Korona Kielce

2

Pogoń Szczecin

2

• I koniec spotkania, po wielkich emocjach Korona remisuje 2:2 z Pogonią. Z mojej strony to już wszystko, ależ to było widowisko! Za uwagę dziękuję Damian Wiśniewski

• Ależ zamieszanie, ławka Korony naskoczyła na sędziów! Żółta kartka dla Golańskiego

• Pacheta nie wytrzymuje i skacze wokół sędziego bocznego!

• Malarczyk dostaje drugą żółtą kartkę, karny dla gości!

• I Kun mógł od razu zagrozić kielczanom, ale został zatrzymany w ich szesnastce

• Sędzia gwiżdże, zaczynamy drugą połowę!

• Pierwsza zmiana w meczu, Kun za Bąka

• Piłkarze powoli wchodzą na murawę, zaraz zaczynamy drugą połowę

• A tymczasem na murawie przemiła chwila: pewien kibic postanowił oświadczyć się swojej wybrance. :)

• Korona jak na razie prowadzi 2:0 i trzeba powiedzieć, że jest to wynik zasłużony. W jednym z komentarzy padło pytanie, jak wyglądała pierwsza bramka, czego przez zamieszanie spowodowane zadymieniem boiska nie zrobiłem. Otóż długą, kapitalną piłkę w stronę Chiżniczenki zagrał Janota, a napastnik Korony pewnie wykorzystał tę okazję

• Oto przyczyna przerwania spotkania na ponad kwadrans. Więcej zdjęć TUTAJ! Racowisko na meczu Korona - PogońRacowisko na meczu Korona - Pogoń

• A jednak sędzia nie pozwolił rozegrać tego rzutu rożnego i zarządził przerwę.

• Ładna kontra Korony, ale Trytko zatrzymany i tylko corner

• Troszkę chaosu mamy na boisku. Aut dla Korony

• A teraz z dystansu uderzył Rogalski, również niecelnie.

• Małkowski wypiąstkował piłkę przed szesnastkę pod nogi Akahoshiego, ten jednak uderzył zupełnie nieudanie

• Teraz Dejmek oddał strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale przestrzelił

• Trzeba zauważyć, że piłkę po dośrodkowaniu z prawej strony przytomnie przepuścił Chiżniczenko, nie zdołał przeciąć jej źle interweniujący Hernani, a Trytce nie pozostało nic innego, jak wpakować ją do bramki.

• Kapitalne dośrodkowanie z prawej strony, w polu karnym piłka znalazła Trytkę, a ten wpakował ją do bramki!

• Gooooooooooooooooooool! 2;0, Trytko!

• Chiżniczenko! To musiał być gol! Kapitalne podanie zaliczył Sobolewski, jednak napastnik nie potrafił wykorzystać idealnej sytuacji.

• Mieliśmy teraz strzał na bramkę Małkowskiego, jednak niecelny

• Bardzo dobrze z prawej strony dośrodkowywał Golański, jednak Jankiewicz złapał piłkę

• Rogalski faulowany był teraz przez Trytkę

• Niezłą próbę akcji przeprowadzili teraz gospodarze, jednak niedokładnym zagraniem skończył ją Sobolewski

• Kyryło Petrov ucierpiał i leżał przez chwilę na boisku.

• Teraz z dystansu uderzył Hernani, jednak nie trafił on w bramkę

• Teraz dłużej przy piłce utrzymują się goście.

• Teraz z prawej strony dośrodkowywał Golański. Nieudanie

• Było blisko trafienia dla gospodarzy, ale pogubił się jeden z koroniarzy

• I wznowili grę!

• Piłkarze są już na murawie, zaraz wznowimy mecz. OD 25 MINUTY GRY.

• Dym już praktycznie zniknął czekamy na wznowienie gry.

