• Piękne 30-metrowe podanie Boneckiego ale Woźniak zostaje w ostatniej chwili zatrzymany przez Stawarczyka. Po chwili Bonecki wpada w pole karne i uderza minimalnie obok słupka

• Zieńczuk i Woźniak za moment pojawią się na boisku

• Kwadrans do zakończenia spotkania

• I znów mamy podobny obrazek jak w momencie gdy Janoszka strzelił gola na 1:0. Ruch gra spokojnie a rola Zagłębia to wyrównanie

• Przepiękna akcja Janoszki ze Starzyńskim kończy się jednak niedokładnym zagraniem i Ptak łapie piłkę

• G o o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! Koszmarny błąd dwójki stoperów Zagłębia wykorzystuje Kuświk i Ruch prowadzi 2:1!!!!!

• Dobra okazja Przybeckiego ale uderzenie byłego zawodnika Polonii Warszawa broni Buchalik

• Spokonie oba zespoły rozpoczęły drugą połowę meczu.

• Konczkowski po opatrzeniu przez sztab medyczny wraca na boisko

• Cotra brzydko fauluje Konczkowskiego i ogląda kartkę

• Gramy!!

• Sędzia kończy pierwszą połowę meczu

• 1 minutę dolicza sędzia

• G o o o o o o l l l ll l ! ! ! ! !! Piękna dwójkowa akcja Azikiewicza z Piechem i ten drugi znów strzela bramkę swojemu dawnemu klubowi!!!!!

• Blisko lewej strony pola karnego piłkę dostał Przybecki ale źle sobie przyjął piłkę

• W ostatnich minutach gospodarze dłużej utrzymują się przy piłce ale absolutnie nie przekłada się to na okazje do strzelenia gola.

• Dwadzieścia minut do końca pierwszej, ciekawej połowy spotkania

• Doskonała okazja dla gości. Najpierw Starzyński a potem Jankowski mieli szanse na oddanie celnego uderzenia ale Ptak zachował zimną krew.

• Faul Bilka na Jankowskim i znów będzie szansa dla gości

• Oba zespoły teraz skupiły się na grze w środku pola. Bramkarze bezrobotni

• Chorzowianom nie spieszy się co zrozumiałe a Zagłębie cały czas bez pomysłu na grę

• Kolejna akcja Janoszki, który zostaje zablokowany przez Bilka

• Azikiewicz próbował dośrodkować ale uczynił to fatalnie i od bramki Ruch

• Ruch po bramce kontroluje spotkanie. Zawodnicy Zagłębie bez pomysłu jak do tej pory na jakąś akcję

• Szybki gol dla gości może bardzo ustawić ten mecz. Zagłębie staje przed trudną sytuacją.

• G o o o o o o o o o l l l l l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! ! Łukasz Janoszka pokonuje głową Ptaka po świetnym dośrodkowaniu Starzyńskiego !!! To jego 5 gol w tym sezonie.