1

• Koniec meczu! Legia wygrywa z Piastem 4:1 i wraca na fotel lidera w T-Mobile Esktraklasie

• Żyro wpadł w pole karne, chciał wycofać do Brzyskiego, ale jego podanie zostało zablokowane

• Trela wyszedł z bramki poza pole karne i skutecznie uprzedził Dwaliszwilego

• Kolejny rzut rożny dla Piasta nie kończy się nawet strzałem. Chociażby niecelnym...

• Pięć minut, trzy gole. Legia pozbawiła w bardzo krótkim czasie gliwiczan marzeń o wywiezieniu z Warszawy jakichkolwiek punktów

• Przyspieszyli gospodarze rozegranie piłki w środku boiska, zagrali na lewą stronę do Żyry, który dośrodkował idealnie na głowę Rzeźniczaka i ten podwyższył prowadzenie

• Gooool! Jakub Rzeźniczak na 4:1

• Dośrodkowanie z prawej strony Furmana, Dwaliszwili wyskoczył wysoko i strzałem głową pokonał po raz drugi dzisiaj Trelę

• Władimer Dwaliszwili i goool! 3:1!

• Złe dośrodkowanie Izvolta z rzutu rożnego. Piłka zatrzymała się na pierwszym zawodniku Legii, którym był Żyro

• T-Mobile Ekstraklasa: Legia Warszawa - Piast Gliwice

• Vrdoljak zamarkował strzał, ale podał w pole karne do Dwaliszwilego, o którym zapomnieli gliwiczanie. Gruzin trafił tylko w słupek, a piłka spadła pod nogi Pinto, który wykończył wszystko uderzeniem do pustej bramki

• Goool! 2:1 dla Legii po golu Helio Pinto!

• Krzysztof Król - za faul na Ojamie

• Najpierw z piłką minął się Rabiola, potem jeszcze lekko dobijał Cicman, ale odbił piłkę Skaba, w końcu wszystko zakończył uderzeniem z kilku metrów Hanzel i nie dał szans bramkarzowi Legii

• Gooool! 1:1! Łukasz Hanzel!

• Legia zaczęła drugą połowę od rzutu rożnego, ale gospodarze nie zagrozili bramce Piasta

• Czas na drugą połowę meczu! Czy Legia utrzyma prowadzenie? A może gliwiczanie sprawią niespodziankę i urwą punkty gospodarzom?

• Koniec pierwszej połowy! Legia - Piast 1:0!

• Centra Rzeźniczaka, czekał na piłkę Pinto, ale uprzedził go skutecznie Matras

• Zakręcił z lewej strony obrońcami Piata Ojamaa, dograł do Wawrzyniaka, który spod linii końcowej dośrodkował na długi słupek, gdzie akcję zamknął Dwaliszwili i głową skierował piłkę do bramki, obok Treli

• Gooooool! Legia prowadzi 1:0 po golu Dwaliszwilego!

• Krótko rozegrany rzut rożny przez gospodarzy, którzy przekombinowali i Pinto stracił piłkę

• Brzyski w odpowiedzi świetnie wycofał piłkę na 14. metr do Furmana, ten uderzył celnie, ale świetnie odbił jego strzał Trela. Po chwili mocno, ale obok słupka uderzał jeszcze Pinto

• Dobre dośrodkowanie Zbozienia z prawej strony, ale żadne z jego kolegów nie wykorzystał jego podania

• Pinto zepsuł kontratak Legii, chciał dograć do Ojaamy, a trafił w przeciwnika

• Dwaliszwili po rzucie rożnym w trudnej sytuacji strzelał niecelnie głową

• Dwaliszwili powstrzymany przez Horvatha w polu karnym. Obrońca Piasta nie dał obrócić się Gruzinowi w stronę bramki

• Brzyski trafił w świetnej sytuacji w słupek! Skrzydłowi Legii skorzystał na przepuszczeni piłki przez Dwaliszwilego, wpadł w pole karne, ale zabrakło mu precyzji. Jego uderzenie dobijał jeszcze Pinto, ale strzelił nad poprzeczką