• Wygląda na to, że niedługo mecz zostanie wznowiony. Chmura nad boiskiem powoli znika. Zadymione boisko Korony

• Czekamy na dalszy rozwój sytuacji, na razie zawodnicy i sędziowie przebywają w szatni.

• Piłkarze udają się do szatni, sędzia z powodu dymu musiał przerwać mecz.

• A teraz mamy przerwę w grze spowodowaną unoszącym się nad murawą dymem.

• Korona po strzelonej dłużej utrzymuje się przy piłce, zobaczymy jak zareaguje Pogoń

• Pierwszy gol strzelony w barwach Korony, a tymczasem kibice tego zespołu zaprezentowali nam efektowną oprawę z użyciem pirotechniki.

• Goooooooooooooooool! Chiżniczenko, 1:0 dla Korony!

• Próbują ataków w tej chwili goście, ale są w tych próbach nieskuteczni.

• Teraz troszkę dłużej przy piłce utrzymują się gospodarze. Zobaczymy, co z tego wyniknie

• Nieźle teraz w szesnastkę Korony zagrał Bąk, jednak adresat jego podania był na spalonym.

• Rafał Murawski oddał strzał sprzed szesnastki, ale został zablokowany i wywalczył tylko corner

• A teraz mieliśmy faul Chiżniczenki w środkowej strefie boiska

• A teraz w pole karne gości zagrywał Chiżniczenko, ale zrobił to niedokładnie

• Murayama znalazł się teraz z piłką w polu karnym rywala, jednak oddał kiepski strzał na bramkę Małkowskiego

• Mogło być groźnie pod bramką gospodarzy, jednak podanie do wychodzącego na czystą pozycję Robaka było zbyt mocne

• Kolejno Marković i Petrov decydowali się na uderzenia sprzed pola karnego, obaj jednak się mylili.

• Mieliśmy spore zamieszanie pod bramką gości po dośrodkowaniu Janoty, jednak obrońcom udało się wyjaśnić sytuację

• Faulowany teraz był Golański

• Murayama dośrodkowywał na początek z prawej strony, ale zrobił to niedokładnie

• Sędzia Jakubik daje znak, goście zaczynają ten mecz!

• Piłkarze obu drużyn są już na boisku, czekamy na wielkie emocje!

• Tuż przed pierwszym gwizdkiem będziemy jeszcze mieli minutę ciszy poświęconą prawdopodobnie zmarłej mamie Marcina Robaka.

• Pogoń jest już niemal pewna gry w grupie mistrzowskiej, Korona do ósmego miejsca traci pięć oczek. Zobaczymy, czy kielczanie będą w stanie zbliżyć się do tej górnej połówki tabeli.

• Hernani, Jakub Bąk i Marcin Robak to piłkarze z pierwszego składu Pogoni mający za sobą występy w Koronie. Czy któryś z nich ukłuje dziś swój były klub? Bąk w poprzednim meczu tych ekip strzelił dla szczecińskiej drużyny dwa gole.

• Jako, że do pierwszego gwizdka mamy jeszcze troszkę czasu, zachęcam do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu, którą możecie znaleźć tutaj.

• Gdy jedni i drudzy starli się ze sobą poprzednim razem po sporych emocjach 3:2 wygrali szczecinianie. Warto wspomnieć, iż wszystkie bramki padły podczas drugiej połowy spotkania.

• Ławka rezerwowych Korony: Małecki, Gołębiewski, Beisebekov, Stano, Cebula, Korzym, Przybyła

• Ławka rezerwowych Pogoni: Kudła, Golla, Kun, Kozłowski, Ława, Lisowski, Popara

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu drużyn. Zachęcam do zapoznania się z nimi, a już za chwilę dołączę do nich ławki rezerwowych.

• Witamy z Kolporter Areny! Już za niecałe pół godziny rozpocznie się tutaj spotkanie pomiędzy Koroną Kielce, a Pogonią Szczecin. Na relację live z tego wydarzenia zapraszam serdecznie, Damian Wiśniewski.