• Strzał z rzutu karnego był pierwszym celnym uderzeniem bielszczan w tym meczu. Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego po wyrównującym golu mają więcej ochoty do gry

• Pilarz interweniował poza polem karnym, wybił piłkę w trybuny

• Zamieszanie pod bramką Cracovii. Blisko rehabilitacji był Nykiel, ale źle uderzył, został zablokowany, na koniec wybił piłkę Sokołowski

• Gooool! 1:1! Marek Sokołowski uderzył w środek bramki i Pilarz miał już piłkę ręce, był blisko skutecznej interwencji bramkarz Pasów

• Rzut karny dla Podbeskidzia! Krzysztof Nykiel zagrał piłkę ręką po tym jak futbolówka odbiła mu się od nogi!

• Znowu Iwański, znowu dośrodkowanie, tym razem z rzutu rożnego. Dobrze głową wybijał piłkę Danielewicz

• Dośrodkowanie Iwańskiego w pole karne, gdzie walczył o piłkę Sokołowski, ale tylko się przewrócił i tyle. Na koniec miał pretensje do sędziego, że faulował go Marciniak. Ale o faulu nie było mowy

• Iwański szukał prostopadłym podaniem Malinowskiego, który wbiegał w pole karne, ale podał za mocno

• Był blisko przejęcia piłki Chrapek tuż przed polem karnym Cracovii, ale wyszli z opresji krakowianie

• Sokołowski dośrodkował w pole karne, ale za mocno, przerzucił wszystkich i gospodarze zmarnowali kolejną akcję

• Dariusz Łatka - za faul na Danielewiczu

• Najpierw dobra interwencja Pietrasiaka, a po chwili również Górkiewicza, który zatrzymał Stebleckiego. Obrońcy Podbeskidzia powstrzymali akcję Pasów. Mogło być groźnie

• Strzelał Chrapek, ale został zablokowany przez Dąbrowskiego na 16. metrze. Gospodarze wciąż bez celnego strzału

• Na początku drugiej połowy ten sam obrazek: goście grają piłką, a gospodarze bezradnie biegają

• Steblecki oszukał łatwo Górkiewicza, który źle obliczył lot piłki. Futbolówka przeleciała nad jego głową. Tyle że podanie Stebleckiego do przodu bardzo złe, prosto do Zajaca

• Steblecki w polu karnym wycofał piłkę do Papadopoulosa, który strzałem w długi przelobował Zajaca. Chyba miał Grek sporo szczęścia przy tym strzale

• Gooool! Giannis Papadopoulos strzela bramkę dla Cracovii!

• Sloboda i Danielewicz ucierpieli po interwencji gracz Podbeskidzia. Ale obaj już się pozbierali i mogą grać dalej

• Żytko dołącza do grona za mocno podających. Zagrał do przodu, ale Papadopoulos mógł tylko patrzeć jak piłka ucieka za linię końcową

• Iwański w odpowiedzi zagrał tako samo, tyle że z rzutu wolnego. Dośrodkował tak, że nikt nie miał szans na opanowanie piłki

• Boljević z rzutu rożnego bardzo mocno, przelobował wszystkich w polu karnym

• Pietruszka upadł efektownie, głośno krzycząc przed polem karnym Cracovii, ale sędzia nie dał się nabrać. To obrońca Podbeskidzia faulował

• Łatka wślizgiem w środku pola powalczył o piłkę, na tyle skutecznie, że wybił ją daleko do przodu na aut, grę wznowili krakowianie i za chwilę oddali gospodarzom piłkę po fatalnym długim podaniu do przodu

• Iwański do Malinowskiego: prostopadłe podanie, ale dobrze w obronie zachował się Żytko, który zablokował skrzydłowego Podbeskidzia. Dzięki temu spokojnie wyszedł z bramki Pilarz, który złapał piłkę

• Danielewicz już składał się do mocnego uderzenia w polu karnym, ale bardzo dobrze przeszkadzał mu Łatka i pomocnik Cracovii konkretnie skiksował

