Pogoń Szczecin

1

• Ja już dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje live w Ekstraklasa.net.

• Koniec meczu. Śląsk Wrocław zremisował 1:1 z Pogonią Szczecin.

• Coś niebywałego! Djousse ukarany czerwoną kartką za faul na Kaźmierczaku. Był na boisku jakieś 40 sekund.

• Djousse za Murayamę.

• Śląsk w natarciu. Piłkarze Stanislava Levy'ego wyczuli swoją szansę i chcą zgarnąć całą pulę w tym spotkaniu.

• Warto wspomnieć, że Kaźmierczak, po strzeleniu gola, nie okazywał radości.

• Sędzia doliczył 4 minuty.

• Goooooooool! Bramkę, bezpośrednio z rzutu wolnego, strzela Przemysław Kaźmierczak. Były połkarz Pogoni uderzył z około 30. metrów po ziemi i doprowadził do wyrównania.

• Tym razem kartką ukarany Wojciech Lisowski. To już dziesiąty kartonik w tym meczu.

• Od dobrych kilku minut na boisku wieje nudą. Wszystko wskazuje na to, że Pogoń dowiezie do końca jednobramkowe prowadzenie.

• Kolejna kartka - tym razem Mariusz Pawelec.

• Padł dziś we Wrocławiu dość wstydliwy rekord, gdyż na meczu pojawiło się 4564 widzów.

• Zapowiadana roszada - Kaźmierczak zastępuje Plaku.

• Po zejściu z boiska Krzsztofa Ostrowskiego na pozycji prawego obrońcy gra Tomasz Hołota.

• Z 18. metrów uderzał Marco Paixao, ale w jego strzale nie było ani siły, ani precyzji. Janukiewicz od bramki.

• Do wejścia na boisko szykuje się Przemtsław Kaźmierczak.

• Kartką ukarany Jakub Więzik.

• Marian Kelemen wychodząc kilka metrów przed kole karne wyprzedził Marcina Robaka i zatrzymał akcję gości.

• Kolejna zmiana, tym razem w Śląsku Wrocław. Mateusz Cetnarski zastępuje Krzysztofa Ostrowskiego. Tym samym Stanislav Levy wzmacnia siłę ofensywną drużyny.

• Jakub Bąk zastępuje Mateusza Lewandowskiego.

• Dudu ukarany żółtą kartką.

• Przed szansą stanął Marcin Robak, który otrzymał świetne podanie od jednego z kolegów, ale napastnik Portowców, po wyjściu na czystą pozycję, trafił tylko w boczną siatkę bramki Mariana Kelemena.

• Ostrowski dośrodkowywał w kierunku pola karnego. Choć pisząć "w kierunku pola karnego" mocno przesadzamy.

• Cetnarski zaraz zamelduje się na murawie.

• Da Rosa za Ławę.

• Patejuk wrzucił miękko do Paixao i ten oddał bardzo ładny strzał głową. Piłka jednak minęła bramkę Janukiewicza.

• Śląsk Wrocław - Pogoń SzczecinŚląsk Wrocław - Pogoń Szczecin

• Uderzenie Patejuka minęło bramkę gości. Nie mają dziś szczęścia piłkarze Śląska!

• Dudu wrzucił w pole karne, ale Plaku został powstrzymany w szesnastce.

• Mila zmieniony przez Więzika. Pierwsza zmiana w zespole Śląska.

• Sporo walki w środku pola. Śląsk wyglądał lepiej, ale stracił bramkę i teraz ma problemy.

• I GOOOOOOL! ROBAK BARDZO MOCNYM STRZAŁEM POKONUJE KELEMENA!

• Żółta kartka dla Kelemena, ale nie to jest teraz najważniejsze!

• KARNY DLA POGONI! KELEMEN FAULUJE ROBAKA NA SKRAJU POLA KARNEGO!

• Bardzo dobry strzał Paixao, który sam wszedł z lewej strony, ale znakomicie obronił to uderzenie Janukiewicz. Dobijał jeszcze Hołota, ale Lewandowski na dużym wykroku zdołał wybić ten strzał!

• Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - serwis specjalny Ekstraklasa.net

• I grają! Śląsk - Pogoń w ramach 19. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Czy zobaczymy bramki w drugiej połowie?

• Piłkarze już wychodzą na drugą połowę.

1 Żółte kartki 4

• I KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY! WRACAMY DO WROCŁAWIA ZA KWADRANS!

• Arbiter dolicza minutę.

• Rzut rożny dla Śląska i Janukiewicz trochę słabo wybija. Chciał wykorzystać to Paixao, ale uderzył nad poprzeczką.

• Czwarta żółta kartka dla piłkarzy Pogoni. Ukarany Mateusz Lewandowski za faul na Sebino Plaku.

• Dobry atak Pogoni lewą stroną, ale Roglaski nie utrzymał futbolówki na boisku.

• Co by nie powiedzieć o tym meczu, to na pewno nie można powiedzieć, że jest emocjonujący...

• Maksymilian Rogalski ukarany żółtym kartonikiem za starcie ze Stevanoviciem. Jest to piąta żółta kartka Rogalskiego w tym sezonie.

