• Murawski wywalczył rzut rożny dla Piasta.

• Niewiarygodne!!! Bekim Balaj po centrze Ukaha z dwóch metrów trafia w słupek!!!

• Złe zgranie piłki głową przez Balaja. Piłka dla Piasta.

• Sędzia Borski dolicza pięć minut.

• Dźwigała po centrze Popchadze uderza głową tuż nad bramką!

• Ależ szansa dla Jagi!!! Dzalamidze z 16 metrów zostaje zablokowany!

• We Wrocławiu i Kielcach wciąż 1:0, więc Jagiellonia traci do pierwszej ósemki jednego gola.

• Na spalonym Piątkowski.

• Świetna centra Popchadze i Quintana wbiegając z drugiej linii zdobywa gola głową!!! Robią się wielkie emocje,fantastyczny doping na Słonecznej!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Dani Quintana!!!

• Beznadziejne dośrodkowanie Quintany ląduje poza boiskiem.

• Po błędzie Matrasa jeszcze gorzej zachował się Piątkowski, który zepsuł świetną szansę do kontry.

• Zmiana w Piaście. Klepczyński za Podgórskiego.

• Gigantyczne zamieszanie w polu karnym Piasta wyjaśnione po faulu w ofensywie Grzyba.

• Balaj wywalczył jeszcze jeden rzut rożny.

• Horvath!!! Było blisko drugiego gola dla Piastapo minimalnie niecelnym strzałem głową Słowaka.

• Rzut rożny dla gości po zablokowanym strzale Króla.

• Dzalamidze w dobrej sytuacji źle podaje do Piątkowskiego, ale jest kolejny korner. Bardzo głośno w Białymstoku. Kibice Jagi wspierają swój zespół.

• Rafał Grzyb przerywa bardzo groźną kontrę Piasta.

• Bekim Balaj zmienia Dawida Plizgę. Jagiellonia tymczasem ma stałe fragmenty jeden po drugim.

• Dzisiejsze spotkanie w Białymstoku ogląda 5299 widzów.

• Żółta kartka dla Hanzela za niesportowe zachowanie.

• Korona - Cracovia 1:0 w Kielcach.

• Popchadze wywalczył rzut rożny.

• Nigeryjczyk opuszcza plac gry, w jego miejsce Murawski.

• Cyrk ze znoszeniem Nikiemy z boiska trwa w najlepsze.

• Żółta kartka dla Pazdana za agresywny faul na Nikiemie.

• Atak Jagiellonii zakończony fatalnym zagraniem Niki Dzalamidze.

• Jagiellonia stara się coś zdziałać w ataku pozycyjnym, ale ten idzie białostoczanom bardzo mizernie.

• Jeszcze jeden rzut wolny dla białostoczan, ale tym razem Quintana zagrał fatalnie.

• Quintana! Hiszpan z rzutu wolnego uderza minimalnie nad bramką!

• Rafał Grzyb zagrzewa kibiców do głośniejszego dopingu.

• Plizga faulowany tuż przed polem karnym Piasta. To jest szansa dla Jagi.

• Adam Dźwigała w Jagiellonii zmienia Adama Waszkiewicza.

• Po centrze Quintany z rzutu wolnego bedzie... rzut rożny dla gospodarzy.

• Śląsk Wrocław prowadzi z Lechią Gdańsk 1:0. Gdyby Jagiellonia przy takich wynikach wygrała, byłaby w grupie mistrzowskiej, ale do tego bardzo daleko.

• Marcin Borski dzisiaj udowadnia, że jest mistrzem we wprowadzaniu nerwowej atmosfery na murawie. Warszawiak na razie nie wpływa na wynik meczu, ale na obraz gry już zdecydowanie tak.

• Zmiana w Piaście. Martinez w miejsce Izvolta. To chyba kontuzja gracza piastunek.

• Po centrze Quintany było trochę zamieszania w polu karnym Piasta, ale wszystko skończyło się pomyślnie dla przyjezdnych.

• Nika Dzalamidze wywalczył rzut rożny.

• Już padają kolejne bramki na innych stadionach. Górnik - Lech 0:3, Pogoń - Widzew 1:0.

• Quintana zablokowany w polu karnym po podaniu Popchadze.

• Kontra Piasta, jednak centra Podgórskiego nie dociera do Wilczka.

• Żółta kartka dla Adama Waszkiewicza. Sędzia Borski pozwalał na zbyt dużo, to teraz postanowił sędziować po aptekarsku. Zobaczymy czy to się utrzyma.

• Gramy!

• Wracamy do Białegostoku. Będzie jedna zmiana w Jagiellonii. Nika Dzalamidze zmieni Macieja Gajosa.

• Pogoń - Widzew 0:0
  • Początek meczu należał do uważnie grającej Jagiellonii, ale w ostatnim kwadransie do głosu doszedł Piast i to właśnie gliwiczanie w ostatniej akcji pierwszej połowie zdobyli prowadzenie. Zobaczymy, co zrobi Jagiellonia po wznowieniu gry.

• Koniec pierwszej połowy. Jagiellonia - Piast 0:1.

• Niesamowite, w ostatniej akcji pierwszej połowy Piast wychodzi na prowadzenie. Piłka w polu karnym przypadkowo trafia do Matrasa, który pięknym strzałem pokonuje Barana! 0:1!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!! Mateusz Matras!!!

