Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 - 4 Wisła Kraków

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

Wisła Kraków

4

• Czy zmiana trenera w Wiśle w końcu okaże się dobra? Jeśli brać pod uwagę tylko dzisiejszy mecz, Dariusz Wdowczyk wykonał dobrą pracę. Termalica przegrywa pierwszy mecz od paru ładnych kolejek! Dziękujemy za śledzenie naszej relacji NA ŻYWO, już wkrótce duże zmiany na Ekstraklasa.net. Dobranoc!

• Koniec meczu! Wisła wygrywa z Termaliką 4:2, co oznacza, że to jej pierwsze zwycięstwo od jedenastu spotkań!

• Plizga strąca piłkę głową w ręce bramkarza Wisły, zostało jeszcze kilkadziesiąt sekund do końca meczu.

• Ostatnie minuty meczu w Niecieczy, a gospodarze desperacko próbują zbliżyć się pod bramkę Miśkiewicza.

• Arbiter postanowił, że w Niecieczy będą grać jeszcze co najmniej trzy minuty.

• Na boisko wejdzie jeszcze Tomasz Cywka (Wisła), który zmieni Rafała Wolskiego.

• Próbował Plizga, próbował też Pleva - z obu prób dośrodkowań Termaliki wyszło absolutne zero.

• Elvis żyje! Bratanović z Termaliki, który właśnie zmienił Patrika Miszaka.

• Ależ to był mecz Patryka Małeckiego w barwach Wisły. Przy oklaskach kibiców gości zmienia go Witalij Bałaszow.

• Gra straciła na impecie, o czym świadczy uciekanie się do fauli. Teraz Miszak sfaulował Sadloka - wiślak krzyknął z bólu, lecz Słowak nie obejrzał kartki.

• Termalica jeszcze nie przestała grać - teraz wolej Miszaka zablokował obrońca, a Kędziora główkował obok bramki.

• W swój rajd wiele sił włożył Pleva, lecz jego dośrodkowanie z prawej strony niczego nie dało Termalice, która ma przewagę w ostatnich minutach.

• Guzmics odprowadził Kędziorę pod linię końcową i oddał rywalom kornera, jednak już po nim Miszak spudłował z dystansu.

• Nic z tego, obrona Wisły jest na miejscu. Został mniej więcej kwadrans do końca spotkania - czy Termalikę stać na kontaktowego gola?

• Sędzia uznał, że Guzmics faulował szarżującego Kędziorę, do rzutu wolnego już podchodzi Juhar.

• Pierwsza zmiana Wdowczyka - z boiska zszedł Paweł Brożek (Wisła), zmienił go Petar Brlek.

• Najpierw Kędziora uderza w słupek, a potem dobitkę Plizgi obrona wybija z linii bramkowej! Pachniało golem!

• Daleka wrzutka Juhara z rzutu wolnego bez większych problemów przechwycona przez obronę Wisły.

• Wisła ocknęła się z krótkiej drzemki, a Boguski strzelił nad poprzeczką! W odpowiedzi pudło Plizgi z ostrego kąta!

• Dobra szarża Plizgi przerwana wślizgiem Guzmicsa w polu karnym. Zawodnik Termaliki trzymał się przez chwilę za nogę, ale interwencja Węgra była przypisowa.

• Długa piłka Popovicia przechwycona przez Pilarza i gospodarze mozolnie konstruują nową akcję z własnej połowy.

• Zmarnowana akcja Termaliki na połowie Wisły, wszystko przez złe zagranie Kupczaka. Od bramki rozpocznie Miśkiewicz.

• kajetan.207 napisał:
    Kurdeeee... oby remis :/ zeby Śląsk nie spadł na 15 :C

To jak, Termalica da radę strzelić jeszcze dwa gole? Nie takie rzeczy już widzieliśmy w tej lidze!

• Kartka dla Patryka Miszaka (Termalica), z boiska z trudem podnosi się sfaulowany Denis Popović.

• Smuczyński z najbliższej odległości główkuje w słupek! Piłka zatańczyła jeszcze pod bramką Wisły! Nie ma gola!

• Interwencja Miśkiewicza była żywcem wyjęta z piłki ręcznej. Na darmo, bo wcześniej na spalonym przyłapany Plizga.

• To mogła być kolejna "jedenastka" dla Termalikoi, po interwencji Sadloka w polu karnym padł Miszak, lecz tym razem gwizdek arbitra milczał. Termalica nie składa broni!

