Piast Gliwice

1

Śląsk Wrocław

1

• Piast remisuje ze Śląskiem 1:1. Za wspólne 90 minut dziękuje Szura Bartłomiej.

• Dytko za Podgóskiego

• Marco Paixao uderza z 16 metrów ale kapitalnie broni Trela

• 4 minuty dolicza sędzia

• Klepczyński prawą stroną się przedarł - dośrodkowanie jednak wprost w ręce Gikiewicza

• Będzie remis?

• Więzik za Spahica

• Jurado z pierwszej piłki z 16 metrów obok słupka

• Ładne pierwsze zagranie na prawą stronę Johna do Podgórskiego. Kapitan Piasta jednak źle przyjął piłkę

• No i mamy debiut. Wilczka zmienia John

• Ostatnie 10 minut spotkania przed nami. Kibice mobilizują się aby na ostatnie minuty jeszcze mocniej zorganizować doping. Czy piłkarze także jeszcze powalczą?

• Po strzeleniu bramki goście zaczynają uzyskiwać lekką przewagę.

• Zapowiada się ciekawa końcówka. Czy któraś z drużyn zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę

• G o o o o o l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! Paixao z bliska wpycha piłkę do bramki Treli!

• Dużo fauli w środku boiska, dużo przerywania gry

• Kolejny, w krótkim odstępie czasu aut dla Piasta. Po chwili Matras pada w polu karnym ale sędzia znów nie reaguje.

• Poobijany dziś Jurado kolejny raz leży na boisku

• Hołota na boisku w miejsce Kaźmierczaka

• Cicman zmienia Szeligę

• za symulkę

• Dośrodkowanie Dudu łapie pewnie Trela

• Znów kapitalnie broni Gikiewicz po strzale Jurado!!

• Sędzia uspokaja zawodników obu zespołów bo na boisku się zaogniło

• Marco Paixao uderza na bramkę Treli ale bramkarz Piasta spokojnie broni ten strzał

• Marco Paixao po raz pierwszy w tej połowie znalazł się w dogodnej sytuacji pod bramką Treli ale został zablokowany

• Klepczyński na pozycji spalonej

• Ostrowski zmienia Tadeusza Sochę

• Kapitalnie uderzenie Wilczka broni Gikiewicz!!

• Będzie zmiana w zespole Śląska. Na boisku ma się pojawić Ostrowski

• Piast zdecydowanie lepiej rozpoczął drugą połowę. Bramka widać zmobilizowała ten zespół do lepszej gry. Śląsk nie ma już tak dużej przewagi jak na początku meczu

• Jurado leży na boisku zwijając się z bólu. Sędzia nie widział faulu choć powtórki udowadniają co innego

• Chwila spokojnej gry na boisku przy Okrzei

• Mariusz Pawelec za faul taktyczny na Wilczku

• Podgórski ładnie wszedł w pole karne i zagrał do Wilczka, który źle trafił w piłkę i obrońcy wybili mu piłkę spod nóg

• Dalibor Stevanović trafia w poprzeczkę bramki Piasta z narożnika pola karnego!!

• Dobry początek Piasta. Jurado zagrywa do Wilczka, którego uderzenie broni Gikiewicz

• Piast rozpoczyna drugą połowę spotkania

• Gospodarze wracają na boisko. Za moment rozpoczniemy drugie 45 minut

• Arbiter kończy pierwszą połowę meczu. W tej części bardzo spełniło się powiedzenie, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. Co będzie w drugiej połowie? Zapraszam za kwadrans

• Minutę doliczył sędzia

• Jurado z Wilczkiem zaczynają się coraz lepiej na boisku rozumieć. Kilka akcji tej dwójki mogło się podobać

• Bardzo nerwowa końcówka pierwszej połowy na boisku w Gliwicach

• Stanislav Levy wyrzucony za zbyt ekspresywne reagowanie na decyzje sędziego na trybuny!

• Król za faul

• Mamy moment przewagi gospodarzy. Piast uwierzył w swoje siły po strzeleniu gola

• Z przebiegu spotkania to Śląsk powinien prowadzić dwoma lub trzema bramkami a w spotkaniu prowadzi Piast. Piłka nożna jest piękna!

