Cracovia 4 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Cracovia

4

Podbeskidzie Bielsko-Biała

2

• KONIEC! Po bardzo dobrym meczu obfitującym w gole Cracovia wygrywa 4-2! Za uwagę dziękuje Krzysztof Orski. Zapraszam na kolejne relacje w serwisie Ekstraklasa.net!

• Jeszcze zmiana. Za Saidiego wchodzi Kita.

• GOOOL!!!! Cracovia pieczętuje zwycięstwo! Gola strzela Kita, który wczoraj miał urodziny!!!

• Cracovia miała piłkę meczową, ale Rybansky obronił strzał Boljevicia!

• Mecz potrwa dłużej o 2 minuty.

• Faul Kity i będzie rzut wolny. Bielszczanie graja juz na aferę. Wrzutka jednak prosto w ręce Pilarza.

• Ależ szansę miał Boljević! Dwójkowa akcja z Saidim i Władek wychodzi sam na sam, Broni jednak znakomicie Rybansky.

• Akcja Stebleckiego, piłka po rykoszecie idzie na korner, ale zdążył Rybanski.

• Skuteczna interwencja Pilarza, który wypiąstkował wrzutkę gości.

• Steblecki dobrze powstrzymał Wodeckiego, będzie korner dla Górali. Nic jednak z tego nie wyszło, ale będzie kolejna akcja gości.

• Kita zgubił piłkę i od bramki wznowi grę Podbeskidzie.

• Podbeskidzie w ataku! Kosanović w ostatniej chwili zabiera piłkę Chrapkowi!!

• Ależ okazja dla Górali!!! Z 10 metrów uderzył Wodecki i kapitalnie broni Pilarz! Co za interwencja!!

• Zbyt głęboka wrzutka Boljevicia i piłka wylądowała w rękach Rybansky'ego.

• Faulowany Boljević, będzie okazja dla gospodarzy z rzutu wolnego.

• Podbeskidzie stara się zaatakować, ale ich dośrodkowania nie dochodzą do partnerów z ataku. W odpowiedzi Saidi świetnie zaatakował, ale poradził sobie Rybansky i będzie tylko rzut rożny.

• I za Jagiełłę wchodzi Wodecki.

• Podwójna zmiana w Podbeskidziu. Za Urbana wchodzi Chrapek.

• Kita uderzył z linii pola karnego, ale nad bramką.

• Cracovia uspokaja grę, ale nie ustaje w natarciu.

• Kolejna akcja Saidiego. Burundyjczyk wpadł w pole karne, ale z ostrego kąta strzelił nad bramką.

• Cracovia w natarciu. Dwa strzały zza pola karnego, ale oba zostały wyblokowane przez obrońców z Bielska.

• Jest tutaj doping dla Pasów! Kibicują vipy i fani, którzy załatwili sobie akredytacje na ten mecz.

• Co za 2 minuty Pasów!! Dwa piękne strzały i krakowianie zmieniają obraz gry.

• GOOOOL!!!! 3-2 dla Cracovii!!!!! Saidi uderzył z 18 metrów w samo okienko bramki Rybansky'ego!!! Jeszcze ładniejszy strzał!!

• GOOOOL!!! mamy remis w Krakowie!! Nie udawało sie zespołowo to z dystansu uderzył niezawodny Boljević!! Bardzo ładna bramka!!

• Zmiana w drużynie gości. Bartlewskiego zmienia Malinowski.

• Adu! Strzelał dwa razy na bramkę Pilarza, ale dwa razy lepszy okazał się bramkarz Cracovii.

• Niezła akcja Pasów, ale ostatecznie na spalonym znalazł się Nowak.

• Faulowany Szeliga i Pasy zaczynają kolejną swoją akcję.

• Górale cofnięci, ale Cracovia nie jest w stanie doprowadzić do wyrównania.

• Świetna piłka do Nowaka, ale uprzedza go Rybansky efektownym wślizgiem.

• Trener Stawowy wzmacnia atak. Za Strausa wchodzi Kita.

• Zza pola karnego uderzył Boljević, ale nieznacznie się pomylił.