• Akahoshi zagrywa do Robaka świetną piłkę, ale Marcin był minimalnie na spalonym.

• Kolejny żółty kartonik. Głupie zachowanie Mili, który celowo zagrał piłkę ręką.

• Żółtą kartką ukarany Ława za protesty.

• Kolejna akcja Śląska Wrocław! Patejuk strzela będąc na lewej stronie, broni Janukiewicz, wybijając piłkę w górę. Wyskoczył do niej Plaku i uderzył głową, ale Janukiewicz znakomicie wrócił na pozycję i przeniósł piłkę nad poprzeczką. Znakomite dwie interwencje byłego gracza Śląska!

• CO TU SIĘ STAŁO! DOŚRODKOWANIE DO PAIXAO, TEN W JAKIŚ SPOSÓB PRZYJĄŁ PIŁKĘ TAK, ŻE MIAŁ JĄ MIĘDZY NOGAMI NA 5 METRZE. OBROŃCY CAŁKOWICIE SIĘ ZGUBILI I PORTUGALCZYK MIAŁ CHWILĘ, ŻEBY UDERZYĆ TĘ PIŁKĘ. UDAŁO MU SIĘ TO, ALE MINIMALNIE OBOK!

0 Żółte kartki 2

• Hołota poleciał indywidualnie prawą stroną, ale nie dał rady obrońcom i Pogoń zneutralizowała zagrożenie. Próbował tam jeszcze odzyskać Ostrowski, ale bez efektów.

• Spokojniejszy teraz moment na boisku. Żadnych ciekawych akcji po obu stronach.

• Mila rozgrywa dzisiaj 180. mecz w barwach Śląska Wrocław, i 230. w ekstraklasie. źródło: ŚLĄSKopedia

• Jakieś problemy z Daliborem i musi się tym zająć sztab medyczny. Piłkarz opuści chyba murawę za moment. Oby wrócił.

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany Golla za faul na Stevanoviciu.

• Dobra wrzutka Akahoshiego z rzutu rożnego i brak komunikacji pomiędzy Kelemenem, a Stevanoviciem. Ten drugi wybił piłkę głową, kiedy Marian mógł ją złapać. Do spadającej futbolówki dopadł obrońca Pogoni Szczecin, który z pierwszej piłki uderzył z bardzo dużą siłą, ale minimalnie ponad bramką!

• PARAIBA Z LEWEJ STRONY DO ŚRODKA, WZDŁUŻ LINII KOŃCOWEJ, ALE PAIXAO NIE SIĘGNĄŁ PIŁKI! Śląsk jak na razie bardzo dobrze wygląda na tle rywala, ale to dopiero pierwsze minuty.

• Golla teraz bardzo dobrze przerywa groźną akcję piłkarzy Śląska na lewej stronie!

• WOW... Dawno nie widziałem, żeby Mila tak słabo wykonał rzut wolny. Ten piłkarz potrzebuje jednak jeszcze trochę, żeby dojść do formy, można mu chyba to wybaczyć.

• Faulowany Plaku na prawym skrzydle i będzie dobra okazja dla Mili na groźne dośrodkowanie!

• Bardzo wysoko od początku wyszli Portowcy! Pressing zakładają nawet na Kelemenie! Czy starczy im na to sił?

• Mila oraz Paixao rozpoczynają spotkanie Śląsk - Piastm czyli mecz drużyn bez formy. Czy będą emocje?

• Ok. 100 kibiców ze Szczecina jest obecnych we Wrocławiu.

• Piłkarze już na murawie. Na trybunach ok. 4-5 tysięcy widzów...

• Trybuny stadionu we Wrocławiu świecą niesamowitymi pustkami...

• Oba zespoły są już na przedmeczowej rozgrzewce.

• Co ciekawe jest możliwość, że grający dzisiaj w barwach Pogoni Radosław Janukiewicz, wróci zimą do Śląska Wrocław, w którym grał w latach 2001–2007. Rozegrał w tym czasie aż 166 meczów w barwach wrocławskiego zespołu. Ale dlaczego jego powrót jest możliwy? Ukazała się informacja, że zimą Śląsk powalczy o powrót Janukiewicza. Jest to tym bardziej prawdopodobne, że w czerwcu wygasa kontrakt bramkarza z Pogonią, a z Wrocławiem pożegnają się Kelemen i Gikiewicz.

• Marco przed meczem był w świetnym nastroju. Strzeli dzisiaj? Marco Paixao źródło: https://www.facebook.com/slaskwroclawpl

• Już tylko mniej niż godzina została do meczu Śląska z Pogonią. Dla obu zespołów ten mecz to z pewnością świetna okazja do przełamania złej ostatnio passy. Gospodarze nie wygrali od trzech kolejek, goście od czterech. Śląsk umościł sobie wygodne miejsce w dolnych rejonach tabeli, Pogoń stoczyła się z podium na piąte miejsce. Jak będzie dzisiaj? Kto się przełamie?

• Interesuje Cię Śląsk Wrocław? Polub FANPAGE. Tam dzieje się jeszcze więcej!