Villarreal CF

1

Valencia CF

3

• Valencia bardzo pewnie pokonuje na wyjeździe Villarreal 3:1 i wskakuje na pozycję wicelidera Primera Division. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

• Koniec meczu!

• Kolejne natarcie Villarreal kończy się zablokowanym uderzeniem z 16 metrów Jonathana dos Santosa.

• Uderzenie Dorado głową wyraźnie mija bramkę Valencii.

• Trzy minuty doliczone.

• Rzut rożny dla Villarreal kończy się bardzo niecelnym uderzeniem z dystansu Jaume Costy.

• Ładna akcja gospodarzy, po której Trigueros uderza z 13 metrów pod poprzeczkę bramki Alvesa, zdobywając honorowego gola dla gospodarzy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Manu Trigueros!

• Trzecia zmiana w Valencii. De Paul za Rodrigo.

• Villarreal utrzymuje się przy piłce, ale widać, że obie drużyny już czekają na końcowy gwizdek arbitra. Ten mecz jest już rozstrzygnięty.

• Kartka dla Gayi.

• Jest i kolejna roszada. Mamy występ Alvaro Negredo, który zmienia Paco Alcacera!

• Zmiana w Valencii. Schodzi Feghouli, wchodzi Gil.

• Kwadrans tego meczu jeszcze przed nami, ale znamy już zwycięzcę. Valencia będzie nowym wiceliderem La Liga.

• Pozamiatane! Znowu Niemiec odnalazł się najlepiej w polu karnym rywala po rzucie rożnym i strzałem z powietrza z około 11 metrów podwyższył przewagę Valencii!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Shkodran Mustafi!!

• Żółta kartka dla Dorado za faul taktyczny.

• Trzecia zmiana w ekipie gospodarzy. Schodzi Uche, wchodzi Moreno.

• Wydaje się, że to już będzie za dużo dla gospodarzy, którzy przegrywają kolejny mecz z drużyną z czołówki. Wydaje się, że piłkarze Marcelino grają zbyt radosną i za mało dojrzałą piłkę, żeby wygrywać z Barceloną, Realem czy Valencią.

• Schodzi z boiska Giovani, a w jego miejsce wchodzi Vietto.

• Pierwsze dośrodkowanie z rzutu wolnego nie przyniosło zagrożenia dla bramki Villarreal, ale druga centra Piattiego wylądowało na głowie Mustafiego, który nie dał szans Asenjo!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Shkodran Mustafi!

• Świetna interwencja Gabriela, który w ostatniej chwili wybił piłkę wślizgiem spod nóg Alcacera w polu karnym.

• Jonathan dos Santos zastępuje Moi Gomeza.

• Rodrigo ukarany kartką za protesty.

• Teraz trochę oddaliła grę od własnej szesnastki Valencia. Defensorzy Nietoperzy otrzymują trochę odpoczynku.

• Sergio Asenjo łapie dośrodkowanie Andre Gomesa z rzutu wolnego.

• Żółta kartka dla Mario Gaspara.

• Czeryszew dośrodkował w pole karne zbyt wysoko dla Uche, ale Mario zdołał jeszcze wywalczyć korner.

• Kolejne rzuty rożne nie przyniosły zagrożenia dla bramki Valencii.

• Bruno uderzył z rzutu wolnego, a odbita od muru piłka omal nie zaskoczyła Diego Alvesa! Brazylijczyk przeniósł ją ponad poprzeczką!

• Otamendi fauluje rywala tuż przed polem karnym. Rzut wolny z 18 metrów i żółta kartka.

• Już pierwsze wejście w pole karne Uche, ale jego dośrodkowanie nie znalazło drogi do Czeryszewa.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Bardzo intensywny mecz na El Madrigal! Po zdobyciu szczęśliwego gola już na starcie Valencia głównie się broni przed atakami Villarreal, ale trzeba przyznać, że są one bardzo chaotyczne. Emocji jest jednak sporo i oby podobnie było po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy!