• Wisła bardzo blisko piątej bramki! Ondraszek długo się nie zastanawiał, tylko strzelił z dystansu obok prawego słupka!

• Kolejna asysta Patryka Małeckiego, tym razem centry sięgnął Rafał Boguski i ze spokojem wbił piłkę do opuszczonej przez Pilarza bramki!

• GOOOL!!! Kolejny gol, tym razem Rafał Boguski! Wisła prowadzi 4:2! Niesamowita riposta "Białej Gwiazdy"!

• GOOOL! Ale kanonada w Niecieczy! Dawid Sołdecki z karnego w prawo, Miśkiewicz w lewo i Termalica znowu łapie kontakt! 2:3!

• Kędziora był zahaczany przez obronę Wisły w polu karnym, sędzia poczekał, poczekał i w końcu wskazał na wapno!

• Pierwsza akcja Smuczyńskiego i od razu trwoga w polu karnym Wisły, jednak z interwencją zdążył Guzmics.

• Panie i panowie, Patryk Małecki. Gol, asysta drugiego stopnia i w końcu "normalna" asysta - samotny rajd skończył dokładną centrą na głowę Wolskiego. To musiała być bramka!

• GOOOL! Rafał Wolski główkuje na 3:1 dla Wisły! Co za początek drugiej połowy!

• Taktyczny faul Denisa Popovicia (Wisła) kosztował go żółtą kartkę od sędziego.

• Gramy! Oby druga połowa była równie ciekawa, co pierwsze 45 minut na stadionie beniaminka!

• Błyskawiczna zmiana za Jakuba Biskupa - piłkarz Termaliki schodzi po zaledwie dziesięciu minutach, za niego Bartłomiej Smuczyński.

• Termalica już na boisku, piłkarze Wisły tak samo - czas na drugą połowę poniedziałkowego meczu w Niecieczy!

• Kończymy emocjonującą pierwszą połowę w Niecieczy, zobaczyliśmy trzy gole! Dwa strzeliła Wisła w osobach Pawła Brożka i Patryka Małeckiego, a jedną Termalica - do siatki trafił Bartłomiej Babiarz.

• Babiarz cały i zdrowy, przynajmniej na ten moment - pomocnik Termaliki już wrócił na murawę.

• Pierwsza połowa potrwa co najmniej dwie minuty dłużej, a Babiarz (nie Kupczak) najprawdopodobniej opuści boisko na noszach.

• Mały nokaut Ondraszka na Kupczaku, lekarze opatrują pomocnika Termaliki.

• A teraz Miszak! Miśkiewicz zbija w bok groźne uderzenie Słowaka z rzutu wolnego, Termalica poczuła krew po kontaktowym golu!

• GOOOL! Kontaktowa bramka dla Termaliki! Babiarz w asyście Głowackiego pokonuje Miśkiewicza płaskim strzałem! 1:2!

• Bartłomiej Babiarz (Termalica) nadepnął Boguskiego w środku pola i zobaczył za to żółtą kartkę.

• Szybka zmiana w szeregach Termaliki, z boiska schodzi Dariusz Jarecki, w jego miejsce Jakub Biskup.

• Wisła nie ustaje w atakach - dwójkowa akcja Boguskiego z Joviciem kończy się kolejnym rzutem rożnym dla gości, którzy nie mają zamiaru się cofać!

• Nie gwarantujemy, że ten gol nie padł z naruszeniem przepisów, ale sędzia Stefański pokazuje na środek boiska! Wcześniej Ondraszek obsłużył Brożka prostopadłym podaniem, a snajper Wisły po samotnym biegu ograł Pilarza i wbił piłkę do siatki! Czy tam był spalony?

• GOOOL! 2:0! Paweł Brożek! Wisła prowadzi w Niecieczy już dwiema bramkami!

• Solowa akcja Kędziory i raz jeszcze doświadczony napastnik Termaliki nie miał szczęścia. Strzelił prosto w "koszyczek" Miśkiewicza.

• Termalica wyrywa się spod wiślackiego pressingu, Kędziora ścigał się do piłki z Miśkiewiczem i przegrał pojedynek z bramkarzem "Białej Gwiazdy".

• Żółta kartka dla Arkadiusza Głowackiego (Wisła) za faul na własnej połowie.

• Nie ma wyrównującego gola! Po szybko wykonanym rzucie wolnym obrońcom Wisły urwał się Juhar i dzióbnął piłkę nad Miśkiewiczem, ale obok bramki!

