Cracovia

1

Śląsk Wrocław

1

• KONIEC MECZU!!! Ależ spotkanie w Krakowie!!! Ostateczny wynik to 1-1, ale aż żal, że piłkarze nie moga pograć jeszcze trochę dłużej! Za uwagę dziekuje Krzysztof Orski!

• GOOOL! NIE MA!!! Ależ zamieszanie!!!! Spalony a piłkarze Śląska już się cieszyli!!!!

• Strzał Droppy nad bramka, ale był rykoszet i jest korner.

• Druga połowa potrwa jeszcze 4 minuty.

• Ogromne zamieszanie i przepychanki na boisku. Żółtko dla Sretenovicia.

• Zmiana w Śląsku. Flavio schodzi a wchodzi Danielewicz.

• GOOOOL!!! Cracovia dopięła swego. Strzelcem Budziński!!!

• Ależ atomowe uderzenie Flavio!! Bomba tuż obok bramki!!

• Wdowiak pada w polu karnym, ale gwizdek milczy.

• 5 minut nadziei dla Cracovii i oczekiwania dla Śląska.

• Cracovia cały czas naciska. Strzał Wdowiaka i tylko rzut rożny, z którego nic nie wyszło. Chwilę później Polczak tuż nad bramką Wrąbla.

• Zmiana też w Cracovii. Zjawiński za Rakelsa.

• Zmiana w Słąsku. Za Picha wszedł Ostrowski.

• Ależ ostry faul Hateleya!! Żółta kartka!!

• Ależ strzał Covilo!! Dośrodkował Jendrisek, strzelił Covilo, ale tuż obok bramki!!!!

• Cracovia w ciągłym ataku, ale nie ma efektów. Do końca meczu 15 minut.

• Druga zmiana w Cracovii. Debiut Wdowiaka, który zmienia Nykiela.

• Zza pola karnego strzelił Marco Paixao, ale bardzo wysoko nad bramką.

• Żółta kartka dla Jendriska za faul taktyczny.

• Kolejna akcja Cracovii. Rozegrał Kapustka, piłka trafiła do Nykiela, który huknął zza pola karnego. Na raty broni Wrąbel.

• Celeban dobrze przyblokował teraz Rakelsa. Nic nie wyszło z akcji Pasów.

• Rzut rożny dla Cracovii. Do piłki dopada Covilo, ale strzela prosto w bramkarza Śląska!!

• Jendrisek znalazł się w polu karnym, ale strzał zablokowany! Cracovia nie rezygnuje jednak z wyrównania.

• 8156 kibiców ogląda na żywo dzisiejszy mecz.

• Niezła akca Nykiela, ale strzał z ostrego kąta łapie Wrąbel.

• Żółta kartka dla Droppy za uderzenie rywala w twarz.

• Zmiana też w Śląsku. Schodzi Grajciar, strzelec jedynego gola, a wchodzi Machaj.

• Pierwsza zmiana w Cracovii. Dąbrowskiego zmienia Kapustka.

• Dobra kontra Cracovii, ale Jendrisek nie trafił w piłkę!!

• Pich w polu karnym kręcił i kręcił, ale zablokowali go obrońcy Cracovii.

• Samotny rajd Flavio Paixao, który sprawnie ominął Covilo i strzelił na bramkę Cracovii. Na raty obronił jednak Pilarz.

• Piłkarze Cracovii przechwycili futbolówkę, Covilo próbował zagrać ją bliżej bramki Śląska, ale czujni gracze Śląska uniemożliwili "Pasom" rozegranie skutecznej akcji.

• Deniss Rakels dośrodkowywał na pole karne Cracovii, ale koniec końców futbolówkę pewnie złapał Jakub Wrąbel.

• Erik Jendrisek uderzał z rzutu rożnego, bez zagrożenia pod bramką Śląska.

• Śląsk obejmuje prowadzenie! Dośrodkowanie w pole karne Cracovii, piłkę ręką trącił Krzysztof Pilarz, ale ta powędrowała w kierunku Petera Grajciara, który skierował ją do siatki.

• Gooooool!!! Peter Grajciar!!

• Ależ to była okazja dla gospodarzy! Wrąbel świetnie interweniuje po główce Rakelsa!

• Grę wznowił Śląsk!

• Piłkarze wracają już na murawę. Za moment zaczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Niezły mecz, lekką przewagę ma Cracovia, ale wynik ciągle jest bezbramkowy! Czekamy na emocje po przerwie!

• Jeszcze rzut wony dla Śląska. Uderzył Dudu, ale spokojnie broni Pilarz.

• Pierwsza połowa potrwa dwie minuty dłużej.

• Niezła akcja Jendriska, ale dośrodkowanie zupełnie do nikogo. W polu karnym nie było żadnego gracza Pasów.

• Była w końcu okazja dla Śląska! Hołota wrzucił piłkę na 8 metr, był tam Droppa, ale zupełnie nie trafił w piłkę!!!!