• Ogromne zamieszanie w polu karnym Valencii! Czeryszew już miał piłkę metr przed bramką rywala, ale nie zdołał jej skierować do siatki!

• Po kornerze piłka spada przed pole karne na nogę Czeryszewa, którego uderzenie z powietrza świetnie broni Diego Alves! Chwilę później strzał głową Rosjanina został ofiarnie zablokowany przez gości!

• Efektowny rajd Czeryszewa kończy się dobrą interwencją Barragana i rzutem rożnym dla Villarreal.

• Czeryszew w akcji indywidualnej został zablokowany w szesnastce rywala, bezpańską piłkę jeszcze nieudanie piąstkował Alves, po czym wybili ją defensorzy Valencii.

• W kontrataku Valencii Paco Alcacer dostał podanie zupełnie nie w tempo i znalazł się na spalonym.

• Atak pozycyjny Valencii zakończony nieudanym zagraniem w pole karne Javiego Fuego.

• Na spalonym złapany został Ikechukwu Uche.

• Bardzo nieudany strzał z dystansu Rodrigo. Piłka poszybowało bardzo daleko od bramki Asenjo.

• Stały fragment gry kończy się bardzo nieudanym strzałem głową Shkodrana Mustafiego.

• Gaya wywalczył teraz korner dla gości.

• Diego Alves łapie piłkę po odbitym dośrodkowaniu z lewego skrzydła Czeryszewa.

• Spokojniejszy fragment spotkania. Villarreal atakuje, ale już nie tak agresywnie jak po utracie gola.

• Gaya faulował teraz Dos Santosa bardzo blisko linii bocznej pola karnego. Rzut wolny dla gospodarzy.

• Wychodzący na czystą pozycję Paco Alcacer znalazł się teraz na pozycji spalonej.

• Kolejna akcja Villarreal! Trigueros zostaje zablokowany 15 metrów od bramki Diego Alvesa!

• Czeryszew z lewego skrzydła chciał wyłożyć piłkę przed bramką Uche, ale temu zabrakło centymetrów, żeby ją sięgnąć wślizgiem!

• Dobre rozpoczeło się to spotkanie. Oby ten poziom obie drużyny utrzymały do końca.

• Kolejna akcja Valencii, jednak Paco Alcacer został zatrzymany w polu karnym przez Dorado.

• Szansa na wyrównanie! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Diego Alves broni uderzenie głową Gabriela!

• Co za katastrofalne minuty Triguerosa! Kilkadziesiąt sekund po zmarnowaniu dobrej sytuacji pakuje on samobója po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Feghoulego!!! 0:1!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Samobój Triguerosa!!!

• Odpowiedź Villarreal! Po dośrodkowaniu Jaume Costy Trigueros w dobrej sytuacji uderza ponad poprzeczką!

• Goście bliscy błyskawicznego prowadzenia!!! Po błędzie Dorado Piatti zostaje zatrzymany przez Asenjo!!!

• Zaczynamy mecz!

• Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn, a poniżej ławki rezerwowych:

• Villarreal: Juan Carlos, Javier Espinoza, Gerard Moreno, Antonio Rukavina, Luciano Vietto, Jonathan dos Santos, Tomas Pina.
    • Valencia: Yoel, Joao Cancelo, Ruben Vezo, Filipe Augusto, Rodrigo de Paul, Carles Gil, Alvaro Negredo.
  • Dzisiejszy mecz to derby regionu Walencji. Villarreal w chwili obecnej zajmuje w tabeli ósme miejsce, z kolei Valencia jest na piątym. W razie zwycięstwa jednak Nietoperze mogą wskoczyć nawet na drugą lokatę. Jest więc o co grać na El Madrigal.

• Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu 10. kolejki hiszpańskiej La Liga, w którym Villarreal zmierzy się z Valencią.