Cracovia

0

Legia Warszawa

1

• Koniec meczu! Legia wygrywa z Cracovią 1-0 po całkiem niezłym meczu. Na Cracovii zemściły się niewykorzystane sytuacje. Za uwagę dziękuje Krzysztof Orski, zapraszam na inne relacje Live w serwisie ekstraklasa.net!

• W doliczonym czasie gry to Legia spokojnie rozgrywa piłkę.

• Sędzia przedłużył mecz o 3 minuty.

• Zółta kartka dla Marciniaka. Nie bardzo wiemy za co, ale kartkę odnotowujemy.

• Zamieszanie w polu karnym Legii. Ostatecznie kończy się na rzucie rożnym. Po rzucie rożnym sędzia ogłasza rzut wolny dla Legii. Saidi faulował Skabę.

• Zmieni się. Konkretnie to Ojamaa jest zmieniany przez Żyrę.

• Kibice Pasów chcą poderwać jeszcze do walki swoich ulubieńców, ale nie wygląda na to, żeby w tym meczu miało się jeszcze cokolwiek zmienić.

• Na spalonym Ojamaa.

• Uspokoiła nam się gra pod koniec meczu. Brakuje składnych akcji z obu stron.

• Strzelał Boljević, ale prosto w Skabę. Cracovia nie ma pomysłu na grę w dzisiejszym meczu.

• Do końca meczu pozostało 10 minut. Czy cokolwiek tu się jeszcze zmieni?

• Żółta kartka dla Stebleckiego.

• Zmiana w Legii. Za Furmana wszedł Pinto.

• Fatalny strzał Boljevicia z rzutu wolnego.

• Broź ukarany żółtą kartką. Będzie szansa na strzał z rzutu wolnego dla Cracovii!

• Ostatnia zmiana w Pasach. ZA Dąbrowskiego wchodzi Boljević.

• Ależ szansa dla Legii! Z rzutu wolnego wrzucał Radović, piłkę uderzył Dwalishvili a ta minęła poprzeczkę o centymetry!

• W odpowiedzi dobra akcja Legii, ale Ojamaa w bardzo dobrej sytuacji strzela prosto w Pilarza!

• Indywidualna akcja Saidiego, który oddał strzał. Jeden z obrońców przyblokował jednak piłkę, która straciła impet i spokojnie złapał ją Skaba.

• Budziński z dystansu, ale daleko obok bramki.

• Dobra akcja Ojamyy, główkował Dwalishvili, ale sędzia odgwizdał spalonego!

• Broź uderzył zza pola karnego, ale bardzo niecelnie.

• Na trybunach festiwal "uprzejmości" między kibicami.

• Pierwsza zmiana w Legii. Vrdoljaka zmienia Łukasik.

• Dobra szansa dla Dossy. Jego główka o centymetry minęła bramkę Pilarza!

• Na spalonym został złapany Nowak.

• Radović uderzał zza pola karnego, ale po rykoszecie piłka wyszła na rzut rożny.

• Szczęścia próbował Kuś, ale fatalnie strzelił. Piłka minęła bramkę o kilkanaście metrów.

• W końcu dobry strzał Cracovii! Zza pola karnego uderzał Saidi, ale wybronił Skaba!!!

• Dobra akcja Legii! Ojamaa poszedł lewą stroną, dośrodkował, ale do piłki nie doszedł Furman!

• Konfetti się posypało z trybuny za bramką Skaby. Efektownie to wyglądało.

• Dzisiaj na trybunach stadionu zasiadło 13 212 osób!

• Żółtka kartka dla Vrdoljaka za faul w środku boiska.

• PO rzucie rożnym główkował Dwalishvili, ale wysoko nad bramką.

• Cracovia jest zagubiona na boisku. Nie mają pomysłu na grę podopieczni trenera Stawowego.

• Dobra szansa Radovicia, wbiegł w pole karne, ale strzelił fatalnie prosto w Pilarza. Do tego lekko. Bez problemu poradził sobie bramkarz Cracovii.

• Po profesorsku Kosanović zatrzymał groźną akcję Legii!

• Kontra Cracovii, ale w decydującym momencie Marciniak zagrał za mocno do Nowaka!

• Kucharczyk strzelił z 18 metrów, ale prosto w Pilarza. Zmarnowana okazja Legii!

• Szansa dla Legii, kombinacyjne rozegranie rzutu wolnego, uderzał Ojamaa, ale nad bramką Pilarza!

• I Budziński za Dudzica

• W przerwie dwie zmiany w Cracovii. Kuś zmienia Jaroszyńskiego.

• Zaczynamy drugą połowę! Piłka dla Legii!

• Piłkarze wracają na murawę. Za chwilę wznawiamy grę!

• Jesteśmy świadkami dobrego meczu w Krakowie. Legia do przerwy prowadzi 1-0 dlatego, że potrafiła wykorzystać jedną z dwóch groźnych okazji, jakie sobie stworzyła. Pasy także miały szanse na strzelenie gola, ale zabrakło skuteczności. Z niecierpliwością czekamy na drugie 45 minut.

• Koniec pierwszej połowy!

• "Żółtko" dla Kosanovicia za faul w środku pola.

• W odpowiedzi Legia także wywalczyła korner, ale podobnie jak z drugiej strony nic z tego nie wyszło.

• Cracovia w natarciu, będzie kolejny korner.

• Niezła akcja oskrzydlająca Pasów kończy się na rzucie rożnym.

• Kosanović z rzutu wolnego uderzył bardzo mocno, ale prosto w Skabę.

