Villarreal CF

1

FC Barcelona

3

• Jeszcze na koniec bramka Neymara na 3:1. Z mojej strony to tymczasem wszystko, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

• Barcelona, choć długo nie grała na maksimum swoich możliwości, pewnie pokonuje po raz drugi Villarreal 3:1 i melduje się w finale Pucharu Króla! Jej rywala poznamy już za chwilę, bo już za kilkanaście minut startuje drugi półfinał z udziałem Espanyolu Barcelona i Athletiku Bilbao.

• Koniec meczu!

• Fenomenalne dośrodkowanie z okolic narożnika pola karnego Xaviego i niepilnowany Neymar pewnie umieszcza głową piłkę w siatce! 1:3!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Neymar!

• Jeszcze jedna próba z daleka, tym razem Giovaniego, który uderza daleko obok bramki.

• Koszmarne uderzenie z dystansu Vietto! Piłka poszybowała na drugie piętro trybun na El Madrigal.

• Żółta kartka dla Campbella.

• Spokojnie dogrywamy ten mecz do końca. Barcelona juz pewna jest awansu, bowiem grające w dziesiątkę Villarreal potrzebuje obecnie aż czterech goli.

• Wcześniej Triguerosa zmienił Moi Gomez.

• Zmiany. W Barcelonie Rakitić za Mascherano.

• Świetne podanie na czystą pozycję od Mascherano do Suareza, ten wygrywa pojedynek z obrońcą, mija Asenjo i pakuje piłkę do siatki! Barcelona w finale Pucharu Króla!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Luis Suarez!

• Akcja Villarreal przyniosła świetną okazję do kontry dla Barcy! Neymar rozegrał ją jednak bardzo indywidualnie i nie zdołał wygrać pojedynku z bramkarzem rywala!

• Joel Campbell zmienia Denisa Czeryszewa.

• Suarez! Po kapitalnym podaniu prostopadłym Iniesty, Urugwajczyk nie był w stanie celnie uderzyć w idealnej okazji do zmiany rezultatu!

• Czerwona kartka dla Piny, który koszmarnym wejściem od tyłu zaatakował Neymara! Villarreal w dziesiątkę!

• Zmiana też w Barcelonie. Schodzi Rafinha, wchodzi Xavi.

• Mascherano został teraz zdemolowany przez rywala, ale po chwili przerwy podniósł się z boiska.

• Trigueros uderza bardzo niecelnie z dystansu. Po chwili zmiana w Villarreal. Schodzi Uche, wchodzi Giovani.

• Godzina gry za nami, a Villarreal nadal nie jest w stanie zdobyć gola, którym złapałby kontakt z Barceloną.

• Czeryszew po złym zagraniu Montoyi uderza z powietrza z ostrego kąta, ale to uderzeni pewnie broni Ter Stegen.

• Teraz z kolei rzut rożny miało Villarreal, ale nie było po nim zagrożenia dla bramki.

• Leo Messi i Luis Suarez powalczyli o piłkę z Victorem Ruizem i zdobyli korner dla Barcy.

• Odpowiedź Leo Messiego, którego uderzenie z 16 metrów odbija Asenjo!

• Mario Gaspar celnie zagrał piłkę ze skrzydła w pole karne, gdzie do akcji włączył się Musacchio, ale jego strzał wślizgiem pewnie broni Ter Stegen.

• Rzut wolny dla Villarreal. Centrostrzał Jonathana dos Santosa przejmuje pewnie Ter Stegen.

• Żółta kartka dla Pique za faul na Vietto.

• Uderzenie z dystansu Luisa Suareza dość wyraźnie mija bramkę Sergio Asenjo.

• Vietto raz jeszcze doszedł do strzału głową po dośrodkowaniu Czeryszewa, ale uderzył ponad poprzeczką.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania!

• Barca szybko objęła prowadzenie za sprawą Neymara, ale bardzo szybko też straciła swoją koncentrację na El Madrigal. Katalończycy stracili gola wyrównującego i w tej samej akcji także poważniej kontuzjowanego Sergio Busquetsa. Villarreal potrzebuje obecnie dwóch goli do doprowadzenia do dogrywki.

• Koniec pierwszej połowy!

• Mathieu zmienia Busquetsa. Do drugiej linii przejdzie za to Javier Mascherano.

• Fatalna kontuzja Busquetsa, którego kostka została brutalnie potraktowana przez Pinę. Hiszpan na noszach opuszcza boisko.

