Pogoń Szczecin 2 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Pogoń Szczecin

2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

1

• Koniec meczu. Po dobrym początku oba zespoły pokazały pierwszoligową grę. Pogoń powinna spokojnie wygrać, lecz samobój Robaka i brak skuteczności w drugiej połowie sprawiły, że gospodarze do ostatniej minuty drżeli o 3 punkty. Mecz zakończył się wygraną Pogoni co pozwoliło Portowcom doskoczyć do ścisłej czołówki.

• Tego brakowało w tym meczu! Potężny strzał Moustaphy z dystansu obok bramki Rybanskyego.

• Kolejna kontrowersja. Sędzia odgwizdał spalonego mimo, że nie zrobił ruchu do piłki i nie brał udziału w akcji.

• Pomysłowe rozegranie wolnego, który wypuścił Djousse w pole karne. Rybansky zdołał jednak wybronić strzał Kameruńczyka.

• Dobre rozegranie autu. Piłka trafiła do stojącego w polu karnym Djousse, który wyłożył ją na jedenasty metr do Moustaphy. Strzał pomocnika Pogoni trafił jednak w nogę obrońcy Podbeskidzia.

• Djousse zmieni Rogalskiego. trener Wdowczyk oczekuje od swoich zawodników przynajmniej jeszcze jednej bramki.

• Akahoshi miał dużo miejsca przed polem karnym lecz uderzył bardzo słabo.

• Strzał Wodeckiego z dystansu obok bramki Janukiewicza.

• Adam Deja opuścił boisko. Za niego Kamil Kurowski.

• Po dobrym początku obraz gry co najwyżej pierwszoligowy. Dużo strat i niecelnych podań po obu stronach boiska.

• Żółtą kartką ukarany Murayama

• Jakub Bąk wywalczył rzut rożny. Krótkie rozegranie Murayamy z Aką zakończone spalonym.

• Na boisko wejdzie Moustapha, który zastąpi Bartosza Ławę.

• W końcu dobra akcja Portowców,. Rogalski dobrze podał do Jakuba Bąka, którego strzał rykoszetem odbił się od nogi obrońcy Podbeskidzia.

• Fabian Pawela zastąpił Rudolfa Urbana

• Żółta kartka dla Lewandowskiego

• Portowcy wymieniają kilkadziesiąt podań w poprzek boiska, a Podbeskidzie próbuje przeszkadzać szukając szansy na kontrę. Na boisku nie dzieje się nic ciekawego.

• Z boiska zejdzie Daniel Bujok, a w jego miejsce Marcin Wodecki. Podbeskidzie szykuje się do odrabiania jednobramkowej straty.

• Kontratak Malinowskiego, który na pełnej szybkości przebiegł pół boiska. W porę dogonili go obrońcy i uniemożliwili skuteczne podanie.

• Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-BiałaPogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała

• Akahoshi ukarany żółtą kartką.

• Słabe wejście Bąka. Drugie podanie druga strata.

• Rozpoczynamy drugą połowę.

• Zmiana w Pogoni. Bąk za Tchamiego

• Pogoń ma dziś niesamowitego pecha. Najpierw seria spalonych, następnie nieuznana bramka, a chwilę później gol samobójczy. Plusem takiego rozwoju wydarzeń są czekające nas emocje w drugiej odsłonie meczu.

• Koniec pierwszej połowy, która upłynęła pod dyktando Portowców. Samobój Robaka i fatalny błąd obrońców w końcówce mogły dać nam wynik remisowy. W płynnej grze nie pomaga też sędzia przez co spotkanie ogląda się dosyć ciężko,

• Fatalnie przestrzelił Kwame! Mógł być remis! Piłkarz Podbeskidzia nie trafił z trzech metrów do brami, a za przeszkodę miał tylko leżącego Janukiewicza.

• Sędzia Borski co chwila przerywa grę gwizdkiem. Odbija się to na płynności spotkania.

• Rybansky uratował swój zespół wybiegając przed pole karne i wybijając piłkę spod nóg Akahoshiego.

• Gol samobójczy! Przed chwilą cieszył się z nieuznanej bramki, a teraz sam głową przelobował Janukiewicza!