• Poradzili sobie obrońcy Podbeskidzia z dośrodkowaniem Boljevicia.

• Faul na Saidim. Będzie rzut wolny z lewej strony pola karnego.

• Bartlewski!! Miał okazję na dobicie Pasów, ale z 16 metrów nie trafił w bramkę, będąc właściwie w sytuacji sam na sam.

• Krzysztof Pilarz mobilizuje swoich kolegów okrzykami "Dawaj , dawaj. Jedziemy!!"

• Dąbroski podawał do Szeligi, ale ten nie opanował piłki.

• Telichowski powstrzymał na prawej stronie Saidiego.

• Pierwsza zmiana w zespole Cracovii. Za Budzińskiego wchodzi Boljević.

• Dąbrowski uderzył z dystansu, ale bez zagrożenia. Piłka leciała wolno i w środek bramki.

• Pilarz pewnie łapie piłkę po rzucie rożnym.

• Podbeskidzie się cofnęło, chcą przyjąć Pasy na swojej połowie i skontrować. Teraz uderzał Łatka, ale prosto w ręce Pilarza.

• Steblecki! Wpadł w pole karne i uderzył bardzo mocno. Broni Rybanski, ale nie ma nikogo do dobitki.

• Podbeskidzie znakomicie zaczęło drugie 45 minut. Cracovia jest pod ścianą.

• GOOOOL!!! Podbeskidzie wychodzi na prowadzenie! Po rzucie wolnym piłka trafiła pod nogi Urbana, który z 4 metrów pokonał Pilarza!!!

• Faulował Żytko, będzie szansa na wrzutkę dla Bartlewskiego.

• Zaczynamy! Grę wznawiają Górale!

• Zawodnicy wracają już na boisko. Za chwile początek drugich 45 minut.

• Koniec pierwszej połowy! Spotkanie na razie jest wyrównane i taki też jest wynik. Pozytywnie zaskakuje Podbeskidzie, które miało niezłe okazje, z których jedną wykorzystało. Na drugą połowę zapraszamy za około 15 minut.

• Sędzia doliczył 1 minutę do pierwszej połowy.

• Słabe wstrzelenie piłki przez Kosanovicia. Urban wybił piłkę za pole karne swojej drużyny.

• Tym razem faulowany Nowak i żółta kartka dla Koniecznego.

• Akcja Jagiełły, uderzał głową Bartlewski, ale wysokim lobem piłka wpada w ręce Pilarza.

• Żółtko dla Nowaka za próbę wymuszenia rzutu karnego.

• Na spalonym Nowak. Cracovia ma ewidentne kłopoty z wyprowadzeniem konstruktywnej akcji.

• Taktyczny faul Szeligi na Adu. Zacznie Podbeskidzie.

• Steblecki spróbował szczęścia z dystansu, ale tego szczęścia mu zabrakło. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

• Po dośrodkowaniu było trochę zamieszania, ale ostatecznie piłka wyszła za linię końcową i grę wznowi Pilarz.

• Kolejny faul piłkarzy Cracovii. Tym razem z lewej strony pola karnego.

• Marciniak zablokował strzał Adu z rzutu wolnego.

• Żytko faulował na 30 metrze od swojej bramki. Będzie okazja dla Górali.

• W odpowiedzi zza pola karnego uderzył Budziński, ale piłka minęła słupek bramki Podbeskidzia.

• Kosanović w ostatniej chwili powstrzymał Jegiełłe w polu karnym Pilarza.

• Próba kombinacyjnej akcji Cracovii, ale ostatecznie Budziński nie zrozumiał się z Nowakiem.

• Ogromne zamieszanie w polu karnym gości. Rybanski minął się z piłką, ale nie udało się Nowakowi czysto trafić w piłkę.

• Marciniak ruszył lewa stroną i będzie rzut rożny dla Cracovii.

• Po 25 minutach mecz zaczyna się od nowa, ale trzeba przyznać, że Górale zasłużyli na tego gola.

• GOOOOL!!! Mamy remis! Podbeskidzie dopięło swego. Błąd popełnił Żytko, piłkę otrzymał na 5 metrze Sloboda, który minął Pilarza i umieścił piłkę w siatce.

