Zawisza Bydgoszcz

1

Pogoń Szczecin

1

• Koniec meczu. Remis zasłużony. Pierwsza połowa dla Pogoni, a druga dla Zawiszy. Dziękuję za uwagę i zapraszam do innych relacji live na naszej stronie!

• Ostatnia roszada w Zawiszy. Za Dudka wchodzi Kuklis.

• Doliczono 3 minuty.

• Powinien być gol! Ale Lewandowskiemu w dobrej sytuacji nie udało się wpakować piłki do siatki!

• Bąk na spalonym.

• Po rzucie rożnym zamieszanie w polu karnym, ale piłka pada łupem Janukiewicza.

• Janukiewicz ratuje Pogoń! Świetna interwencja po strzale Masłowskiego!

• Strzał Akahoshiego zablokowany.

• Skrzyński zatrzymuje rajd Bąka.

• Jedni jak i drudzy walczą o zwycięstwo. Nie interesuje ich remis, ale mimo to brakuje klarownych okazji.

• Gevorgyan z dystansu nad bramką!

• Świetna centra w pole karne Gevorgyana na głowę Vasconcelosa, ale ten uderza w boczną siatkę!

• Rajd Gevorgyana, ale traci piłkę.

• Ostatnia zmiana w zespole gości. Za Chałasa wszedł Pietruszka.

• Strzał Ediego łapie Kaczmarek.

• Dudek pada w polu karnym jak ścięty, a arbiter kara go żółtą kartką za symulację.

• Kontra Zawiszy, ale Masłowski wywrócił się w polu karnym.

• Centra Ziajki w pole karne, ale nikt z bydgoszczan nie doszedł do tej piłki i obrońcy gości oddalili zagrożenie.

• Piłka ponownie w środku pola.

• Zmiana w Pogoni. Za Ławe wszedł Andradina.

• Z boiska schodzi Abbott, a w jego miejsce na murawie pojawia się nowy nabytek bydgoszczan, Vasconcelos.

• Zawisza w natarciu!! Świetne dośrodkowanie z lewej strony na głowę Abbotta, ale jego strzał intuicyjnie broni Janukiewicz!

• Dobrze zapowiadała się akcja Wójcickiego, ale zagrał niecelnie.

• Uderzenie Masłowskiego niecelne.

• Widać, że ta bramka dodała bydgoszczanom wiary we własne umiejętności. Mecz na pewno zyska na widowisku.

• Bardzo dobre uderzenie Goulona, piłka jeszcze otarła się o gracza Pogoni i zaskoczyła Janukiewicza!!

• 1-1!!!!!!! GOULON!!!

• Mogło być 0-2! Dobre dośrodkowanie w pole karne, ale Chałasowi nie udało się umieścić piłki w siatce!!

• Uderzenie Akahoshiego z rzutu wolnego prosto w mur.

• Mamy zmianę w Zawiszy. Schodzi Hermes, a w jego miejsce pojawia się Gevorgyan.

• Na trybunach jest też m.in. Waldemar Fornalik.

• Początek drugiej połowy. Przy piłce Zawisza.

• Piłkarze już wracają na murawę.

• Koniec pierwszej części gry. Zasłużone prowadzenie Pogoni. Zawisza gra dzisiaj bezbarwnie, a w ataku jak na razie nie stwarza sobie żadnych klarownych sytuacji. Wracamy za 15 minut.

• Doliczono jedną minute.

• Chałas powalczył w polu karnym o piłkę, ale nie udało mu się jej przejąć.

• Żadna z drużyn nie odstawia dzisiaj nogi co wiąże się z dużą ilością fauli w środku boiska.

• Kolejne uderzenie z dystansu, ale tym razem po drugiej stornie boiska. Na strzał zdecydował się Ziajka, ale za lekko i Janukiewicz nie miał z tym uderzeniem żadnych problemów.

• Mocne uderzenie Chałasa z dystansu, ale bardzo niecelne.

• Niezła akcja Murayamy, ale ostatecznie stracił piłkę.

