• Od jakiś 15 minut ten mecz mógłby się już skończyć...

• Cicman zmienia koszmarnie słabego Izvolta. Trener Brosz tylko wie co ten gracz robił na boisku przez 75 minut

• Bernardo Vasconcelos w 100% okazji trafia w Trelę!!!

• Herold Goulon faulowany na środku boiska

• Wójcicki jak dziecko ograł Osyrę ale został zatrzymany przez Trelę

• Kamil Drygas uderza z 30 metrów bardzo mocno na bramkę Treli.Piłka przechodzi obok słupka!

• Ogromną nudą wieje z boiska Zawiszy. Piast biega po boisku a Zawisza spokojnie kontroluje grę.

• Nic, kompletnie nic nie są w stanie zrobić dziś goście. Zawisza gra jak chce z Piastem

• Goście próbują strzelać z dystansu ale całkowicie nie są to groźne strzały

• Pół godziny do zakończenia meczu

• Osyra zmienia Martineza. Pytanie jaki sens ma ta zmiana?

• G o o o o l l l l l ! ! ! ! ! ! Michał Masłowski z 17 metrów strzela po raz czwarty w tym meczu !!!

• Żółta kartka dla Klepczyńskiego

• Zawisza gromi a zawodnikiem meczu będzie prawdopodobnie Michał Masłowski, który strzelił już 3 bramki.

• Co tu można powiedzieć...Zawisza zasłużenie prowadzi z beznadziejnie słabym Piastem

• G o o o o o l l l l l l l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! ! ! Igor Lewczuk wykorzystuje dośrodkowanie Petasza i głową po raz trzeci pokonuje Trelę !!!

• Za moment może być 3:0 bo przed szansą staje Petasz. Rzut wolny z 25 metrów

• Po pierwszych 25 minutach zdecydowanie lepiej prezentują się gospodarze. Piast jest zagubiony i zupełnie nie przypomina zespołu z soboty.

• Fatalnie układa się ten mecz dla niebiesko-czerwonych.

• G o o o o o o o o o l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Masłowski wykorzystuje piękne dośrodkowanie w pole karne z lewej strony, który zupełnie niepilnowany z bliska pokonuje Trelę!!!! Kardynalny bład obrony!!!

• Zawodnicy obu drużyn bardzo ślizgają się na murawie

• Petasz w środku boiska fauluje Izvolta. Piast rozpoczyna kolejną ofensywną akcję

• Wilczek wywalczł rzut rożny dla Piasta

• Po bramce przewagę osiągają gospodarze. Obrona Piasta zaczyna się bardzo gubić.

• G o o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! !Doskonałe zagranie z rzutu wolnego Petasza i Masłowski kapitalną główką uderza do bramki Treli. Ogromny błąd całej defensywy Piasta a szczególnie Horvatha.!

• Rezerwa gospodarzy: Andrzej Witan, Piotr Kuklis, Łukasz Skrzyński, Korneliusz Sochań, Hermes Neves, Bernardo Vasconcelos, Dariusz Sosnowski

• Piast jest na fali - w 4 meczach zdobył 10 punktów. Czy tak samo dobrze rozpoczną zawodnicy ze Śląska grudzień?

• Czekamy na rozpoczęcie miejmy nadzieję emocjonującego spotkania

• Dzisiejsze spotkanie jest niezwykle ważne dla układu pierwszej "ósemki". Obie drużyny walczą bowiem o wejście do tej grupy i dzisiejsze punkty są bardzo ważne.

• Przed meczem zapraszam do przeczytania zapowiedzi dostępnej tutaj

• 45 minut zostało do rozpoczęcia meczu w Bydgoszczy. Zawisza zagra z zespołem z Gliwic.