• Szymon Marciniak nie dolicza nic do pierwszej połowy. Zapraszam po przerwie.

• Vahan Gevorgyan odebrał piłkę Lafrance'owi ale zamiast strzelać przewrócił się na piłcę

• Perez za faul na Lewczuku ogląda 4. żółtą kartkę w tym sezonie

• Chwilowo przewagę osiągnął Widzew. Okachi jednak nie uderza groźnie na bramkę Kaczmarka

• Łukasz Masłowski mocno strzela na bramkę Mielcarza ale bardzooo wysoko nad bramką

• Vahan Gevorgyan złapany na pozycji spalonej oddaje strzał po gwizdku. Szymon Marciniak jednak nie pokazuje zawodnikowi kartki w odróżnieniu od wczorajszej sytuacji z Krzysztofem Królem ze spotkania Zagłębie - Piast

• Pierwsze 10 minut to dominacja gospodarzy. Goście jeszcze nie otrząsnęli się po stracie bramki

• Znów Luis Carlos kręci Stępińskim przy linii bocznej i rzut wolny będą mieli gospodarze.

• Okachi próbuje odpowiedzieć ale jego uderzenie z 14 metrów przelatuje nad bramką Kaczmarka

• G o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! ! Kapitalny początek gospodarzy. Luis Carlos przeprowadził doskonałą akcję lewą stroną kopnął w bramkę a piłka po nodze Kevina Lafrance'a odbiła się od ręki Mielcarza i wpadła do bramki!!!!

• Spokojny początek meczu. Na trybunach dominują zdecydowanie natomiast goście

• Gramy!!

• Powitanie, losowanie stron i zaraz zaczynamy!! Miejmy nadzieję, że czekają nas wielkie emocje!

• Na koncie Widzewa w ostatnim czasie mimo wszystko nie przynosząca chluby porażka z pierwszoligowcem z Nowego Sącza w PP

• Faworytem spotkania będą bez wątpienia gospodarze, którzy w ostatnim czasie są bardziej skuteczni i grają mimo wszystko bardziej dojrzałą piłkę.