• Fatalna końcówka w wykonaniu Piasta a Ruch już kontroluje mecz.

• Cicman do Rabioli a ten kolejny raz....przestrzela

• Pytanie czemu Brosz nie wpuścił na boisko Kędziorę?

• Zganiacz zmienia słabego i bezproduktywnego dziś Martineza

• Zganiacz pojawi się za chwilę na boisku

• G o o o o o l l l ! ! ! ! ! Kapitalna akcja gości i Surma pakuje piłkę do pustej bramki. Co w tej akcji robił Klepczyński i Polak? Przyglądali się jak Smektała im odjeżdża.

• Dwadzieścia minut do końca meczu. Czy coś się jeszcze zmieni?

• Jankowski zmienia Kwiatkowskiego

• Wilczek zmienia Hanzela - kolejna niezrozumiała decyzja Brosza

• Hanzel wpada w pole karne po dograniu Klepczyńskiego ale strzela wysoko nad bramką

• Martinez łapie żółtą kartkę za brzydki faul i nie zagra w Warszawie. Może to i dobrze dla zawodników Piasta....

• Dośrodkowanie Podgórskiego Malinowski wybija poza końcową linię

• Cicman zmienia Dytko. Dziwna zmiana szkoleniowca. Bardziej do zmiany nadawał się Martinez.

• Witani gwizdani wracają goście

• Piast już na boisku. Czekamy na rywali oraz arbitrów.

• Kibice na meczu Piast Gliwice - Ruch ChorzówKibice na meczu Piast Gliwice - Ruch Chorzów

• Daniel Stefański kończy pierwszą połowę meczu. Ruch w tej części gry zaprezentował dojrzalszą i głównie skuteczniejszą piłkę. A Piast - musi poprawić skuteczność. Wracamy po przerwie.

• 2 minuty doliczył sędzia

• Piast w końcówce pierwszej połowy zaatakował ale dalej brakuje strzałów.

• Klepczyński wygrał pojedynek biegowy ze Smektałą. Gdyby tego nie zrobił byłoby groźnie pod bramkaTreli.

• 5 minut do końca pierwszej połowy. Wydaje się, że Piast w dalszym ciągu się nie obudził. A ruch po zdobyciu bramki gra mądrze

• Piast Gliwice - Ruch ChorzówPiast Gliwice - Ruch Chorzów

• Carles Martinez został ostro potraktowany przez rywala i potrzebna będzie pomoc lekarzy

• Smektała zmienia kontuzjowanego Kamila Włodykę

• Włodyka poza linią końcową opatrywany przez lekarzy

• Do kogo przed momentem w dogodnej sytuacji podawał Rabiola wie tylko on sam.

• Po dośrodkowaniu Zbozienia Rabiola uderza szczupakiem wprost w ręce Buchalika

• Uderzenie Babiarza po nodze jednego z obrońców wychodzi poza końcową linię

• Dośrodkowanie Podgórskiego jednak wybijają obrońcy Ruchu

• Babiarz fauluje Podgórskiego i będzie rzut wolny

• Piast rozpoczyna kolejną akcję ofensywną. Ale po raz kolejny brakuje dokładności.

• W tym fragmencie meczu zdecydowanie lepiej prezentują się goście. Niebiesko-czerwonym brakuje dokładności

• Kolejne nieprzemyślane zagranie pomocników Piasta kończy się stratą piłki przez gospodarzy

• Zbozień ostro potraktował Janoszkę. Będzie wrzutka w pole karne Piasta

• Malinowski dobrze uprzedził Rubena Jurado tuż przed własną bramką

• Kibice Piasta na meczu z Ruchem

• Po wrzutce Podgórskiego Horvath źle trafia w piłkę

• Będzie korner dla Piasta po akcji Dytki.

• I znów pozycja spalona Rabioli. Portugalczyk kolejny już raz w tym meczu nie może wyczuć intencji kolegów z zespołu.

• Mądrze po strzeleniu bramki gra Ruch. Zawodnicy z Chorzowa nie pozwalają gospodarzom podejść blisko swojej bramki. Piast natomiast nie ma na razie pomysłu na prowadzenie gry.

• Dośrodkowanie Podgórskiego wychodzi poza końcową linię

• Znów będzie groźnie bo będzie drugi korner dla Ruchu

• Piast na połowie Ruchu ale niewiele z tego wynika.

• Długa piłka do Rubena Jurado od Dytki. Hiszpan jednak na pozycji spalonej

• Martinez w środku pola zaczepił Surmę.

• Jakże teraz sprawdziło się stare piłkarskie porzekadło. Rabiola chwilę wcześniej nie wykorzystał kapitalnej sytuacji a po chwili Janoszka pokonał Trelę.

• G o o o o o o o o o l l l l l l l l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! Łukasz Janoszka uprzedził Rabiolę i glową pokonał Dariusza Trelę!!!

• Ależ znakomita szansa Rabioli!! Portugalczyk kapitalnie wyszedł do podania od Adriana Klepczyńskiego ale w sytuacji sam na sam z Buchalikiem trafił w boczną siatkę!

• Pierwsza akcja Piasta. Ruben jednak dośrodkowuje niedokładnie i od bramki zacznie Buchalik

• Daniel Stefański rozpoczął mecz!!

• Spotkanie rozpoczną goście

• Martinez i Polak w zespole Piasta są zagrożeni w tym mecz co oznacza, że jeżeli w tym spotkaniu zobaczą żółtą kartkę to nie zagrają w Warszawie z Legią

• Imponować może ilość kibiców Ruchu na trybunach w Gliwicach

• Niestety trybuny w dalszym ciągu świecą pustkami a do rozpoczęcia meczu zaledwie kilka minut.

• Kibice Ruchu na stadionie w Gliwicach: Kibice Ruchu na stadionie w Gliwicach

• Dwadzieścia minut do początku spotkania. Stadion jak do tej pory świeci pustkami.

• Jak się okazuje Mateusz Matras jest chory i w ostatniej chwili wypadł z podstawowej "11".

• Rezerwowi Ruchu: Krzysztof Kamiński, Maciej Jankowski, Adrian Mrowiec, Jakub Smektała, Marek Zieńczuk, Martin Konczkowski, Łukasz Tymiński

• Rezerwowi Piasta: Jakub Szumski, Łukasz Krzycki, Pavol Cicman, Mariusz Zganiacz, Matej Izvolt, Kamil Wilczek, Wojciech Kędziora

• No i trener Brosz zaskoczył kolejny raz. W meczowej "18" nie ma Mateusza Matrasa - w jego miejsce wskoczył Łukasz Hanzel

• Czy dziś po ponad półrocznej przerwie wróci do składu i na boisko Wojciech Kędziora? Przekonamy się już niedługo. Sam zawodnik przed meczem mówił, że jest gotowy i wszystko zależy tylko od trenera.

• Do rozpoczęcia minut pozostało 60 minut. Emocja coraz większe.

• Niebiescy w ostatnich meczach borykali się z koszmarną plagą kontuzji. W pewnym momencie nowy trener zmuszony był powołać na ławkę rezerwowych nastoletnich zawodników z drugiej drużyny. Przed spotkaniem z Piastem jednak sytuacja jest już lepsza.

• Tutaj dywagowaliśmy w jakim składzie zagrają niebiesko-czerwoni. Dziś już wiemy, że nie zagra Krzysztof Król a więc prawdopodobnie na lewej stronie zobaczymy Adriana Klepczyńskiego

• Na 75 minut przed początkiem meczu zapraszam do przeczytania zapowiedzi tego spotkania.