• Koniec spotkania Zawisza wygrał z Zagłębiem 2:0!

• Za głównego aktora dzisiejszego wieczoru Vasconcelosa wchodzi debiutant Sosnowski.

• Gevorgyan z dystansu nad bramką.

• Zmiana w zespole Zagłębia, za Kwieka Pojawia się Rakels.

• Dwa zero!! Kolejna piękna akcja Zawiszy. Masłowski zagrywa wsteczną piłkę zagrał do Gevorgyana ten przytomnie piętą wycofał do Drygasa, a ten mierzonym strzałem pokonał Gliwę!

• GOOOOOL!!! DRYGAS!!!!!!

• Druga zmiana w zespole Zawiszy, za Dudka pojawia się Hermes.

• Kontra niebiesko-czarnych! Gevorgyan jednak niecelnie!

• Niepotrzebny faul Dudka w środku pola od rzutu wolnego goście.

• Dudek uruchomił na prawej stronie Gevorgyana, ten ściął z piłką do środka uderzył po długim rogu jednak pewnie broni Gliwa.

• Pierwsza zmiana w zespole Zawiszy za asystującego Wójcickiego wszedł Gevorgyan.

• Przy piłce częściej utrzymują się goście. Jednak bez groźnych sytuacji bramkowych.

• Masłowski dorzucił w pole karne, do piłki nie zdołał jednak dojść Wójcicki.

• Faul w środku pola Zagłębia. Rzut wolny dla gospodarzy.

• Z dystansu Masłowski po raz kolejny nad bramką.

• Kontra gości Masłowski rozrzucił do Wójcickiego, jednak jego dośrodkowanie zablokowane.

• Dośrodkowanie z prawej strony Widanowa zablokowane.

• Kolejna akcja groźna gospodarzy! Wójcicki odwrócił się z piłką zagrał klepkę z Vasco, ten jednak nie dokładnie odegrał i piłkę wyłapał Gliwa.

• Wstrzymana gra, Ryszard Tarasiewicz po raz kolejny nerwowo reagował na decyzję sędziego.

• Z dystansu Dudek nad bramką Gliwy.

• Vasco urywał się Banasiowi, z połowy wychodził sam na sam! Ten go zatrzymuje trzymając za koszulkę. Czerwona kartka dla kapitana gości!

• Kolejna zmiana w zespole gości, za Piątka drugi napastnik Papadopulos.

• Spalony Vasconcelosa.

• Kolejna groźna okazja gości, brakowało nieco dokładności, a Drygas mógł wystawić piłkę do jednego ze swoich kolegów na boisku.

• Kapitalna akcja bydgoszczan! Dudek przytomnie zagrał klepkę z Wójcickim, świeżo upieczony tatuś wystawił piłkę do Vasconcelosa, ten dopełnił formalności i pokonał Gliwę!

• GOOOOOOL!!!! VASCO!!!!!

• Vasconcelos bardzo aktywny w drugiej części, stara się walczyć o każdą piłkę.

• Odpowiadają goście, w akcji ofensywnej jednak faulował Piech Lewczuka.

• Ostra walka wręcz Vasco i Guldana. Górą Portugalczyk, który wywalczył rzut z autu.

• Piech uderzył z dystansu! Kaczmarek z największy trudem broni.

• Groźne dośrodkowanie Cotry, Ziajka wyjaśnił wybiciem na aut. Przy piłce nadal goście.

• Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Lubin

• Masłowski z ostrego kąta chciał zaskoczyć Gliwę, jednak nad bramką.

• Kolejne za krótkie dośrodkowanie Masłowskiego z rzutu rożnego.

• W natarciu gospodarze, z dystansu piękny strzał Vasconcelosa minimalnie niecelny.

• Zółty kartonik dla Kwieka, który spóźnił się do Lewczuka i go brzydko faulował.

• Kolejna akcja gospodarzy, Vasco sklepał do Masłowskiego ten jednak źle przyjął i Guldan wyjaśnił sytuację wybiciem.

• Vasconcelos domagał się rzutu karnego twierdził że był trzymany za koszulkę w starciu z jednym z obrońców Zagłębia. Gwizdek sędziego milczał.

• Gwizdek sędziego. Rozpoczęli drugą część spotkania goście.

• W zespole gości pierwsza zmiana, w miejsce Oleksego Miłosz Przybecki. Adam Buczek stawia na ofensywę w drugiej części spotkania.

• Oba zespołu już na boisku.

• Gwizdek sędziego w tunelu, za chwile druga część spotkania. Miejmy nadzieję, że druga odsłona będzie ciekawsza niż pierwsze 45 minut.

• Spotkanie należy do bardzo nudnych. Sytuacji bramkowych jak na lekarstwo z obu stron. Zagłębie częściej przytrzymuje się przy piłce, a gospodarze te poczynania próbują kontrować. Słabe zawody obu zespołów.

• Dośrodkowanie w pole karne nie przyniosło nic interesującego. Sędzia kończy bardzo nudną pierwszą część spotkania.

• Nie przepisowo zatrzymany Wójcicki, mógł wyjść w oko w oko z Gliwą, faulował Oleksy za co ujrzał zółtą kartkę.

• Paweł Gil doliczył do regulaminowego czasu gry jedną minutę.