• Furman staranował Danielewicza przed polem karnym Legii. Będzie szansa dla Pasów z rzutu wolnego.

• Cracovia stara się uspokoić grę i spokojnie rozegrać piłkę, ale im to nie wychodzi. Piłkarze trenera Stawowego są ewidentnie zdeprymowani straconą bramką.

• Powinno być 2-0 dla Legii! Akcja Wawrzyniaka, ten podał do nieobstawionego Kucharczyka, który z 10 metrów fatalnie spudłował!

• W poprzedniej sytuacji była jednak także sygnalizacja arbitra. Spalony.

• Ależ mogła być odpowiedź Cracovii!! Saidi do Nowaka, ten wychodzi sam na sam, ale źle sobie przyjął piłkę!! To już druga zmarnowana akcja Nowaka w tym meczu!

• GOOOL!!! 1-0 dla Legii. Radović spokojnie wykończył akcję Legii. Otrzymał piłkę z lewej strony i w sytuacji sam na sam z Pilarzem nie dał szans golkiperowi Pasów.

• Okres gry w środku pola. Żadna z drużyn nie kwapi się do gwałtownych ataków.

• Furman uderzył, ale trafił w swojego kolegę i od bramki grę wznawia Pilarz.

• Ojamaa faulowany przez Żytkę, będzie kolejna szansa dla gości.

• Nic jednak z tego nie wyszło. Piłka opuściła boisko.

• Faulowany Legionista, będzie rzut wolny i kolejna szansa dla Legii.

• Strzał Kucharczyka z dystansu, ale bardzo niecelny.

• Od pewnego czasu Legia przejmuje inicjatywę. Warszawianie przetrzymali napór Cracovii.

• Kibice Cracovii prezentują efektowną oprawę. Tymczasem akcja Legii, ale tylko rzut rożny dla Wojskowych.

• Ależ szansa dla Legii!! Dwalishvili do Radovicia, ten wychodzi sam na sam, ale fenomenalny wślizg Kosanovicia ratuje Pasy!!!

• Po kwadransie gry dużo lepsze wrażenie sprawia Cracovia. Legia nie może się odnaleźć dzisiaj na boisku.

• Żółta kartka dla Jaroszyńskiego. Będzie okazja dla Legii na dośrodkowanie.

• Powinno być 1-0!!!! Steblecki urwał się na prawej stronie, podał na 5 metr do Nowaka, ale ten uderzył obok słupka!!! Sekundy później powinna znowu być bramka!!! Danielewicz źle przyjął piłkę i złapał ją Skaba! Legia się gubi.

• Radović czarował na lewej stronie, ale nic wielkiego z tego nie wyszło. Poradzili sobie obrońcy Cracovii.

• Wymiana uprzejmości między kibicami obu zespołów. Coś poleciało z sektora gości w stronę kibiców Pasów.

• Steblecki przejął piłkę przed polem karnym Legii, uderzył, ale nad bramką!

• Dobra piłka do Ojamyy, ale ten pomagał sobie ręką.

• Kubice zapełnili stadion w 90%. Jak tylko otrzymamy oficjalne dane co do liczby kibiców to oczywiście je zaraz podamy.

• Było groźnie po rzucie rożnym. Z najwyższym trudem obronił Skaba.

• Fatalnie teraz Broź w obronie. Wybił piłkę na korner. Nikt nie wie dlaczego.

• Akcja Legii, ale Kosanović spokojnie oddaje piłkę Pilarzowi. W ataku Cracovia.

• W Krakowie zaczął padać deszcz. Zawodnicy zapewne spróbują strzałów z dystansu.

• Od początku meczu Cracovia jest niesiona głośnym dopingiem i dominuje na boisku. Legia stara się teraz uspokoić trochę grę.

• Pierwsza akcja Cracovii, nieźle Saidi, ale piłka ni doszła do Nowaka.

• Zaczynamy! Pierwsza piłka dla Cracovii!

• Sędzia dzisiejszego meczu, Paweł Gil wyprowadza oba zespoły na murawę. Za chwilę zaczynamy!

• Murawa opustoszała. Czekamy już na wielkie sportowe emocje!

• Podopieczni Jana Urbana powoli zmierzają do szatni. Do rozpoczęcia meczu zostało około 15 minut.

• W Krakowie dzisiaj są bardzo dobre warunki do gry. Jest ciepło, ale nie gorąco.

• przed meczem Cracovia - Legia

Piłkarze się rozgrzewają

• Na boisku meldują się piłkarze Cracovii. Tymczasem na trybunach pojawia się coraz więcej kibiców. Sektor gości praktycznie szczelnie wypełniony. Gospodarzy także będzie dzisiaj bardzo dużo. Na pewno będziemy świadkami ciekawego kibicowskiego pojedynku. Oby tylko na doping ;)

• W ramce po lewej stronie widzą już państwo wyjściowe składy obu zespołów. Podaję nazwiska rezerwowych.

Legia: Wieńczatek, Suler, Saganowski, Brzyski, Pinto, Żyro, Łukasik

Cracovia: Perdijić, Boljević, Kuś, Szeliga, Zejdler, Budziński, Straus

• Na murawie rozgrzewają się już piłkarze Legii Warszawa. Są także obecni rezerwowi zawodnicy Pasów.

• Serdecznie witamy prosto ze stadionu przy ulicy Kałuży w Krakowie! Już za nieco ponad 30 minut początek meczu Cracovia - Legia Warszawa! Zapraszamy do pozostania z nami. Najszybsza relacja LIVE tylko w serwisie Ekstraklasa.net!