• Póki co piłkarze oddali jeden celny strzał na bramkę. Tylko jeden,a może aż, bo patrząc na grę obu drużyn, to każdy strzał w bramkę jest cenny

• Strzelał z dystansu Dąbrowski, nie wiadomo gdzie celował, bo raczej nie w bramkę, piłka przeleciała kilka metrów obok słupka bielskiej bramki

• Stąporski... pośliznął się i jeszcze jedna akcja Podbeskidzia została zmarnowana

• Kolejna strata Danielewicza w ofensywie, ale bez konsekwencji dla Cracovii, bo dobrze ustawiony Marciniak przerwał kontrę gospodarzy

• Słaby mecz w Bielsku na razie. Krakowianie grają piłkę, wymieniają podania, ale poza nabijaniem statystyk w posiadaniu piłki nic z tego nie wynika. Bielszczanie natomiast biegają, a jak już mają futbolówkę to szybko ją tracą i... zabawa zaczyna się nowa, czyli goście grają piłką, i tak dalej...

• Pietruszka do przodu, w ciemno do Stąporskiego, ale ten nie miał żadnych szans na dojście do piłki

• Chmiel zabrał piłkę Danielewiczowi w środku pola, ruszył do przodu, ale nie miał pomysłu jak zakończyć akcję. Ostatecznie wywalczył tylko aut

• Papadopoulos chciał w środku pola rozciągnąć grę na prawą stronę, ale trafił w rywala, który stał dwa metry od niego

• Zajac będzie kontynuował grę, dostał brawa od kibiców Podbeskidzia. Rozgrzewał się intensywniej Rybansky

• Bardzo bolesna okazała się ostatnia interwencja dla Zajaca. Słowak uderzył barkiem w słupek i zwija się z bólu

• Rzut wolny dla Cracovii z boku boiska, blisko pola karnego. Strzał Boljevicia nad murem, w krótki róg, ale dobrze interweniował Zajac!

• Niedokładne zagranie Chmiela i gospodarze za darmo oddają piłkę krakowianom. Kolejna nieudana akcja Podbeskidzia

• Szybka akcja Cracovii. Rozegrali wszystko Boljević ze Strasuem. Ten drugi już składał się do strzału w polu karnym, ale w ostatniej chwili dał sobie zabrać piłkę

• Boljević zabrał piłkę Górkiewiczowi, którego jednak asekurowali koledzy z defensywy i zatrzymali piłkarza Cracovii

• W swoim stylu goście grali przez dłuższy czas piłką, ale nie potrafili przejść linii środkowej i w końcu stracili futbolówkę

• Początek meczu! Rozpoczęli gospodarze

• Jeszcze tylko losowanie, fotka kapitanów z arbitrami i za chwilę początek meczu!

• Do meczu jeszcze chwila, więc jest okazja, aby zapoznać się z zapowiedzią spotkania

• Cracovia - rezerwowi: Matko Perdijić, Edgar Bernhardt, Przemysław Kita, Sławomir Szeliga, Łukasz Zejdler, Bartłomiej Dudzic, Bartosz Kapustka

• Podbeskidzie - rezerwowi: Ladislav Rybansky, Dariusz Kołodziej, Marek Sokołowski, Krzysztof Chrapek, Bartłomiej Konieczny, Adam Deja, Mikołaj Lebedyński

• Cracovia natomiast walczy o pierwszą ósemkę. W przypadku wygranej krakowianie będą mieć tyle samo punktów co ósma Jagiellonia Białystok

• Do końca pierwszej części sezonu pozostały jeszcze niecałe cztery kolejki. Dla obu drużyn dzisiejsze spotkanie jest bardzo ważne. Podbeskidzie jest pod kreską i każdy punkt może być bezcenny w kontekście utrzymania. Jeśli bielszczanie wygrają to zrównają się punktami z Zagłębiem Lubin