Korona Kielce 3 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała

3

Podbeskidzie Bielsko-Biała

2

• Z mojej strony na dziś to już wszystko, zapraszam na kolejne relacje live w naszym serwisie. Za uwagę dziękuje serdecznie Damian Wiśniewski.

• Ależ to była końcówka! Korona grająca jednego piłkarza mniej nie dość, że dała radę wyrównać, to w 90 minucie wpakowała trzecią bramkę, dzięki czemu ma już osiem punktów przewagi nad strefą spadkową!

• KONIEC! Korona wygrywa z Podbeskidziem 3:2!

• Żółta kartka za przedłużanie gry dla Małeckiego

• Strzał na bramkę oddał teraz Pietruszka, ale piłka poleciała daleko od bramki.

• Cztery minuty doliczył arbiter, czy starczy czasu gościom?

• Golański kapitalnie dośrodkował z rzutu wolnego, a Stano głową umieścił piłkę w bramce. Ależ emocje w końcówce, co na to Podbeskidzie?!

• Goooooooooooool! Pavol Stano, niebywałe!! 3:2 dla Korony!

• Lebedyński wchodzi na boisko, schodzi z niego Pawela

• Iwański! Były piłkarz Legii świetnie uderzył z rzutu wolnego, ale równie dobrze interweniował bramkarz

• Genialną asystą popisał się tutaj Janota, który zagrał fantastyczną piłką za linię obrony. Otrzymał ją Kiełb, który z zimną krwią pokonał Zajaca. To jeszcze nie koniec emocji!

• Gooooooooooooooooool! Jacek Kiełb i znów mamy remis!

• Golański! Świetny strzał z rzutu wolnego i jeszcze lepsza interwencja Zajaca! Rzut rozny.

• A teraz żółtą kartkę dostał Konieczny

• Druga żółta i czerwona kartka dla Dejmka. Teraz za faul w środku pola

• Pavol Stano oddał strzał głową po centrze z cornera, ale nie trafił nawet w bramkę

• Teraz mieliśmy jakiś konflikt pomiędzy Adu a Golańskim, ale już wracamy do gry

• Znowu groźnie pod bramką gości, świetnie broni Zajac!

• Sylwestrzak! Strzał przewrotką obrońcy Korony, minimalnie niecelny!

• Kiełb wchodzi teraz za Pietrowa

• Korzym! Napastnik Korony długo biegł z piłką, wyszedł sam na sam i trafił wprost w bramkarza!

• A teraz na boisku leżał Korzym. Kapitan Korony wrócił już jednak do gry

• Korona znów jest w opałach, znów straciła gola. Tym razem po trafieniu piłkarza, którego sama wypożyczyła! Jak teraz odpowie?

• Goooooooooooooool! Stąporski i jest 2:1 dla Podbeskidzia!

• I mamy zmianę u gości. Pietruszka za Malinowskiego

• Strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego oddał Stano, ale obrońca Korony nie trafił w bramkę

• Zajac! Dwie świetne interwencje bramkarza gości, najpierw po strzale Golańskiego z rzutu wolnego, potem po dobitce Korzyma. Rzut rożny

• Pietrow był teraz faulowany na połowie rywala. To będzie dobra okazja do dośrodkowania

• Troszkę dłużej przy piłce utrzymują się teraz bielszczanie. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

• No i Chiżniczeko "popisał się" pierwszym zagraniem. Korona wychodziła z niezłą akcją, ale piłkarz gospodarzy fatalnie, niedokładnie dograł do Sylwestrzaka.

• Strzelec gola dla Korony, Przemysław Trytko, schodzi z boiska. W jego miejsce wchodzi Siergiej Chiżniczenko

• Dariusz Łatka schodzi z boiska, w jego miejsce melduje się wypożyczony z Korony Stąporski

• Iwański dośrodkował przed chwilą z rzutu wolnego, ale pewnie piłkę piąstkował Małecki

• Żółta kartka dla Dejmka, za faul na Chmielu

• Golański świetnie przełożył sobie teraz rywala, ale skończył akcję niedokładną wrzutką. Po chwili Janota faulował Chmiela.

• Sprzed pola karnego przymierzył teraz Trytko, ale on również został zablokowany

• I teraz właśnie Janota wchodzi za Pilipczuka

• Teraz ucierpiał jeden z pilkarzy gości i mamy przerwę w grze. Na boisku za to zaraz zamelduje się Janota.

• Mieliśmy teraz zamieszanie pod polem karnym Podbeskidzie, ale obrońcy wybili piłkę

• Przed chwilą sprzed pola karnego uderzył Jovanović, ale został zablokowany

• Dejmek świetnie zatrzymał teraz wychodzącego na czystą pozycję Pawelę.