• G o o o o o o o o l l l l l l l l l l l! ! ! ! ! Jakże piłka nożna jest nieobliczalna!!! Świetnie przepchnął Pawelca Kamil Wilczek i lewą nogą z 16. metrów strzelił do bramki Gikiewicza!!!!!

• Jurado podaje na wolne pole do Podgórskiego ale arbiter słusznie podniósł chorągiewkę

• Swobodnie, pięknie uderzył Mila z 16 metrów i kapitalnie Trela na rzut rożny!!

• Przewaga wrocławian nie zmalała nawet na moment. Wydaje się, że jedyną szansą dla Piasta dziś na punkty jest utrzymanie wyniku 0:0.

• Grodzicki nadepnął Jurado i Hiszpan zwija się z bólu. Frankowski w tej sytuacji nie widział faulu

• Dariusz Trela wygrywa sytuację sam na sam z Plaku!

• Marco Paixao zabrakło centymetrów do pokonania Treli po kapitalnej wrzutce Mili

• Dobrze zaczął to spotkanie Bartosz Szeliga.Młody zawodnik wypożyczony z Sandecji Nowy Sącz nie ma żadnego respektu dla utytułowanych rywali.

• Dudu dośrodkowuje z prawej strony ale kolejny raz dobrze w polu karnym uprzedza Polak napastników Śląska

• Ładna kontra gospodarzy po źle wykonanym rzucie wolnym przez Milę. Szeliga przebiegł pół boiska i uderzył na bramkę Gikiewicza, który spokojnie złapał piłkę. Po chwili znów szansę miał młody zawodnik Piasta ale tym razem źle trafił w piłkę

• Kwadrans spotkania za nami i zdecydowanie lepsze wrażenie sprawiają goście. W zespole Piasta dalej widać brak siły ataku

• Sabino Plako doskonale zablokowany przez Krzysztofa Króla gdy wchodził już w pole karne Piasta

• Martinez z Wilczkiem próbowali skonstruować ładną akcję ofensywną ale sędzia orzekł, że napastnik Piasta faulował blokującego go Grodzickiego

• Polak w środku boiska zahaczył Milę i sędzia prawidłowo odgwizdał faul zawodnika Piasta

• Kapitalnie na 10 metrze zablokował Milę Król!! To byłaby pewna bramka dla gości!

• Brzydko sfaulował Podgórskiego Tadeusz Socha i zasłużenie zobaczył żółta kartkę

• Wilczek usiłuje zagrać w pole karne do kapitana Piasta ale piłkę łapie Gikiewicz

• Marco Paixao uprzedzony na 16 metrze przez Dariusza Trelę. To mogła być doskonała okazja dla gości

• Marco Paixao jest bardzo dokładnie pilnowany przez dwójkę środkowych obrońców Polaka i Horvatha

• Aktywnie poczynają sobie gospodarze w środku boiska nie pozwalając jak na razie na wiele gościom.

• Pierwsza ładna akcja prawą stroną gospodarzy. Wilczek dośrodkował w pole karne do Jurado jednak szybszy okazał się Pawelec.

• Goście zaczynają spotkanie!!

• Bartosz Frankowski wyprowadza oba zespoły na boisko

• POLUB NAS NA FACEBOOKU

Piast Gliwice Ekstraklasa.net

• Jest szansa, że zadebiutuje dziś Collins John, który jest na ławce rezerwowoych

• Jak widać znów trener Brosz namieszał w podstawowym składzie. W pierwszej "11" wychodzi dziś Szeliga i po przerwie Klepczyński a nawet na ławce brakuje Izvolta

• Ławka rezerwowych Śląska: Marian Kelemen, Oded Gavish, Tomasz Hołota, Krzysztof Ostrowski, Jakub Więzik, Marcin Przybylski, Mateusz Centarski

• Ławka rezerwowych Piasta: Jakub Szumski, Damian Zbozień, Pavol Cicman, Łukasz Hanzel, Patrick Dytko, Collins John, Radosław Murawski

• W Śląsku z pewnością nie zagra Waldemar Soboty, który już jest w Belgii. W barwach Piasta być może zadebiutuje Collins John.

• Przed nami pierwsze niedzielne spotkanie w ramach 6. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Trzeci w ubiegłym sezonie Śląsk zagra na boisku czwartego Piasta. Ostatnie spotkanie między tymi drużynami było bardzo emocjonujące i zakończyło się wygraną niebiesko-czerwonych 3:2. Jak będzie dziś?