierunku Lipskiego. Młody pomocnik nie zdołał jednak odebrać piłki

• Wróbel ruszył do przodu i stworzył akcję w wyniku której interweniować musiał Skaba. Bramkarz Ruchu zrobił to bardzo skutecznie.

• Surma zatrzymał w zalążku akcję niecieczan i ruszył do przodu.

• Niebiescy ruszyli do przodu, lecz Lipskiemu przed polem karnym piłkę odebrał Kupczak.

• Gospodarze długo wymieniali podania na połowie Ruchu. Goście jednak nie dali im przedostać się w pole karne.

• Podgórski z Mazkiem zamienili się stronami. Czy wpłynie to na postawę Ruchu w następnych minutach?

• Żółta kartka dla Ziajki za faul w powietrzu na Iwańskim.

• Plizga znalazł się w dobrej sytuacji. Uderzył jednak niecelnie

• Termalica próbowała wyjść z kontratakiem, lecz średnio im to wyszło.

• Mazek przebił się skrzydłem i dośrodkował w pole karne, w stronę Stępińskiego. Napastnika Ruchu ubiegł jednak Witan

• Długie zagranie za linię obrony ze strony Termaliki. Bardzo dobrze ich zamysł odczytał jednak Grodzicki i przejął futbolówkę.

• Ruch jako pierwszy ruszył z atakiem. Iwański lekko uderzył na bramkę Termaliki. Witan bez najmniejszego kłopotu.

• [i][Murawa w Niecieczy prezentuje się nadzwyczaj dobrze. żaden z zespołów nie będzie mógł dzisiaj słabej postawy tłumaczyć podłożem /i]

• Zaczynamy! Od środka goście

• Arbiter wyprowadził obie jedenastki na boisko.

• Z podopiecznych Piotra Mandrysza nie mogli wystąpić dzisiaj Sebastian Nowak oraz Bartłomiej Babiarz. Pierwszy bramkarz Termaliki pauzuje z powodu kontuzji, natomiast pomocnik ma przerwę spowodowaną kartkami

• Bardziej zmęczona natomiast może być Termalica, która swój ostatni mecz rozgrywała w środę. Było to zaległe spotkanie z Jagiellonią Białystok. Słoniki zwyciężyły to starcie, lecz nie będąc przyzwyczajonymi do gry co trzy dni, dzisiaj może nie być już tak różowo.

• Nie można jednak powiedzieć, że to Niebiescy są faworytami dzisiejszego spotkania. Zawodników Waldemara Fornalika trapi bowiem sporo problemów. Oprócz kontuzjowanych Michała Helika oraz Macieja Urbańczyka, nie zagra także Matus Putnocky. Golkiper Niebieskich pauzuje za czerwony kartonik. Tydzień temu, bez niego Ruch stracił cztery bramki.

• Już za kwadrans po raz ostatni w 2015 roku rozbrzmi pierwszy gwizdek w Niecieczy. Na świeżo wyremontowanym stadionie lokalna Termalica podejmie Ruch Chorzów. Już wiadomo, że bez względu na wynik zimą wyżej w tabeli pozostaną goście, którzy aktualnie mając 4 punkty przewagi nad Słonikami zajmują 6 miejsce. Podopieczni Piotra Mandrysza okupują pozycję numer 10