• Pilipczuk zdecydował się na strzał z tego rzutu wolnego, ale trafił wprost w mur. Po chwili za poprawianie wziął się Pietrow, ale ten z kolei mocno przestrzelił

• Teraz blisko pola karnego rywala faulowany był Trytko. To może być dobra okazja dla gospodarzy

• I znów bardzo niepewnie wyglądają gospodarze. Zobaczymy, co tym razem z tego wyniknie

• A teraz faulowany był Jovanović i choć domagał się kartki dla rywala, to arbiter nie zdecydował się na taki ruch

• Pietrow oddał przed chwilą strzał sprzed pola karnego, jednak spokojnie piłkę złapał bramkarz.

• Panie Redaktorze około ilu kibiców w Kielcach? Są jacys kibice na sektorze gości? DW: dokładnych danych nie mam, ale frekwencja na kolana nie rzuca. Tak, jest trochę kibiców z Bielska.

• Arbiter gwiżdże, drugą połowę zaczynają gospodarze

• Piłkarze obu drużyn już wracają na murawę, zaraz wznowimy grę

• Podbeskidzie było zdecydowanie lepsze w pierwszych minutach tej połowy i wtedy powinno było strzelić więcej niż jedną bramkę. To jednak gościom się nie udało, choć przeważali przez większy okres czasu. Korona zdołała wyrównać po trafieniu z rzutu karnego i co tu dużo mówić, upiekło się jej. Na razie ode mnie to tyle, spotkamy się za około kwadrans.

• I w tym momencie arbiter zakończył pierwszą połowę.

• Goo..., nie, jednak nie! Po zagraniu Sylwestrzaka do bramki trafił Korzym, ale sędzia dopatrzył się spalonego.

• Kapitan gości jest już w grze.

• Teraz ucierpiał Górkiewicz, który leży na boisku

• Prawą stroną zaatakował przed chwilą Paweł Golański, a piłka po jego zagraniu trafiła w boczną siatkę

• Pilipczuk już jest gotowy do gry i właśnie melduje się na boisku.

• Teraz jakiegoś urazu przy walce o piłkę z Łatką doznał Pilipczuk Będzie potrzebna zmiana?

• Kolejne nieporozumienie kielczan i Małecki wybił piłkę na aut.

• Przed chwilą mieliśmy niedokładne zagranie Łatki. A mogła wyjść z tego ciekawa akcja

• Wysoko atakuje Podbeskidzie, Korona znów popełnia błędy. Tym razem jednak, szczęśliwie, mają aut,

• Osamotniony Pilipczuk starał się teraz wyprowadzić kontrę, ale skończyło się to stratą

• Szybką kontrę wyprowadzili kielczanie, ale wszystko skończyło się niedokładnym dograniem w kierunku Przemysława Trytki

• Dobrą wrzutką z lewej strony popisał się przed chwilą Iwański, ale zdołali wybić piłkę obrońcy

• Za ostry atak na rywala żółtą kartkę dostał przed chwilą Pavol Stano.

• Iwański dośrodkował przed chwilą w pole karne z rzutu wolnego, ale tam w piłkę nie trafił Pawela. Po chwili chwycił ją bramkarz.

• Górkiewicz wpadł teraz w pole karne kielczan, ale zakończył tę akcję niedokładnym dograniem. Piłka jednak szybko wróciła we władanie gości.

• No i teraz to powolne rozgrywanie skończyło się stratą. Aut dla Korony

• Dłużej teraz przy piłce utrzymują się bielszczanie, którzy spokojnie wymieniają podania w okolicach środka boiska

• Golański dośrodkowywał teraz z rzutu wolnego, piłkę zgrywał Trytko, a po chwili sędzia odgwizdał faul Korzyma. Całkiem słusznie i przy piłce są goście.

• A teraz na uderzenie sprzed szesnastki zdecydował się Pawela, jednak on również nie trafił w bramkę

• Korona jakby się obudziła. Przed chwilą najpierw mieliśmy dobre dośrodkowanie Sobolewskiego, a po chwili niecelny strzał z dystansu Petrowa

• Mieliśmy przed chwilą strzał Pawła Sobolewskiego, ale został on zablokowany

• Trytko wychodził teraz na czystą pozycję, jednak z akcji nici, gdyż sędzia odgwizdał spalonego.

• Przeważali goście, dominowali na boisku, ale znów remisują. Czy Korona teraz na dobre się obudzi?

• Gooooooooooooool! Trytko z karnego, 1:1!

• Rzut karny dla Korony! Trytko teraz na pewno był faulowany!

