• W kolejnym spotkaniu Podgórski opuszcza boisko przed końcem. Nie jest dobrze z formą tego gracza.

• Docekal za Podgórskiego

• Ostatnie 10 minut przed nami. A Piast gra coraz słabiej.

• Zbozień przy narożniku boiska fauluje Jacka Kiełba

• Korona Kielce - Piast GliwiceKorona Kielce - Piast Gliwice

• Przy linii bocznej szkoleniowiec gospodarzy żyje a Marcin Brosz stoi i patrzy...

• Ostatni kwadrans spotkania przed nami.

• Jurado dostał dobre podanie i wpadł w pole karne ale sam zawodnik gości naprzeciwko 4 rywalom nie może nic zrobić

• Gdzie się podział Piast z tamtego sezonu?

• Wilczek zagrywa do Jurado ale Hiszpan w barwach Piasta na spalonym

• Gołębiewski zmienia Angielskiego

• Michał Janota po ograniu Lazdinsa uderza z 20 metrów ale kapitalnie broni Trela

• 7 minut drugiej połowy za nami i nie widać żadnej zmiany w grze gości. A Korona cały czas gra swoje

Piast Gliwice Ekstraklasa.net

• Czy coś się zmieni w grze niebiesko-czerwonych? Czy będzie jakaś zmiana gry? Korona bowiem nie musi nic robić!

• Końcowy gwizdek sędziego w pierwszej połowie. Korona zasłużenie prowadzi w tym spotkaniu. Piast jest zdominowany i nie stwarza żadnego zagrożenia pod bramkę gospodarzy

• 60sekund dolicza sędzia

• Każde dośrodkowanie Podgórskiego kończy się na pierwszym obrońcy. Fatalnie stałe fragmenty gry wykonuje kapitan Piasta dziś

• Jurado....zgubił buta. Obraz nędzy i rozpaczy jeżeli chodzi o atak Piasta

• Na trybunach trwa doskonała zabawa. NIe ma się co dziwić - Korona jest bliska zdobycia pierwszych 3 punktów w tym meczu mimo, że dopiero 40 minuta pierwszej połowy

• Dobre dośrodkowanie Podgórskiego ale Zbozienia uprzedza obrońca

• Piast próbuje coś zrobić w ofensywie ale nie mając siły przebicia w przodzie niewiele może zrobić

• Gliwiczanie zamknięci na swojej połowie. Przed momentem Sobolewski jak dziecko ograł Zbozienia

• Podgórski z 20 metrów wysoko nad bramką po rzucie wolnym

• Piast nie ma kim postraszyć w przodzie rywali. Ciekawe jak mają się do tego słowa Brosza, który przed meczem prosił o danie szansy Wilczkowi czy Docekalowi.

• Jak tak dalej pójdzie to Korona dziś "rozniesie" rywali.

• G o o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! ! Znów koszmarny błąd obrony Piasta i Paweł Sobolewski przymierza koło słupka!!!

• Kuzera zmienia kontuzjowanego kolegę

• Golański opuszcza boisko kuśtykając - potrzebna prawdopodobnie bedzie zmiana

• Lazdins zahacza rywala pod polem karnym Korony

• Podgórski z narożnika pola karnego uderza wysoko nad poprzeczką

• G o o o o o o o l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! Jacek Kiełb zupełnie nieobstawiony na 3 metrze uderza mocno pod poprzeczkę i mamy 1:0 dla Korony!!

• Karol Angielski miał najlepszą okazję na strzelenie gola ale Trela kapitalnie odbił piłkę na korner

• Dośrodkowanie Golańskiego w pole karne Trela dobrze piąstkuje

• Piłka w siatce po uderzeniu Wilczka jednak sędzia słusznie pokazuje pozycję spaloną

• Matej Izvolt na prawej stronie jest niezwykle aktywny na początku mecz raz po raz nękając obronę Korony

• Piast wychodzi bardzo wysoko na rywali co sprawia, że Korona ma problemy z wyjściem z własnej połowy

• Golański bardzo brzydko sfaulował Marca - arbiter upomina zawodnika gospodarzy

• Spokojny początek spotkania. Widać, że goście próbują grać szybką i krótką piłkę a Korona jak do tej pory nic ciekawego nie pokazuje.

• Paweł Raczkowski wyprowadza obie jedenastki na murawę

• Trzeba przyznać, że działacze Korony bardzo ryzykowanie postąpili zatrudniając hiszpańskiego szkoleniowca. Kontakt w szatni między zawodnikami a szkoleniowcem jest utrudniony z powodu bariery językowej. Zobaczymy jakie to będzie miało przełożenie na grę.

• Były szkoleniowiec zespołu z Kielc jest dziś obecny na boisku

• Na stadionie kończy się powoli rozgrzewka - za kwadrans początek spotkania

• Rezerwowi Korony: Wojciech Małecki, Kamil Kuzera, Łukasz Sierpina, Artur Lenartowski, Marcin Trojanowski, Daniel Gołębiewski, Przemysław Trytko

• Rezerwowi Piasta: Jakub Szmatuła, Jan Polak, Adrian Klepczyński, Radosław Murawski, Łukasz Hanzel, Tomas Docekal, Bartosz Szeliga

• Kibiców niebiesko-czerwonych z całą pewnością może cieszyć fakt, że w pierwszym składzie nie ma dramatycznie słabego w ostatnich spotkaniach Tomasa Docekala

• Zgodnie z przewidywaniami jak widać po składach na jakie zdecydowali się obaj trenerzy Marcin Brosz zdecydował się wycofać do obrony Mateusza Matrasa kosztem Jana Polaka