2

Korona Kielce

0

• Dziękuję bardzo za uwagę. Zapraszam na kolejne relacje na Ekstraklasa.net. Dobranoc.

• Koniec meczu. Zagłębie wyraźnie lepsze. Korona przegrywa po raz trzeci z rzędu i jest czerwoną latarnią ekstraklasy.

• Dobra okazja Przybyły w ostatniej akcji spotkania. Strzał głową młodego piłkarza Korony broni efektowną interwencją, Gliwa.

• Faulowany Piech, który wychodził z kontrą. Malarczyk dostaje drugą żółtą kartkę i musi opuścić boisko.

• 3 minuty dolicza arbiter do czasu gry.

• Ładne dośrodkowanie z wolnego Cotry. Nikt nie strącił piłki ale przebiegający Piech utrudnił interwencję Małkowskiemu. Mimo to bramkarz Korony zdołał instynktownie odbić piłkę.

• Teraz żółta kartka dla Lisowskiego, który faulował wyprzedzającego go Przybeckiego

• Ostatnia zmiana w drużynie gości. Rakels za Kwieka.

• Dorde Cotra uświetnił swój świetny występ golem. Ładnie nabiegał, dostał dobre podanie i z ok. 16. metrów strzałem po ziemii pokonał Małkowskiego.

• GOOOOOOL!!!!!!!! MAMY 2:0!!!!!!!!!!!

• Ładnie podał, padając na murawę Piątek, do Przybeckiego. Ten podciągnął skrzydłem, ale piłkę wybił mu Lisowski i rożny dla Zagłębia.

• W Zagłębiu druga zmiana. Przybecki pojawia się za Jeża.

• Piech próbował posłać górną piłkę za linię obrony, ale podał za mocno i piłka ląduje w rękach Małkowskiego.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego Korony, wybił Gliwa. Z przed pola karnego strzelał Kwiecień, ale trafił w Banasia, który na chwilę padł na murawę.

• Dobra okazja dla Zagłębia. Jeż tylko w boczną siatkę.

• Druga zmiana w Koronie. Młody Przybyła za Sobolewskiego.

• Z rzutu wolnego na długi słupek dośrodkował Cotra, ale nic z tej akcji nie wyszło.

• Żółta kartka dla Malarczyka za faul na Kwieku.

• Strzelał Cotra z narożnika pola karnego. Ładnie przyjął piłkę na klatkę piersiową, ale strzelił nad bramką.

• Zagłębie Lubin - Korona KielceZagłębie Lubin - Korona Kielce

• Pierwsza zmiana w ekipie gospodarzy. Oleksego zastępuje Rymaniak.

• Z wolnego dośrodkował tradycyjnie Golański. Groźna sytuacja, strzelał jeden z piłkarzy gości, ale obok bramki.

• Długa piłka od Golańskiego w pole karne. Przejął ją Pilipczuk, minął Gliwę i skierował do pustej bramki. Futbolówkę, tuż z przed linii bramkowej, dobrym wślizgiem wybił Vidanov

• Gołębiewski na skutek urazu opuszcza boisko. Zastępuje go Kwiecień.

• W skutek tego samego zdarzenia, żółty kartonik obejrzał także Małkowski.

• Teraz przepychanka na boisku. Kartką ukarany Kwiek.

• Po kolejnej wrzutce Golańskiego za lekko głową strzelał Pilipczuk i pewnie łapie Gliwa.

• Dośrodkowanie Golańskiego. Głową uderzał Gołębiewski, ale trafił prosto w Banasia.

• Golański dośrodkowywał najpierw z rożnego, a później z gry, ale obydwie wrzutki wybite przez oborońców

• Od razu Zagłębie atakuje. Dośrodkowanie Cotry wybija Malarczyk.

• Gospodarze rozpoczynają drugą połowę.

• W pierwszej części po lepsze Zagłębie. Po bezbarwnym pierwszym kwadransie, gospodarze przejęli inicjatywę. Ich ataki napędzają przede wszystkim Cotra i Piech.

• Koniec pierwszej połowy.

• Tuż przed zakończeniem pierwszej połowy Zagłębie obejmuje prowadzenie. Świetnie pokazał się Piech, dostał podanie, zgubił trzech rywali i pewnie pokonał Małkowskiego.

• Zagłębie Lubin - Korona Kielce

• GOOOOOL!!!!! PIECH!!!!!!!!!!!

• 3 minuty dolicza sędzia do pierwszej połowy. Tymczasem strzelał Piech, ale obok bramki.

• Dośrodkowywał Sobolewski, ale za głęboko i pewnie łapie piłkę Gliwa.

• Teraz Piech ostro wszedł w Golańskiego i został słusznie ukarany żółtą kartką.

• Piech w polu karnym był tyłem do bramki. Zgrywał przed "szesnastkę" do Kwieka. Ten jednak strzelał wysoko nad bramką.

• Dobra wymiana dwóch podań między zawodnikami Zagłębia, ale akcję zastopował wychodzący z bramki Małkowski.

• Zagłębie w natarciu. Cotra dośrodkował do Piecha, ale ten źle przyjął i nici z dobrej akcji.

• Próbował teraz Cotra, po błędzie Golańskiego. Jednak piłkarza Zagłębia zdążyli powstrzymać obrońcy Korony.

• Zagłębie teraz przeważa. Znowu dobre prostopadłe podanie do Piecha. Tym razem napastnik gospodarzy wyszedł w tempo, nie spalił, ale jednak do piłki nie doszedł. W pierwszej chwili wydawało się, że zahaczył go jeszcze Małkowski, ale jednak sędzia wskazał na piąty metr.

• Teraz Korona szuka swoich szans, długimi pilkami. Jednak w poczynaniach gości sporo dziś niedokładności.

• Gola dla Zagłębia zdobył Piech, ale minimalnie się spóźnił i był na spalonym. Bramka nieuznana.

• Mecz się nam zaostrzył, dużo walki, mało sytuacji.

• Z rzutu wolnego dośrodkował Golański, piłkę jeszcze zgrywał Stano, ale na piątym metrze złapał ją Gliwa.

• Pilipczuk nie boi się dzisiaj ostrych starć. Uderzył łokciem Cotrę.

• Ostre starcie Pilipczuka I Bilka. Obydwaj z zabandażowanymi głowami, ale wygląda na to, że będą mogli kontynuować grę.

• Kwiek strzelał z dystansu ale dużo się pomylił.

• Pokaz niefrasobliwości obu drużyn. Żadna nie potrafi dojść do dobrej sytuacji.

• Pierwsze minuty wyrównane, ale bez fajerwerków.

• Rozpoczyna się spotkanie.

• Rezerwowi Korony: Szlakotin, Marković, Kwiecień, Stąporski, Sylwestrzak, Trytko, Przybyła

• Rezerwowi Zagłębia: Ptak, Abwo, Godal, Wojciechowski, Przybecki, Rakels, Rymaniak

• Dobry wieczór. Po emocjach związanych z 186. Derbami Krakowa, czeka nas ostani sobotni mecz pomiędzy najgorszymi drużynami w lidze. Zagłębie podejmuje Koronę.