Cracovia

2

Zagłębie Lubin

0

• Koniec meczu. Cracovia zasłużenie, chociaż nie bez problemów pokonuje Zagłębie Lubin. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Krzysztof Orski. Zapraszam na inne relacje w serwisie Ekstraklasa.net!

• Kontra gości, w fenomenalnej sytuacji Piech, ale jeden jedyny Straus powstrzymał napastnika Miedziowych.

• 3 minuty dłużej potrwa druga połowa.

• I jeszcze jednen korner. Piłkę wybili obrońcy Zagłębia. Nic jednak z tego nie wyszło.

• Kolejna akcja Pasów. Saidi na lewej stronie, ale będzie tylko rzut rożny.

• i jeszcze napomniany Rymaniak.

• Jakieś zamieszanie na boisku. Żółtkiem ukarany Kwiek, ale czy na tym się skończy?

• GOOOOL!!!! 2-0! Kontra Pasów i sam na sam wychodzi Kita, który akcję wykończył jak stary ligowy wyga!!

• Żółta kartka także dla Boljevicia. To chyba odłożone napomnienie.

• Kibice protestują bardzo głośno, ale dobra decyzja sędziego. Faul i żółta kartka dla Kity.

• Panowie już się pozbierali.

• Na boisku leżą Bilek i Saidi.

• Wrzutka Boljevicia... do nikogo.

• I od razu druga. Za Azikiewicza na boisku melduje się Błąd.

• Zmiana w Zagłębiu. Schodzi Bonecki, wchodzi Wożniak

• Żytko w ostatniej chwili wybija piłkę spod nóg Piecha.

• Zasłużone prowadzenie Pasów, chociaż trzeba przyznać, że kontry Miedziowych są groźne w drugiej połowie.

• GOOOOL!!! mamy pierwszą bramkę! Cracovia wymęczyła tego gola! Po rzucie rożnym celną główkę zaliczył Marciniak!

• Słupek po strzale Strausa, ależ uderzenie!!!

• 6531 kibiców ogląda to spotkanie na żywo.

• Cracovia - Zagłębie Lubin

• Bolejvić z dystansu obok słupka.

• Ostatnia zmiana w Pasach. Za Szeligę wchodzi Kita.

• GOOL! Nie ma! Piłka w siatce Cracovii, ale na spalonym był Piech!

• Ależ okazje zmarnował Piech. Kontra Piecha i Przybeckiego, ale ten pierwszy w sytuacji sam na sam trafił w Pilarza. Tylko rzut rożny!

• Saidi ładnie pokiwał w polu karnym, ale ostatecznie tylko korner.

• Dąbrowski uderzył z dystansu, ale radzi sobie bramkarz Miedziowych.

• Troszeczkę za mocne podanie Kosanovicia do Dudzica. Mogło być groźnie, ale od bramki zacznie Gliwa.

• Schodzi Nowak, za niego Straus. To prawdopodobnie jakiś uraz.

• Cotra nie dał rady minąć Szeligi.

• Kwiek nieźle z rzutu wolnego, ale Pilarz przenosi piłkę nad poprzeczką.

• Danielewicz w dobrej okazji trafia prosto w Gliwę. Wiemy, że bramkarz gości ma tendencje do wpuszczana baboli, ale bez przesady ;)

• Złe, za mocne podanie Saidiego do Nowaka. Od bramki zaczyna Gliwa.

• Dobrze teraz w obronie Żytko, powstrzymał dobrą akcję Zagłębia.

• Ależ szansa dla Saidiego!!! Po rzucie rożnym Burundyjczyk ma piłke na 8 metrze, ale strzela prosto w Gliwę. Chwile później znowu uderza Saidi, ale ponownie łapie piłkę bramkarz gości.

• Źle rozwiązany rzut wolny, w efekcie wychodzi kontra, Przybecki gna na baramkę Pilarza, ale strzela wyyysoko nad bramką.

• Gliwa łapie piłkę po podaniu od swojego kolegi. Będzie wolny pośredni z narożnika pola karnego.

• Zaczynamy drugą połowę. Grę wznowili krakowianie.

• Zmiana w Cracovii. Zejdlera zmienia Dudzic.

• Piłkarze wracają na murawę. Za chwilę drugie 45-minut!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy remis 0-0, ale to Cracovia przeważa. Przez 80% czasu trwania meczu gra toczyła się na połowie gości, jednak zabrakło skuteczności. Do usłyszenia za kwadrans!

• Będzie jeszcze korner dla "Pasów".

• Pierwsza połowa potrwa minutę dłużej.

• Złe podanie na skrzydło do Marciniaka, piłka wyszła za boisko. Zmarnowana szansa na akcję.

• Dośrodkowanie Przybeckiego ląduje prosto w rękawicach Pilarza. W odpowiedzi kolejny atak Cracovii.

