Korona Kielce

1

Cracovia

2

• To było słabe pożegnanie z własną publicznością w wykonaniu gospodarzy. Korona była dzisiaj zupełnie bezpłciowa jeśli chodzi o rozgrywanie piłki w ataku i zasłużenie przegrała to spotkanie. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

• Aankour groźnie dośrodkował z prawej strony boiska, ale żaden z piłkarzy Korony nie trafił w piłkę

• Janota! Dobry, mocny strzał sprzed pola karnego, piłka nieznacznie minęła prawy słupek!

• Golański dośrodkował z rzutu wolnego, ale głową wybija piłkę Covilo

• Sylwestrzak oddał strzał przewrotką... sprzed pola karnego, ale piłka poleciała dość daleko od bramki Pilarza

• Pilipczuk oddał strzał po dośrodkowaniu Golańskiego z prawej strony boiska, ale piłka poleciała daleko od bramki

• Korona Kielce - Cracovia

• Zmiana też u gości, Szeliga wchodzi za Jaroszyńskiego

• Zapowiadany Chiżniczenko zmienia Sobolewskiego

• Jovanović oddał strzał z dystansu, ale był on bardzo niecelny. A chwilę wcześniej po pustym przelocie z bramki Cerniauskasa blisko trafienia była Cracovia, ale wybili piłkę obrońcy gospodarzy

• Środkiem boiska starała się zaatakować Korona, ale wszystko skończyło się stratą i faulem Aankoura

• Siergiej Chiżniczenko już jest gotowy do wejścia na boisko

• Trytko zaatakował lewą stroną boiska, minął rywala, ale piłkę po jego dośrodkowaniu złapał Pilarz

• Żółta kartka dla Golańskiego, za taktyczny faul na Budzińskim

• Żółta kartka dla Przemysława Trytki

• Jovanović przedarł się z piłką w pole karne, zagrał górą na czwarty metr, a tam Trytko wykorzystał niepewne wyjście Pilarza i trafił do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Trytko, Korona zmniejsza straty!

• Jeszcze przed rozpoczęciem drugiej połowy mamy zmianę w ekipie gospodarzy. Schodzi Kiełb, wchodzi Aankour

• Świetna pierwsza połowa w wykonaniu Cracovii, katastrofalna w wykonaniu Korony. Goście grają bardzo swobodnie, na luzie stwarzają sobie kolejne okazje podbramkowe, a goście jakby cofnęli się w czasie, gdyż zaczęli grać tak jak na początku tego sezonu

• I właśnie teraz pan Szymon Marciniak zaprosił piłkarzy na przerwę

• Dejmek oddał strzał z dystansu, ale nie stworzył tym żadnego zagrożenia pod bramką gości

• Golański nieźle dośrodkował z rzutu wolnego, ale jedyne, co wywalczył, to rzut rożny

• Budziński zagrał bardzo dobre podanie na prawo do Nykiela, ten zdecydował się na dośrodkowanie. Piłka minęła wszystkich piłkarzy Korony w polu karnym i dotarła do zamykającego akcję Rakelsa. Ten wpakował ją pewnie do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Rakels, 2:0 dla gości!

• Rymaniak dośrodkowywał z prawej strony boiska, ale piłka odbiła się od Sylwestrzaka i wyszła na aut

• Golański dośrodkował z rzutu wolnego, a Covilo wybił piłkę głową

• Długo wymieniają podania piłkarze Tarasiewicza, ale cały czas nic z tego nie wynika.

• Dialiba dośrodkował z prawej strony boiska, łapie piłkę bramkarz Korony

• Golański! Świetny strzał z rzutu wolnego, piłka minimalnie mija bramkę!

• Teraz troszkę dłużej przy piłce są gospodarze, ale niewiele jak na razie z tego wynika

• Ależ było blisko gola, co tam się działo?! Dialiba wyszedł sam na sam z Cerniauskasem po podaniu Budzińskiego, zdołał oddać lekki strzał, a kiedy wydawało się, że piłka wtoczy się do siatki, to z linii bramkowej wybił ją Golański!

• Próba otwierającego podania od Janoty do Kiełba, ale niedokładna. Grę od bramki wznowi Pilarz

• A teraz groźnie pod bramką gości! Po dośrodkowaniu Golańskiego z rzutu wolnego głową uderzył Dejmek, ale Pilarz chwycił futbolówkę

• Golański dośrodkował z rzutu wolnego, a Covilo wybił piłkę głową z własnego pola karnego

• I znowu groźnie pod bramką Korony! Po dośrodkowaniu Nykiela z prawej strony boiska głową piłkę zgrywał Covilo, a Rakels z bliskiej odległości nie potrafił pokonać Cerniauskasa!

• Jaroszyński! Potężna bomba z dystansu, Cerniauskas paruje piłkę na poprzeczkę!

• Budziński oddał strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany przez obrońcę

• Długa piłka z głębi pola do Dialiby, ale tego powstrzymał Paweł Golański

• Covilo oddał strzał głową po dośrodkowaniu Budzińskiego z rzutu wolnego, ale został zablokowany przez obrońcę

• Próba kombinacyjnej akcji w wykonaniu gospodarzy, ale Kiełb stracił piłkę przed polem karny, Cracovii

• Malarczyk stracił teraz piłkę przed własnym polem karnym, ale zdołał ją odzyskać, zanim Rakels oddał strzał na bramkę

• Było gorąco pod bramką Korony! Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska strzał głową oddał Rakels, a piłka trafiła w boczną siatkę! Arbiter i tak jednak odgwizdał spalonego, więc ewentualny gol nie byłby uznany

• Pilipczuk oddał "centrostrzał" z lewej strony boiska, piłka wyszła na aut bramkowy

• Małe zamieszanie w środku pola, gdzie Korona straciła piłkę. Następnie po prostopadłym zagraniu Dąbrowskiego sam na sam z bramkarzem wyszedł Budziński i nie zmarnował tej okazji!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Marcin Budziński, 1:0 dla Cracovii!

• Lewą stroną próbowali zaatakować gospodarze, ale tam Covilo zatrzymał Kiełba

• Troszkę chaosu mamy teraz na boisku, jedni i drudzy szybko tracą piłkę

• Budziński oddał strzał z dystansu, ale łapie piłkę Cerniauskas

• Mieliśmy zmianę w wyjściowym składzie gospodarzy. Miejsce Oliviera Kapo zajął Jacek Kiełb, Francuza nie ma nawet na ławce rezerwowych

• Pan Szymon Marciniak daje znak, zaczynamy to spotkanie!

• Obie drużyny znajdują się w dolnych rejonach tabeli, obu bardzo przydałby się dzisiaj komplet punktów. Kto go zdobędzie? Już za chwilkę zaczynamy!

• Ławka gospodarzy: Małecki, Cebula, Ouattara, Aankour, Kiełb, Leandro, Chiżniczenko

• Ławka gości: Stępniowski, Zjawiński, Kita, Szeliga, Zeidler, Deleu, Kapustka

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu drużyn. Za chwilkę dodamy do nich ławki rezerwowych, tymczasem zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego pojedynku.

• Witamy! Już tylko nieco ponad dziesięć minut zostało do inauguracji ostatniej tegorocznej kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Korona Kielce kontra Cracovia, zapraszamy na relację live z tego wydarzenia!