1

Lech Poznań

6

3 1 połowa

• Koniec meczu! Lech gromi na wyjeździe Cracovię aż 6:1. Cracovia miała w dzisiejszym meczu ogromnego pecha, kilkukrotnie obijając słupki i poprzeczki, ale to poznaniacy zasłużenie wywożą z Krakowa 3 punkty popisując się niesamowitą skutecznością. Niewątpliwie był to jeden z lepszych meczów Ekstraklasy w tym sezonie. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje!

• A jednak! Boljević uderza minimalnie ponad bramką!

• Chyba ostatnia szansa na zmianę wyniku, Bernhardt uderza obok bramki.

• 3 minuty zostają doliczone do czasu podstawowego drugiej połowy.

• Zbyt mocne podanie prostopadłe Lovrencicsa do Ślusarskiego. Piłka w rękach Pilarza.

• Spokojnie zrobiło się na boisku. Lech zwolnił tempo, Cracovia chyba już nie ma ochoty na ataki.

• NiebieskiFanatyk To piłkarze szaleńczo dziś grają:) Ale według mnie lepszy taki mecz, niż piłkarskie szachy zakończone bezbramkowym remisem.

• Nieudane długie podanie do wybiegającego na czystą pozycję Lovrencicsa.

• Żółta kartka dla Kity za faul na Możdżeniu.

• "Co wy robicie, co wy robicie!" z trybun stadionu. Trudno dziwić się kibicom, kompromitacja w grze obronnej Cracovii.

• Mocne uderzenie z 20. metrów Lovrencicsa ponad bramką. Lech ma chętkę na kolejne bramki.

• Seria trzech rzutów rożnych dla Lecha. Ostatni z nich przynosi bramkę! Ślusarski uderzeniem głową strzela szóstą bramkę dla swojego zespołu!

• Kuś ucierpiał po jednym z rzutów rożnych w swoim polu karnym. Fizjoterapeuci na boisku.

• Zmiana w szeregach gości. Ślusarski pojawia się na boisku w miejsce Hamalainena.

• Co ciekawe, to Cracovia procentowo przeważa w posiadaniu piłki. Ale to Lech gra skutecznie...

• Fantastyczna interwencja Gostomskiego po uderzeniu głową jednego z zawodników Cracovii! Wydaje mi się, że to nie koniec emocji w dzisiejszym spotkaniu.

• Faul Lovrencicsa, zawodnik Lecha ukarany kartonikiem.

• Możdżeń próbował uderzenia bezpośrednio z rzutu wolnego, pewnie broni Pilarz.

• Cóż za mecz! Sześć goli, a ponad 20 minut do końca.

• Gostomski zagrał ręką poza polem karnym, ale nie ma kartki. Z rzutu wolnego strzela Bernhardt, prosto w golkipera Lecha.

• Arboleda zmienia Ceesaya.

• Gooooooool! Teodorczyk! 1:5!

• "Jeszcze cztery!" skandują kibice Cracovii ;) Przynajmniej humory dopisują.

• GOOOOL!!!! Jest honorowa bramka dla Pasów! Strzelcem Dudzic!

• Kolejna szansa dla Lecha!!! Która to już z kolei? Sam na sam z Pilarzem wyszedł Gergo, ale broni bramkarz Pasów.

• Trener Stawowy robi co może. Za Danielewicza wchodzi Dudzic.

• Teraz Pawłowski zza pola karnego strzelił tuż obok słupka!!

• Kolejna szansa Lecha. Możdżeń głową strzela tuż obok bramki Pilarza!

• Żółtą kartką ukarany Kuś.

• Kolejne okazje dla Lecha. Najpierw Kamiński a potem Pawłowski. Nie ma jednak gola numer 5!

• Lech od razu pokazał, że 30-0 to za mało. Cracovia w fatalnej sytuacji.

• GOOOL!!!! 4-0 dla Lecha!!! Po podaniu Hamalainena strzela Murawski!!!

• A w Lechu za Drewniaka wszedł Trałka.

• Za Stebleckiego Bernhardt

• Podwójna zmiana w Pasach. Za Zejdlera wchodzi Kita.

• Drugą połowę zaczęli piłkarze Kolejorza!

• cracovia lech oprawa

Oprawa meczowa!

• Przedziwny to mecz. Lech wykorzystał praktycznie wszystkie swoje okazje a Boljević trafił trzy raz w słupek, raz w spojenie i raz ze spalonego. Dawno nie widziałem meczu, w którym wynik tak bardzo nie korespondowałby z sytuacją na boisku! Do zobaczenia za 15 minut!

• Koniec pierwszej połowy. Po 45-minutach 3-0 dla Lecha Poznań!

• Gostomski szybszy od Strausa. Nie będzie zagrożenia ani piątego słupka.

• Pierwsza połowa potrwa 3 minuty dłużej.

• Wrzutka Kusia ląduje prosto w ręce Gostomskiego.

• Piłkarskie jaja w Krakowie. Czwarty raz obramowanie bramki Gostomskiego obija Cracovia. Z dystansu strzelał Boljević!!!!

• Żółtko dla Drewniaka.

• GOOOOL!!! To już pogrom! 3-0 przy Kałuży dla Lecha! Dośrodkowanie z rzutu rożnego i pięknie główką trafia Marcin Kamiński.

• Akcja Lecha kończy się tylko rzutem rożnym.

• Żółta kartka dla Zejdlera.

• Teraz musiał być gol!!! Straus minął Gostomskiego, wstrzelił piłkę w pole karne, uderzył Boljević, ale piłka trafiła w jednego z obrońców a następnie w słupek!!! Co za pech Cracovii!!!!

