3

• Śląsk przegrywa 2:3 ale końcówka spotkania była bardzo interesująca.

• Włodyka za Zieńczuka

• 180 sekund doliczył sędzia

• Ruch chce przenieść grę pod bramkę Śląska aby oddalić niebezpieczeństwo straty bramki.

• G o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Ale będziemy mieli końcówkę. Seria błędów Szyndrowskiego i Buchalika doprowadziła do tego, że Adamec został sam przed pustą bramkę i trafił do siatki !!!

• Rozgrywający dziś słabe zawody Dudu opuszcza boisko w jego miejsce Lubos Adamec

• Małe zamieszanie pod bramką Buchalika po rzucie wolnym Mili ostatecznie wyjaśnia...Kuświk

• Doczekaliśmy się pierwszej zmiany w zespole gości - Kowalski opuszcza boisko w jego miejsce Smektała

• Ładnie po zagraniu Starzyńskiego próbował kończyć akcję Jankowski strzałem z około 16 metrów ale tym razem uderzył niedokładnie, wysoko nad poprzeczką

• Marco Paixao na minimalnym spalonym

• Mamy 78 minutę meczu a trener Ruchu nie dokonał jeszcze nawet jednej zmiany.

• Ostatni kwadrans spotkania przed nami. Cały czas nerwowo na boisku a teraz po strzeleniu bramki gospodarze pewnie jeszcze spróbują zdobyć kontaktową bramkę.

• Zawodnik Śląska w tym sezonie po raz 12. pokonał bramkarza rywali

• G o o o o l l l l ! ! ! ! ! ! Marco Paixao trafia z bliska do bramki po centrze Zielińskiego

• Jankowski uderzony w głowę przez Grodzickiego. Rzut wolny dla gości

• Śląsk Wrocław - Ruch ChorzówŚląsk Wrocław - Ruch Chorzów

• Śląsk próbuje jakoś się otrząsnąć ale dziś cała drużyna gra kompromitująco słabo. Zero skuteczności, zero pomysłu i już chyba zero wiary.

• Socha zmienia Hateleya

• Oded Gavish bardzo brzydko sfaulował rywala i słusznie zobaczył żółtą kartkę

• Czy ktoś godzinę temu spodziewał się takiego wyniku? Co powinien zrobić trener Levy po takim spotkaniu wg Was? Odpowiadajcie w komentarzach!!

• G o o o o l l l l ! ! ! ! ! ! Dośrodkowanie z rzutu rożnego Marka Zieńczuka trafia na głową Macieja Jankowskiego i Ruch prowadzi już 3:0 !!

• Ale teraz było blisko. Minął się z piłką Buchalik i Paixao minimalnie niecelnie uderzył piłkę głową

• Dużo nerwowości na boisku w ostatnich fragmentach.

• Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania. Ruch niespodziewanie ale zasłużenie prowadzi 2:0

• Końcówka spotkania znów pod dyktando gości, którzy chcą spokojnie dowieźć wynik do końca pierwszej połowy.

• Ostra walka o pozycję pomiędzy Grodzickim i Kuświkiem kończy się wizytą masażystów na boisku przy zawodniku Ruchu

• Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

• Ładnie przemieszcza się pod bramkę Śląska Ruch ale uderzenie Jankowskiego zablokowane.

• Starzyński sfaulowany przez Stevanovica ale rzut wolny nie przynosi większego zagrożenia dla bramki Śląska

• Wydaje się, że w pierwszych 35 minutach sędzia Lyczmański nie popełnił większych błędów.

• Ojjj...Dziwniel został trafiony piłką w głowę po atomowym strzale Dankowskiego

• Długa piłka od Mili do Paixao ale zawodnik Śląska na spalonym

• Kolejna próba wrzutki w pole karne Ruchu - Buchalik jednak spokojnie łapie piłkę

• Patejuk świetnie, kapitalnie wyszedł do piłki z głębi pola ale jego uderzenie głową mija bramkę Buchalika

• Obie drużyny w ostatnich minutach skupili się na grze w środku pola. Brakuje okazji na bramki.