• Teraz na spalonym złapany Flavio Paixao.

• To powinien być gol!!! Kontra Cracovii 3 na 2. Świetny odbiór Nykiela, podanie do Rakelsa, ale ten zamiast podać do Budzińskiego strzelił obok bramki!!!

• Ostrą wrzutkę Śląska łapie Pilarz.

• Kontra Cracovii przerwana. Na spalonym Rakels.

• Dośrodkował Jendrisek, uderzał Nykiel, ale spokojnie łapie Wrąbel.

• Faulowany Rakels z lewej strony pola karnego. Kolejna okazja na wrzutkę dla Cracovii.

• Pół godziny meczu za nami. jak na razie niewielką przewagę ma Cracovia a stoi na całkiem niezłym poziomie.

• W odpowiedzi zza pola karnego uderzył Marco Paixao, ale pewnie broni Pilarz.

• Kolejna akcja Cracovii!!! Nykiel z prawej strony dośrodkowuje, strzela Rakels, ale na posterunku jest Wrąbel!

• Było groźnie. Wrocławian dwa razy uratował Droppa a za trzecim razem z przewrotni nie trafił Covilo!

• Niezła akcja Budzińskiego i Jendriska, ale efektem jest tylko rzut rożny.

• Krzysztof Nykiel zaprzepaścił teraz okazję do kontry złym podaniem.

• Bardzo głębokie dośrodkowanie Hołoty. Za głębokie. Piłka w rękach Pilarza.

• Droppa faulowany przez Covilo i jest żółta kartka.

• W ostatnich minutach inicjatywa jest po stronie Pasów. Jak zareaguje Śląsk?

• Znowu Dąbrowski! Akcję zaczął Nykiel, dośrodkował, piłka wyleciała na linię pola karnego, ale pomocnik Cracovii nieczysto trafił i wyłapał strzał bramkarz Śląska!

• Była szansa! Po rzucie z autu strzelił Dąbrowski, piłka się odbiła od obrońcy Sląska i mało nie zaskoczyła Wrąbla!!!

• Strata Hołoty i piłka dla Cracovii.

• Jak na razie dominuje gra w środku pola. Typowy mecz walki :)

• Śląsk wywalczył rzut rożny, ale nic z tego nie wyszło.

• Starcie między Covilo, Marciniakiem i Hołotą. Obyło się bez kartek.

• Na strzał zdecydował się Marco Paixao, ale nieczysto uderzona piłka leci obok słupka.

• Tym razem Śląsk spróbował zaatakować z prawej strony, ale dośrodkowanie Grajciara łapie Pilarz.

• Pierwsza akcja Śląska, wrzutka z lewej strony, ale wybijają obrońcy z Krakowa.

• Jendrisek zakręcił obrońcami z prawej strony pola karnego, ale piłka mu uciekła. Od bramki wznawia grę Wrąbel.

• Gra wznowiona. Sędzia jednak o 2 minuty na pewno przedłuży mecz.

• Serpentyny na boisku i gra na chwile przerwana.

• Zaczynamy! Od środka Cracovia!

• Cracovia na biało - czerwono a Śląsk w zielonych trykotach.

• Sędzia Bartosz Frankowski wyprowadza oba zespoły na murawę. Zaraz zaczynamy!

• Rekordu frekwencji dzisiaj z pewnością nie będzie. Na oko w tym momencie na stadionie jest jakieś 5000 kibiców.

• W pierwszym meczu między tymi zespołami w tym sezonie padł bezbramkowy remis.

• Słabo wygląda murawa stadionu w Krakowie. W miejscach, gdzie rozgrzewali się piłkarze obu ekip widać wyrwy i ziemię.

• Piłkarze schodzą juz z boiska do szatni. Do rozpoczęcia meczu zostało 15 minut!

• Zapraszam do dyskusji o meczu także na Twitterze: @KrzysiekOrski

• Na trybunach pojawia się coraz więcej kibiców. Jest także grupa fanów Śląska, którzy przybyli na ten mecz w towarzystwie zaprzyjaźnionych kibiców Wisły. Mamy jednak nadzieję, że na trybunach będzie spokojnie.

• Dzisiaj w Krakowie mamy ładną pogodę, świeci słońce i jest około 6 stopni Celsjusza. Nic tylko grać i strzelać na bramkę!

• W ramce po lewej stronie można się zapoznać ze składami obu zespołów a ja podaję nazwiska rezerwowych.

Cracovia: Stępniowski, Zjawiński, Diabang, Szeliga, Kapustka, Wdowiak, Jaroszyński.

Śląsk: Pawełek, Ciolacu, Danielewicz, Ostrowski, Dankowski, Lacny, Machaj

• Dzień dobry! Witamy prosto ze stadionu Cracovii, gdzie za nieco ponad 30 minut zmierzą się jedenastki Pasów i Śląska Wrocław. Zapraszamy do pozostania z nami!