• Faulowany Saidi z czym nie może sie zgodzić trener Michniewicz, który głośno krzyczał: "Jaki faul???"

• Uspokoiła się gra w Krakowie. Podbeskidzie chce szybko wyrównać a Cracovia gra swoja piłkę.

• Łatka faulowany przez Saidiego. Podbeskidzie zaczyna kolejną akcję.

• Szarżował z lewej strony Adu, ale piłka wpada w ręce Pilarza.

• Z gestykulacji sędziego wynika, że rzut karny został podyktowany za pociąganie za koszulkę po rzucie rożnym.

• GOOOOL!!! Nie pomylił się Milos Kosanović z 11 metrów.

• Żółta kartka dla Górkiewicza.

• Rzut karny dla Cracovii!!

• Strzelał Kosanović, piłka odbiła się od muru i będzie korner dla Pasów.

• Faulowany Steblecki 30 metrów od bramki Podbeskidzia. Jest szansa dla Kosanovicia.

• Podbeskidzie stosuje wysoki pressing, który na razie im się opłaca. Pytanie jak długo wytrzymają taką grę.

• Dalekie podanie Kosanovicia do Ntibazonkizy, ale zbyt mocne i piłkę łapie Rybansky.

• Teraz na strzał zdecydował się Sloboda, ale piłka o centymetry minęła słupek bramki Pilarza!

• Teraz szansa dla Pasów! Ruszył Nowak, wpadł w pole karne i oddał piłkę do Saidiego, który nie opanował dobrze piłki i uderzył kolanem bardzo słabo.

• Błąd techniczny Szeligi i piłka wyszła na aut dla Podbeskidzia

• Cracovia uspokoiła grę i rozgrywa długo piłkę. Na razie jednak nie potrafią się zbliżyć pod pole karne bielszczan.

• W odpowiedzi sam na sam wychodzi Nowak, ale sędzia gwiżdże pozycje spaloną.

• Było groźnie! Po rzucie wolnym strzelał Telichowski, ale piłka przeszła tuż nad bramką Pilarza.

• Pasy maja problem ze skonstruowaniem akcji. Tym razem faulowany był Górkiewicz.

• Na palonym Bartlewski.

• Strzelał Urban, ale zablokował go Marciniak.

• Faulowany Bartlewski i będzie rzut wolny z 35 metrów dla Podbeskidzia.

• Zaczynamy! Pierwsza piłka dla zespołu Cracovii!

• Sędzia dzisiejszego meczu, Marcin Borski wyprowadza obie jedenastki na boisko. Za chwilę początek meczu!

• Smutno wygląda dzisiaj stadion Cracovii, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Postaram się podsłuchać co krzyczą do siebie piłkarze w trakcie meczu. Co ciekawsze fragmenty oczywiście przekażę.

• Murawa powoli pustoszeje. Piłkarze zmierzają do szatni. Do rozpoczęcia meczu już tylko 10 minut.

• Rozgrzewka przed Cracovia - Podbeskidzie

Na murawie trwa rozgrzewka obu zespołów. Jest piękna piłkarska pogoda, świeci słońce i jest około 20 stopni Celsjusza. Tylko kibiców na stadionie brak. Przypomnijmy, obiekt przy ulicy Kałuży 1 został zamknięty przez wojewodę małopolskiego za wydarzenia podczas derbów Krakowa.

• Wyjściowe składy zespołów są już widoczne w ramce po lewej stronie ekranu. Podaję nazwiska piłkarzy, którzy mecz rozpoczną na ławkach rezerwowych.

Cracovia: Perdijić, Boljević, Kita, Zejdler, Dudzic, Jaroszyński, Żurek.

Podbeskidzie: Zajac, Kołodziej, Sokołowski, Malinowski, Chrapek, Wodecki, Deja.

• Serdecznie witamy prosto ze słonecznego stadionu Cracovii. W tę piękną niedzielę rozegrany zostanie mecz 12. kolejki ekstraklasy między Cracovią a Podbeskidziem Bielsko-Biała. Serdecznie zapraszam do pozostania z nami!