Piast Gliwice

3

Widzew Łódź

0

• Koniec. Widzew zasłużenie przegrywa w Gliwicach 0:3. Ten wynik to najniższy wymiar kary dla zawodników z Łodzi.

• Povilas Leimonas za brzydki faul na Jurado

• 5 minut jeszcze potrwa to spotkanie

• Dytko zmienia Podgóskiego

• Piast w doskonałych nastrojach przystąpi do poniedziałkowego spotkania z Lechem.

• Rabiola przygotowany do zmiany

• Piast bawi się piłką na swojej połowie. Ten mecz dla jednych i drugich mógłby się już skończyć.

• Eduards Visniakovs strzela za lekko i Trela spokojnie łapie piłkę

• Wilczek wychodzi sam na sam z bramkarzem ale w ostatniej chwili zostaje zablokowany

• Izvolt dośrodkował z prawej strony. W polu karnym był Ruben i Wilczek ale lepszy był Krakowiak

• Dziwna decyzja sędziego Rynkiewicza, który najpierw pokazał aut dla Widzewa by po chwili zmienić decyzję na rzut wolny

• Po 65 minutach z całą pewnością można powiedzieć, że Widzew to najsłabsza drużyna jaka gościła w tym sezonie w Gliwicach

• Mimo, że lato już za nami to kibice obu drużyn bez koszulek prowadzą jak do tej pory kapitalny doping.

• Piast dominuje. Goście schowani na swojej połowie czekają na kolejne ataki Piasta. Pół godziny do końca meczu

• G o o o o o o l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! !Csaba Horvath strzela kapitalnie głową do bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego!!!Piast - Widzew 3:0 !!

• Uderzenie Podgórskiego wychodzi na rzut rożny

• Batrović robi miejsce Krakowiakowi

• Maciej Mielcarz otrzymuje czerwoną kartkę za faul poza polem karnym na Wilczku.

• W dzisiejszym meczu trzeba pochwalić WRESZCIE dobrą grę kapitana gospodarzy. Tomasz Podgórski prezentuje się dziś doskonale

• Ruben Jurado nie doszedł do piłki zagranej przez Matrasa. Od autu Widzew.

• Polak wraca na środek obrony

• Zderzenie głowami na środku boiska. Jan Polak opuszcza boisko z obandażowaną głową. Czy wróci?

• Druga zmiana w zespole gości

• Druga połowa rozpoczęta!!

• Widzew już na boisku. Czekamy na Piasta

• Arbiter zakończył pierwszą połowę meczu. Zapraszam po przerwie.

• Minutę dolicza sędzia

• Jan Polak ukarany kartką

• Piast kontroluje całkowicie wydarzenia na boisku. Natomiast kapitalnie prezentują się w Gliwicach kibice gości, którzy w całości wypełnili sektor i jak do tej pory sportowo dopingują Widzew.

• Korner dla gości jednak nie zakończony zagrożeniem bramki Treli.

• Bardzo nieudane zagranie z rzutu wolnego Bartovica

• Wynik 0:2 to najmniejsza kara jaka mogła spotkać gości po pierwszych 30 minutach meczu. Goście prezentują się bardzo słabo.

• G o o o o o o o o l l l l l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! Kapitalne zagranie Wilczka do Jurado i w Gliwicach gospodarze prowadzą już 2:0 !!!

• Podgórski z 25. metrów z rzutu wolnego obok prawego słupka

• Szybka odpowiedź Widzewa i piłka ląduje w bramce Treli ale arbiter słusznie odgwizduje pozycję spaloną

• G o o o o o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! ! Wreszcie kapitalne dośrodkowanie z rzutu wolnego Podgórskiego na bramkę zamienia Csaba Horvath!!!!

• Perez dostaje kartkę za brzydki faul na Rubenie

• Podgórski mając tylko bramkarza przed sobą...trafia wprost w golkipera!!!!

• Po pierwszym kwadransie meczu widzimy zdecydowaną przewagę gospodarzy. Widzew miał zaledwie jedną sytuację na strzelenie gola,

• Chwilowy przestój na boisku przy Okrzei. Gra głównie w środku boiska

• Znów strzał głową zawodnika Piasta broni Mielcarz

• Znów Wilczek uderza na bramkę Widzewa i znów broni bramkarz gości

• Świetna odpowiedź Piasta - strzał Wilczka z 7 metrów kapitalnie broni Mielcarz

• Eduards Visnakovs w sytuacji sam na sam trafia w Trelę!!! Kapitalnie bramkarz Piasta

• Ładna akcja prawą stroną Izvolta. Dośrodkowanie jednak pada łupem bramkarza.

• Kolejny faul w środku pola i kolejny wolny dla gości

• Kolejna ładna piłka od Rubena - tym razem jednak Izvolt nie doszedł do piłki

• Ruben w dogodnej sytuacji zahaczył jednego z rywali i arbiter musiał użyć gwizdka

• Od początku meczu gospodarze w natarciu.

• Zaczynają gospodarze!!

• Losowanie, przywitanie i zaczynamy!!!

• Witamy na boisku oba zespoły. Wzmaga się doping

• Rozgrzewka trwa w najlepsze. Do rozpoczęcia meczu jeszcze kwadrans

• Sektor kibiców gości powoli się zapełnia.

• Frekwencja dziś nie wydaje się, że będzie duża. Słabe wyniki oraz pora rozgrywania meczu to z pewnością główne przyczyny.

• Nastroje w obu zespołach nie są najlepsze. Oba zespoły nie wygrały od dłuższego czasu. Czy dziś ktoś się przełamie?

• Rezerwa gospodarzy: Szumski, Krzycki, Szeliga, Dytko, Hanzel, Rabiola, Cicman

• Rezerwa gości: Krakowiak, Alex Bruno, Kowalski, Bartkowski, Melunović, Nowak, Rybicki