• Koniec spotkania, Zawiszy należał się chyba triumf, ale świetnie w bramce spisywał się dzisiaj Małkowski. Z mojej strony to już wszystko, zapraszam na kolejne relacje live w naszym serwisie! Za uwagę dziękuję, Damian Wiśniewski.

• Gooooooooool! Ziajka sprzed szesnastki!

• Gołębiewski za Janotę

• Ziajka przymierzył sprzed szesnastki, niecelnie

• Schodzi Luis Carlos, w jego miejsce Wójcicki

• Pilipczuk ostro zaatakował rywala, ale czy na czerwoną kartkę? Musiałbym zobaczyć powtórkę...

• Naciska Zawisza, a zmianę robi Pacheta. Marković za Kiełba

• Małkowski! Kapitalna interwencja po strzale Gevorgyana!

• Dudek! Świetny strzał z dystansu w wykonaniu tego piłkarze, ale nieznacznie niecelny

• Ziajka próbował dośrodkować z lewej strony, ale piłkę odbił Jovanović

• To powinien być gol! Po dośrodkowaniu z prawej strony świetną okazję miał Drygas, ale obronił jego strzał Małkowski!

• Kontry próbowali teraz goście, ale szybko przerwali ją gospodarze

• Strzał na bramkę Małkowskiego, jednak ten spokojnie łapie piłkę

• I pierwsza zmiana w meczu. Pereira schodzi, wchodzi Strąk

• Sędzia gwiżdże, Zawisza wznawia grę

• I Vasconcelosowi. Na razie to tyle, spotkamy się za około kwadrans.

• Po tym ostatnim gwizdku mieliśmy jeszcze jakieś przepychanki w polu karnym Małkowskiego. Sędzia pokazał żółtą kartę Malarczykowi...

• Słabo rozegrany ten rzut rożny i sędzia kończy tę połowę. Jak na razie Korona chyba zasłużenie prowadzi 1:0.

• Faulowany teraz Masłowski na połowie gospodarzy

• Dwie minuty doliczył sędzia do pierwszej połowy

• Na szczęście Małkowski jest już gotowy do gry

• Wygląda na to, że bramkarz Korony ucierpiał w tej akcji

• Małkowski! Ależ on teraz wybronił strzał Drygasa!

• Faulowany na połowie gospodarzy był teraz Ziajka

• Mieli rzut rożny żółto-czerwoni, ale oddali po nim niecelny strzał

• Lewczuk o mało nie pokonał własnego bramkarza!

• Zaatakowała Korona prawą stroną, ale wywalczyła tylko aut

• Korona Kielce - Zawisza BydgoszczKorona Kielce - Zawisza Bydgoszcz

• Teraz mieliśmy strzał po rzucie rożnym, ale złapał piłkę Kaczmarek

• Świetną akcję przeprowadziła teraz Korona, ale strzał Golańskiego został zablokowany

• Gevorgyan oddał strzał sprzed pola karnego, ale za słaby by pokonać bramkarza.

• Świetnie teraz akcję gości przerwał Dejmek

• Luis Carols dośrodkował z lewej strony, ale za bardzo przeciągnął tę wrzutkę. Piłka dla Korony

• Mogło być groźnie! Najpierw z piłką po dośrodkowaniu minął się Korzym, a potem po jego zgraniu w futbolówkę nie trafił Kiełb!

• Teraz z kolei dobra akcja Korony. Pilipczuk dośrodkował z lewej strony, ale w szesnastce pomylił się Korzym

• To mógł być gol! Dwa razy Małkowski świetnie wybronił strzał Vasco!

• Zawisza ma przewagę, co z tego wyniknie?

• Teraz aut dla gości, na połowie Korony

• Dośrodkowanie w pole karne, tam ogromne zamieszanie, piłka trafia do Dejmka, a ten pakuje ją do bramki!

• Goooooooooool! 1:0 dla gospodarzy, Dejmek!

• Dobre zagranie Sobolewskiego do Korzyma, jednak ten drugi był na spalonym

• Vasco upadł w polu karnym gospodarzy, ale sędzia ani myślał o podyktowaniu jedenastki

• Teraz Dejmek doszedł do strzał po dośrodkowaniu Janoty, ale nie trafił nawet w światło bramki

• Masłowski zaatakował prawą stroną, ale zepsuł dośrodkowanie

• Golański dośrodkowywał z prawej strony, ale wprost w ręce Kaczmarka

• Luis Carlos uderzył sprzed szesnastki, ale złapał piłkę bramkarz.

• Było małe zamieszanie pod bramką Kaczmarka, ale wybili piłkę obrońcy

• Teraz mieliśmy rzut rożny dla gości, ale pewnie piłkę chwycił Małkowski

• Pilipczuk zaatakował lewą stroną, dośrodkował, ale wprost w ręce bramkarza.

• Szybko pierwszy strzał oddała Korona, ale Korzym został zablokowany.

• Sędzia Gil daje znak, mecz zaczynają gospodarze!

• Zawodnicy obu drużyn już wychodzą na boisko, czekamy na emocjonujące widowisko!

• Sporo zamieszania było wokół arbitra tego spotkania, Pawła Gila. W skrócie - Zawisza złożył wniosek o oddelegowanie na to spotkanie innego sędziego. Prośba z Bydgoszczy nie została jednak wysłuchana - arbiter z Lublina poprowadzi ten mecz.

• Do pierwszego gwizdka został już tylko kwadrans! Na jaki wynik stawiacie?

• Będzie to dopiero drugi mecz tych dwóch drużyn w historii. Pierwszy odbył się oczywiście w rundzie jesiennej tego sezony. Wtedy w Bydgoszczy po golu Kamila Sylwestrzaka 1:0 zwyciężyli goście.

• To spotkanie dla kielczan to swoisty mecz o sześć punktów. Korona jest na dziewiątym miejscu w tabeli ligowej i do ósmego Zawiszy traci cztery punkty. W razie wygranej, podopieczni Jose Rojo Martina zbliżą się na zaledwie jedno oczko do grupy mistrzowskiej.

• W poprzedniej kolejce oba zespoły zdobyły po trzy punkty. Korona ograła u siebie Lechię Gdańsk 1:0, natomiast Zawisza (również na własnym boisku) pokonał 3:1 Górnika Zabrze.

• Jako, że do pierwszego gwizdka zostało jeszcze troszkę czasu, zachęcam do zapoznania się z zapowiedzią tego spotkania, którą przygotował dla Was Marek Stefańczyk. Można ją znaleźć w tym miejscu.Od razu odpowiadam na pytanie zawarte w tytule - pan Paweł Gil jest dziś w Kielcach i posędziuje w tym spotkaniu.

• Ławka rezerwowych Korony: Małecki, Gołębiewski, Stano, Cebula, Trytko, Marković, Chiżniczenko

• Ławka rezerwowych Zawiszy: Witan, Gomes, Soares, Petasz, Strąk, Wójcicki, Wojciechowski

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów. Zachęcam do zapoznania się z nimi, a już za chwilkę podamy Wam ławki rezerwowych.

• Witamy z Kolporter Areny! Już tylko nieco ponad pół godziny zostało do rozpoczęcia spotkania pomiędzy drużyną kieleckiej Korony, a Zawiszą Bydgoszcz. Na relację live z tego wydarzenia zapraszam gorąco, Damian Wiśniewski.