• Po świetnym dośrodkowaniu Jaume Costy piłka spada pod nogi zamykającego akcję Dos Santosa, który doprowadza do remisu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Jonathan dos Santos!

• Żółta kartka dla Czeryszewa za ostry faul na Suarezie.

• Suarez kapitalnym podaniem rozpoczął kontratak Barcy, ale Neymar nie dał rady zwieść Mario i został zablokowany przez obrońcę Villarreal.

• Żółta kartka dla Jonathana dos Santosa za protesty.

• Akcja Villarreal zakończony uderzeniem zza pola karnego Mario, które po rykoszecie wychodzi na rzut rożny.

• Jakiś drobny problem mięśniowy ma Gerard Pique, co zgłosił klubowym lekarzom. Stąd od jakiegoś czasu rozgrzewa się Mathieu.

• Genialne podanie Messiego w pole karne do Iniesty, ale ten został zablokowany przez Musacchio. Rzut rożny.

• Szybka akcja Barcelony kończy się dośrodkowaniem Neymara, które padło łupem Asenjo.

• Kontratak Villarreal kończy się teraz zupełnie nieudanym dośrodkowaniem Czeryszewa.

• Ter Stegen! Piłkarze Villarreal rozklepali obronę Barcelony, dobre prostopadłe podanie w pole karne do Czeryszewa, który z ostrego kąta nie zdołał pokonać niemieckiego golkipera!

• Uche! Nigeryjczyk dostał dobre podanie w pole karne, huknął na bramkę Ter Stegena, ale tylko w boczną siatkę!

• Kwadrans gry za nami. Barcelona już strzeliła gola, dzięki czemu jest blisko awansu. Villarreal potrzebuje trzech goli, aby doprowadzić do dogrywki.

• Jeszcze jedna akcja lewym skrzydłem Villarreal i dośrodkowanie na głowę Vietto. Ten strzela celnie, ale prosto w ręce bramkarza Barcy.

• Długie zagranie w kierunku Luisa Suareza przerywa dobrym wyjściem Asenjo.

• Płaskie uderzenie z dystansu Czeryszewa mija bramkę Ter Stegena.

• Źle zachowała się obrona Barcy przy stałym fragmencie gry! Piłka trafiła przed bramkę do Czeryszewa, który huknął z bliska nad poprzeczką!

• Błąd Busquetsa, który stracił piłkę na własnej połowie. Podanie w pole karne do Uche, który zdobywa rzut rożny.

• Kapitalna akcja Barcelony w takim 'półkontrataku'! Suarez przerzucił piłkę na prawe skrzydło do Messiego, ten dograł ją idealnie do Neymara, który uprzedził wychodzącego z bramki Asenjo i trafił do siatki! 0:1!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Neymar!

• Pierwsza szansa dla Villarreal. Vietto doszedł do dośrodkowania Czeryszewa, ale głową z kilkunastu metrów uderzył obok bramki.

• Pierwszy gwizdek sędziego Fernandeza Borbalana i zaczynamy!

• Piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę El Madrigal.

• W pierwszym meczu rozegranym na Camp Nou padł wynik 3:1 dla Barcelony. Oto bramki z tego meczu.

• Rezerwowi Barcelony: Jordi Masip, Dani Alves, Adriano, Jeremy Mathieu, Xavi Hernandez, Ivan Rakitić, Pedro.

• Rezerwowi VIllarreal: Miguel Banuz, Jose Dorado, Eric Bailly, Joel Campbell, Moises Gomez, Giovani dos Santos, Gerard Moreno.

• Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn! Luis Enrique i Marcelino Garcia wystawiają swoje wszystkie największe armaty!

• 'Si, se puede' (Tak, to możliwe) - z takim hasłem przystępują do rewanżowego meczu z Barceloną piłkarze Villarreal. Gospodarze, którzy w niedzielę w lidze rezerwowym składem potrafili zremisować z Realem Madryt 1:1, dzisiaj wierzą, że uda im się odrobić dwubramkową stratę z pierwszego meczu na Camp Nou i awansować do finału Pucharu Króla. Do tego nie zamierzają dopuścić Katalończycy, którzy wygrali obie dotąd rozegrane w tym roku bitwy z Villarreal.

• Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu półfinałowego Pucharu Hiszpanii, w którym Villarreal zmierzy się z Barceloną.