• Gorąco w polu karnym wiślaków, ładnym podaniem popisał się Miszak, ale jeszcze ładniejsza była interwencja Guzmicsa w parterze.

• Kombinowana akcja gospodarzy kończy się strzałem Kędziory, mocne uderzenie odbija Miśkiewicz!

• Znowu naciera Termalica i Juhar, tym razem Jović odbił piłkę na pierwszy korner dla gospodarzy.

• W odpowiedzi z piłką popędził Małecki i oddał futbolówkę przed pole karne, jednak strzał Brożka był za lekki.

• Pierwszy groźniejszy atak Termaliki uruchomił Juhar, ale zacentrował bardzo źle. Błąd popełnił Jović, który pozwolił mu na dośrodkowanie.

• Fatalne dośrodkowanie Sadloka i to gospodarze przesuwają się na połowę Wisły. Będzie szybka riposta?

• Co nie wyszło Boguskiemu, chwilę później udało się Małeckiemu! Z piłką przy nodze w polu karnym znalazł się Wolski i wyłożył piłkę do wiślaka. Ten nie miał innego wyboru, niż płaskim strzałem pokonać Pilarza!

• GOOOL! Wisła prowadzi 1:0! Patryk Małecki!!!

• Pierwsza interwencja Pilarza, i to od razu jaka! Boguski długo składał się do strzału, ale jak już kropnął, to bramkarz musiał się wyciągnąć!

• Do piłki podszedł Wolski i strzelił prosto w ręce bramkarza Termaliki. To była pierwsza okazja bramkowa w tym meczu!

• Ondraszek próbował powtórzyć wyczyn z Kielc, ale wywalczył tylko rzut wolny po faulu obrońcy gospodarzy. Do bramki Pilarza jest jakieś dwadzieścia metrów.

• Trzy razy głośne "Termalica" w hymnie beniaminka i zaczynamy mecz z Wisłą! Na ławce "Białej Gwiazdy" po raz piewszy nowy trener - Dariusz Wdowczyk!

• Trzeba było dopiero Termaliki w ekstraklasie, żeby zmieniły się obyczaje?

• Po raz czwarty w obecnym sezonie mecz Wisły poprowadzi Daniel Stefański - jeśli chodzi o Termalikę, arbiter z Bydgoszczy doglądał tylko przegranego 3:5 (!) spotkania "Sloników" z Piastem Gliwice.

• Spiker na stadionie Termaliki wita wszystkich widzów na derbach Małopolski. Co by nie mówić, trzecie kolejne spotkanie w Niecieczy obejrzy komplet publiczności.

• Na przeciwnym biegunie jest Wisła, która nie wygrała od... raz, dwa... osiem... jedenastu spotkań. Prehistoria, prawda? Wystarczy, że ostatnio zaliczyła dwa remisy - z Koroną Kielce i Piastem Gliwice. Wcześniej przegrała z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

• Odpowiedź na pytanie, dlaczego faworytem dzisiejszego meczu jest Termalica, jest bardzo prosta. Wystarczy spojrzeć na ostatnie wyniki beniaminka: 2:1 z Górnikiem Łęczna, wygrana 3:0 z Legią Warszawa oraz remisy z Cracovią i Pogonią Szczecin.

• Trochę gorzej pod tym względem ma Dariusz Wdowczyk. Wciąż kontuzjowani są Krzysztof Mączyński, Wilde-Donald Guerrier i Emmanuel Sarki.

• Co słychać w Termalice? Wszyscy zdrowi, nie licząc Stefana Nikolicia - Czarnogórzec narzeka na kontuzję łydki.

• "Kto by przed startem sezonu pomyślał, że w tym starciu faworytem będzie Termalica?" - tak zaczyna się nasza zapowiedź dzisiejszego spotkania. Jeśli macie inne zdanie, zapraszamy do komentarzy!

• Piotr Mandrysz i Dariusz Wdowczyk odkryli karty - możecie już zapoznać się z wyjściowymi jedenastkami.

• Witamy z Niecieczy! Dzisiaj na stadionie beniaminka nie lada gratka, jak na ligowy poniedziałek - Termalica może nie idzie jak burza, ale nie przegrała od ostatnich czterech spotkań. Chrapkę na trzy punkty ma też Wisła z nowym trenerem Dariuszem Wdowczykiem. Z prostej przyczyny - "Biała Gwiazda" nie może wydostać się ze strefy spadkowej. Zapraszamy na relację NA ŻYWO - start punktualnie o 18!