Pogoń Szczecin

3

Korona Kielce

2

• Koniec meczu! fantastyczna druga połowa meczu w której skuteczniejsi okazali się gospodarze! W spotkaniu pełnym emocji różnicę na korzyść Pogoni zrobił Jakub Bąk, który strzelił dwie bramki!

• Jedna z ostatnich szans Korony. Mocno bita piłka w pole karne Portowców gdzie mocnym wybiciem ekspediował piłkę Janukiewicz

• Żółtą kartką ukarany jeden z członków sztabu szkoleniowego gości.

• Trzy minuty doliczył sędzia

• Korona technicznie odstaje od piłkarzy gospodarzy dzięki czemu Portowcy mogą długo przetrzymywać piłkę na połowie gości.

• Nie odpowiedzalna gra Małkowskiego, który biega od linii bocznej do linii bocznej, aż pod linię środkową, co sprowokowało groźną akcję WIśniewskiego!

• Bardzo groźnie pod bramką Pogoni! Gołębiewski długo holował piłkę w polu karnym Portowców czym wyciągnął z bramki Janukiewicza. Minął go, lecz uderzył nad bramką gospodarzy! Powinien być remis!

• Bąk przedryblował kilku obrońców Korony i wdarł się w pole bramkowe. Uderzył jednak niecelnie, w boczną siatkę bramki Małkowskiego

• Gołębiewski zastąpił Sobolewskiego

• Mustapha posłał doskonałą piłkę do Bąka, który poradził sobie z dwoma obrońcami i z 16 metrów wolejem pokonał Małkowskiego!

• CIOS ZA CIOS! JAKUB BĄK!

• Wyrównanie! Dośrodkowanie Golańskiego prosto na głowę Malarczyka, który z najbliższej odległości pakuje piłkę do bramki!

• Doskonałe podanie Aki do Bąka, który wykorzystał złe ustawienie Małkowskiego i sprzed pola karnego lobem posłał piłkę do bramki.

• Co za bramka! JAKUB BĄK!

• ... i Wiśniewski za Pietruszkę

• Podwójna zmiana w Pogoni. Mustapha za Rogalskiego...

• Głową piłkę w polu karnym podawali sobie Stano z Golańskim. Ten drugi zdecydował się na strzał, który zablokował Hernani!

• Kolejna bardzo groźna akcja Korony! Po raz kolejny Golański dośrodkowywał, tym razem na głowę Pilipczuka. Piłkarz Korony uderzył z najbliższej odległości na bramkę Pogoni, lecz nadludzkim refleksem wykazał się Janukiewicz.

• Bardzo groźnie pod bramką Janukiewicza. Dośrodkowanie Golańskiego na głowę Stanio, który przedłużył piłkę i sprawił wiele problemów Janukiewiczowi, który końcami palców wybił piłkę.

• Trener Korony zamierza bronić wyniku. Trytko zdjęty z boiska, a w jego miejsce Malarczyk

• Żółtą kartką ukarany Pietruszka.

• Zrobił nam się mecz walki. Portowcy niesieni niedawną bramką zamknęli Koronę na własnym polu karnym

• Doskonałe podanie Dąbrowskiego do Bąka, który zwodem minął obrońcę Korony i oddał strzał na bramkę Małkowskiego. Golkiper Korony z trudem wybił piłkę na rzut rożny.

• Karny podyktowany za faul Radka Dejmka na wychodzącym na pozycję Robaku. Piłkarz Korony nie dokończy już tego spotkania.

• Rzut Karny dla Pogoni! Akahoshi pewnie pokonuje Małkowskiego!

• Strzał Kiełba z dystansu prosto w Janukiewicza

• Bramka dla Korony! Dobre dośrodkowanie Pilipczuka do Kiełba, który uderzeniem głową skierował piłkę do bramki, która po drodze odbiła się jeszcze od poprzeczki!