• Telichowski! Po sprytnie wykonanym rzucie rożnym, dobry strzał głową oddał właśnie kapitan gości, jednak piłka nieznacznie minęła bramkę

• Teraz w polu karnym Zajaca padł Trytko, ale nie było mowy o faulu i sędzia nie odgwizdał jedenastki/

• Golański dośrodkował z tego cornera, ale dali sobie radę obrońcy drużyny przyjezdnej

• A teraz Korzym wywalczył rzut rożny

• Gospodarze chyba jeszcze myślami są w szatni. Podbeskidzie powinno prowadzić już wyżej niż 1:0

• Sloboda! Kolejne nieporozumienie obrońców Korony i piłkarz gości stanął sam na sam z bramkarzem. Zdołał jednak wywalczyć tylko rzut rożny

• Bardzo elektrycznie wyglądają jak na razie gospodarze. Teraz błąd Małeckiego w wybiciu pilki i aut mają bielszczanie.

• Piłkę po dośrodkowaniu z tego rzutu rożnego wypiąstkował Małecki, ale Podbeskidzie już ma aut na wysokości szesnastki Korony

• Goście robią co chcą. Teraz świetnie rywala na lewej stronie ograł Adu, po czym wywalczył corner

• Ależ okazja dla gości! Sloboda wyprowadził wspaniale piłkę spod własnego pola karnego, zagrał do przodu i już po chwili Pawela stanął oko w oko z bramkarzem. W ostatniej chwili powstrzymali go obrńcy

• Niepewnie wygląda Korona od samego początku, kielczanie notują masę strat. Podbeskidzie napakowane, widać, że przyjechało tu po wygraną

• I znów było ciekawie pod bramką Korony, jednak tym razem piłka po uderzeniu Paweli wyszła na aut bramkowy

• Strzał na bramkę Małeckiego, ten odbija piłkę do boku, a tam czekał na nią Łatka. Piłkarz drużyny gości nie miał problemu z umieszczeniem jej w bramce.

• Gooooooooool! Łatka, 1:0 dla Podbeskidzia!

• A teraz bielszczanie mieli rzut wolny, jednak kiepsko go wykonali. Przy piłce Korona

• I od razu mieliśmy próbę ataku ze strony gości, ale Dejmek dobrze zatrzymał Pawelę. Od bramki Małecki

• Pan Paweł Raczkowski daje znak, mecz zaczynają goście!

• Piłkarze obu drużyn już wychodzą na boisko, czekamy na ciekawe widowisko!

• Bielszczanie wygrali natomiast już trzy spotkania z rzędu i są w naprawdę dobrej dyspozycji. Gospodarzy na pewno nie czeka łatwe zadanie.

• W tym roku Korona u siebie jeszcze nie przegrała, ale ze wszystkich meczów wygrała tylko dwa. Jak będzie dzisiaj?

• Przed chwilą Jose Rojo Martin, trener Korony, bardzo ciepło przywitał się z Mateuszem Stąporskim. Piłkarz ten wypożyczony z kieleckiej drużyny dziś zasiadł na ławce rezerwowych.

• Ta drużyna, która dzisiaj zwycięży zapewni sobie ogromny komfort przed pozostałymi spotkaniami tego sezonu. Korona może odskoczyć od strefy spadkowej na odległość ośmiu punktów, Podbeskidzie na dziewięciu.

• Jedni i drudzy mierzyli się ze sobą w tym sezonie oczywiście już dwukrotnie. W Bielsku 1:0 zwyciężyli gospodarze, w Kielcach po meczu we mgle również lepsi byli ci, którzy grali u siebie, złocisto-krwiści wygrali 2:1.

• W poprzedniej kolejce lepszy wynik uzyskali dzisiejsi goście. Górale pokonali na własnym boisku Jagiellonię, 2:1. Z kolei Korona pojechała na wyjazd do Lubina i tam bezbramkowo zremisowała z Zagłębiem.

• Piłkarze już się rozgrzewają, kibice powoli wchodzą na trybuny. Na jaki wynik dzisiaj stawiacie? Zostawcie odpowiedź w komentarzach.

• Przyjazd do Kielc to z pewnością ciekawa podróż sentymentalna dla szkoleniowca Podbeskidzia, Leszka Ojrzyńskiego. W latach 2011-2013 prowadził on Koronę, z której został zwolniony na początku trwającego obecnie sezonu.

• Ławka rezerwowych Korony: Kosiorowski, Malarczyk, Janota,Beisebekov, Cebula, Kiełb, Chiżniczenko

• Ławka rezerwowych Podbeskidzia: Rybansky, Kołodziej, Pietrasiak, Pietruszka, Deja, Lebedyński, Stąporski

• Po lewej stronie macie już wyjściowe jedenastki obu drużyn, a za chwilę dorzucę do nich ławki rezerwowych. Tymczasem zachęcam do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu, a można ją znaleźć tutaj.

• Witamy z kieleckiej Kolporter Areny! Już za około 40 minut rozbrzmi tutaj gwizdek rozpoczynający spotkanie pomiędzy Koroną a Podbeskidziem Bielsko Biała. Na relację live z tego wydarzenia zaprasza gorąco Damian Wiśniewski.