Cracovia

0

Zawisza Bydgoszcz

2

• Dziwny to był mecz. Cracovia do momentu straty gola była stroną przeważającą. Gol Drygasa całkowicie rozbił koncepcję gospodarzy i dzięki temu Zawisza wywiózł komplet punktów z Krakowa.

• Hermes za Masłowskiego

• 3 minuty dolicza sędzia

• Żytko za faul w środku pola

• Akcja Wójcicki - Lewczuk i ten drugi trafia w słupek!!

• Michał Masłowski za faul taktyczny

• Znów świetna okazja dla Zawiszy ale Masłowski z 5 metrów nie trafia w piłkę!!

• G o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Ale zwrot akcji - Drygas po rzucie rożnym z bliska pakuje piłkę do siatki !!!

• Oj....nic ciekawego w ostatnich minutach nie dzieje się na murawie. Dużo niedokładności i gry w środku pola

• Czy optycznie coraz większa przewaga gospodarzy da im w końcówce upragnione punkty?

• Poobijany Szeliga opuszcza boisko w jego miejsce Bernhardt

• ...Bojlević bezpośrednio z rzutu wolnego ale kapitalnie broni Kaczmarek

• Kolejna szansa ze stałego fragmentu gry dla gospodarzy. Tym razem będzie rzut wolny z 17 metrów...

• Boljević podaje do Marciniaka ale zawodnik gospodarzy na minimalnym spalonym

• Przed momentem znów przed szansą Zawisza. Tym razem pokazał się Vasco, którego uderzenie obrońcy wybili poza linię końcową.

• Strauss wpada po indywidualnej akcji w pole karne ale podanie do Stebleckiego zostaje zablokowane. Zawisza wyprowadził szybką kontrę i Luis Carłos ładnym technicznym uderzeniem omal nie trafił do bramki.

• Drugą połowę rozpoczynają goście z Bydgoszczy

• Już za chwilę wracamy na drugą połowę

• Koniec pierwszej połowy

• ...Dudek jednak wprost w mur a sędzia dolicza 2 minuty

• Po ręce Dąbrowskiego Zawisza będzie miał doskonałą okazję na gola do szatni z rzutu wolnego z 20 metrów....

• Pada w polu karnym Luis Carlos ale sędzia nie reaguje, idzie szybka kontra i Steblecki marnuje sytuację sam na sam z Kaczmarkiem!

• Uderzenie Szeligi z 35 metrów wprost w ręce Kaczmarka

• Dużo się dzieje w ostatnich minutach. Tym razem Krzysztof Danielewicz z narożnika pola karnego uderza z powietrza minimalnie obok słupka

• Zawisza próbuje odpowiedzieć gospodarzom ale Masłowski z 16. metrów uderza wysoko nad bramką!!

• 100% okazja Cracovii na gola. Strauss świetnie zagrał z rzutu wolnego do Boljevica, który z 7 metrów strzelał wprost w Kaczmarka!!!

• Przed nami ostatnie 10 minut pierwszej połowy.

• Ajjjjjjjjj....akcja prawą stroną Nykiela, który wpadł w pole karne ale przestrzelił minimalnie obok słupka

• Akcja Straussa z Saidim ale ten drugi będąc w polu karnym gości źle kopnął i ta wyleciała na aut..boczny

• Znów na boisku leży kapitan Cracovii ale tym razem Szeliga powinien bez pomocy lekarzy wrócić do gry.

• Wszystko w porządku - Szeliga zaraz powinien wrócić na boisko

• Szeliga po starciu z jednym z rywali leży w środku boiska. Potrzeba będzie interwencja lekarzy

• Bojlević, Bojlević i piłka po strzale tego gracza przelatuje obok słupka bramki Zawiszy

• Po pierwszych 20 minutach zdecydowaną optyczną przewagę posiadają gospodarze jednak piłkarzom Stawowego brakuje dokładności z ostatnim podaniem. Zawisza schowany na swojej połowie czeka na kontry

• Bojlević zamiast uderzać na bramkę Kaczmarka będąc 18 metrów przed bramką próbował dogrywać i obrońcy przejęli piłkę.

• Dużo niedokładności, spadło tempo tego meczu.

• Sędzia uspokaja zawodników obu zespołów ponieważ gra nam się zaostrzyła.

• Dobre i szybkie zawody oglądamy w pierwszych minutach w Krakowie.

• Doskonała kontra wyprowadzona przez Cracovię - piłkę w narożniku pola karnego dostał Nykiel ale zamiast odpowiednio dośrodkować postanowił mocno strzelać i trafił w obrońcę.

• Zamieszanie w polu karnym Cracovii - w ostatniej chwili Żytko wybija piłkę głową z linii bramkowej.

• Carlos faulowany w środku pola przez Boljevica

• Teraz to Zawisza próbuje odpowiedzieć ale uderzenie byłego gracza Cracovii Skrzyńskiego przechodzi nad bramką.

• Ładna akcja Saidiego, który jednak w ostatnim fragmencie zagrał niedokładnie do Marciniaka

• Początek spotkania to piłka w posiadaniu "Pasów", którzy przebywają na połowie gości

• Spotkanie rozpoczynają gospodarze!!

• Przed meczem minuta ciszy poświęcona zmarłemu byłemu Prezesowi Cracovii

• Witamy oba zespoły na boisku

• Dzisiejsze zawody poprowadzi Paweł Raczkowski z Warszawy.

• Rezerwowi pozostając do dyspozycji Ryszarda Tarasiewicza: Witan, Ciechanowski, Geworgyan, Hermes, Petasz, Wojciechowski, Nawotczyński

• Rezerwowi Cracovii: Pilarz, Bernhardt, Kita, Kuś, Zejdler, Dudzic, Rakels

• Do meczu pozostało jeszcze 45 minut - zapraszamy do zapoznania się w międzyczasie z zapowiedzią tego spotkania.

• Ale zostawmy zmagania olimpijskie i wróćmy do naszej T-Mobile Ekstraklasy.

• Wszystko to spowodowane jest Igrzyskami Olimpijskimi w Soczi - po zakończeniu zmagań na zimowych arenach wszystko wróci do normy.

• Bardzo nietypowo jak na standardowe pory rozgrywania meczów T-Mobile Ekstraklasy w sobotę już o 13 zapraszamy na relację LIVE ze spotkania Cracovii z Zawiszą Bydgoszcz.