• Tym razem Władek próbował strzelić wolejem ,ale nie trafił czysto w piłkę. To już lekko licząc 10 niecelny strzał krakowian.

• Akcję strzałem zwieńczył Boljević, ale źle i za wysoko.

• Zagłębie w końcu wydostało się z własnej połowy, mieli aut, ale szybko wracamy pod bramkę gości i oglądamy pozycyjny atak Cracovii.

• Boljević z dystansu, ale obok bramki. napór Cracovii jednak nie słabnie.

• Cracovia zamknęła teraz Zagłębie na własnej połowie, ale nic z tego nie wynika.

• Znakomita akcja duetu Saidi - Nowak. Ten drugi podaje do Burundyjczyka, ale Saidi strzela obok bramki! Bardzo ładna akcja!

• Saidi pognał teraz środkiem, ale za daleko sobie wypuścił piłkę. W odpowiedzi konta Przybeckiego, ale strzał bardzo niecelny.

• Groźnie pod bramką Pasów. Do bezpańskiej piłki dopadł Azikiewicz, ale jego przyblokowany strzał minął lobem o centymetry bramkę Pilarza.

• Kosanović z dystansu i zmuszony do interwencji Gliwa. To już był niezły strzał.

• Dobre podanie Danielewicza do Nowaka, ale ten nie opanował piłki. Od bramki grę wznawia Gliwa.

• Dużo niedokładności w grze Cracovii.

• Zamieszanie w polu karnym Zagłębia, ale ostatecznie nie było strzału, wrzutkę wyłapał Gliwa.

• Tymczasem na trybuny docierają kibice gości.

• Ręką zagrał teraz Bilek we własnym polu karnym, ale sędzia pozostaje niewzruszony. Kontrowersyjna decyzja.

• Niezła piłka do Nowaka, ale jednak szybszy był Gliwa i to on złapał piłkę.

• Kwadrans meczu za nami "Pasy" starają się grać atak pozycyjny a Zagłębie czeka na kontry.

• Szeliga dobrze wybija dośrodkowanie z narożnika boiska.

• Żytko wybija dośrodkowanie na rzut rożny.

• Uderzenie Danielewicza zza pola karnego, ale za wysoko. Krakowianie mają ewidentny nakaz strzelania w tych warunkach.

• Błąd w przyjęciu Saidiego, aut dla gości.

• Żółta kartka dla Szeligi. Kartka zdecydowanie na wyrost. Kapitan "Pasów" poszedł wślizgiem i dotknął piłkę ręką, ale na tej śliskiej murawie wślizgu nie dało się kontrolować.

• Teraz próbował Boljević i był to już zdecydowanie lepszy strzał. Piłka przeleciała metr nad poprzeczką bramki Gliwy.

• W odpowiedzi równie fatalne dośrodkowanie Azikiewicza.

• Strzelał zza pola karnego Dąbrowski, ale bardzo niecelnie.

• Cracovia od początku w ataku pozycyjnym. Goście cofnięci.

• Zaczynamy! Pierwsza piłka dla Zagłębia!

• Sędzia Daniel Stefański wyprowadza oba zespoły na murawę. Emocje rosną!

• Na trybuny dotarli fani z Lubina, jest ich na oko siedmiu.

• Piłkarze opuszczają już murawę. Za około 10 minut zaczynamy grę!

• Stan murawy pod jedną z bramek jest wręcz fatalny. Teraz trenuje w tym miejscu Gliwa i widać jaki ślad zostaje po jego paradach. Kilka dni leżało tutaj trochę śniegu, dzisiaj pada deszcz. To nie może być obojętne dla stanu nawierzchni.

• Zapraszam do kontaktu przez Twittera. @KrzysiekOrski

• Dzisiaj z pewnością nie padnie rekord frekwencji na stadionie przy ulicy Kałuży. Fatalny deszcz skutecznie odstraszyła kibiców. Nie widać na razie także fanów z Lubina.

• Rezerwowi Zagłębie: Tomasz Ptak, Adrian Błąd, Filip Jagiełło, Paweł Oleksy, Michal Papadopulos, Jan Wojciechowski, Arkadiusz Woźniak

• Rezerwowi Cracovia: Matko Perdijić, Edgar Bernhardt, Sebastian Steblecki, Przemysław Kita, Bartłomiej Dudzic, Rok Straus, Paweł Jaroszyński

• Cracovia zagłębie rozgrzewka

Rozgrzewka lubinian

• Na boisku trwa rozgrzewka obu zespołów. Dzisiaj w Krakowie dosyć ciepło, około 4 stopni Celsjusza, ale od rana pada. Murawa jest nasiąknięta wodą a pola karne wysypane piaskiem. Nie są to idealne warunki do gry w piłkę, ale grać trzeba!

• Witamy prosto ze stadionu Cracovii. Już za około 30 minut początek ostatniego meczu 20. kolejki T-mobile ekstraklasy. "Pasy" na własnym boisku podejmą Zagłębie Lubin.