Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 - 1 Śląsk Wrocław

1

Śląsk Wrocław

1

• To tyle z Niecieczy, za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak!

• Duża lepsza była ta druga połowa. Śląsk mógł strzelić bramkę na 0:2 pozbawiającą wszelkich nadziei, a dostał bramkę wyrównującą, a to Termalica mogła jeszcze zadać decydujący cios.

• Koniec spotkania w Niecieczy!

• Piłka w siatce Śląska, ale na spalonym był Plizga!

• Ostatnia zmiana. Gecov zastąpiony przez Konrada Kaczmarka.

• Kamil Dankowski uderza sprzed pola karnego z pierwszej piłki! Uderzenie mija bramkę o mniej niż metr!

• Sędzia dolicza pięć minut.

• ZROBIŁ TO! Dawid Plizga bezpośrednio z rzutu wolnego pokonuje bezradnego bramkarza!

• Zmienia go Jakub Wrąbel.

• Znoszony Pawełek ukarany jeszcze kartką. Groźnie wygląda ta kontuzja.

• Ucierpiał przy interwencji golkiper Śląska. Zanosi się na zmianę.

• Pawełek fauluje na przedpolu - świetna szansa dla gospodarzy!

• Celeban nieczysto powstrzymuje kontrę Słoników i ogląda za to żółtą kartkę.

• CO TERAZ ZROBIŁ KIEŁB! Nieoczekiwanie w sytuacji dwóch na jednego wyszli zawodnicy Śląska, Paixao zdecydował się odegrać przed bramką piłkę Kiełbowi, a ten został złapany na spalonym! Zaprzepaszczona nie setka, ale dwusetka dla gości!

• Przy piłce Termalica, jednak sędzia zdecydował się podyktować faul około 25 metrów od bramki. Pavol Stano perfekcyjnie dośrodkował na głowę Jareckiego, ten uderza głową - nad bramką!

• 2 106 widzów obserwuje ze stadionu dzisiejszy mecz.

• Wielki błąd Pavola Stano, doświadczony obrońca traci piłkę, jednak niedokładnie w pole karne posłał ją jeden z napastników Śląska.

• Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy. Patryk Fryc zastąpiony przez Dariusza Jareckiego w drużynie popularnych Słoników.

• Zmiana w Śląsku. Kamila Bilińskiego zastępuje jego imiennik Dankowski.

• Piłka prześlizgnęła się wąskim tunelem w polu karnym, nie przeciął jej żaden z piłkarzy Śląska, uderzał jeden z gospodarzy, ale strzał został zablokowany.

• Będzie rzut rożny dla Termaliki. Gospodarze nacierają, kibice domagają się bramki.

• Na boisku obserwujemy chwilowy zastój.

• Roszadę wykonuje trener Mandrysz. Emila Drozdowicza zmienia Jakub Biskup.

• Kamil Biliński miał dobrą okazję do strzału głową, jednak piłka po prostu... odbiła się od jego głowy.

• Dawid Plizga dostał świetne okazje, był sam na sam z Pawełkiem, jednak bramkarz Śląska popisuje się wybitną paradą, broniąc dobry, techniczny strzał piłkarza Termaliki! Stuprocentowa okazja!

• Kolejny już raz zespół gości ratuje Pawełek, piłka coraz częściej wędruje w jego pole karne.

• Bartłomiej Babiarz oddaje mocny strzał po ziemi z 20 metrów, jednak na swoim miejscu był bramkarz Śląska.

• Po rzucie rożnym dla Śląska ekwilibrystycznie uderzył uderzył Jacek Kiełb, szybko został zablokowany.

• Emil Drozdowicz urwał się prawym skrzydłem, jednak jego dośrodkowanie bez problemów przechwycił Pawełek.

• Flavio Paixao nieoczekiwanie przyjmuje długą piłkę w pole karne od... Mariusza Pawełka, jednak dobrze upilnowali go obrońcy i nie zdołał utrzymać posiadania.

• Gramy, przy piłce Nieciecza!

• W przerwie jedna zmiana, Martin Juhar zastępuje Wojciecha Kędziorę.

• Za chwilkę zaczynamy drugą połowę, zaprasza Państwa Piotr Bernaciak!

• Średnie widowisko oglądamy w Niecieczy. Śląsk zdobył bramkę po kontrowersyjnym rzucie karnym, potem obudziła się drużyna gospodarzy. Wynik wciąż pozostaje sprawą otwartą.

• Celeban wrócił do gry, a sędzia Marciniak zakończył pierwszą połowę.

• Piotr Celeban przyjął na głowę mocny strzał jednego z gospodarzy, zawodnik Śląska mocno odczuł to uderzenie.

• Na boisku w tym momencie nie dzieje się zbyt wiele, sędzia Marciniak zakończy zapewne za chwilę pierwszą połowę.

• Co właśnie zrobił Mariusz Pawelec? Wyrzut z autu, który poleciał... niemal prosto po linii, i za nią wyleciał. Rozpocznie Termalica Bruk-Bet.