• Ładna indywidualna akcja Plizgi, który z lewego skrzydła zszedł do środka i uderzył w światło bramki, jednak dokładnie tam, gdzie stał Trela.

• Kolejna zmiana wyniku. Zawisza - Ruch 0:1.

• Matras! Po centrze Podgórskiego najwyżej w polu karnym rywala wyskoczył obrońca Piasta, ale głową minimalnie spudłował!

• Badia w walce z Baranem wywalczył rzut rożny.

• Ukah nie przerwał piłki lecącej w pole karne, ale w nim fatalnie skiksował Wilczek.

• Po nieprzyjemnym, ale niezbyt groźnym strzale głową Wilczka, Baran musiał odbić piłkę nad bramką. Korner.

• Po wrzucie piłki z autu Podgórski fatalnie zagrał piłkę do Plizgi, który z kilkunastu metrów uderzył jednak nad bramką!

• Podgórski wraca na boisko.

• Bardzo nieprzyjemna przebitka Podgórskiego z Ukahem. Gracz Piasta potrzebuje pomocy medycznej. Tymczasem Górnik Zabrze przegrywa z Lechem Poznań 0:2 po dwóch trafieniach w ciągu dwóch minut dla Kolejorza.

• Dośrodkowanie Króla było zbyt wysokie dla Wilczka. Popchadze zagrywa do Barana i piłka dla Jagi.

• Fatalne dośrodkowanie Plizgi z rzutu wolnego. Piłka poza boiskiem.

• Matras blisko pola karnego fauluje mijającego go Gajosa i ogląda (wreszcie) żółtą kartkę.

• Na spalonym Izvolt. Kolejna bramka w Lubinie, gdzie Legia prowadzi już z Zagłębiem 2:0 po karnym Vrdoljaka i gra w przewadze po czerwonej kartce dla Rymaniaka.

• Prosta strata Quintany, któremu odbiera piłkę jego rodak, Badia, ale po zagraniu Hiszpana w kontrataku Wilczek był na spalonym.

• Kolejna akcja Jagiellonii, Popchadze dośrodkowuje na głowę Ukaha, który jednak przenosi piłkę nad bramką!

• Centra Quintany zmierzała teraz w światło bramki Piast, ale Trela czujnie odbił piłkę.

• Kolejny faul taktyczny, tym razem Izvolta. Znowu bez fauli, ależ bezsensownie prowadzi ten mecz Marcin Borski.

• Brzydki faul Podgórskiego na Quintanie, który się mocno tym faktem zdenerwował. Sędzia Borski musi uspokajać obu graczy.

• Poprzeczka!!! Ukah odbił kolejne dośrodkowanie Badii, ale przed polem karnym był tylko Król, który uderzył efektownie z 16 metrów, ale trafił tylko w poprzeczkę bramki Jagiellonii!

• Popchadza zagrywa długą pilkę w pole karne Piasta, gdzie przejmuje ją Trela.

• Badia z kolejnego rzutu wolnego trafia w białostocki mur.

• Ukah zanotował ważną interwencję uprzedzając Wilczka po centrze Badii z rzutu wolnego.

• Teraz z kolei arbiter jest niewzruszony na faul taktyczny Pazdana.

• Trochę ataku 'sytuacyjnego' ze strony Jagiellonii. Pazdan z pierwszej piłki dośrodkowuje na głowę Ukaha, który z trudnej pozycji uderza niecelnie.

• Faul taktyczny Matrasa na Gajosie. Ewidentna żółta kartka, której nie pokazuje jednak sędzia Borski, mimo że gracz Jagiellonii stworzyłby przewagę na połowie rywala.

• Z dystansu szczęścia spróbował Badia, ale odbita od obrońcy piłka ledwo dotoczyła się do bramkarza Jagiellonii.

• Efektowny rajd Plizgi prawym skrzydłem zakończony zagraniem w pole karne, którego nie opanował Piątkowski.

• Polak zatrzymuje Waszkiewicza i kolejny korner dla Jagiellonii.Lepsza wrzutka Plizgi, ale i dobra interwencja Horvatha.

• Fatalne dośrodkowanie Plizgi z rzutu rożnego.

• Po fatalnym błędzie obrońców gości, Plizga wpada w pole karne, ale dobrą interwencja (zdaniem sędziego, bo nie trybun) popisuje się Król. Rzut rożny.

• Ukah wybija piłkę po nieudanej centrze Króla, dopada jednak do niej Podgórski i uderza z dystansu płasko oraz niecelnie.

• Pierwsze minuty zdecydowanie dla gospodarzy, którzy starają się narzucić rywalom własne warunki gry.

• Podgórski zatrzymał na skrzydle szarżującego Plizgę.

• Pazdan dobrze interweniuje po wrzucie piłki z autu przez gości w pole karne Jagiellonii.

• Bezpańska piłka trafia przed pole karne do Gajosa, który uderza mocno, ale obok bramki Treli.

• Zmiany wyników już w dwóch meczach. Zagłębie - Legia 0:1, Wisła - Podbeskidzie 0:1 (Chmiel). W Białymstoku rzut rożny dla gospodarzy po akcji Quintany.

• Dużo niedokładności w pierwszy sekundach spotkania.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!

• Kapitanami obu zespołów są Rafał Grzyb (Jaga) i Tomasz Podgórski (Piast)

• Obie drużyny wychodzą na plac gry. Sędzią spotkania będzie Marcin Borski.