Cracovia

0

Śląsk Wrocław

1

• Koniec meczu!! Śląsk wygrywa w Krakowie 1-0, dzięki bramce Paixao. Za uwagę dziękuje Krzysztof Orski. Zapraszam na kolejne relacje w serwisie Ekstraklasa.net.

• Strzał Strausa po rykoszecie broni Kelemen. Jeszcze będzie korner!

• Zaskakujący strzał Saidiego, ale instynktownie broni Kelemen!!

• Dośrodkowanie z narożnika boiska ląduje prosto w rękawicach Kelemena.

• 3 minuty nadziei dla Cracovii na choćby remis.

• Ostatnia zmiana w Śląsku. Za Stevanovicia wchodzi Socha.

• 7652 osoby oglądają na żywo dzisiejszy mecz.

• Żółta kartka dla Rakelsa za faul w ataku.

• Paixao faulowany na 20 metrze. Mikulic protestuje, ale nie ma zmiany decyzji. Strzał jednak był bardzo niecelny.

• Piłkarze Cracovii przekombinowali i muszą budować od nowa kolejny atak.

• Faulowany Dudzic, będzie szansa na dośrodkowanie.

• Sypią się kartki. Tym razem ukarany Nykiel.

• Zostało 10 minut, ale nie wygląda na to, żeby w tym meczu miało się coś zmienić.

• Tym razem żółtko dla Marciniaka za wślizg od tyłu.

• Żółta kartka dla Danielewicza za faul taktyczny.

• Na spalonym Paixao.

• Za Machaja na boisku melduje się Droppa.

• Akcja Nykiela z Dudzicem, ale będzie tylko rzut rożny.

• Do końca meczu zostało nieco ponad 20 minut. Jeśli Cracovia chce wywalczyć choćby punkt, musi odważnie zaatakować.

• Zmiana w Śląsku. Patejuka zmienia Zieliński.

• Uspokoił się nam mecz. Śląsk cofnął się na własną połowę i czeka na kontry.

• Wrzutka Marciniaka była idealnym podaniem do... Kelemena.

• Kolejna próba Hateleya i znowu bardzo niecelnie.

• Ostatnia zmiana w Cracovii. Za Stebleckiego wchodzi Dudzic.

• Saidi z dystansu strzela bardzo mocno, ale w poprzeczkę!! Co za uderzenie!!

• Za Szeligę wchodzi Danielewicz.

• Z rzutu wolnego uderzał Hateley, ale broni Pilarz.

• Cracovia - Śląsk WrocławCracovia - Śląsk Wrocław

• Żółta kartka dla Mateusza Żytko.

• No i mamy racowisko na stadionie Pasów. Ciekawe będą decyzje po dzisiejszym meczu.

• Niezły strzał Machaja z rzutu wolnego, ale piłka leci nad bramka.

• Dobra akcja Śląska, padając uderzał Patejuk, ale minimalnie niecelnie.

• Dzisiejsza oprawa kibiców Cracovii odnosi się do decyzji wojewody Millera o niezamknięciu stadionu Wisły po derbach.

• W odpowiedzi strzelał Dudu, ale niecelnie. Pilarz odprowadził spokojnie piłkę wzrokiem.

• Od razu okazja dla Pasów. Straus podał do Boljevicia, ten wyszedł sam na sam, ale szybszy był Kelemen, który interweniował skutecznie poza polem karnym.

• Zaczęła się druga połowa.

• W przerwie zmiana w Cracovii. Za Kitę wszedł Rakels.

• Koniec pierwszej połowy! Śląsk prowadzi 1-0, ale gracze trenera Stawowego mogą mówić o pechu. Cracovia zmarnowała dwie stuprocentowe okazje a wrocławianie wykorzystali jedyną szansę w tej połowie. na stadion przy ulicy Kałuży wracamy za 15 minut!

• Pierwsza połowa potrwa 2 minuty dłużej.

• GOOOOL!!! Śląsk strzela gola do szatni! Szybkie rozegranie rzutu wolnego, zagrania z pierwszej piłki z bliska piłkę do bramki ładuje Paixao!!

• Nowy stoper Pasów już się podniósł i za chwilę powinien wrócić do gry.

• Tym razem Mikulić potrzebuje pomocy medyków.

• Do dośrodkowania Marciniaka dochodzi Steblecki, strzela głową, ale jednak tuż obok bramki. Dobra akcja Cracovii.

• Grodzicki wrócił na boisko. W międzyczasie źle dośrodkowywał Marciniak.

• Znowu na murawie leży Grodzicki, interweniują lekarze.