• Za faul ukarany żółtą kartką Ława.

• Po raz kolejny za mocne zagranie do Wójcickiego i od bramki rozpocznie Janukiewicz.

• Faulowany Bąk przy linii bocznej.

• Pierwsza zmiana w Pogoni spowodowana jakimś urazem Rogalskiego. W jego miejsce wchodzi Moustapha.

• Zawisza zaatakował i utrzymuje się teraz dłużej na połowie Pogoni.

• Oglądamy dość kiepskie widowisko. Piłka już od kilku minut toczy się w środku pola.

• Uderzenie z dystansu Lewczuka, ale obok bramki.

• Masłowski zdecydował się na indywidualną akcję, ale zatrzymał go Golla.

• Pierwsze gwizdy na trybunach na grę bydgoszczan która nie jest dzisiaj imponująca.

• Mogło być 0-2!!! Chałas otrzymał piłkę w polu karnym, zastawił się, przeszedł obrońcę, ale jego uderzenie broni Kaczmarek!

• Zawisza starał się szybko odpowiedzieć, ale niedokładne dośrodkowania i od bramki zacznie Janukiewicz.

• Zasłużone prowadzenie Pogoni! Bąk wpadł w pole karne z piłką, zagrał wzdłuż bramki, futbolówka odbiła się od jednego z obrońców, Akahoshi nabiegł na nią i strzałem jeszcze od słupka otwiera wynik tego meczu!

• 0-1!!!!!!!!!! AKAHOSHI!!

• Bardzo dużo walki na początku tego meczu.

• Za mocne podanie Hermesa i od bramki rozpocznie Janukiewicz.

• Lewandowski podał piłkę Murayamie, ten wdał się w drybling, upadł na piłce ręką i od rzutu wolnego Zawisza.

• Od razu szybka kontra gospodarzy. Wrzutka w pole karne i strzał Wójcickiego z 3 metrów zablokowany!

• Dośrodkowanie Lewandowskiego z lewej strony, ale obrońcy Zawiszy wybijają.

• Wrzutka Wójcickiego w pole karne Pogoni, ale bardzo nieudane.

• Piłka od początku meczu jest rozgrywana w środku pola. Bardzo agresywnie jeden jak i drugi zespół.

• Pierwsza prostopadłe Frączczaka do Ławy, ale za mocne i Ława w polu karnym nie opanował piłki.

• Początek meczu. Przy piłce Pogoń.

• Piłkarze już na murawie.

• Początek meczu już za 5 minut. Waszym zdaniem jakim wynikiem zakończy się ten mecz? Podzielcie się swoimi typami w komentarzach!

• Ławka rezerwowych Pogoni: Dawid Kudła, Edi Andradina, Michał Koj, Dawid Kort, Wojciech Lisowski, Abdul Moustapha Ouedraogo, Przemysław Pietruszka.

• Ławka rezerwowych Zawiszy: Andrzej Witan, Damian Ciechanowski, Vahan Gevorgyan, Piotr Kuklis, Piotr Petasz, Rafał Leśniewski, Bernardo Vasconcelos.

• Szczecinianie już także na rozgrzewce.

• Pogoń ma o trzy punkty więcej od Zawiszy. Portowcy pokonali w pierwszej kolejce Zagłębie 2-0, a w ostatniej kolejce ulegli na swoim stadionie legionistom 0-3 mimo, że ten wynik nie jest odzwierciedleniem ich gry.

• Zawisza początek sezonu nie może uznać za udany. Po dwóch kolejkach bydgoszczanie na swoim koncie mają 0 punktów.

• Piłkarze Zawiszy pojawili się jako pierwsi na rozgrzewce.

• Do początku spotkania jeszcze 35 minut. Przed meczem zapraszam jeszcze do zapoznania się z zapowiedzią meczu która znajdziecie TUTAJ.

• Witam serdecznie w meczu 3 kolejki T-Mobile Ekstraklasy gdzie Zawisza Bydgoszcz podejmie na własnym obiekcie Pogoń Szczecin.