• Marcel Gecov ukarany żółtą kartką przed sędziego - w indywidualnych karach mamy już remis.

• Tym razem to Jacek Kiełb wcielił się w role wrzucającego pole w pole karne - po raz kolejny dość mierny skutek.

• Flavio Paixao dośrodkowuje niemal prosto w rękawice golkipera niecieczan.

• Mariusz Pawelec bliski zdobycia gola po błędzie Witana! Bramkarz Termaliki sparował piłkę przed siebie, a z bliskiej odległości Pawelec uderza wślizgiem - obok bramki!

• Nieporozumienie pomiędzy Frycem i Kupczakiem, w wyniku którego od wyrzutu piłki z autu rozpoczną goście.

• Podczas akcji swojego zespołu mocno ucierpiał Jacek Kiełb, póki co strzelec bramki schodzi z boiska.

• ALEŻ INTERWENCJA PAWEŁKA! Emil Drozdowicz uderzył głową perfekcyjnie, w samo okienko, w ostatniej chwili na spojenie sparował ją golkiper Śląska Wrocław!

• Będzie korner dla gospodarzy po zablokowanym dośrodkowaniu Fryca.

• Kamil Biliński pokazał swoje umiejętności zastawiając się skutecznie w polu karnym, jednak jego strzał przytomnie obronił Andrzej Witan.

• Emil Drozdowicz po rzucie rożnym główkuje nieznacznie nad bramką!

• Ależ było blisko! Świetne dośrodkowanie Plizgi, jednak żaden z gospodarzy nie zamknął akcji strzałem!

• Patryk Fryc faulowany przy linii bocznej 30 metrów od bramki Śląska.

• Wracając do rzutu karnego - to była sporna sytuacja, na pewno będą kontrowersje po tej decyzji arbitra.

• Świetne górne podanie Dawida Plizgi w stronę Emila Drozdrowicza, zawodnik Termaliki próbował dryblingu przed polem karnym, jednak wywalczył jedynie rzut rożny.

• Sprytnie zrobił to napastnik Śląska, posłał piłkę mocno w okolicach środka bramki, czym zaskoczył Andrzeja Witana.

• ŚLĄSK PROWADZI W NIECIECZY, JACEK KIEŁB!

• Pavol Stano zostaje ukarany w sytuacji, kiedy z najbliższej odległości został trafiony w rękę przez Marcela Gecova w polu karnym!

• RZUT KARNY DLA ŚLĄSKA!

• Szybka akcja Termaliki, Dawid Plizga zagrywa do Tomasza Foszmańczyka, którego płaskie dośrodkowanie wyłapał Mariusz Pawełek.

• Dość słabe dośrodkowanie, szybko poradzili sobie piłkarze Śląska.

• Dośrodkowanie Emila Drozdowicza zablokowane przez Pawelca i mamy pierwszy rzut rożny w tym meczu.

• Piłka krąży między obrońcami gospodarzy, którzy co jakiś czas próbują wyjść z atakiem, jednak dość szybko zniechęcają ich wrocławianie.

• Dość ryzykownie we własnym polu karnym zagrał Andrzej Witan, jednak niemal od razu wyjaśnił sytuację wybiciem.

• Szybko przejęli piłkę gospodarze, póki co nie spieszy im się z prowadzeniem akcji.

• Zaczynamy, od środka Śląsk!

• Piłkarze już wychodzą na murawę w asyście ekipy sędziowskiej pod wodzą Szymona Marciniaka!

• Za kilka minut zaczynamy!

• Rezerwowi Śląska: Jakub Wrąbel, Kamil Dankowski, Mariusz Idzik, Konrad Kaczmarek, Peter Grajciar, Krzysztof Ostrowski, Dudu Paraiba.

• Rezerwowi Termaliki: Adrian Olszewski, Michał Markowski, Bartłomiej Smuczyński, Dalibor Pleva, Jakub Biskup, Dariusz Jurecki, Martin Juhar.

• Jest już skład Termaliki. Za chwilę ławki rezerwowych:

• Wciąż czekamy na zestawienie gospodarzy - pewni jesteśmy jedynie tego, że w dzisiejszym meczu nie wystąpi kontuzjowany Sebastian Nowak.

• Poznaliśmy jedenastkę drużyny gości, zachęcam do zapoznania się ze składem wrocławian.

• Witam Państwa, już za nieco ponad godzinę Termalica Bruk-Bet podejmie na boisku w Niecieczy drużynę Śląska Wrocław!

• Termalica - Śląsk Wrocław LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Czas na pierwszą wygraną Słoni w Niecieczy?

W minioną sobotę Termalica miała rozegrać swój drugi, a pierwszy zwycięski, mecz w Ekstraklasie na własnym stadionie. Tak się jednak nie stało, bo duże opady śniegu uniemożliwiły rozegraniu spotkania z Jagiellonią. We wtorek Słoniki mają jednak szansę dokonać tego, co nie udało się przez pogodę w sobotę, do Niecieczy przyjedzie słabiutki Śląsk.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Piast Gliwice 3:5