• Znowu przed szansą Steblecki, tylko korner dla Cracovii.

• Kontra Śląska, ale dośrodkowanie Patejuka było fatalne. Od bramki zacznie Pilarz.

• Żółta kartka dla Picha za próbę wymuszenia rzutu karnego.

• Mija pół godziny tego meczu, jesteśmy świadkami wyrównanych zawodów, ale dobre okazje umie sobie wypracować tylko Cracovia, która powinna już prowadzić. Wynik 0-0 Śląsk zawdzięcza tylko Marianowi Kelemenowi.

• Ależ akcja Pasów!!! To musiał być gol!! Trójkowa kontra Strausa, Saidiego i Stebleckiego zakończona została strzałem Strausa, ale koniuszkiem palców broni Kelemen!!!

• Teraz w natarciu Śląsk, ale nic z tego nie wynika. Brakuje dokładnego dogrania.

• Strzelał Stevanović, ale bardzo niecelnie.

• Żółta kartka dla Stebleckiego.

• Tym razem we własnym polu karnym zabawił się Śląsk i o mały włos Saidi nie odebrał piłki Kelemenowi.

• To powinno być 1-0!!! Świetna akcja Stebleckiego z Saidim, ale ten pierwszy nie był w stanie pokonać Kelemena w sytuacji sam na sam!!

• Tymczasem na trybunach trwa wymiana uprzejmości.

• Grodzicki ucierpiał w starciu z Kitą, ale już jest wszystko w porządku.

• Dobrze wstrzelił teraz piłkę wzdłuż pola karnego Steblecki, był tam Kita, ale był także szybszy Kelemen. To była najgroźniejsza akcja tego meczu.

• Z rzutu wolnego strzelał(?) Boljević, ale spokojnie piłkę złapał Kelemen.

• Cracovia bawi się piłką i o mało nie traci jej we własnym polu karnym. Sytuację uratował Pilarz.

• Gwizdy na trybunach, kibice się domagają rzutu rożnego, ale sędzia jest innego zdania.

• Strzelił Paixao, ale bardzo niecelnie.

• Pich faulowany przed polem karnym Cracovii. Będzie okazja na strzał z 25 metrów. Tylko Mili brak...

• Jak na razie jest dużo walki w środku pola, brakuje składnych akcji. Teraz będzie rzut rożny dla gości.

• Na strzał zza pola karnego zdecydował się Kita, ale uderzenie było bardzo niecelne.

• Po akcji Saidiego będzie korner dla Cracovii.

• Głęboka wrzutka Ostrowskiego ląduje w rękach Pilarza.

• Niezła akcja Strausa, ale w ostatniej chwili pomocnik Pasów nie zrozumiał się z Saidim. Od bramki zaczyna Śląsk.

• Od początku Cracovia utrzymuje się przy piłce, ale nie ma zagrożenia pod bramką Kelemena.

• Zaczynamy mecz! Od środka piłkarze Pasów!

• Piłkarze już wychodzą na murawę. Z głośników płynie hymn Cracovii. Za chwilę zaczynamy!

• Piłkarze opuścili już murawę, do początku meczu zostało nieco ponad 10 minut. Rekordu frekwencji na stadionie przy ulicy Kałuży zdecydowanie nie będzie.

• Na dzisiejszy mecz wybrała się liczna grupa fanów z Wrocławia, wspierana przez zaprzyjaźnionych kibiców Wisły Kraków. Na ten moment jest ich około 300, ale kibice gości cały czas wchodzą na stadion.

• na murawie trwa rozgrzewka obu zespołów, na trybuny wchodzą już kibice. Pogoda dzisiaj w Krakowie nie jest wiosenna, jest dosyć zimno i wieje chłodny wiatr. Miejmy nadzieję, że piłkarze obu zespołów dostarczą nam wielu emocji i rozgrzeją serca sympatyków futbolu.

• W ramce po lewej stronie widoczne są już wyjściowe składy obu zespołów, niespodzianek nie brakuje. Podaję nazwiska piłkarzy obu zespołów, którzy dzisiejszy mecz rozpoczną na ławkach rezerwowych.

Cracovia: Perdijić, Danielewicz, Zejdler, Dudzic, Jaroszyński, Kapustka, Rakels.

Śląsk: Pawłowski, Adamec, Calahorro, Dankowski, Droppa, Socha, Zieliński.

• Serdecznie witamy prosto ze stadionu Cracovii. Już za niecałe 30 minut początek meczu 24. kolejki T-mobile ekstraklasy między Cracovią a Śląskiem Wrocław. Na wspólne emocje zaprasza Krzysztof Orski.