• Marco Paixao doszedł do bezpańskiej piłki w polu karnym ale uderzył niecelnie

• Chwila przewagi Wrocławian jednak bez oddania celnego strzału w kierunku bramki Buchalika.

• Bez pomysłu gospodarze jak do tej pory na grę. Wszystkie te akcje są szarpane bez jakiejś myśli.

• Niezła akcja Patejuka, który nie doszedł do dobrej piłki od Mili

• Konczkowski z 16 metrów uderza jednak wprost w ręce bramkarza gospodarzy

• Co się dzieje we Wrocławiu tego chyba nikt nie wie.Śląsk, który nie tak dawno był Mistrzem Polski teraz prawdopodobnie do końca będzie bronił się przed...spadkiem.

• G o o o l l l l l l ! ! ! !! !Dośrodkowanie Zieńczuka do Jankowskiego, który piękną główką strzela do bramki Kelemena !!!

• Trener gospodarzy nerwowo przy linii bocznej ogląda spotkanie. Trudno mu się dziwić patrząc na ostatnie wyczyny jego zespołu.

• Rzut wolny wykonywał Zieńczuk po faulu Kokoszki ale było za daleko od bramki i uderzenie pomocnikowi "Niebieskich" nie wyszło

• Ładne rozegrany rzut rożny przez gospodarzy ale dwukrotnie uderzenie Mili zostaje zablokowane

• Śląsk oszołomiony po stracie bramki. Ruch na swojej połowie oczekuje na rywala

• G o o o o o o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! Niewiarygodna akcja "Niebieskich" W polu karnym do Kuświka podał Starzyński, który obrócił się i spokojnie skierował piłkę do siatki !!!

• Śląsk próbuje wyjść z własnej połowy ale goście dobrze grają w środku pola odbierając gospodarzom piłkę

• Gavish faluje Kuświka i pierwszy rzut wolny w tym meczu

• Pierwszy kontakt z piłką Buchalika po niedokładnym podaniu Mili

• Adam Lyczmański zagwizdał po raz pierwszy w tym spotkaniu. Niech wygra lepszy!

• Ruch dziś na biało, Śląsk na zielono

• Widzimy przywitanie obu drużyn, za moment losowanie stron i po przywitaniu arbitrów z trenerami zaczniemy spotkanie.

• Arbiter powoli wyprowadza zawodników na boisko. Sektor gości wypełniony praktycznie w całości.

• W rozegranym 22 września ub. roku pierwszym meczu Ruch przy Cichej zremisował ze Śląskiem 1:1. Wynik otworzył Tomasz Hołota a 3 minuty później wyrównał Grzegorz Kuświk.

• Asystentami Adama Lyczmańskiego w tym meczu będą Konrad Sapela, Marcin Boniek a sędzią technicznym będzie Jarosław Przybył.

• Miejsca Śląska i Ruchu przed bezpośrednim meczem

Tak wyglądają miejsca obu zespołów przed dzisiejszym meczem

• Przypomnijmy wyniki w spotkaniach, które już się zakończyły"

• Jagiellonia - Podbeskidzie 2:2
    • Pogoń - Lech 5:1
    • Widzew - Piast 1:1
    • Górnik - Legia 0:3
    • Korona - Zagłębie 1:1
    • Wisła - Cracovia 3:1
  • Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Adam Lyczmański z Bydgoszczy. Sędzia ten wraca po długiej przerwie do sędziowania w Ekstraklasie. Z pewnością będzie szczegółowo obserwowany. Jak sobie poradzi - przeczytasz u nas.

• Rezerwowi Ruchu: Krzysztof Kamiński, Maciej Sadlok, Michał Helik, Bartłomiej Babiarz, Jakub Smektała, Kamil Włodyka, Mateusz Kwiatkowski

• Rezerwowi Śląska: Wojciech Pawłowski, Krzysztof Ostrowski, Lubosz Adamec, Paweł Zieliński, Tadeusz Socha, Paweł Uliczny, Patryk Misik