0

• Koniec meczu! Cracovia w grupie "spadkowej"

• Czerwona kartka dla Markovicia za faul od tyłu na Ntibazonkizie!

• Trzy minuty doliczone. Korona ciągle się broni.

• Bernhardt zakiwał się w polu karnym gospodarzy, ale nie zdołał zakończyć akcji uderzeniem na bramkę.

• Z rzutu wolnego Golański, ale broni Pilarz.

• Papadopoulos ukarany żółtą kartką.

• Cracovia dominuje, Korony zepchnięta do defensywy, groźnie kontruje.

• Stano zmienia bohatera Korony, kapitana, Macieja Korzyma. Opaskę kapitana przejął Golański.

• Nowak wyłożył piłkę do Boljevicia, ale ten ma wyraźnie zwichrowany celownik.

• Zmiany dokonał także trener Korony. Gołębiewski wszedł za Sobolewskiego.

• Bernhardt zmienia Danielewicza. Ostatnia zmiana w Cracovii.

• Z lewej strony piłkę wrzucał Sylwestrzak, głowę dołożył do piłki Korzym, uprzedzając Dąbrowskiego i Pilarz był bez szans. Czołowa "ósemka" oddala się od Cracovii.

• GOOOOOOOOOOOOOL! Maciej Korzym!

• Rzut rożny dla Korony po dośrodkowaniu z prawej strony i wybiciu obrońcy. Wrzucał z kornera Janota, ale nie stworzył zagrożenia.

• Korona dokonuje pierwszej zmiany. Kiełb za Pietrova.

• Na raty próbował Nowak, ale ciągle nie ma bramki! Cracovia nie może się wstrzelić, a czas ucieka!

• Kolejna okazja "Pasów", ale strzał Ntibazonkizy broni Małkowski!

• Papadopoulos faulował Golańskiego w środku pola. Chwila przerwy w grze.

• W Zabrzu Górnik przegrywa 0:3, we Wrocławiu Lechia ulega 0:1, a Cracovia nie potrafi tego wykorzystać! "Pasy" przeważają, ale niewiele z tego wynika, a jedna bramka może dużo zespołowi Stawowego dać.

• Zza pola karnego uderzał Straus, ale pewnie łapie Małkowski. Cracovia ciągle nie może wykorzystać szansy na wskoczenie do czołowej "ósemki".

• Ntibazonkiza padł przed polem karnym po starciu z rywalem, ale sędzia nie zdecydował się sięgnąć po gwizdek.

• Ależ okazja Korony! Po dobrej akcji Chiżniczenki i wyłożeniu piłki do Janoty, ten drugi fatalnie skiksował.

• Dawid Nowak wraca na boisko po niemal pół roku. Ostatni raz zagrał w grudniu.

• Początek drugiej połowy!

• Na drugą połowę wyjdzie Nowak, który zmienia Stebleckiego.

• Koniec pierwszej połowy. Z przewagi w posiadaniu piłki Cracovii na razie nic nie wynika. Przy obecnych rezultatach "Pasy" poza pierwszą ósemką.

• Akcja Korony, ale wrzutkę Korzyma wyłapał Pilarz.

• Korona Kielce - CracoviaKorona Kielce - Cracovia

• W starciu z Korzymem ucierpiał Pilarz, ale po chwili jest gotowy do gry.

• Doskonała okazja Ntibazonkizy, który jednak fatalnie przestrzelił!

• Strzał zdołał oddać Straus, ale trafił prosto w Małkowskiego.

• Damian Dąbrowski przejął piłkę od rywala i niemal od razu oddał strzał na bramkę Korony, ponad bramką.

• Cracovia długo wymienia dużą liczbę podań, ale niewiele z tego wynika.

• Szeliga leży na boisku po starciu z Janotą

• Żółta kartka dla Szeligi

• I znów mamy długie rozgrywanie piłki przez gości

• Boljević wchodzi za kontuzjowanego Nykiela

• To mógł być gol! Golański świetnie uderzył z dystansu, ale dobrze interweniował bramkarz.

• A teraz Sobolewski był faulowany na połowie rywala

• Dwie groźne wrzutki w pole karne gości zaprezentowali gospodarze, żadna jednak nie przyniosła nawet strzału na bramkę

• Sylwestrzak ostro zaatakował Papadopoulosa, ale obyło się bez kartki

• Przy linii bocznej opatrywany jest Nykiel

• Sobolewski przed chwilą dobrze dośrodkowywał z prawej strony, jednak piłkę złapał bramkarz

• Znów długo piłkę klepią goście, jednak bez żadnego rezultatu.

• Janota próbował rozkręcić atak Korony, ale wszystko zmarnował Marković złym podaniem.

• Mieliśmy przed chwilą strzał na bramkę w wykonaniu Stebleckiego, ale był on niecelny

• Pierwsze 10 minut spotkania po prostu nudne. Cracovia wymienia wiele podań, ale nie oddała jeszcze strzału. Klasycznie.

• Korona podeszła trochę wyżej, ale wszystko skończyło się przewinieniem Korzyma

• Troszkę chaosu mamy na boisku. Ani jedni ani drudzy nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce

• Teraz troszkę dłużej przy piłce utrzymują się gospodarze. Nie zdecydowali się jeszcze jednak na jakiś mocniejszy atak

• Golański faulował Ntibazonkizę

• Sędzia Marcinak daje znak, goście zaczynają to spotkanie!

• Piłkarze już wychodzą na boisko, czekamy na wielkie sportowe emocje!

• Korona również nie gra dzisiaj o nic. Jej przewaga nad 15. Podbeskidziem Bielsko Biała wynosi zaledwie sześć oczek, co przy podziale daje zaledwie trzy punkty zapasu.

• W rundzie jesiennej w Krakowie górą była Korona, która przerwała wtedy serię czterech wygranych z rzędu Cracovii. Teraz Pasy nie przegrały już pięciu ostatnich meczów. Złocisto-krwiści przerwą kolejną serię krakowian?

• Jako, że do pierwszego gwizdka mamy jeszcze troszkę czasu, to zachęcam do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu. Można ją znaleźć tutaj.

• Korona nie ma już żadnych szans na grę w grupie mistrzowskiej, natomiast jej dzisiejszy rywal je ma. Cracovia musi jednak dzisiaj zwyciężyć i liczyć na potknięcie się gdańskiej Lechii, która swój mecz rozegra we Wrocławiu, ze Śląskiem.

• Na sektorze dla gości pojawili się już fani z Krakowa. Możemy być pewni, że to właśnie oni będą dzisiaj najbardziej głośną grupą na stadionie. Młyn gospodarzy jest na ten mecz zamknięty.

• Ławka rezerwowych Korony: Małecki, Kuzera, Gołębiewski, Beisebekov, Stano, Cebula, Kiełb

• Ławka rezerwowych Cracovii:Perdijć, Boljević, Bernhardt, Nowak, Kita, Dudzic, Jaroszyński

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki, jakie desygnowali na to spotkanie szkoleniowcy obu drużyn. Już za chwilkę dołączę do nich ławki rezerwowych.

• Witamy z Kolporter Areny! Już tylko nieco ponad pół godziny zostało do rozpoczęcia meczu pomiędzy Koroną Kielce a Cracovią. Na relację live z tego wydarzenia zaprasza gorąco Damian Wiśniewski.