• Żółta kartka dla Robaka

• Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego Akahoshiego, lecz Dąbrowski minimalnie minął się z piłką.

• Rozpoczęła się druga połowa

• Jakub Bąk zastąpi Ediego Andradinę

• Pogoń wyszła na to spotkanie w bardzo ofensywnym ustawieniu, a Korona starała się bronić wszystkimi zawodnikami i groźnie kontrować. Sytuacja Pogoni skomplikowała się po czerwonej kartce dla Wojtka Golli. Spotkanie mogłoby być ciekawsze, ale mamy nadzieję, że piłkarze po przerwie odważniej będą szturmować bramki Małkowskiego i Janukiewicza.

• Koniec pierwszej połowy.

• Dośrodkowanie Sobolewskiego w pole karne trafiło do stojącego na czystej pozycji Kiełba, który uderzył głową za słabo i wprost w Janukiewicza.

• Czerwoną kartką ukarany Golla. Chyba niesłusznie.

• Dośrodkowanie Golańskiego na głowę Sylwestrzaka zakończyło się strzałem nad bramką stopera Korony.

• Radek Dejmek za kontuzjowanego Lisowskiego.

• Doskonałe dośrodkowanie Pietruszki minęło obrońcę Korony na bliskim słupku i trafiła do Małkowskiego, który wybił ją przed siebie. Tam czaił się Robak, który trafił jednak piłką w jednego z obrońców Korony.

• Kontuzjowany Lisowski poza boiskiem.

• Robak pięknie odebrał piłkę wślizgiem, po czym się odwrócił i oddał słaby i niecelny strzał na bramkę Korony. Warto zaznaczyć, że Małkowskiemu bardzo mocno świeci słońce w oczy.

• Rzut rożny dla Korony. Dośrodkowanie na głowę Stano, lecz ten uderzył obok słupka.

• Robak wyłożył piłkę przed polem karnym Rogalskiemu, który huknął potężnie obok bramki Korony.

• Frączczak dobrze zwodem minął obrońcę i uderzył na bramkę Małkowskiego. Strzał jednak zablokowany przez Sylwestrzaka.

• korona zbombardowała pole karne Pogoni dośrodkowaniami, a gdy piłka trafiła do Kiełba na siódmy metr, ten beznadziejnie chybił praktycznie na pustą bramkę.

• Dośrodkowanie w pole karne Kiełba wylądowało na głowie Pilipczuka, który uderzył jednak bardzo niecelnie.

• Klasowe odegranie piętą Robaka do Frączczaka. Skrzydłowy jednak niecelnie dośrodkował.

• Kilka oskrzydlających akcji Korony zakończonych dobrymi dośrodkowaniami. Zawsze jednak na posterunku byli stoperzy Pogoni.

• Zagapili się obrońcy Pogoni, lecz Janukiewicz pewnie złapał zabłąkaną piłkę.

• Akcja skrzydłem Frączczaka, który z ostrego kąta uderzył na bramkę Korony. Małkowski niepewnie interweniował i bliski dobicia piłki był Pietruszka.

• Rozpoczęli Portowcy!

• Piłkarze obydwu drużyn już na murawie.

• W miejsce pauzującego za kartki Bartka Ławy w pierwszym składzie Edi Andradina. Trener Wdowczyk zastosował nietypowe ustawienie z trzema stoperami i dwoma fałszywymi skrzydłowymi - Frączczakiem i Pietruszką.

• Ławka rezerwowych Korony: Wojciech Małecki, Piotr Malarczyk, Michał Janota, Daniel Gołębiewski, Artur Lenartowski, Maciej Korzym, Radek Dejmek

• Ławka rezerwowych Pogoni: Dawid Kudła, Jakub Bąk, Radosław Wiśniewski, Wojciech Lisowski, Sebastian Rudol, Dawid Kort, Moustapha

• Witamy ze Szczecina, gdzie miejscowa Pogoń zmierzy się z Koroną Kielce. Zapraszamy na relację na żywo.