• GOOOOL!!!! Fatalny błąd Pilarza, który puścił piłkę pod brzuchem. Lovrencsics uderzył z 16 metrów płasko po ziemi! 2-0 dla Lecha!

• Teodorczyk faulowany na środku boiska.

• Powinno być 1-1!!! Wrzutka Boljevcia z rzutu wolnego, piłki nikt nie dotyka, ta kozłuje i trafia w spojenie bramki Gostomskiego!!!

• Gol! Nie ma! Chorągiewka sędziego powędrowała do góry! Wydaje się, że Boljević był w tej sytuacji na ofsajdzie.

• Ależ zamieszanie w polu karnym Lecha. Przez 30 sekund piłka krążyła od jednego do drugiego piłkarza Pasów. Żaden jednak nie strzelił i obrońcy Lecha wyjaśnili sytuacją.

• Tym razem solowa akcja Stebleckiego. Pomocnik Cracovii minął jednego przeciwnika, ale drugiego już nie.

• Po 20 minutach Cracovia się nieco przebudziła. Zaczyna to wyglądać coraz ciekawiej. Niezły mecz obserwujemy w Krakowie.

• Zbyt mocne, ale przemyślane zagrane Kosanovicia dla Zejdlera. Mogło być groźnie.

• Marciniak faulował w ataku.

• Kolejna szansa dla Cracovii i znowu Boljević. Tym razem jego strzał zablokował Ceesay!

• Dobry strzał Teodorczyka, z trudem, ale pewnie broni Pilarz.

• Teraz była szansa dla Cracovii!! Kontra Boljevicia, ale trafienie tylko w słupek!!

• Strzał Lovrencsicsa niecelny, trafił w boczną siatkę.

• Akcja "Pasów", ale wrzutka Kusia do nikogo. Spokojnie łapie piłkę Gostomski.

• Źle gra na początku tego meczu Cracovia. Tym razem Dąbrowski uratował jeszcze sytuację dobrym wślizgiem, ale następnym razem może nie być już tak wesoło.

• Powinno być 2-0!!!! Dobrze zastawił się w polu karnym Teodorczyk, ale trafił w słupek!!! Ależ początek Lecha!!

• GOOOOL!!! Lech dokumentuje przewagę!!! Szybka kontra, niefart Marciniaka, któremu źle się odbiła piłka i Fin strzela gola w sytuacji sam na sam z Pilarzem.

• Cracovia w końcu trochę dłużej utrzymała się przy piłce, ale nic z tego konstruktywnego nie wyszło.

• Cracovia na razie w głębokiej defensywie. Nie mogą utrzymać się przy piłce, rzadki to obrazek w meczach "Pasów".

• I jeszcze jeden korner, to chyba będzie jakiś rekord. Żadne z dośrodkowań jednak nie było groźne.

• Wybijają piłkę obrońcy Pasów, kolejny rzut rożny.

• Korner dla Lecha po akcji Halamainena.

• na meczu obecny jest selekcjoner Adam Nawalka.

• Powinno być 1-0 dla Lecha!! Dobre podanie do Hamalainena, ale ten w sytuacji sam na sam strzela obok słupka!!!

• od razu starcie na środku, piłkarze się trochę poprzepychali.

• Zaczynamy mecz! Pierwsza piłka dla "Pasów"!!

• Sędzia Marcin Borski wyprowadza oba zespoły na murawę. Z głośników płynie hymn Cracovii, emocje rosną!

• Piłkarze opuścili murawę. Niedługo zaczynamy!!

• Z głośników płynie hymn Lecha Poznań. To znak, że to faktycznie będzie mecz przyjaźni.

• Jaki wynik typują czytelnicy Ekstraklasy.net? Swoje typy można wklejać w komentarzach. Ze mną można także dyskutować na Twitterze pod adresem @KrzysiekOrski

• Kibice Lecha także docierają na stadion Cracovii. Część z nich tradycyjnie zasiądzie na sektorze gościa a część wymiesza się pewnie z kibicami Pasów.

• cracovia, lech

Tak rozgrzewają się piłkarze.

• Na boisku rozgrzewają sie już piłkarze Lecha Poznań i rezerwowi zawodnicy Cracovii. Kibice powoli przychodzą na stadion. W Krakowie jest dzisiaj zimno, około 0 stopni Celsjusza, ale przynajmniej nie pada ani deszcz ani śnieg.

• cracovia lech poznań

Szykuje nam się meczowa oprawa.

• Na trybunach będzie to mecz przyjaźni. Kibice obu zespołów żyją w bardzo dobrych stosunkach, co oznacza, że możemy liczyć na ciekawy spektakl przynajmniej na trybunach. Na boisku nie będzie jednak sentymentów. Obie drużyny wychodzę na murawę po 3 punkty.

Piłkarze "Kolejorza" są już na stadionie, przyjechali takim autobusem.

• W poprzednim meczu tych drużyn padł remis 1-1. Gole strzelali Vojo Ubiparip i Saidi Ntibazonkiza. Tych dwóch panów nie wystąpi jednak w dzisiejszym spotkaniu, obaj są kontuzjowani. Mamy nadzieję, że gole w dzisiejszym spotkaniu mimo wszystko padną.

• Serdecznie witamy w poniedziałkowy wieczór prosto ze stadionu Cracovii. Już za niecałą godzinę rozpocznie się ostatni mecz 17. kolejki T-mobile Ekstraklasy. "Pasy" zagrają z Lechem Poznań.