• Vasconcelos urywał się jednemu z defensorów Zagłębia, jednak już druga przeszkoda w postaci Adama Banasia zatrzymała atak Portugalczyka.

• Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza nie mają koncepcji na ataki na bramkę gości.

• Kontrę wyprowadzał Lewczuk, w środku pola został sfaulowany przez Bilka. Dalej przy piłce gospodarze.

• Kolejna akcja gości dośrodkowanie wylądowało pod nogami Cotry ten jednak niecelnie uderzał na bramkę Zawiszy.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego i bez konsekwencji dla gospodarzy.

• Lewczuk nie przepisowo zatrzymał dośrodkowującego Oleksego, został za to upomniany żółtą kartką.

• Drygas z rzutu wolnego uderzał bardzo bardzo niecelnie... Jego strzał podsumował dotychczasową grę obu zespołu. Mierne zawody.

• Wójcicki poszedł na przebój wbiegł w środkową strefę boiska i nie przepisowo został zatrzymany przez gości.

• Po stracie faulował Ziajka i żółty kartonik dla defensora Zawiszy.

• Dwie głupie straty w środkowej strefie, najpierw Strąk, następnie Ziajka.

• Oleksy dorzucił piłkę bardzo nie dokładnie w pole karne i od bramki bramkarz Zawiszy.

• Piech groźnie z 18 metra uderzał, lecz pewnie broni Kaczmarek. Jeden z nielicznych strzałów celnych w tym spotkaniu.

• Dudek za długo przytrzymywał piłkę i jego strzał został zablokowany.

• Wiele nie dokładnych podań z obu stron.

• Odpowiedź bydgoszczan, jednak wysoko nad bramką Masłowski.

• Częściej przy piłce utrzymują się goście, gospodarze jak na razie bezproduktywni w środku pola.

• Kontra gości, groźne dośrodkowanie Cotry wyłapał z małymi problemami Kaczmarek.

• Akcja ofensywna Zawiszy przerwana przez Bilka.

• Jeż w pole karne, jednak od bramki Kaczmarek.

• Z autu w pole karne wrzucał Widanow, głową na rzut rożny wybił Lewczuk. Stały fragment gry dla gości.

• Z dystansu uderzał Masłowski, strzał zatrzymał się na Guldanie.

• Vasconcelos opanował piłkę od Strąka uderzył po przyjęciu jednak wysoko nad bramką Gliwy.

• Strzał z dystansu gości bardzo niecelnie.

• Piech w kierunku Piątka, jednak szybszy Kaczmarek.

• Kontra gości po rzucie rożnym zatrzymana przez Andre Micaela.

• Akcja Masłowskiego, podał do Luisa Carlosa wrzutka Brazylijczyka zablokowana.

• Gra wznowiona przy piłce Zawisza.

• Bilek opatrywany na boisku, gra została wstrzymana.

• Lewą stroną urwał się Luis Carlos, groźnie wrzucił w pole karne gości, jednak piłkę lecącą w kierunku Wójcickiego przeciął Oleksy.

• Kolejne złe wyprowadzenie piłki przez Strąka. Faulem wszystko zatrzymać musiał Lewczuk.

• Na stadionie przy ul.Gdańskiej jak na razie wieje nudą.

• Wójciki zagrywa wsteczną piłkę na 11 metr, jednak stali tam tylko defensorzy gości.

• Dorzucenie Ziajki w pole karne, jednak na pozycji spalonej jeden z zawodników Zawiszy.

• Rzut wolny z okolic środka pola wykonywali goście, głową wrzutkę przeciął Masłowski.

• Od początku częściej przy piłce "Miedziowi".

• Pierwsza kapitalna okazja! Strąk dostał piłkę od Masłowskiego zagrał... do Piecha ten wystawił do Kwieka a ten trafił słupek!

• Pierwszy gwizdek sędziego Gila! Zaczyna Zawisza Bydgoszcz!

• Goście na pomarańczowe, gospodarze w tradycyjnych niebiesko-czarnych trykotach.

• Oba zespołu pojawiają się na boisku przy eskorcie trójki sędziowskiej!

• Piłkarze obu zespołów zakończyli rozgrzewkę i udają się do szatni. Za kwadrans początek spotkania!

• W składzie Zawiszy z konieczności doszło do dwóch zmian w wyjściowej jedenastce. Miejsce kontuzjowanych Goulona i Skrzyńskiego zajęli: Sebastian Dudek oraz Paweł Strąk.

• W osiemnastce meczowej Miedziowych zabrakło ostatecznie miejsca Adriana Błąda, który reprezentował barwy Zawiszy Bydgoszcz na boiskach pierwszoligowych.

• Ławka rezerwowych Zagłębia Lubin: Ptak, Abwo, Godol, Papadopulos, Przybecki, Rymaniak, Rakels.

• Ławka rezerwowych Zawiszy Bydgoszcz: Witan, Cywiński, Gevorgyan, Markowski, Hermes, Petasz, Sosnowski.

• Do rozgrzewki dołączyli zawodnicy Zawiszy!

• Na boisku pojawili się zawodnicy Zagłębia Lubin.

• Witamy ze stadiony przy ul.Gdańskiej! Zapraszamy do spędzenia wspólnie czasu przy relacji na żywo ze spotkania Zawiszy Bydgoszcz z Zagłębiem Lubin.