• Robak strzelił bramkę lecz był na pozycji spalonej,

• Rzut rożny dla Podbeskidzia pewnie wyłapany przez Janukiewicza.

• Portowcy próbują na różne sposoby przebić się pod bramkę Rybanskyego. Jak na razie najskuteczniejsze są akcje rozgrywane lewą stroną przez przebojowego Lewandowskiego.

• Podbeskidzie świetnie wybrało sponsora, gdyż murują dostęp do własnej bramki doskonale. Niestety źle się to ogląda.

• Kolejna kontrowersyjna decyzja liniowego. Już trzecia sytuacja na granicy spalonego i trzeci odgwizdany offside. Sytuacje zostawiam do pomeczowej oceny.

• Akahoshi miał dużo czasu i miejsca by dopieścić podanie do Tchamiego. Wybrał jednak indywidualne wykończenie akcji strzałem z dystansu i była to zła decyzja.

• Adam Deja dośrodkowywał w pole karne Janukiewicza. Po wybiciu piłki przez obrońców do pozycji strzeleckiej doszedł Sokołowski, który jednak fatalnie uderzył. Po chwili przed szansą był Malinowski lecz uderzył minimalnie nad poprzeczką.

• Kolejna bramka dla Pogoni! Fatalny błąd popełnił jeden z obrońców Podbeskidzia, który stracił piłkę na rzecz Rogalskiego. Ten podbiegł kilka metrów i wysunął piłkę do Murayamy, który pewnie pokonał Rybanskyego.

• Bramka dla Pogoni! Adam Frączczak wykorzystał dobre podanie Tchamiego! Miejmy nadzieję, że Podbeskidzie się nieco otworzy.

• Podbeskidzie uprawia w tym momencie antyfutbol. Momentami grają OŚMIOMA obrońcami.

• Lewandowski bardzo aktywny na lewej stronie boiska dobrze przyjął sobie piłkę i posłał ostro bitą piłkę w pole bramkowe Rybanskyego. Tam w samą porę wbiegł obrońca i wybił głową piłkę na aut.

• Żółtą kartką ukarany Adam Deja.

• Doskonałe podanie Rogalskiego do Murayamy, który świetnie uniknął spalonego. Japończyk źle przyjął jednak piłkę, którą przejęli obrońcy gości.

• Pierwszy atak Pogoni. Najpierw dośrodkowanie Tchamiego wybili obrońcy, a następnie wrzutkę Aki wyłapał Rybansky.

• Ciekawe ustawienie Podbeskidzia. Dziesięciu piłkarzy Podbeskidzia na własnej połowie i osamotniony Malinowski próbujący robić pressing

• Rozpoczęli Portowcy

• Portowcy w tym sezonie zdecydowanie lepiej prezentują się na wyjazdach, gdyż w Szczecinie jeszcze nie wygrali. Jest to idealna okazja dla Pogoni by w końcu ucieszyć miejscowych kibiców.

• Podbeskidzie w tym sezonie walczy o życie próbując utrzymać przewagę nad Koroną Kielce i Ruchem Chorzów. W dzisiejszym meczy Czesław Michniewicz wyjściowym składem daje jasny komunikat. Brak napastników oraz pięciu nominalnych obrońców zapowiada postawienie autobusu w bramce i walkę o remis.

• Witamy ze stadionu imienia Floriana Krygiera. W dzisiejszym spotkaniu zmierzą się drużyny, które w tym sezonie prezentują dwie odmienne formy. Portowcy zwyżkują, a po ostatnim zwycięstwie z faworyzowanym Lechem w Poznaniu morale drużyny na pewno wzrosły.

• Znamy już składy obu zespołów. Rezerwowi Pogoni: Dawid Kudła, Edi Andradina, Przemysław Pietruszka, Jakub Bąk, Donald Djousse, Wojciech Lisowski, Moustapha Ouedraogo. Rezerwowi Podbeskidzia: Piotr Adamek, Dariusz Kołodziej, Kamil Kurowski, Mateusz Kupczak, Aleksander Jagiełło, Fabian Pawela, Marcin Wodecki